6. Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod - Praha Troja

15.05.2011   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha96.36 4 95.63 0 95.63
2K1M/2HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.97.33 0 96.57 0 96.57
3K1M/3VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.98.81 0 96.73 0 96.73
4K1M/11HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha96.05 50 94.97 2 96.97
5K1M/4PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha102.05 0 96.63 2 98.63
6C1M/1JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha100.73 0 98.97 0 98.97
7K1M/5KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.99.49 0 99.02 0 99.02
8K1M/6MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.100.33 0 99.53 0 99.53
9K1M/7PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha97.88 0 99.47 2 101.47
10K1M/12ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.102.32 2 101.54 0 101.54
11K1M/8TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec101.46 0 102.34 0 102.34
12C1M/11JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.116.79 202 101.13 2 103.13
13C1M/2GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha102.09 0 101.21 2 103.21
14K1M/9DUPAL Jiří 1991 1 USK Pha101.61 0 98.88 6 104.88
15C1M/3INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.109.15 2 105.26 0 105.26
16K1M/13BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.39 2 104.54 52 105.39
17C1M/4MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha106.75 2 103.69 2 105.69
18K1M/14BINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava109.50 4 105.86 0 105.86
19K1M/15KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc107.41 0 109.16 156 107.41
20C1M/5KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha109.90 0 105.61 2 107.61
21K1M/16STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha108.36 0 109.27 8 108.36
22K1M/17HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno108.64 4 105.33 4 109.33
23K1M/18BENEŠ Jindřich 1985 USK Pha107.53 2 110.76 16 109.53
24K1M/19CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha103.76 50 105.72 4 109.72
25C1M/6RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.111.80 0 109.75 0 109.75
26K1M/20SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec108.14 2 106.09 54 110.14
27K1M/21KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha107.43 208 110.21 0 110.21
28K1M/10CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha100.85 2 108.27 2 110.27
29K1M/22PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy113.80 2 110.58 0 110.58
30C1M/7FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.108.78 0 110.86 0 110.86
31K1M/23MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.109.60 56 110.96 0 110.96
32C1M/8BUSTA Jan 1989 1 USK Pha107.06 0 109.28 2 111.28
33K1M/24PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec111.80 0 111.25 58 111.80
34C1M/12RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.112.61 2 109.84 2 111.84
35C2M/1PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
115.13 0 111.96 0 111.96
36K1M/25BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava108.89 52 110.25 2 112.25
37C2M/2KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
117.77 2 112.27 0 112.27
38C1M/9JORDÁN František 1991 1 Dukla B.111.62 0 110.37 2 112.37
39C2M/3HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
114.22 0 112.51 0 112.51
40C1M/10ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha109.07 2 108.55 4 112.55
41K1W/1KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha109.91 4 112.83 0 112.83
42C2M/4VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
112.85 2 111.08 2 113.08
43C2M/5KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
115.64 2 113.88 0 113.88
44K1M/26LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod112.47 2 114.08 0 114.08
45C2M/6VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
116.79 0 114.14 0 114.14
46K1M/27BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha114.26 0 118.34 2 114.26
47K1M/28SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.115.43 0 114.39 0 114.39
48C1M/13KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV123.57 6 115.35 0 115.35
49K1W/2ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha114.35 2 113.84 2 115.84
50K1W/3HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.114.36 0 114.07 2 116.07
51K1M/29WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava125.22 0 114.25 2 116.25
52K1M/30KURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha113.59 4 116.61 0 116.61
53C1M/14PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha115.92 2 117.12 0 117.12
54K1M/31VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy120.55 164 117.27 0 117.27
55K1M/32SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice121.28 52 117.39 0 117.39
56C1M/15KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja115.53 2 123.13 56 117.53
57C1M/16HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja116.09 2 117.95 154 118.09
58K1M/33HRIC Filip 1993 2 Olomouc118.13 0 115.54 12 118.13
59K1M/34URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava114.84 4 111.07 116 118.84
60C2M/7POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
119.52 2 116.98 2 118.98
61C1M/17MALÝ Vojtěch 1986 2+ Dukla B.131.75 4 117.04 2 119.04
62K1W/4PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha118.44 2 117.28 2 119.28
63C1M/18FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.118.13 2 117.66 2 119.66
64C1M/19CEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB117.66 54 117.69 2 119.69
65K1W/11JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB139.80 54 118.23 2 120.23
66K1M/35VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava116.35 4 119.43 8 120.35
67K1M/36ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa114.94 6 123.04 6 120.94
68K1M/37PECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice117.00 4 127.66 60 121.00
69K1W/5ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.118.59 12 119.06 2 121.06
70K1W/6HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha123.06 4 119.61 2 121.61
71K1W/12VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha132.68 50 118.20 4 122.20
72C1M/20KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava135.50 6 122.27 0 122.27
73C1M/21KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB122.40 0 139.83 252 122.40
74C1M/22MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava123.78 52 121.41 2 123.41
75C1M/23HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn115.56 8 142.94 14 123.56
