Slalom v Zábřehu

06.05.2018  
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Michaela Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc95.00 2 4.00 999 97.00
2K1M/2SATKE Adam 1994 2 KK Brno101.40 0 101.40 0 101.40
3K1M/3NOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc105.60 0 102.10 0 102.10
4K1M/4BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno108.60 0 105.30 0 105.30
5K1M/5VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava104.60 4 103.90 2 105.90
6K1M/6URBAN Michal 2004 2 Šumperk106.20 0 113.90 2 106.20
7K1M/7BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh105.30 2 106.50 0 106.50
8K1M/8HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk102.90 6 102.90 4 106.90
9K1M/8PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh102.90 4 108.10 4 106.90
10K1M/10TOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí107.90 0 107.20 2 107.90
11K1M/11VOLEK Martin 1982 Val.Mez.109.50 2 108.30 0 108.30
12K1M/12BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno109.10 2 110.10 2 111.10
13C1M/1KRISTEK Václav 1996 3+ Olomouc111.60 0 112.80 2 111.60
14K1M/13POSTUWKA Patrik 2003 3+ Tzunami111.80 10 111.20 2 113.20
15K1M/14PLACHÝ Vojtěch 2001 3+ Kroměříž114.80 0 113.40 0 113.40
16C1M/2WALTER Jakub 1998 2 Šumperk114.60 0 114.80 4 114.60
17K1M/15VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk120.60 4 111.40 4 115.40
18K1M/16HRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž115.80 0 118.90 2 115.80
19K1M/17BROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk113.20 4 112.40 4 116.40
20K1M/18CHUDĚJ Zdeněk 1975 Lipník116.70 2 115.50 2 117.50
21C1M/3URBAN Michal 2004 2 Šumperk116.40 4 115.80 2 117.80
22K1W/1RETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc118.80 0 115.80 2 117.80
23K1W/1MINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami119.30 0 117.80 0 117.80
24K1M/19ROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava117.80 0 4.00 999 117.80
25K1M/20PULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk119.90 0 119.20 2 119.90
26K1M/21MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc122.10 6 118.00 2 120.00
27K1W/3BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník120.50 0 120.40 0 120.40
28K1M/22PETR David 1987 Lipník118.50 4 121.00 0 121.00
29K1W/4HOROVÁ Klára 1998 3+ Olomouc120.70 2 121.20 0 121.20
30K1M/23GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc117.20 4 117.20 4 121.20
31C1M/4MRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava121.70 0 133.40 4 121.70
32K1M/24ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc130.10 0 122.50 0 122.50
33K1M/25KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc119.90 4 120.80 2 122.80
34K1W/5JANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc124.70 0 123.10 0 123.10
35K1M/26RETEK Václav 2007 Olomouc121.30 2 126.40 8 123.30
36K1W/6MRÁZKOVÁ Mária 1996 KK Opava123.90 0 123.40 0 123.40
37K1W/7KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami123.00 2 123.50 0 123.50
38K1W/8MRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava123.80 0 122.50 2 123.80
39K1M/27HAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh120.30 6 122.20 2 124.20
40K1M/27STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc124.20 0 126.60 2 124.20
41K1M/29ŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc124.30 0 124.70 0 124.30
42PW/1TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí125.60 2 124.50 0 124.50
43K1M/30RETEK Toman 2007 Olomouc125.80 0 124.70 0 124.70
44K1M/31SVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník124.80 0 127.40 0 124.80
45K1M/32VÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk122.90 2 127.50 2 124.90
46K1M/33HEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk124.80 4 123.10 2 125.10
47K1W/9ROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava123.60 2 123.60 2 125.60
