Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať

07.04.2018   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1POHANKA Vít, 2000, Klatovy POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy71.96 6 71.65 0 71.65
2K1M/2BÁRTA Jan, 2000, USK Pha BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha73.71 0 74.52 2 73.71
3K1M/3KREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.76.27 2 73.97 2 75.97
4C1M/1GEBAS Vítězslav, 1984, USK Pha GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha77.72 2 76.02 0 76.02
5K1W/1GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha77.88 0 76.81 0 76.81
6K1M/4VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha75.09 52 74.99 2 76.99
7C1M/2ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha79.14 0 80.51 0 79.14
8K1W/2VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha79.27 2 79.12 2 81.12
9K1M/5VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky81.42 52 79.58 2 81.58
10C1M/3KUNA Václav, 1998, SKVS ČB KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB76.95 6 79.73 2 81.73
11K1M/6ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky81.71 102 78.22 4 82.22
12K1W/3GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice82.64 0 81.85 4 82.64
13K1M/7ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice81.32 2 82.38 4 83.32
14K1M/8JANČAR Filip 1976 3+ Kotva B.88.97 6 82.09 2 84.09
15K1W/4DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha87.64 8 84.68 0 84.68
16K1M/9FRENCL Josef 2002 2 USK Pha85.31 0 84.78 2 85.31
17K1M/10WEISL Martin 2002 2 USK Pha86.49 6 82.16 4 86.16
18C1M/4BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus84.88 2 4.00 999 86.88
19K1M/11NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy85.44 2 87.04 0 87.04
20K1M/12STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB85.95 4 85.14 6 89.95
21C1M/5PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha94.42 4 90.86 0 90.86
22K1M/13MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy94.50 4 91.06 0 91.06
23K1M/14SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice91.54 2 89.17 2 91.17
24K1W/5VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor89.76 2 89.20 2 91.20
25C1M/6WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn89.54 2 94.85 4 91.54
26K1W/6NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy90.95 8 87.71 4 91.71
27K1M/15PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB97.30 6 85.73 6 91.73
28K1M/16PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz90.37 2 94.75 6 92.37
29K1M/17HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec98.02 6 90.44 2 92.44
30K1M/18BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz86.56 6 92.39 4 92.56
31K1M/19HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha91.78 6 91.32 2 93.32
32C1M/7KRÁL Adam 2003 2 USK Pha91.13 4 89.92 4 93.92
33K1M/20DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha99.93 4 92.10 2 94.10
34K1M/21STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky95.06 2 92.14 2 94.14
35K1W/7BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha98.30 0 94.31 0 94.31
36K1M/22ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.90.82 4 94.07 54 94.82
37K1M/23PINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB96.13 0 91.10 4 95.10
38K1M/24REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB95.91 58 87.47 8 95.47
39C1M/8STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB91.59 4 94.89 6 95.59
40K1M/25KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy93.20 8 90.95 6 96.95
41K1M/26SAHULA Matěj 2003 2 Benátky95.91 14 94.39 4 98.39
42K1W/8ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB96.84 2 98.56 2 98.84
43K1M/27VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor97.21 2 100.32 4 99.21
44K1M/28TONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB99.08 4 95.30 4 99.30
45K1W/9KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky102.58 4 99.45 0 99.45
46K1M/29TURNER Karel 2004 2 Sušice95.58 4 105.74 6 99.58
47C1M/9SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm99.83 0 103.95 4 99.83
48K1M/30ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice98.41 6 95.91 4 99.91
49K1M/31GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice96.41 6 99.97 0 99.97
50K1M/32FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.100.01 0 99.78 4 100.01
51C1M/10ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB113.38 2 96.21 4 100.21
52K1M/33HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy98.85 56 92.32 8 100.32
53C2M/1WENDL Denis, 2000, Horš.Týn
 WENDL Denis
POHANKA Vít, 2000, Klatovy POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 94.75 6 100.75