76K1M/38BOUZEK Filip 1992 2 Sušice117.60 10 125.55 56 127.60
77C1M/24PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn120.60 8 122.91 10 128.60
78K1M/39ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně120.73 8 121.63 10 128.73
79K1W/7ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.126.88 2 124.79 4 128.79
80K1M/40ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy123.13 6 125.54 8 129.13
81K1W/13VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava129.38 50 129.56 0 129.56
82C1M/25VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB142.44 54 117.69 12 129.69
83K1W/8KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha128.34 2 129.93 0 129.93
84C2M/11MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
127.20 4 131.14 4 131.20
85C2M/12ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
129.85 52 127.70 4 131.70
86C1M/26ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.143.49 52 130.04 2 132.04
87C1M/27ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha127.22 6 128.26 154 133.22
88K1M/41ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice131.27 4 129.50 4 133.50
89C1M/28POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň131.98 4 123.58 10 133.58
90K1M/42ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky121.07 14 120.33 158 135.07
91C1M/29MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov134.92 10 131.41 4 135.41
92C1M/30PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha133.50 2 128.59 10 135.50
93K1W/9SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha129.76 6 131.70 4 135.70
94C2M/8ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
128.64 2 128.14 8 136.14
95K1M/43MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa133.24 52 130.41 6 136.41
96C2M/13MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
132.93 4 154.01 156 136.93
97C1W/1HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha143.53 2 137.65 0 137.65
98C1M/31MATULA Roman 1996 2+ Kralupy151.04 56 133.82 4 137.82
99C1M/32SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha152.32 4 133.91 4 137.91
100C2M/14PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
147.46 54 136.69 2 138.69
101K1W/14ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 1 Dukla B.138.02 4 133.86 6 139.86
102C2M/15POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
133.95 8 135.17 6 141.17
103K1W/15FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava152.32 4 137.62 4 141.62
104K1W/16ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice142.35 4 134.38 8 142.38
105C1M/33KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov138.53 4 133.42 102 142.53
106K1W/17ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy170.71 10 134.21 10 144.21
107K1M/44SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha140.86 158 139.17 6 145.17
108K1W/18JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí143.19 2 135.84 110 145.19
109K1W/19HILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha139.68 6 160.25 208 145.68
110C1M/34JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha138.44 62 136.15 10 146.15
111C1M/35VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha137.75 10 139.01 54 147.75
112K1W/20VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha137.92 10 146.93 56 147.92
113C2M/16RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
139.72 204 142.00 6 148.00
114C2M/17JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
147.39 2 165.90 4 149.39
115K1M/45BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha99.40 52 97.04 54 151.04
116K1M/46ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha101.61 50 101.52 50 151.52
117K1W/21DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2+ SKVS ČB150.71 4 169.08 16 154.71
118C2M/18KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
156.81 54 151.16 4 155.16
119K1W/22BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha151.23 4 140.25 58 155.23
120C2M/19VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
156.34 10 152.78 4 156.78
121K1W/23MATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn151.83 12 202.79 6 163.83
122K1W/24TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec163.02 4 145.13 56 167.02
123C2M/20VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
159.29 8 205.59 58 167.29
124C1M/36LERCH Adam 1998 2 Klášter.158.42 10 176.97 160 168.42
125C2M/9KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
118.91 4 120.37 52 172.37
126K1M/47ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.116.51 56 116.36 100 172.51
127C1W/2KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha167.31 4 168.39 6 174.39
128C1M/37KRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.179.05 102 168.07 8 176.07
129K1W/25KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV164.12 104 171.64 8 179.64
130K1M/48KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí151.68 108 126.90 54 180.90
131K1W/26KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB154.82 56 172.51 10 182.51
132C1W/3FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava207.66 60 177.35 6 183.35
133C2M/10GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
122.48 6 119.81 64 183.81
134K1W/27KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy177.09 8 150.58 52 185.09
135C2M/21SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
186.94 10 167.13 18 185.13
136C1W/4JANČOVÁ Monika 1992 2 SKVS ČB185.53 104 182.47 6 188.47
137C2M/22ZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
2 Bechyně
Sušice
185.44 8 144.15 358 193.44
138K1W/28OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn174.54 20 0.00 999 194.54
139C1M/38ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy139.93 58 200.03 106 197.93
140K1W/29MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava153.28 60 148.33 56 204.33
141K1W/30SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa161.94 60 183.50 112 221.94
142C2M/23FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
182.42 52 0.00 999 234.42
143K1W/10GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice122.62 0 131.19 106 237.19
144K1M/49TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice134.70 104 127.91 154 238.70
145C1W/5FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha158.85 108 189.18 62 251.18
146K1W/31DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice161.70 112 148.18 114 262.18
147K1W/32KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy199.47 258 0.00 999 457.47
148C1W/6ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.207.65 166 0.00 999 999.00
Oddíl