6. Národní kontrolní závod v Roudnici

17.09.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Michal Šrámek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1CVIKL Ondřej, 1992, USK Pha CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha88.02 6 86.65 0 86.65
2K1M/2ZIMA Tomáš, 2000, Roudnice ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice87.77 0 86.23 2 87.77
3K1M/3BÁRTA Jan, 2000, Kralupy BÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy91.73 0 90.04 0 90.04
4K1M/4ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky92.83 0 90.42 0 90.42
5K1M/5KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí90.66 0 90.94 2 90.66
6K1M/6POHANKA Vít 2000 2 Klatovy91.08 0 92.57 6 91.08
7K1M/7MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.90.13 50 87.28 4 91.28
8K1M/8BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus89.46 2 91.82 4 91.46
9K1M/9HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno91.60 0 104.96 6 91.60
10K1M/10ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha91.23 4 89.81 2 91.81
11C1M/1HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.94.60 2 92.56 0 92.56
12K1M/11BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha92.93 2 92.59 0 92.59
13C1M/2ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha92.63 0 91.17 2 92.63
14K1M/12DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc93.06 0 92.04 2 93.06
15K1M/13KREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB91.27 2 89.20 4 93.20
16C1M/3BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha96.09 2 93.60 0 93.60
17K1M/14HEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.93.69 2 91.70 2 93.70
18K1M/15PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha94.51 4 92.05 2 94.05
19K1M/15KOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha92.05 2 89.45 50 94.05
20C1M/4KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha96.13 0 96.10 0 96.10
21C1M/5KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB94.14 2 105.85 56 96.14
22K1M/17ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky95.15 2 94.35 2 96.35
23K1M/18BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.96.27 2 94.39 2 96.39
24C1M/6KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha94.54 2 98.90 6 96.54
25K1M/19ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha99.11 6 96.67 0 96.67
26K1M/20VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky96.13 8 94.93 2 96.93
27K1M/21GALOVIC Maximilian 2002 SKP Bratislava98.75 4 94.96 2 96.96
28C1M/7HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.95.08 2 97.47 2 97.08
29K1M/22PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.102.89 6 97.15 0 97.15
30C1M/8LERCH Eduard 2002 2+ Roudnice97.21 0 99.74 8 97.21
31K1M/23CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha94.06 4 95.29 2 97.29
32K1M/24PRELL Pavel 1976 2 Kralupy97.34 0 98.51 6 97.34
33K1M/25ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava96.68 54 95.57 2 97.57
34K1W/1GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice96.20 6 95.75 2 97.75
35K1M/26ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha98.14 6 93.75 4 97.75
36K1M/27ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk96.04 2 94.37 6 98.04
37K1M/28PETROVAJ Matus 2002 SKP Bratislava106.16 2 96.92 2 98.92
38K1M/29ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha95.27 4 94.95 8 99.27
39C1M/9BOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.99.33 4 95.30 4 99.30
40K1M/30MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.98.23 4 97.36 2 99.36
41K1M/31REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB99.49 0 100.68 104 99.49
42C1M/10NOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc99.50 0 109.04 4 99.50
43K1M/32ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy97.54 2 97.06 4 99.54
44K1M/33TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc97.95 2 96.87 52 99.95
45K1M/34CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz101.49 56 96.39 4 100.39
46K1M/35ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB96.51 4 96.58 6 100.51
47K1M/35POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice101.08 6 98.51 2 100.51
48C1M/11NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc100.58 0 100.40 2 100.58
49C1M/12KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV103.07 4 100.69 0 100.69
50C1M/13WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn102.68 6 99.38 2 101.38
51K1M/37STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky95.80 6 96.05 6 101.80
52K1M/38IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí105.88 6 102.08 0 102.08
53K1M/39HALA Jiří 2002 2 Olomouc108.43 4 102.33 0 102.33
54K1W/2NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Stonava NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava108.40 54 102.82 0 102.82
55C1M/14LHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha105.25 6 102.82 0 102.82
56C1M/15URBAN Daniel 2001 2 Šumperk100.83 2 101.63 4 102.83
57K1M/40MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava102.67 54 101.05 2 103.05
58K1M/41ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha4.00 999 97.15 6 103.15
59C1M/16CVIKL Ondřej 1992 2 USK Pha101.37 2 100.67 52 103.37
60K1W/3SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno103.95 2 103.47 0 103.47
