Slalom O šít města Tábora

06.05.2018   Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ŠVEJD Jakub, 2001, Sušice ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice85.84 0 79.70 0 79.703
2K1M/2MILYAN David 2001 3 L.Žatec88.09 0 86.30 0 86.299
3K1M/3STANOVSKÝ Jakub, 2004, SKVS ČB STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB96.39 2 86.10 2 88.101
4K1M/4MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha88.79 0 92.29 2 88.789
5K1M/5HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně89.48 0 88.94 0 88.938
6K1M/6HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy94.91 2 88.27 2 90.266
7K1M/7ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB95.59 0 84.96 6 90.962
8K1M/8PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz97.59 2 91.15 0 91.145
9K1M/9VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor91.99 0 94.34 4 91.986
10K1M/10KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB92.42 0 4.00 999 92.424
11K1M/11TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn92.80 0 92.84 4 92.801
12K1M/12ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.100.93 0 93.46 0 93.463
13C1M/1POLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha93.70 0 93.79 2 93.701
14K1M/13SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice95.24 0 89.73 4 93.727
15K1M/14TŮMA Martin 1972 2 Hubertus91.80 2 4.00 999 93.798
16K1M/15PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.94.61 0 4.00 999 94.614
17K1W/1ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB98.60 4 94.65 0 94.649
18K1M/16HEK Jan 1979 2 Roudnice95.32 0 4.00 999 95.319
19K1M/17MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy95.34 0 93.83 2 95.343
20K1W/2TESAŘOVÁ Hana, 2004, SKVS ČB TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB96.98 0 95.39 0 95.388
21C1M/2KREMR Patrik 1972 2 USK Pha97.96 2 95.78 0 95.78
22K1M/18BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB102.35 0 92.10 4 96.103
23K1M/19KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.100.89 2 96.13 0 96.131
24K1M/20PINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB104.95 2 96.29 0 96.285
25K1M/21PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice96.45 0 105.05 2 96.448
26C1M/3KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV98.76 0 96.46 0 96.458
27K1M/22CARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha96.60 0 96.84 4 96.603
28K1M/23TURNER Karel 2004 2 Sušice104.01 54 94.74 2 96.738
29K1W/3GALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice96.14 2 95.26 2 97.255
30K1M/24MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak97.35 0 4.00 999 97.346
31K1W/4KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV98.13 0 98.28 2 98.13
32K1W/4MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy103.73 4 94.13 4 98.13
33K1W/6ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha101.23 4 98.23 0 98.23
34K1W/7STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec109.19 4 98.26 0 98.259
35K1M/25SVOBODA Martin 2005 3+ L.Žatec100.08 4 98.27 0 98.266
36K1M/26MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.98.47 0 4.00 999 98.468
37K1M/27TONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB105.44 0 98.73 0 98.733
38C1M/4VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha99.16 4 96.85 2 98.848
39K1W/8POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor99.03 0 100.30 0 99.028
40K1M/28KOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor101.56 2 99.38 0 99.382
41K1M/29ŠVEJD Jáchym 2007 3 Sušice97.89 6 97.58 2 99.583
42K1W/9ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha103.07 4 99.99 0 99.986
43K1M/30STEHNO Petr 2003 2 USK Pha100.16 0 94.81 54 100.156
44K1M/31STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec100.59 0 103.41 2 100.588
45C1M/5HAUCK Marek 1977 2 KVS HK100.70 0 101.08 0 100.696
46K1M/32ONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.100.75 0 104.44 4 100.747
47K1W/10HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK101.35 2 100.91 0 100.906
48K1M/33ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand102.99 2 101.00 0 100.997
49K1M/34FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.101.53 0 101.28 0 101.279
50K1M/35GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice102.73 2 99.74 2 101.735
51K1M/36SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice102.02 0 99.87 4 102.02
52C1M/6CUC Michal 1977 3+ Tech.Pha4.00 999 102.21 0 102.213
