Slalom O štít města Benátek

12.08.2017   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky104.92 0 107.58 2 104.92
2C1M/1RAK Tomáš, 1989, Dukla B. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.108.75 0 106.83 0 106.83
3C1M/2ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha111.40 0 111.15 4 111.40
4K1M/2VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy118.12 4 113.42 2 115.42
5K1M/3POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK145.91 0 116.64 0 116.64
6K1M/4GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha118.00 0 120.30 8 118.00
7C1M/3INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK118.78 0 123.03 0 118.78
8K1M/5KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec120.21 0 119.16 0 119.16
9C1M/4KRÁL Adam 2003 2 USK Pha119.80 0 120.46 0 119.80
10K1M/6WEISL Martin 2002 2 USK Pha119.28 2 121.02 0 121.02
11K1M/7STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky121.44 0 124.22 12 121.44
12K1M/8PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz129.62 4 122.15 0 122.15
13C2M/1JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
122.25 0 122.20 2 122.25
14K1M/9ABRAHAM Tomáš 1969 Benátky121.59 8 122.81 0 122.81
15K1M/10FRENCL Josef 2002 2 USK Pha121.98 2 118.83 4 122.83
16K1M/11ŘÍHA Zdeněk 1987 3+ Třebech.135.61 4 121.97 2 123.97
17K1M/12KOLÁŘ Jiří 1975 USK Pha124.12 0 126.35 0 124.12
18K1M/13SAHULA Matěj 2003 2 Benátky133.29 6 122.18 2 124.18
19K1M/14KRÁL Adam 2003 2 USK Pha120.72 4 117.39 54 124.72
20C1M/5MILLER Jan 1968 2 Turnov130.30 0 125.06 0 125.06
21K1M/15HEK Jan 1979 2 Roudnice126.99 0 123.28 2 125.28
22K1M/16VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor126.57 10 123.61 2 125.61
23K1M/17HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy127.82 10 125.72 0 125.72
24K1M/18DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy127.27 0 136.67 6 127.27
25K1M/19HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice117.29 10 126.94 2 127.29
26C1M/6ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha127.76 0 127.60 6 127.76
27K1W/1PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha125.82 2 128.12 0 127.82
28C1M/7VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy135.80 0 126.03 2 128.03
29C1M/8MILLER Jan 1997 2 Turnov129.76 0 126.06 2 128.06
30K1M/20JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.130.17 6 128.40 0 128.40
31C1M/9NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus131.20 0 127.64 2 129.64
32C1M/10VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha132.91 4 129.77 0 129.77
33K1W/2KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky135.03 4 130.27 0 130.27
34K1M/21HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha140.80 4 130.90 0 130.90
35C1M/11GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha135.71 8 127.40 4 131.40
36K1M/22BENEŠ Petr 1975 3+ Heletag131.63 0 133.52 2 131.63
37C1M/12HAUCK Marek 1977 2 KVS HK133.30 4 130.31 2 132.31
38C1M/13VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav133.33 2 132.48 0 132.48
39K1W/3BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha130.93 2 131.75 2 132.93
40C2M/2ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Tomáš
1969
1992
2 Benátky
Benátky
132.95 0 131.92 2 132.95
41C1M/14INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK144.03 2 133.27 0 133.27
42K1M/23ŠULC Karel 2000 2 KK Brand129.32 4 131.98 56 133.32
43K1M/24DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha131.13 4 129.38 4 133.38
44K1W/4MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy149.35 2 133.53 0 133.53
45K1M/25STEHNO Petr 2003 2 USK Pha138.12 12 130.85 4 134.85
46K1W/5RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha136.83 0 134.29 2 136.29
47K1M/26JUDA Mikuláš 2003 3+ Benátky136.66 0 148.38 10 136.66
48K1M/27VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha136.08 8 137.29 0 137.29
49K1W/6BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha136.56 2 138.00 0 138.00
50K1W/7ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha138.02 0 138.68 6 138.02
51K1W/8HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa134.52 4 164.56 6 138.52
52K1W/9HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK136.08 4 136.61 2 138.61
53K1M/28MAREK Matyáš 2003 3+ Třebech.134.89 4 143.37 8 138.89
54K1M/29SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec145.88 10 126.97 12 138.97
55K1M/30KOZDERKA Pavel 1985 3+ Turnov133.64 6 137.33 4 139.64
56C1M/15LACINA Richard 1967 2 Semily139.90 0 193.24 4 139.90
57K1M/31JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha136.37 8 137.90 2 139.90
58K1M/32BEIER Matouš 2004 3 Trutnov136.04 4 152.88 10 140.04
59C2M/3VĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
138.09 2 141.66 14 140.09
60C1M/16BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov159.83 2 140.38 0 140.38
61K1M/33HORÁK David 1976 2 Heletag140.48 8 134.43 6 140.43
62K1W/10NOVÁČKOVÁ Michala 1984 Benátky140.55 0 143.85 0 140.55
63C1W/1PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha140.62 0 148.61 2 140.62
64K1M/34JINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha156.09 6 133.06 8 141.06
65K1M/35KUDRNA Josef 2004 3+ KK Brand151.90 0 137.44 4 141.44
66K1M/36KYSELA David 1977 2 Kralupy143.92 4 139.51 2 141.51
67K1M/37BÍZEK Zdeněk 1971 KK Brand139.52 2 141.51 6 141.52