61K1M/42BURAN Ilja 2003 SKP Bratislava107.31 4 97.68 6 103.68
62C1M/17BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus101.74 2 104.91 6 103.74
63C1M/18MACUS Ludovit 2001 SKP Bratislava106.04 6 100.25 4 104.25
64K1W/4NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec101.11 52 104.42 0 104.42
65K1M/43KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice108.89 4 100.51 4 104.51
66K1W/5BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava104.53 0 103.39 6 104.53
67C1M/19PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy105.93 8 102.53 2 104.53
68C1M/20HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja105.25 0 111.88 0 105.25
69K1M/44NEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava105.35 0 104.93 2 105.35
70C1M/21SUCHÝ Matěj 1986 2 Dukla B.106.85 10 103.43 2 105.43
71K1W/6VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn105.45 0 101.95 6 105.45
72K1M/45JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.104.92 2 103.69 2 105.69
73K1M/46MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno105.96 4 98.33 8 106.33
74K1M/47FRENCL Josef 2002 2 USK Pha109.34 2 106.34 0 106.34
75K1M/48RAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha106.52 2 102.35 4 106.35
76K1W/7DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha102.52 4 103.18 4 106.52
77K1M/49HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk103.59 4 112.30 8 107.59
78K1M/50KRÁL Adam 2003 2 USK Pha109.25 2 105.67 2 107.67
79C1W/1SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno107.85 0 107.31 2 107.85
80C1M/22LERCH Adam 1998 1 Dukla B.98.14 52 99.99 8 107.99
81K1M/51DERYDT Nicholas 2001 SKP Bratislava97.49 56 102.13 6 108.13
82K1M/52BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh101.72 8 100.25 8 108.25
83C1M/23INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK106.63 2 109.94 0 108.63
84K1M/53KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc107.05 2 103.45 50 109.05
85K1W/8DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha107.27 2 109.04 6 109.27
86C1M/24WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB111.35 0 109.32 0 109.32
87K1M/54MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy111.05 6 109.45 0 109.45
88K1M/55VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava105.46 56 107.47 2 109.47
89K1W/9KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy107.83 2 108.33 4 109.83
90K1M/56RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha100.12 54 106.68 4 110.68
91K1M/57WEISL Martin 2002 2 USK Pha111.43 8 107.12 4 111.12
92K1M/58DERYDT Maxime 2004 SKP Bratislava107.37 4 113.79 8 111.37
93K1M/59URBAN Michal 2004 2 Šumperk115.57 10 109.58 2 111.58
94C1M/25KRÁL Adam 2003 2 USK Pha113.99 50 106.29 6 112.29
95K1M/60ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.107.28 6 108.34 4 112.34
96K1M/61SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice112.62 4 110.99 2 112.99
97K1W/10KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.111.06 2 117.42 0 113.06
98K1M/62ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.108.59 10 111.15 2 113.15
99C1W/2MATULKOVÁ Jana, 1996, Dukla B. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.113.04 2 113.26 0 113.26
100K1M/63GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha111.43 2 113.88 6 113.43
101K1W/11CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.129.04 2 111.54 2 113.54
102K1W/12DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha126.07 2 111.55 2 113.55
103C1W/3KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc121.98 0 113.76 0 113.76
104K1W/13VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor111.87 2 113.61 2 113.87
105C1M/26HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor137.70 10 112.05 2 114.05
106K1M/64TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB122.75 14 106.18 8 114.18
107C1W/4KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha112.20 2 126.41 54 114.20
108C1M/27KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc113.64 50 112.62 2 114.62
109C1M/28FIALA Jakub 2001 2 Olomouc110.84 4 111.90 4 114.84
110K1W/14KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha113.05 2 112.68 8 115.05
111K1M/65VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník121.07 4 107.35 8 115.35
112K1M/66VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk111.63 4 118.13 6 115.63
113C2M/1WENDL Denis, 2000, Horš.Týn
 WENDL Denis
POHANKA Vít, 2000, Klatovy POHANKA Vít
2000
2000
2 Horš.Týn
Klatovy
114.33 8 111.94 4 115.94
114K1M/67JAKL Vincent 2001 2 USK Pha111.95 4 118.92 0 115.95
115K1M/68CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.120.34 6 114.95 2 116.95
116C1M/29ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha122.18 6 117.22 0 117.22
117K1W/15KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava114.14 8 111.44 6 117.44
118C1M/30JANŮ Filip 2002 3+ Olomouc113.56 4 113.10 6 117.56
119C1M/31CUC Michal 1977 3+ Tech.Pha113.57 6 115.59 2 117.59
120K1M/69VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor115.62 2 116.23 4 117.62
121K1W/16HRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc119.55 2 115.73 2 117.73
122K1M/70KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha108.05 10 109.97 8 117.97