53K1W/11FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha100.23 2 100.36 2 102.234
54C1M/7JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha103.95 6 100.58 2 102.579
55C1M/8HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně109.24 2 100.64 2 102.638
56C1M/9VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav102.75 0 101.87 4 102.751
57C1M/10JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha100.85 4 102.81 0 102.808
58K1M/37ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha102.54 2 100.90 2 102.896
59K1M/38KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB103.33 0 117.42 10 103.334
60K1M/39PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus105.14 52 103.38 0 103.376
61K1M/40PANZER Martin 2007 3 Loko Plz103.53 0 102.78 4 103.532
62C1M/11HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor104.29 0 108.30 2 104.292
63C1M/12HARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn107.43 4 104.70 0 104.698
64C2M/1HÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
107.01 4 104.79 0 104.794
65K1M/41ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha103.46 2 102.88 2 104.883
66K1M/42SAIDL František 2006 3+ USK Pha104.95 0 109.87 0 104.954
67K1M/43POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand102.97 2 103.07 8 104.97
68K1W/12NOVÁKOVÁ Karolína 2002 3+ L.Žatec103.11 2 103.73 2 105.107
69K1M/44VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor105.15 0 110.97 4 105.153
70C1M/13WENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn103.37 2 4.00 999 105.37
71K1M/45KOVAŘÍK Vít 2003 3 KK Brand103.37 2 110.72 4 105.366
72K1W/13KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.103.24 4 103.46 2 105.462
73C1W/1FREISLEBENOVÁ Patricia, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha107.68 2 105.62 0 105.618
74K1W/14TŮMOVÁ Veronika 2006 3+ Hubertus106.96 8 103.90 2 105.897
75K1M/46PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha106.30 0 103.61 4 106.297
76K1M/47BRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy104.43 2 112.20 10 106.425
77K1M/48NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy108.94 2 106.49 0 106.487
78K1W/15HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn106.01 2 104.50 2 106.50
79C1M/14WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn106.71 0 4.00 999 106.714
80K1W/16KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha104.88 2 107.41 2 106.88
81C1M/15HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor107.66 2 106.90 0 106.896
82K1W/17HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice108.73 0 107.02 0 107.022
83K1W/18ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3 Kralupy106.46 4 105.19 2 107.192
84K1M/49NAJMAN Martin 1972 Kralupy103.30 4 4.00 999 107.297
85C1M/16BOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVS ČB118.39 2 107.68 0 107.682
86K1M/50VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice108.12 0 106.83 2 108.122
87K1W/19LAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav108.49 0 108.54 0 108.485
88K1W/20HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK109.31 0 108.49 0 108.492
89K1M/51KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec110.84 0 106.51 2 108.506
90C1M/17HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn106.68 2 4.00 999 108.684
91K1M/52NOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor120.63 60 106.82 2 108.815
92C1M/18KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor108.86 0 111.41 0 108.861
93C1M/19KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn114.69 4 108.89 0 108.892
94K1M/53KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand110.51 0 107.47 2 109.467
95K1M/54PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.107.70 2 4.00 999 109.696
96K1W/21KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha108.30 2 110.87 2 110.295
97K1M/55BOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.106.54 4 4.00 999 110.539
98K1M/56SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha106.72 4 115.81 10 110.723
99C1M/20POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha111.84 2 111.14 0 111.136
100K1M/57ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník112.11 0 111.42 0 111.422
101K1M/58TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí113.24 0 111.66 0 111.659
102K1M/59ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor111.74 0 121.47 6 111.744
103C1M/21VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor110.96 4 112.07 0 112.067