48K1W/9DOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK123.60 2 131.60 2 125.60
49C1W/1MINÁROVÁ Aneta 2001 3+ Tzunami125.70 0 127.40 2 125.70
50C1M/5BROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk123.80 6 123.80 2 125.80
51C1M/6VAVRLA Adam 2000 3+ KK Opava124.90 2 123.90 2 125.90
52K1W/11DAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk123.90 2 124.00 2 125.90
53K1M/34OLŠÁR Petr 2003 3+ Tzunami127.60 2 125.90 0 125.90
54C1M/7KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc122.00 4 124.10 2 126.00
55C1M/8NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc128.60 6 124.10 2 126.10
56K1W/12MINÁROVÁ Aneta 2001 3+ Tzunami125.20 2 1.00 999 127.20
57K1M/35WALTER David 2001 3+ Šumperk125.70 2 124.60 6 127.70
58K1M/36SOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno127.80 0 128.20 2 127.80
59K1W/13RETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc127.90 0 131.80 2 127.90
60K1W/14RUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná129.30 4 128.10 0 128.10
61K1W/15ROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava130.30 0 126.70 2 128.70
62K1W/16NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc136.10 4 127.10 2 129.10
63K1M/37DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno128.90 6 129.10 0 129.10
64K1M/38ŠIŠKA Ondřej 2004 2 Kroměříž127.60 2 126.40 4 129.60
65K1M/39BOHÁČ Robert 1989 3+ Tzunami118.40 54 125.70 4 129.70
66K1M/40LOUN Matěj 2004 3 Šumperk131.60 6 127.90 2 129.90
67K1W/17FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami128.00 2 124.10 6 130.00
68K1M/41KÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná126.00 4 123.90 8 130.00
69C1M/9SCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná128.20 2 131.70 0 130.20
70K1M/42BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí133.50 0 130.70 0 130.70
71K1W/18HANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc129.00 2 130.20 2 131.00
72K1M/43KOSÍK Dan 2004 3 Olomouc128.70 10 130.00 2 132.00
73K1M/44RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná138.20 50 132.30 0 132.30
74K1M/45ROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk130.70 2 134.60 2 132.70
75K1M/45HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc130.70 2 134.10 8 132.70
76C1W/2RETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc133.10 0 134.30 2 133.10
77K1W/19STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK134.10 4 134.50 0 134.50
78K1M/47VÍCHA Lubomír 1982 Lipník134.60 0 136.60 4 134.60
79C1M/10STŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc141.50 2 134.80 0 134.80
80K1W/20STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc131.10 4 140.40 2 135.10
81K1M/48URBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc133.10 2 139.30 4 135.10
82K1W/21HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná135.40 0 140.90 2 135.40
83C1W/3DOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK135.60 0 140.90 2 135.60
84C1W/4DAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk138.90 0 135.90 0 135.90
85C1W/5JANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc134.00 2 137.20 2 136.00
86K1W/22KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc138.90 0 136.10 0 136.10
87K1M/49BLÁHA Vojtěch 2006 3 Tzunami136.10 0 136.20 2 136.10
88K1W/23ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava139.10 8 136.70 0 136.70
89K1W/24ŽANDOVÁ Tereza 2006 3 Zábřeh133.40 4 137.30 0 137.30
90K1M/50ROLENC Jakub 2004 SKVeselí139.20 4 135.50 2 137.50
91K1M/51STRATIL Michal 1973 Litovel145.40 4 137.80 0 137.80
92C1M/11RETEK Václav 2007 Olomouc138.40 6 138.60 0 138.60
93C1W/6MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava147.10 2 138.70 0 138.70
94C1W/7MINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami137.00 2 140.20 2 139.00
95C1M/12PAPULA Jan 2005 3 Litovel138.90 2 139.20 0 139.20
96C2M/1HOLÍNEK Svatopluk
WALTER Jakub
2001
1998
2 Šumperk
Šumperk
