Sprint ve Veselí n.M.

25.06.2017   řeka Morava pod silničním mostem
ředitel: Michal Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žurková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:44,73 00:44,63 00:44,63
2K1M/2TŮMA Jan 1979 3 SKVeselí00:44,77 00:45,20 00:45,20
3K1M/4HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:47,38 00:46,99 00:46,99
4K1M/5MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž00:47,81 00:48,63 00:48,63
5K1M/7LIGURSKÝ Ivo 1968 3 Kroměříž00:48,81 00:48,99 00:48,99
6K1M/9RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:53,78 00:51,59 00:51,59
7K1M/8PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:51,20 00:51,63 00:51,63
8K1W/2BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:52,84 00:54,24 00:54,24
9K1W/1KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:51,63 00:54,27 00:54,27
10K1M/10NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:53,76 00:54,95 00:54,95
11K1M/11GÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc00:55,45 00:56,03 00:56,03
12K1W/3RETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:56,96 00:57,75 00:57,75
13K1M/13ŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc00:59,78 01:00,16 01:00,16
14K1W/4RETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc00:59,02 01:00,25 01:00,25
15K1M/12ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:58,56 01:00,69 01:00,69
16C1M/1KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí00:00,00 01:00,92 01:00,92
17K1M/14MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc01:00,31 01:02,35 01:02,35
18C1M/2BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí01:00,97 01:04,38 01:04,38
19C2M/1GÁBRLÍK Jakub, 2004, Olomouc GÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan, 2004, Olomouc MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
01:05,90 01:05,79 01:05,79
20C1W/2RETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc01:08,49 01:05,81 01:05,81
21K1W/5HANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc01:02,23 01:05,91 01:05,91
22K1M/16URBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc01:06,60 01:06,11 01:06,11
23K1M/15ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc01:05,17 01:06,49 01:06,49
24K1M/17JAROŠ Michael 2006 Olomouc01:06,79 01:07,00 01:07,00
25K1W/6NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc01:04,19 01:07,13 01:07,13
26K1M/18POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc01:07,67 01:09,65 01:09,65
27K1M/19STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:11,24 01:09,90 01:09,90
28K1M/20SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc01:09,95 01:11,20 01:11,20
29K1W/8STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:09,15 01:11,78 01:11,78
30C1W/4RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc01:13,64 01:11,99 01:11,99
31C2M/2JAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
01:13,10 01:12,28 01:12,28
32C2M/3ŠTYBNAR Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2005
2006
Olomouc
Olomouc
01:14,77 01:16,32 01:16,32
33C1W/5NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc01:24,09 01:18,43 01:18,43
34C1M/3NOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:07,55 01:20,83 01:20,83
35C1W/6HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc01:29,34 01:21,68 01:21,68
36C1W/7STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:22,16 01:25,43 01:25,43
37C1M/4STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:20,19 01:26,63 01:26,63
38C1W/3HOROVÁ Klára 1998 KK Opava01:08,10 59:59,99 59:59,99
39C1W/8STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK00:00,00 59:59,99 59:59,99
40C1W/9DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK00:00,00 59:59,99 59:59,99
Oddíl

Historie procházení