104C1W/2ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha111.01 2 112.11 0 112.114
105K1W/22ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha110.59 2 112.37 0 112.365
106C1W/3KRATOCHVÍLOVÁ Tereza, 2003, Č.Kruml. KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.120.43 2 110.42 2 112.417
107K1M/60KUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand116.48 0 112.68 0 112.684
108K1M/61UHLÍK František 1975 3+ Bechyně108.74 4 108.04 6 112.744
109K1M/62VENC Ondřej 2007 3 KK Brand119.64 6 111.11 2 113.112
110C1M/22KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor115.15 2 113.27 0 113.268
111K1M/63VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand114.02 0 113.28 0 113.281
112PW/1HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz117.57 2 113.33 0 113.329
113K1W/23PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice117.78 4 113.38 0 113.384
114C1M/23KOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor114.84 2 111.53 2 113.526
115K1M/64WINTER Eduard 1956 3+ Jablonec113.74 0 4.00 999 113.741
116K1M/65NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor123.39 2 111.83 2 113.83
117K1M/66FRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice110.72 4 111.19 6 114.718
118K1W/24HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy114.98 0 115.23 0 114.977
119K1M/67WINTER Jan 1982 Jablonec115.18 0 4.00 999 115.184
120C1M/24KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor113.45 2 115.08 2 115.454
121C1M/25KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor122.66 4 111.53 4 115.527
122K1M/68LEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus113.60 2 117.73 2 115.602
123PW/2UHLÍK Jan 2008 Bechyně116.82 2 116.40 0 116.403
124C1M/26VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník4.00 999 114.41 2 116.409
125K1W/25BOČKOVÁ Kateřina 2007 3 SKVS ČB114.66 2 117.51 0 116.655
126K1M/69CHOCHOLA Ondřej 2004 3 Kralupy116.70 0 4.00 999 116.704
127C1M/27POPOVIČ Pavel 1971 VS Tábor126.47 0 116.84 0 116.842
128C1W/4MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy116.90 0 115.79 4 116.898
129K1W/26KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.113.18 4 117.30 2 117.178
130K1M/70OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.118.27 2 113.40 4 117.399
131C1M/28VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.113.91 6 115.41 2 117.414
132C1W/5KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV117.42 0 116.64 2 117.424
133C2M/2HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
117.63 0 118.45 2 117.633
134C1W/6HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn115.65 2 115.71 4 117.653
135K1M/71MÍKA Hynek 2006 3 Soběslav116.34 2 117.81 0 117.812
136K1W/27ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor115.87 2 119.50 2 117.872
137C1M/29SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha114.48 6 115.92 2 117.92
138K1M/72SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha111.97 6 116.11 8 117.974
139K1W/28HOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn114.02 4 112.92 999 118.022
140K1M/73EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník116.27 6 114.17 4 118.167
141K1M/74VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz116.27 2 117.49 4 118.272
142C2X/1POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
118.43 0 124.33 8 118.425
143K1M/75HAUCK Marek 2007 3 KVS HK114.73 4 114.44 4 118.437
144K1M/76FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand123.55 52 118.67 0 118.672
145K1W/29BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB119.30 0 119.54 2 119.298
146C1M/30VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor119.33 0 125.54 0 119.328
147K1M/77PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice119.79 0 115.44 4 119.444
148K1M/78STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB115.49 4 118.36 6 119.49
149K1M/79JAHODA Martin 2001 USK Pha112.70 8 113.40 8 120.697
150K1W/30TURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus131.64 8 121.03 0 121.033
151C1W/7ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB117.05 4 117.96 4 121.054
152K1M/80FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy4.00 999 115.08 6 121.076
153K1M/81SOPEK Milan 2004 3 Sušice121.80 56 113.17 8 121.17
154K1W/31MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor119.35 2 134.67 0 121.351
155K1W/32ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz141.12 52 119.44 2 121.438
156C1M/31TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí126.63 0 121.50 0 121.499
