5. Národní kontrolní závod v Roudnici

16.09.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Michal Šrámek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MASLAŇÁK Tomáš, 1990, Dukla B. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.105.51 2 109.31 152 107.51
2K1M/2ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice105.52 2 104.05 8 107.52
3K1M/3ZIMA Tomáš, 2000, Roudnice ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice109.99 0 108.05 0 108.05
4K1M/4CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha103.11 50 104.26 4 108.26
5K1M/5POHANKA Vít 2000 2 Klatovy109.69 4 107.08 2 109.08
6K1M/6BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha109.79 4 107.75 2 109.75
7K1M/7KOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha116.39 56 110.33 0 110.33
8C1M/1ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha110.84 0 113.53 0 110.84
9K1M/8ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha108.28 8 107.64 4 111.64
10K1M/9BÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy106.97 6 107.47 50 112.97
11K1M/10BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus122.71 6 107.14 6 113.14
12K1M/11KREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB109.29 4 107.90 54 113.29
13C1M/2BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha113.34 0 113.95 104 113.34
14K1M/12STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky128.23 2 111.63 2 113.63
15K1M/13ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava113.84 0 114.90 8 113.84
16K1M/14CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha134.68 56 112.20 2 114.20
17K1M/15PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha112.80 2 112.26 4 114.80
18K1M/16HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno113.05 2 116.77 4 115.05
19K1M/17BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.123.32 2 113.52 2 115.52
20K1M/18ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha113.86 2 114.31 8 115.86
21C1M/3HEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.114.73 2 134.46 2 116.73
22K1M/19ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky114.84 2 113.93 60 116.84
23C1M/4KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB112.97 4 118.19 2 116.97
24K1M/20DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc116.71 56 115.26 2 117.26
25K1M/21ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha112.92 154 113.39 4 117.39
26C1M/5HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.118.08 0 122.47 4 118.08
27K1M/22ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha118.27 0 120.41 12 118.27
28C1M/6LERCH Adam 1998 1 Dukla B.116.37 2 123.87 4 118.37
29K1M/23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha116.47 2 122.50 2 118.47
30C1M/7ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha123.09 2 114.65 4 118.65
31C1M/8HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja130.09 0 116.75 4 120.75
32K1M/24BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha118.81 2 122.31 2 120.81
33K1W/1GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice119.88 2 129.96 4 121.88
34K1W/2BEKOVÁ Kateřina, 2002, KK Opava BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava129.25 6 121.90 0 121.90
35K1M/25CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz120.78 2 131.55 4 122.78
36K1M/26ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk116.99 6 128.28 8 122.99
37K1M/27ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy125.45 0 122.55 4 125.45
38C1M/9KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha128.18 0 119.69 6 125.69
39K1M/28ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky119.91 6 116.27 10 125.91
40K1M/29RAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha125.97 0 131.09 0 125.97
41K1M/30MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.128.37 4 122.23 4 126.23
42K1M/31PRELL Pavel 1976 2 Kralupy121.81 54 120.26 6 126.26
43K1M/32HALA Jiří 2002 2 Olomouc122.49 4 132.20 10 126.49
44C1M/10BOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.124.54 2 153.19 10 126.54
45K1M/33BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh129.40 56 124.57 2 126.57
46K1M/34VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky140.56 8 120.64 6 126.64
47C1M/11WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn122.98 4 127.14 54 126.98
48K1W/3SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno133.29 4 127.19 0 127.19
49C1M/12LERCH Eduard 2002 2+ Roudnice125.88 2 129.66 8 127.88
50K1W/4NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec126.04 2 143.90 4 128.04
51C1M/13NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc130.14 54 126.17 2 128.17
52K1M/35TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc124.28 4 122.24 6 128.24
53K1M/36ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB119.07 100 122.55 6 128.55
54K1M/37MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno125.09 4 126.14 152 129.09
55K1M/38MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava125.18 4 132.78 58 129.18
56K1M/39REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB125.39 4 127.09 58 129.39
57K1M/40KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec123.93 6 124.00 100 129.93
58K1W/5NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava128.35 6 128.95 2 130.95
59C1M/14RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.138.52 4 131.09 0 131.09
60K1M/41KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí111.17 50 123.57 8 131.57
61K1M/42BURAN Ilja 2003 SKP Bratislava124.11 10 119.58 12 131.58
62K1W/6KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy127.81 4 150.36 104 131.81