123C1M/32STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB112.08 6 110.74 12 118.08
124K1M/71SAHULA Matěj 2003 2 Benátky114.09 4 112.39 6 118.09
125K1M/72BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand119.14 0 118.12 0 118.12
126K1M/73HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha114.37 4 119.98 2 118.37
127K1M/74BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno120.24 6 114.59 4 118.59
128C1W/5NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno118.60 0 125.65 2 118.60
129K1W/17MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.121.79 100 110.66 8 118.66
130K1M/75BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno117.15 6 110.74 8 118.74
131K1M/76HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy113.76 10 115.60 4 119.60
132C1W/6VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn117.85 2 123.02 2 119.85
133K1W/18MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy114.14 6 122.90 6 120.14
134K1W/19KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc120.33 0 120.67 6 120.33
135K1W/20BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha133.82 52 118.89 2 120.89
136K1M/77BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz115.13 6 131.40 4 121.13
137C1M/33URBAN Michal 2004 2 Šumperk119.67 2 148.36 6 121.67
138C2M/2GOTVALD Robert
ŠRÁMEK Michal
1990
1982
1 USK Pha
Č.Lípa
117.05 10 119.85 2 121.85
139K1W/21NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno115.93 6 135.11 56 121.93
140K1W/22ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice116.30 6 122.76 2 122.30
141C1M/34GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha114.53 8 121.69 10 122.53
142C2M/3SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
114.53 54 120.75 2 122.75
143K1M/78HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc119.54 4 121.34 6 123.54
144K1M/78VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.116.51 52 123.54 0 123.54
145K1W/23KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV123.62 0 119.54 6 123.62
146K1W/24ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk124.55 4 116.73 8 124.73
147K1M/80MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak117.03 8 121.93 4 125.03
148C1M/35ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava114.45 58 119.75 6 125.75
149K1M/81RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm121.85 4 142.78 100 125.85
150C1W/7DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno153.48 10 123.89 2 125.89
151K1M/82URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha169.36 202 121.99 4 125.99
152C1W/8KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc129.54 6 124.03 2 126.03
153K1M/83DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha122.43 4 122.54 54 126.43
154K1W/25DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc124.73 2 124.42 6 126.73
155C1W/9KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava125.11 4 121.30 6 127.30
156K1M/84KOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand125.41 2 110.57 54 127.41
157K1W/26KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc135.67 2 117.86 10 127.86
158K1M/85PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh138.35 56 124.23 4 128.23
159K1M/86PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc124.29 4 137.40 58 128.29
160C1W/10DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc139.88 4 124.99 4 128.99
161K1M/87KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc169.97 6 125.38 4 129.38
162K1M/88HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak119.81 10 119.19 54 129.81
163K1W/27KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí123.85 6 121.93 60 129.85
164K1M/89NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc130.60 4 121.93 8 129.93
165C1M/36NOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc137.14 6 128.78 2 130.78
166K1W/28ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy131.27 0 133.26 4 131.27
167K1M/90PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.119.48 12 4.00 999 131.48
168K1M/91ŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk123.78 8 137.32 54 131.78
169K1W/29TESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB128.05 4 139.70 10 132.05
170C1M/37KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc136.92 2 130.38 2 132.38
171K1M/92NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec127.26 6 121.09 12 133.09
172K1W/30MINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami129.35 4 129.56 4 133.35
173C1W/11DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha131.97 2 140.57 2 133.97
174K1M/93FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa139.32 6 130.02 4 134.02
175C1M/38BEIER Matouš 2004 2 Trutnov132.21 2 146.02 2 134.21
176C1M/39KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha128.79 8 130.57 4 134.57
177K1W/31SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK133.48 10 132.70 2 134.70
178C1M/40ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB130.90 4 142.57 6 134.90
179K1M/94KUDRNA Josef 2004 2 KK Brand130.37 6 128.11 150 136.37
180K1M/95HAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice123.15 14 122.34 52 137.15
181K1W/32HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK131.70 6 135.39 8 137.70
182K1W/33RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc130.33 12 131.85 6 137.85