138.70 6 139.50 0 139.50
97C2X/1URBAN Michal
DAŇKOVÁ Anna
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
138.70 6 139.80 0 139.80
98K1W/25NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc145.90 4 140.00 0 140.00
99C1M/13MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc136.10 4 140.40 2 140.10
100C1W/8STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK140.40 0 140.90 0 140.40
101K1M/52RADĚJ Tomáš 2002 Jeseník140.40 4 136.00 6 142.00
102K1W/26VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc142.10 0 141.80 2 142.10
103K1M/53DOLEŽAL Filip 2004 SKVeselí145.60 4 142.20 0 142.20
104C1M/14RETEK Toman 2007 Olomouc138.90 6 134.50 8 142.50
105C1M/15MALÝ Pavel 1954 Zábřeh140.70 2 4.00 999 142.70
106C1M/16HRIC Ondřej 2004 3 Olomouc141.00 2 144.30 4 143.00
107PW/2KUBITA Tomáš 2008 KK Opava139.30 4 143.90 8 143.30
108C1M/17ŠMAKAL Petr 2003 Litovel147.00 2 140.30 4 144.30
109K1M/54MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc142.60 2 144.60 0 144.60
110K1M/54JEŽEK Ondřej 2001 Jeseník146.30 8 144.60 0 144.60
111PW/3NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc143.30 2 151.20 2 145.30
112K1M/56KOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava142.10 8 139.50 6 145.50
113C1M/18KOSÍK Dan 2004 3 Olomouc142.60 4 145.40 12 146.60
114PW/4KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc158.80 0 147.30 0 147.30
115C1W/9STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc147.30 0 153.50 0 147.30
116K1M/57RUČKA Vítězslav 2002 Jeseník152.70 4 143.50 4 147.50
117C1W/10KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami145.70 2 4.00 999 147.70
118C2X/2VAVRLA Dušan
MINÁROVÁ Natálie
1969
2001
Tzunami
Tzunami
148.30 0 148.20 10 148.30
119C1M/19GEPRT David 2005 Litovel1.00 999 148.80 0 148.80
120C2M/2GABRLÍK Jakub, 2004, Olomouc GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan, 2004, Olomouc MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
146.90 2 153.00 4 148.90
121PW/5BALARIN Evžen 2008 KK Opava149.10 0 149.40 2 149.10
122C1W/11RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc145.20 4 147.90 6 149.20
123PW/6KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc153.00 0 147.60 2 149.60
124C1W/12VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc154.00 0 149.60 0 149.60
125K1M/58ZEMAN Šimon 2004 SKVeselí149.80 2 145.70 4 149.70
126PW/7ANTL Tomáš 2008 KK Opava146.50 4 143.80 6 149.80
127PW/8PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná147.90 2 147.30 4 149.90
128K1W/27JURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná151.70 2 148.20 2 150.20
129K1M/59DRASTICH Pavel 2002 Jeseník141.20 14 142.30 8 150.30
130K1M/60FIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh151.80 6 148.60 2 150.60
131C1M/20HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk145.30 8 147.10 4 151.10
132K1W/28MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc149.40 2 148.40 4 151.40
133PW/9ŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc149.70 2 153.90 0 151.70
134K1W/29STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc151.30 4 149.90 2 151.90
135K1M/61SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc151.90 4 152.10 0 152.10
136K1M/62KUTÍN Filip 2007 Olomouc149.20 4 166.70 6 153.20
137PW/10BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno153.20 0 150.60 4 153.20
138K1M/63ZEMAN Jakub 2007 SKVeselí151.50 2 156.40 2 153.50
139C1W/13FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami150.70 4 152.00 2 154.00
140K1M/64RIFLER Petr 2004 Zábřeh146.50 8 156.50 8 154.50
141K1M/65ŠTOLFA Filip 2006 Tzunami151.70 6 150.70 4 154.70
142K1M/66BERNAT Pavel 2004 KK Brno159.60 6 151.40 4 155.40
143K1W/30SRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami153.90 2 159.70 4 155.90
144C2X/3MINÁROVÁ Aneta
KUDĚLÁSKOVÁ Monika
2001
2003
Tzunami
Tzunami
159.00 4 150.20 6 156.20
145C2X/4JANŮ Veronika