63C1M/15SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha128.04 4 144.85 4 132.04
64K1W/7KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc133.47 0 132.22 0 132.22
65K1M/43IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí134.23 54 122.84 10 132.84
66K1M/44VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava125.35 8 144.51 308 133.35
67K1W/8DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha129.89 4 130.87 8 133.89
68C1M/16KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV142.87 2 128.19 6 134.19
69C1M/17NOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc119.35 102 128.24 6 134.24
70K1M/45VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.180.87 2 130.81 4 134.81
71K1M/46HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc152.96 60 131.07 4 135.07
72C1M/18URBAN Daniel 2001 2 Šumperk129.26 6 126.93 52 135.26
73C1M/19BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus125.59 10 127.29 8 135.29
74K1W/9VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn127.51 8 132.51 6 135.51
75C1M/20INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK135.00 8 133.52 2 135.52
76K1M/47PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.125.55 10 138.06 8 135.55
77K1M/48GALOVIC Maximilian 2002 SKP Bratislava131.64 4 128.41 58 135.64
78K1M/49POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice142.82 6 121.93 14 135.93
79C1M/21CVIKL Ondřej 1992 2 USK Pha126.35 10 135.27 6 136.35
80K1M/50WEISL Martin 2002 2 USK Pha126.86 10 0.00 999 136.86
81K1M/51KRÁL Adam 2003 2 USK Pha133.03 4 149.31 6 137.03
82K1M/52ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.127.87 10 200.69 106 137.87
83K1M/53BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz142.41 10 134.16 4 138.16
84C1M/22KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc134.32 4 133.22 100 138.32
85K1M/54DERYDT Maxime 2004 SKP Bratislava146.44 6 135.72 4 139.72
86K1M/55KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc152.12 4 140.03 0 140.03
87C1M/23PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha136.42 6 132.12 8 140.12
88C1W/1KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc136.30 4 157.18 4 140.30
89C2M/1WENDL Denis, 2000, Horš.Týn
 WENDL Denis
POHANKA Vít, 2000, Klatovy POHANKA Vít
2000
2000
2 Horš.Týn
Klatovy
140.66 0 143.09 100 140.66
90K1M/56RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha130.13 58 134.79 6 140.79
91K1M/57KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice139.23 2 135.69 100 141.23
92C1M/24KRÁL Adam 2003 2 USK Pha131.37 10 156.56 104 141.37
93K1W/10KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava135.92 6 149.82 8 141.92
94K1M/58ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy132.39 10 148.69 2 142.39
95K1W/11ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice140.41 2 157.66 6 142.41
96K1M/59NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc136.71 6 148.68 154 142.71
97K1W/12MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.142.02 60 138.90 4 142.90
98K1W/13KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.141.44 2 198.49 6 143.44
99C1M/25URBAN Michal 2004 2 Šumperk145.61 4 141.96 2 143.96
100K1M/60JAKL Vincent 2001 2 USK Pha130.29 14 152.31 110 144.29
101C1M/26SUCHÝ Matěj 1986 2 Dukla B.150.10 10 136.52 8 144.52
102K1M/61SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice144.22 8 137.07 8 145.07
103K1M/62KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha124.85 54 136.28 10 146.28
104K1M/63TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB132.66 14 146.34 8 146.66
105C2M/2SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
154.45 62 142.68 4 146.68
106C1M/27ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava174.79 108 142.70 4 146.70
107K1W/14DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc145.24 2 153.37 6 147.24
108K1M/64HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak139.29 8 131.21 354 147.29
109K1M/65VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník141.20 52 133.39 14 147.39
110K1M/66BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno159.72 60 141.47 6 147.47
111C1W/2VRBOVÁ Alexandra, 2000, Horš.Týn VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn143.92 4 158.80 52 147.92
112K1M/67JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.140.19 8 146.36 4 148.19
113C1W/3SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno140.78 8 139.82 50 148.78
114C1M/28FIALA Jakub 2001 2 Olomouc149.82 0 149.44 2 149.82
115K1W/15ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk178.31 110 138.37 12 150.37
116K1M/68KUDRNA Josef 2004 2 KK Brand154.55 4 136.43 14 150.43
117C1M/29MACUS Ludovit 2001 SKP Bratislava134.82 54 148.44 2 150.44
118K1W/16VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor166.11 10 142.58 8 150.58
119C1W/4MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.143.59 8 131.69 106 151.59
120K1M/69DERYDT Nicholas 2001 SKP Bratislava119.26 54 133.85 18 151.85
121C1M/30STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB149.38 4 144.12 8 152.12
122C1M/31PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy118.06 406 144.19 8 152.19
123C1M/32WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB148.71 4 154.67 2 152.71
124K1M/70MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy200.67 6 146.97 6 152.97
125C1M/33JANŮ Filip 2002 3+ Olomouc152.94 404 147.74 6 153.74
126C1W/5KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha144.33 10 153.50 60 154.33
127K1W/17KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV151.41 4 165.23 6 155.41
128K1W/18KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc148.84 8 148.02 8 156.02
