Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať

07.04.2018   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha75.43 0 75.77 2 75.43
2K1M/2KREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.77.48 2 73.45 2 75.45
3K1M/3POHANKA Vít, 2000, Klatovy POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy76.14 2 73.51 2 75.51
4K1M/4BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha79.73 2 76.79 0 76.79
5C1M/1GEBAS Vítězslav, 1984, USK Pha GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha76.92 0 78.06 0 76.92
6K1M/5VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha76.12 2 77.78 0 77.78
7C1M/2ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha79.61 2 79.34 6 81.61
8C1M/3KUNA Václav, 1998, SKVS ČB KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB84.84 6 81.70 0 81.70
9K1W/1VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha80.89 52 82.13 0 82.13
10K1M/6ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky79.98 4 80.40 2 82.40
11K1M/7ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha79.06 4 78.84 4 82.84
12K1W/2GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha81.18 2 83.39 0 83.18
13K1M/8VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky81.80 2 84.56 54 83.80
14C1M/4WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn86.37 4 82.93 2 84.93
15K1M/9REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB87.45 6 83.77 2 85.77
16K1M/10STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB83.81 2 97.85 106 85.81
17K1M/11FRENCL Josef 2002 2 USK Pha86.81 0 96.26 6 86.81
18K1M/12ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice85.79 2 83.53 4 87.53
19K1M/13JANČAR Filip 1976 3+ Kotva B.86.60 4 85.73 2 87.73
20K1W/3GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice84.68 6 86.85 2 88.85
21K1W/4DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha90.39 4 87.60 2 89.60
22K1M/14WEISL Martin 2002 2 USK Pha87.99 4 85.63 4 89.63
23K1M/15NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy93.18 2 88.02 2 90.02
24C1M/5PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha89.44 8 88.18 2 90.18
25C1M/6BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus88.68 6 84.24 6 90.24
26K1W/5NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy90.85 0 91.01 4 90.85
27K1M/16BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz91.34 0 90.23 2 91.34
28C1M/7STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB90.13 2 91.51 2 92.13
29K1M/17SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice91.40 2 101.48 6 93.40
30K1M/18PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz103.26 8 91.64 2 93.64
31C2M/1WENDL Denis, 2000, Horš.Týn
 WENDL Denis
POHANKA Vít, 2000, Klatovy POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 95.05 0 95.05
32K1M/19TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB89.07 6 87.22 8 95.07
33K1W/6VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor94.20 6 94.24 2 96.24
34C1M/8KRÁL Adam 2003 2 USK Pha90.26 6 87.25 58 96.26
35K1M/20ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.101.53 6 94.90 2 96.90
36K1M/21STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky95.94 6 96.91 0 96.91
37K1M/22MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy109.41 52 95.05 2 97.05
38K1M/23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha97.33 4 95.17 2 97.17
39C1M/9ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha94.54 4 93.81 4 97.81
40K1M/24SAHULA Matěj 2003 2 Benátky97.31 2 96.10 2 98.10
41K1M/25HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy90.51 8 94.47 6 98.51
42K1W/7BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha96.87 2 99.40 2 98.87
43C2M/2SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
101.48 0 97.14 8 101.48
44K1M/26HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak105.12 2 95.71 6 101.71
45K1M/27DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha107.19 4 100.39 2 102.39
46K1M/28HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec106.63 60 96.52 6 102.52
47K1M/29VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor101.38 8 98.62 4 102.62
48K1M/30BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus97.40 6 81.14 54 103.40
49K1W/8TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB98.86 6 102.50 6 104.86
50K1M/31TURNER Karel 2004 2 Sušice141.34 158 102.17 6 108.17
51K1M/32URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha103.86 6 127.83 4 109.86
52C1M/10RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm107.58 8 106.69 4 110.69
53K1M/33GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice107.91 4 107.04 54 111.91
54K1W/9MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy108.39 4 110.53 56 112.39
55K1W/10ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB111.83 52 105.29 8 113.29
56K1W/11KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky105.30 8 103.52 10 113.30
57K1M/34ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice114.32 112 106.44 8 114.44
58K1M/35SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice107.88 8 115.73 6 115.88
59K1W/12GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice113.94 60 116.18 2 118.18
60C1M/11ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 118.32 0 118.32
61C1M/12HAUCK Marek 1977 2 KVS HK113.69 12 112.63 8 120.63
62K1M/36NOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB160.73 108 122.05 2 124.05
63K1W/13HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK114.79 10 117.86 154 124.79
64K1M/37KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor124.00 6 126.49 104 130.00
65C1M/13SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm105.95 66 121.45 12 133.45
66K1M/38KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB131.87 4 130.26 10 135.87
67K1M/39FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.109.68 152 108.33 54 162.33
68K1W/14HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy123.93 52 104.03 60 164.03
69C1M/14WENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn112.23 56 123.97 58 168.23
70K1M/40ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice120.79 106 123.89 56 179.89
71C1W/1FREISLEBENOVÁ Patricia, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha129.55 60 110.34 102 189.55
72K1M/41PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB101.62 152 93.05 106 199.05
73K1W/15HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn141.43 60 133.80 158 201.43
74K1M/42PUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB123.40 108 109.21 206 231.40
75K1M/43ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz107.98 162 1.00 999 269.98
Oddíl