157K1M/82SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy121.75 0 120.52 4 121.745
158K1M/83MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec117.80 4 4.00 999 121.803
159K1M/84KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec116.76 6 120.50 2 122.504
160K1M/85VOLF Matěj 2003 3 VS Tábor122.59 0 130.20 2 122.585
161K1M/86VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor115.09 8 120.30 6 123.094
162C2M/3STEHNO Petr
JANOUŠEK Viktor
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
117.66 6 4.00 999 123.662
163C1M/32VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor121.78 2 124.51 2 123.779
164PW/3ŠVEHLOVÁ Rozárie, 2008, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB123.95 0 123.74 2 123.948
165K1M/87SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav126.55 106 120.11 4 124.113
166C2X/2BOČKOVÁ Bára
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
2003
1975
2 SKVS ČB
SKVS ČB
122.18 2 131.57 4 124.178
167K1W/33LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus120.26 4 122.38 4 124.262
168C2M/4WENDL Samuel
TÁBORSKÝ Jan
2003
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
120.42 4 4.00 999 124.422
169C1M/33MACEK Jiří 1971 VS Tábor127.74 2 122.92 2 124.916
170K1W/34BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav143.95 58 123.40 2 125.401
171C2X/3STEHNO Petr
ČERVENKOVÁ Vanessa
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
119.46 6 4.00 999 125.458
172K1M/88PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor125.71 0 124.11 4 125.709
173C2M/5ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
128.64 4 121.77 4 125.77
174K1W/35TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy134.82 6 126.73 0 126.734
175K1M/89JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand136.81 64 123.38 4 127.378
176K1W/36BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice123.72 4 124.68 6 127.715
177K1M/90MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha130.44 4 123.73 4 127.733
178K1W/37HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha127.41 8 127.87 0 127.874
179C2M/6KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
126.28 2 122.88 8 128.279
180C1W/8KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.129.59 2 126.29 2 128.29
181C2M/7VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
122.33 6 126.68 6 128.333
182K1M/91KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy123.05 52 119.06 10 129.055
183K1M/92PECHLÁT Adam 2007 Sušice129.33 0 130.18 0 129.331
184K1M/93HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy129.68 18 125.48 4 129.479
185C1W/9ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor131.26 0 127.75 2 129.748
186K1M/94PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec118.13 52 127.99 2 129.99
187C2X/4KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
126.70 8 128.21 2 130.207
188C2M/8JIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
124.34 6 123.12 14 130.342
189C1W/10HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK144.57 4 130.51 0 130.512
190K1M/95PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha135.34 2 126.57 4 130.566
191C2X/5WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
124.78 6 4.00 999 130.776
192PW/4KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV129.74 2 130.58 2 131.739
193C1M/34HABICH Karel 1994 2 VS Tábor124.05 8 4.00 999 132.047
194C2M/9HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
130.20 2 4.00 999 132.204
195PW/5SAMEK Petr 2008 Třebech.132.23 0 136.67 52 132.225
196PW/6PETŘÍK Marek 2008 USK Pha134.04 0 130.25 2 132.252
197C2M/10VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
132.27 0 135.10 4 132.267
198PW/7ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB138.30 0 132.40 0 132.398
199C1W/11KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha132.41 0 136.05 0 132.413
200K1M/96NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice134.91 2 132.91 0 132.908
201C2M/11HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
130.02 4 4.00 999 134.018
202C1M/35SAIDL František 2006 USK Pha128.89 6 136.69 2 134.893
203K1W/38BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz127.10 54 127.32 8 135.319
204C1M/36SVOBODA Adam 2006 USK Pha143.09 0 133.63 2 135.632
205K1W/39POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz129.70 6 4.00 999 135.701
206PW/8JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha139.33 2 136.35 0 136.346