NOVÁK Matyáš
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
153.20 12 150.60 6 156.60
146C1W/14MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc157.50 2 155.10 2 157.10
147K1W/31JURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná155.80 2 157.70 2 157.80
148C1W/15KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc159.00 0 156.20 2 158.20
149C1M/21WEISER Kryštof 2007 Litovel155.30 12 154.10 6 160.10
150C2X/5FABIANOVÁ Anna
VAVRLA Adam
2007
2000
2 Tzunami
KK Opava
164.10 4 152.80 8 160.80
151PW/11MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc159.20 2 160.70 2 161.20
152K1M/67ROZSYPAL Filip 2002 Litovel156.30 6 153.60 8 161.60
153PW/12FABIAN František 2009 Tzunami160.10 2 157.40 10 162.10
154C1M/22VODÁK Norbert 2004 Litovel162.30 0 162.90 4 162.30
155PW/13MICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami164.60 0 166.90 4 164.60
156PW/14ROUSEK David 2010 KK Opava163.70 2 162.70 52 165.70
157K1W/32KONEČNÁ Eliška 2006 Zábřeh170.30 2 162.40 4 166.40
158C2M/3STRATIL Filip
GEPRT David
2006
2005
Litovel
Litovel
158.40 8 165.40 4 166.40
159C2M/4ŠOTEK Adam
URBAN Jaroslav
2005
2004
2 Olomouc
Olomouc
168.40 2 165.30 2 167.30
160PW/15MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc173.70 2 168.00 0 168.00
161C2X/6HANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
172.90 10 162.70 6 168.70
162K1M/68DORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno163.40 6 172.20 6 169.40
163C1M/23SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc177.70 4 166.30 4 170.30
164C2X/7HŘEBÍČKOVÁ Hanna
RUTAROVÁ Kateřina
2006
2005
3 VS Desná
VS Desná
171.20 8 162.30 8 170.30
165PW/16NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc169.40 4 168.60 2 170.60
166C2M/5VODÁK Norbert
PAPULA Jan
2004
2005
Litovel
Litovel
170.40 10 160.90 10 170.90
167PW/17JEŽEK Jakub 2008 KK Brno165.60 8 172.00 4 173.60
168K1M/69STROPEK Tobiáš 2007 KK Opava183.50 54 169.80 6 175.80
169K1M/70POLÁŠEK Martin 2005 SKVeselí187.80 8 168.10 8 176.10
170PW/18ONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk176.70 0 178.00 2 176.70
171C2X/8FIŠNAR Jakub
ŽANDOVÁ Tereza
2007
2006
Zábřeh
Zábřeh
173.50 4 192.00 8 177.50
172K1M/71VYROUBAL Jakub 2002 Jeseník163.40 104 168.20 12 180.20
173PW/19ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk177.70 4 178.60 4 181.70
174PW/20ŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava180.40 2 181.80 6 182.40
175C1W/16NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc180.70 4 174.40 8 182.40
176C1W/17STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc183.80 2 184.60 8 185.80
177C2M/6RADĚJ Tomáš
RUČKA Vítězslav
2002
2002
Jeseník
Jeseník
181.80 8 175.00 12 187.00
178PW/21KÁPKA Lukáš 2009 Tzunami187.30 4 200.60 50 191.30
179PW/22AMBROZ Michal 2008 Tzunami187.50 4 194.70 6 191.50
180K1W/33CHROMÁ Nikol 2004 Olomouc193.30 6 191.30 6 197.30
181K1W/34LINHARTOVÁ Nela 2007 Olomouc208.50 14 190.50 8 198.50
182C2M/7VITOUL Tomáš
ŠMAKAL Petr
2003
2003
Litovel
Litovel
192.60 10 198.70 20 202.60
183K1W/35KUSKEVYCH Anastasia 2004 VSDK215.30 8 199.30 6 205.30
184K1M/72KÁPKA Kryštof 2007 Tzunami197.30 10 211.70 10 207.30
185C2M/8JEŽEK Ondřej
ČÍŽEK Matěj
2001
2001
Jeseník
Jeseník
191.50 16 1.00 999 207.50
186K1M/73KUPKA Lukáš 2007 Tzunami202.10 12 1.00 999 214.10
187K1W/36RUČKOVÁ Adéla 2004 Jeseník177.30 60 200.70 18 218.70
188PW/23KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava211.00 8 235.20 6 219.00
189PW/24KONEČNÝ Matouš 2009 Zábřeh223.60 10 213.80 6 219.80
190C2X/9RADĚJ Tomáš
RUČKOVÁ Adéla
2002
2004
Jeseník
Jeseník
195.90 24 216.00 24 219.90
191K1W/37SRPOVÁ Stela 2006 Tzunami1.00 999 224.20 10 234.20
192PW/25ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava1.00 999 233.10 6 239.10
193K1M/74BERKA Štěpán 2002 Litovel211.30 118 1.00 999 329.30
194K1M/75ČÍŽEK Matěj 2001 Jeseník168.70 210 171.40 170 341.40
Oddíl

Historie procházení