54K1W/10MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy98.60 4 98.85 2 100.85
55K1M/34ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz99.47 60 98.93 2 100.93
56C1M/11POHANKA Vít 2000 2 Klatovy94.99 6 4.00 999 100.99
57K1M/35URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha97.74 4 106.06 2 101.74
58C1M/12ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB101.39 2 104.72 4 103.39
59C1M/13RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm118.20 58 101.59 2 103.59
60C1M/14ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha96.74 8 100.93 8 104.74
61C1W/1FREISLEBENOVÁ Patricia, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha110.09 6 105.58 0 105.58
62C1M/15JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek106.58 0 107.01 12 106.58
63C1M/16ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB104.87 2 105.42 6 106.87
64K1W/11POKORNÁ Iva 1985 SKVS ČB105.02 2 120.46 8 107.02
65K1W/12FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha114.38 4 101.33 6 107.33
66K1M/36ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice104.41 4 114.92 4 108.41
67K1W/13HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy105.57 10 103.04 6 109.04
68K1M/37GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice106.96 8 105.21 4 109.21
69K1W/14HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK107.66 2 108.07 6 109.66
70C1M/17WENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn108.23 2 106.38 8 110.23
71K1M/38PUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB106.38 4 126.89 10 110.38
72K1W/15TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB99.94 106 105.44 6 111.44
73K1M/39NOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB105.86 6 108.99 4 111.86
74K1M/40VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor108.18 4 108.54 6 112.18
75K1M/41HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak104.80 8 98.59 14 112.59
76C1M/18JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha129.39 8 107.33 6 113.33
77K1M/42SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice107.34 6 113.82 8 113.34
78C1M/19HAUCK Marek 1977 2 KVS HK103.53 10 118.27 4 113.53
79K1W/16HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn109.69 6 108.84 58 115.69
80K1M/43CHOD Václav 1961 2 Blovice105.72 10 122.80 2 115.72
81C2M/2PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
110.84 8 123.13 12 118.84
82C2X/1BERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš, 2003, USK Pha ŘÍHA Matyáš
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
112.85 6 122.21 56 118.85
83K1M/44PANZER Martin 2007 Loko Plz101.81 202 113.02 6 119.02
84K1W/17GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice108.93 56 115.94 4 119.94
85K1M/45KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB116.95 4 119.97 10 120.95
86C2X/2WENDL Samuel, 2003, Horš.Týn
 WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana, 2004, SKVS ČB TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
3 Horš.Týn
SKVS ČB
123.21 10 113.54 8 121.54
87K1M/46ŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB127.93 8 117.72 4 121.72
88K1W/18HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK120.50 2 120.74 8 122.50
89C1W/2HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn130.66 12 120.59 2 122.59
90K1M/47BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus73.87 50 75.40 54 123.87
91C1W/3ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB119.25 6 118.17 6 124.17
92K1W/19HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn118.69 6 134.41 60 124.69
93K1M/48KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor128.63 6 125.42 4 129.42
94K1M/49ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha78.93 52 95.65 52 130.93
95K1W/20BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz132.88 8 130.80 4 134.80
96K1M/50HAUCK Marek 2007 KVS HK142.93 4 128.06 8 136.06
97K1M/51BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha135.81 4 131.87 6 137.87
98K1M/52NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor119.22 56 130.48 10 140.48
99PW/1ŠVEHLOVÁ Rozárie, 2008, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB136.64 10 139.51 12 146.64
100C1M/20TURNER Karel 2004 3 Sušice146.50 10 145.32 8 153.32
101C2M/3ŠEDIVÝ Jan
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
138.50 64 142.64 14 156.64
102C2M/4PÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
147.38 12 179.79 12 159.38
103K1W/21MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor157.74 8 138.50 58 165.74
104K1M/53ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor1.00 999 157.98 50 207.98
105K1W/22ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor116.15 108 123.97 154 224.15
Oddíl