207C2M/12PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
130.52 6 133.57 8 136.518
208K1M/97NOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.137.89 0 143.36 12 137.889
209C2X/6HOJDOVÁ Markéta
HARTL Jakub
2007
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
137.40 2 4.00 999 139.40
210PW/9VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor137.77 2 140.56 0 139.771
211C1M/37VONEŠ Jakub 2007 KK Brand137.95 2 141.34 2 139.951
212K1W/40RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor134.49 6 151.16 6 140.49
213PW/10SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand140.88 4 141.49 0 141.485
214PW/11PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec143.78 4 139.82 2 141.821
215C2X/7ČERVENKOVÁ Amélie
VĚTROVSKÝ Tomáš
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
131.92 10 4.00 999 141.923
216K1M/98NOVÁK Matěj 2004 VS Tábor139.86 6 141.17 2 143.173
217C2M/13KOPEČEK Michal
FRÖHLICH Jáchym
2007
2007
VS Tábor
Roudnice
140.57 4 143.55 2 144.568
218C2M/14ČAPEK Vojtěch
VELENOVSKÝ Jiří
2002
1978
VS Tábor
VS Tábor
159.10 16 139.01 6 145.013
219C1M/38ČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor1.00 999 143.04 2 145.039
220C1M/39VENC Ondřej 2007 KK Brand156.19 0 143.57 2 145.574
221C2M/15GALUŠKA Zdeněk
ŠVEJD Jan
2004
2004
Sušice
Sušice
152.65 18 134.00 12 145.999
222K1M/99HANUŠ Jakub 2007 Rakovník146.53 54 144.55 2 146.548
223PW/12MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha138.29 50 146.85 0 146.852
224PW/13HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy148.10 102 142.97 4 146.972
225C2X/8KOPEČEK Michal
RIANTOVÁ Anežka
2007
2008
VS Tábor
VS Tábor
153.10 4 143.50 4 147.504
226K1M/100MÁRA Michal 2003 3 VS Tábor138.53 10 147.15 10 148.532
227C2X/9POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
VS Tábor
VS Tábor
152.28 8 143.27 6 149.272
228PW/14LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus149.31 2 156.71 2 151.305
229K1M/101KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn147.56 4 131.75 106 151.559
230C1M/40PECHLÁT Adam 2007 Sušice1.00 999 151.67 0 151.673
231C2X/10ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
164.04 12 149.69 4 153.693
232K1M/102POLLERT Jonáš 2007 USK Pha157.31 66 148.23 6 154.234
233C1M/41CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha160.14 6 149.68 6 155.678
234PW/15KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn167.02 2 157.30 0 157.303
235PW/16ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy157.85 2 154.86 4 158.861
236PW/17ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy169.62 4 152.83 8 160.828
237PW/18CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha158.22 4 177.85 50 162.216
238C1M/42POPELKA Petr 2005 KK Brand4.00 999 153.47 10 163.465
239PW/19KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV163.83 0 168.26 2 163.831
240PW/20ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB169.13 54 156.04 8 164.037
241PW/21PLUTA Adam 2008 Boh.Pha161.59 4 162.70 4 165.587
242K1M/103KOČIČKA Patrik 2007 VS Tábor178.07 4 165.00 6 171.001
243K1W/41ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor175.53 6 166.64 6 172.639
244PW/22PLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB183.22 52 168.47 6 174.468
245C2M/16SVOBODA Adam
SAIDL František
2006
2006
USK Pha
USK Pha
169.40 10 155.67 20 175.672
246K1M/104ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy129.38 58 123.08 54 177.079
247PW/23PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha171.68 102 181.79 2 183.792
248PW/24KOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor197.44 2 186.06 0 186.061
249PW/25RIANT Antonín 2010 VS Tábor197.15 0 198.06 6 197.154
250PW/26KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn190.00 54 197.18 0 197.179
251C2X/11NOVÁK Václav
RIANTOVÁ Marie
2005
2006
VS Tábor
VS Tábor
190.33 8 210.93 10 198.329
252PW/27RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor146.88 52 1.00 999 198.882
253C1M/43FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand186.07 54 201.97 4 205.967
254K1M/105PROCHÁZKA Jiří 2006 Boh.Pha1.00 999 206.43 2 208.433
255PW/28KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha169.78 54 168.51 100 223.78
256PW/29SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha173.53 54 207.81 50 227.528
257K1W/42NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor180.57 154 205.72 110 315.722
258PW/30SEIDL Marek 2010 Boh.Pha223.90 100 221.00 200 323.895
Oddíl

Historie procházení