183K1M/96MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice156.01 6 136.51 2 138.51
184K1W/34ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB138.83 4 135.02 4 139.02
185K1W/35DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno191.64 4 135.22 4 139.22
186K1M/97STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky138.03 4 139.48 0 139.48
187K1M/98MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov131.92 8 162.57 8 139.92
188C1M/41HAUCK Marek 1977 2 KVS HK125.85 60 134.38 6 140.38
189K1M/99TURNER Karel 2004 2 Blovice139.44 6 132.56 8 140.56
190C2M/4ZVOLÁNEK Jan
WEBER Oldřich
1995
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
132.63 8 4.00 999 140.63
191K1M/100GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice185.94 102 136.67 4 140.67
192K1W/36KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK146.31 2 137.05 6 143.05
193C1M/42RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm139.61 4 142.66 10 143.61
194K1W/37SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.145.97 2 137.65 6 143.65
195K1M/101KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa149.74 10 135.79 8 143.79
196C1M/43FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa179.82 2 135.82 8 143.82
197K1M/102SUK Jakub 2002 3+ Trutnov138.02 6 189.14 12 144.02
198K1M/103SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice140.22 4 147.05 14 144.22
199K1M/104PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník142.54 2 130.71 58 144.54
200K1M/105KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz179.09 60 140.73 4 144.73
201K1W/38KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky151.77 4 138.89 6 144.89
202K1M/106ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand147.52 14 138.41 10 148.41
203K1W/39ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh148.08 54 140.55 8 148.55
204C1W/12KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí137.65 12 140.53 10 149.65
205C1M/44PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha144.87 6 139.58 160 150.87
206K1W/40DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc158.25 2 143.66 8 151.66
207K1M/107FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.142.23 10 149.26 14 152.23
208K1W/41ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha138.29 54 138.39 14 152.39
209K1M/108GÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc142.50 10 138.03 56 152.50
210K1W/42HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy140.73 12 156.46 6 152.73
211C1M/45VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor148.76 4 196.18 0 152.76
212K1M/109PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník150.79 6 140.81 12 152.81
213C1W/13ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk143.00 10 154.04 4 153.00
214C1W/14KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava210.93 58 145.42 8 153.42
215K1M/110HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice162.35 108 146.38 8 154.38
216K1W/43ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha148.68 6 160.18 4 154.68
217K1W/44HRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava153.98 2 135.32 208 155.98
218K1W/45RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha153.69 4 132.81 52 157.69
219K1M/111BEIER Alva 2005 3+ Trutnov154.37 4 200.28 2 158.37
220K1M/112MRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc152.38 6 144.52 54 158.38
221C2M/5BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
187.27 6 150.99 8 158.99
222K1M/113POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand159.24 4 147.09 12 159.09
223K1M/114TRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava142.58 112 150.89 10 160.89
224K1W/46ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha156.39 8 162.68 66 164.39
225K1W/47DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky157.51 14 150.23 60 171.51
226C1M/46PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník164.35 10 4.00 999 174.35
227C1W/15RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha182.20 8 182.85 10 190.20
228K1M/115HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc192.04 0 178.53 56 192.04
229C1W/16VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor192.69 4 175.95 102 196.69
230C2M/6REZEK Tomáš
STANOVSKÝ Vojtěch
2001
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
139.94 58 142.73 214 197.94
231K1W/48FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha1.00 999 193.21 10 203.21
232C1M/47WALTER Jakub 1998 2 Šumperk164.15 308 161.37 64 225.37
233K1W/49ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand217.46 8 1.00 999 225.46
234K1W/50KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami173.47 58 244.48 258 231.47
235C1M/48HARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn180.84 156 137.41 106 243.41
236C2M/7GÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
1.00 999 226.04 64 290.04
237C2M/8FRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
4.00 999 146.79 162 308.79
238C1W/17FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha191.92 164 163.65 154 317.65
239K1W/51HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn152.77 256 182.93 152 334.93
240C2M/9KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
176.12 162 234.08 112 338.12
Oddíl