129K1W/19DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha152.26 4 157.96 8 156.26
130K1M/71MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak148.25 68 149.14 8 157.14
131K1W/20HRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc153.53 6 149.80 8 157.80
132C1M/34HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor172.26 212 150.18 8 158.18
133K1M/72KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc146.68 12 174.48 64 158.68
134K1M/73KLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice148.83 10 145.28 156 158.83
135K1M/74ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.143.77 62 154.95 4 158.95
136K1M/75VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor151.05 8 168.14 58 159.05
137C2M/3VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
158.50 10 149.07 10 159.07
138K1W/21BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha157.09 2 148.38 66 159.09
139K1M/76FRENCL Josef 2002 2 USK Pha156.05 52 151.26 8 159.26
140K1W/22KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky159.76 2 153.36 6 159.36
141K1M/77SAHULA Matěj 2003 2 Benátky180.05 110 153.41 6 159.41
142C1M/35CUC Michal 1977 3+ Tech.Pha161.31 58 153.53 6 159.53
143K1W/23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno156.39 4 177.20 58 160.39
144C1W/6DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc157.04 6 156.76 6 162.76
145C1W/7KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc163.15 0 207.07 2 163.15
146K1M/78CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.164.81 8 153.29 10 163.29
147K1M/79BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno170.68 60 154.68 10 164.68
148K1M/80GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha137.92 150 158.47 8 166.47
149C1M/36KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha192.85 10 161.57 8 169.57
150K1M/81HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha159.93 10 171.05 104 169.93
151C1M/37HAUCK Marek 1977 2 KVS HK202.08 58 162.00 8 170.00
152K1M/82NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec185.37 152 163.75 8 171.75
153K1W/24MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy1.00 999 164.15 8 172.15
154K1M/83HEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.121.74 52 4.00 999 173.74
155C2M/4GOTVALD Robert
ŠRÁMEK Michal
1990
1982
1 USK Pha
Č.Lípa
195.34 54 162.76 12 174.76
156K1M/84SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice193.24 56 167.40 8 175.40
157K1M/85DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha172.13 6 163.88 12 175.88
158C1M/38KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc191.90 156 172.02 4 176.02
159K1M/86FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa250.02 10 173.28 4 177.28
160K1W/25MINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami177.41 0 171.94 14 177.41
161K1M/87KOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand163.56 14 178.38 58 177.56
162K1M/87RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm173.56 4 163.18 106 177.56
163C1M/39BEIER Matouš 2004 2 Trutnov216.45 10 172.39 8 180.39
164C1M/40LHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha131.01 50 137.36 156 181.01
165C1W/8DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno177.17 4 166.29 158 181.17
166K1M/89URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha150.55 110 173.61 8 181.61
167K1M/90PETROVAJ Matus 2002 SKP Bratislava129.54 158 122.07 60 182.07
168K1W/26NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno178.23 4 178.53 56 182.23
169K1W/27DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc174.42 8 194.24 58 182.42
170K1M/91PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh168.76 60 169.49 14 183.49
171C1M/41KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha138.32 50 134.99 50 184.99
172K1M/92HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk133.37 52 195.27 8 185.37
173C1W/9NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno174.40 12 181.85 58 186.40
174C1W/10DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha208.64 60 183.03 4 187.03
175K1M/93BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand183.84 4 182.93 8 187.84
176K1M/94FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.213.20 8 180.12 8 188.12
177K1M/95URBAN Michal 2004 2 Šumperk144.30 54 180.37 8 188.37
178K1W/28SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.221.50 12 178.57 10 188.57
179K1M/96PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.174.10 16 0.00 999 190.10
180K1M/97RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc134.93 56 4.00 999 190.93
181K1M/98MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice194.40 110 183.36 8 191.36
182K1M/99VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk132.81 208 136.67 56 192.67
183K1M/100PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc174.72 54 178.68 14 192.68
184K1M/101VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy143.42 52 117.44 354 195.42
185K1W/29DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha144.50 56 142.14 54 196.14
186K1M/102STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky185.54 12 138.70 58 196.70
187K1W/30KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK175.70 104 190.83 6 196.83
188K1W/31ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh264.28 60 185.49 12 197.49
189K1W/32HRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava187.09 12 260.88 56 199.09
190K1W/33KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí206.49 60 183.50 16 199.50
191K1M/103ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand204.51 118 185.82 14 199.82
192K1M/104HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice197.97 4 234.68 56 201.97
193K1W/34ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha1.00 999 191.15 12 203.15
194K1M/105ŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk153.54 68 194.15 12 206.15
195K1W/35ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy194.40 12 167.24 160 206.40
196C1M/42GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha159.52 68 147.29 60 207.29
197K1W/36HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK227.09 62 188.59 20 208.59
198C1M/43VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor205.51 4 242.06 60 209.51
199C1M/44ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB196.62 14 262.97 10 210.62
200K1M/106BEIER Alva 2005 3+ Trutnov215.94 120 202.59 12 214.59
201C1M/45ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha157.77 58 168.55 108 215.77
202K1W/37SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK195.29 114 202.27 14 216.27
203K1M/107POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand235.25 168 194.98 22 216.98
204K1W/38TESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB211.71 6 173.44 112 217.71
205K1W/39CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.159.75 58 165.99 106 217.75
206K1M/108GÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc217.63 10 204.67 14 218.67
207K1W/40RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc221.41 106 210.76 8 218.76
208K1W/41RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha201.36 64 203.50 16 219.50
209K1W/42KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha156.24 64 172.28 62 220.24
210K1M/109HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc285.29 156 210.24 10 220.24
211K1M/110SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec149.11 72 149.96 212 221.11
212K1W/43ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB168.46 60 209.93 12 221.93
213K1M/111GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice187.58 112 165.30 58 223.30
214K1M/112HAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice167.07 60 167.39 56 223.39
215C1W/11KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava164.82 60 206.91 62 224.82
216K1M/113MRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc171.84 54 254.46 108 225.84
217C1M/46NOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc228.48 206 213.25 16 229.25
218C1M/47ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa225.92 8 4.00 999 233.92
219C1W/12RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha226.73 10 253.78 10 236.73
220C1W/13FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha251.25 66 234.09 14 248.09
221K1W/44ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha193.72 58 178.02 108 251.72
222K1M/114NEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava134.74 118 126.99 150 252.74
223K1M/115SUK Jakub 2002 3+ Trutnov198.90 68 183.18 70 253.18
224K1M/116KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa189.93 64 201.37 60 253.93
225K1M/117ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha240.10 160 200.40 56 256.40
226K1M/118KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz203.93 60 209.75 210 263.93
227K1M/119HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy166.11 108 155.13 160 274.11
228K1W/45ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand213.96 214 263.20 18 281.20
229K1M/120MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov223.38 58 231.07 60 281.38
230C2M/5ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
185.48 152 174.87 108 282.87
231K1W/46ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha218.58 258 217.87 66 283.87
232C1M/48FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa193.63 314 183.17 104 287.17
233C1M/49PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník225.71 62 223.89 164 287.71
234K1W/47HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy228.28 62 168.88 260 290.28
235C1W/14ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk261.52 106 280.42 10 290.42
236K1W/48FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha211.75 164 229.16 66 295.16
237C2M/6REZEK Tomáš
STANOVSKÝ Vojtěch
2001
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
182.09 114 4.00 999 296.09
238K1M/121PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník190.90 112 172.43 212 302.90
239K1M/122ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha241.77 62 217.79 254 303.77
240C1W/15KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí195.27 116 172.03 360 311.27
241C1W/16KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava210.04 156 248.23 64 312.23
242C1M/50RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm235.83 258 201.67 112 313.67
243K1W/49DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky211.30 164 180.28 158 338.28
244K1M/123TRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava240.91 116 1.00 999 356.91
245C1W/17VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor207.85 154 290.45 262 361.85
246K1M/124PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník224.64 212 256.55 108 364.55
247K1W/50KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami307.17 60 267.51 312 367.17
248C2M/7GÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
282.99 122 1.00 999 404.99
249C1M/51HARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn250.02 202 281.79 260 452.02
250C1M/52WALTER Jakub 1998 2 Šumperk174.61 408 239.07 218 457.07
251K1M/125TURNER Karel 2004 2 Blovice180.97 310 4.00 999 490.97
252C2M/8ZVOLÁNEK Jan
WEBER Oldřich
1995
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
146.59 362 4.00 999 508.59
253C2M/9KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
1.00 999 274.41 318 592.41
Oddíl