68K1M/38OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.138.11 4 142.16 2 142.11
69K1W/11HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy141.36 8 138.50 4 142.50
70K1W/12ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha140.95 2 144.72 0 142.95
71K1M/39KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice154.82 2 141.42 2 143.42
72K1M/40TURNER Karel 2004 3+ Blovice134.00 12 135.50 8 143.50
73K1M/41LACINA Jakub 2003 2 Semily133.58 10 140.91 6 143.58
74K1W/13BAŠKOVÁ Petra 1981 Benátky153.52 2 143.62 0 143.62
75C1M/17HÁK Jiří 1952 2 Trutnov150.48 2 143.71 0 143.71
76K1M/42NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň160.43 6 137.80 6 143.80
77C1M/18LADÝŘ Karel 1972 3+ KVS HK201.24 104 139.81 4 143.81
78K1M/43ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha143.84 0 144.67 6 143.84
79K1W/14SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.149.29 2 144.04 0 144.04
80K1W/14FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha141.56 10 140.04 4 144.04
81C1M/19OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.227.42 52 144.83 0 144.83
82K1M/44ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand153.90 4 143.04 2 145.04
83K1M/45HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK141.18 4 147.73 2 145.18
84K1M/46HRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy145.29 0 147.37 2 145.29
85K1M/47BÁČA Jakub 1994 3+ KK Brand147.13 0 145.41 0 145.41
86K1M/48PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.169.48 2 139.45 6 145.45
87K1W/16SOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK141.50 4 146.59 4 145.50
88PW/1KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor143.78 2 147.60 0 145.78
89C1M/20KEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L145.22 8 145.87 0 145.87
90K1M/49POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand267.43 6 145.97 0 145.97
91C1M/21VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor146.05 2 145.98 0 145.98
92K1M/50URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha143.98 2 145.97 6 145.98
93K1W/17ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 Dukla B.146.03 0 152.57 4 146.03
94K1M/51BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand142.11 4 144.92 4 146.11
95K1W/18PAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky154.25 6 144.33 2 146.33
96K1W/19ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand144.82 8 146.35 0 146.35
97K1M/52NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy146.81 8 144.50 2 146.50
98C1M/22JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha143.33 4 146.78 0 146.78
99K1M/53HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand146.79 0 151.24 4 146.79
100K1W/20DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky145.55 2 149.36 0 147.55
101K1M/54PINKAVA Lukáš 1976 SKVS ČB149.69 0 147.89 0 147.89
102K1W/21BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa146.14 2 149.46 0 148.14
103K1M/55ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha154.76 6 140.41 8 148.41
104K1M/56BEIER Alva 2005 3+ Trutnov146.54 2 160.16 6 148.54
105K1M/57VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor156.10 8 147.33 2 149.33
106K1M/58JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky153.65 8 143.56 6 149.56
107K1M/59ZOUBEK Adam 2004 3+ Semily137.61 12 144.68 58 149.61
108C1M/23DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK145.76 4 169.09 6 149.76
109K1M/60ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky149.91 0 149.99 0 149.91
110K1M/61DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus144.60 6 148.15 2 150.15
111K1M/62STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov148.24 2 160.59 8 150.24
112C2M/4INDRUCH Tomáš
INDRUCH Tomáš
1976
2008
KVS HK
KVS HK
150.54 0 152.32 4 150.54
113K1W/22BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa144.67 6 146.01 8 150.67
114K1M/63BENDA Libor 1966 3+ Roudnice161.35 2 146.81 4 150.81
115C1M/24KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor147.69 4 143.64 12 151.69
116K1M/64BENDA Jan 2005 3+ Roudnice147.91 4 189.08 54 151.91
117K1M/65PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí147.92 4 153.62 4 151.92
118K1M/66DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha150.41 52 153.19 0 153.19
119K1M/67KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV151.35 2 174.08 4 153.35
120C1W/2RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha156.38 4 149.77 4 153.77
121K1M/68HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.151.49 4 147.80 6 153.80
122C2M/5FRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
149.86 4 168.56 6 153.86
123K1M/69MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov155.39 8 144.43 10 154.43
124K1W/23HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK183.38 4 150.48 4 154.48
125K1M/70PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha152.08 4 152.57 2 154.57
126PW/2BOHATÝ Oto, 2007, Třebech. BOHATÝ Oto 2007 Třebech.154.38 14 146.90 8 154.90
127K1M/71HLOBIL Josef 2001 3 Turnov152.42 4 190.96 4 156.42
128K1M/72SAHULA Vojtěch 1997 3+ Benátky151.80 8 154.43 2 156.43
129K1M/73JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha152.53 4 165.55 6 156.53
130K1M/74ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha155.12 2 171.89 10 157.12
131K1W/24PLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 Benátky153.23 4 158.46 2 157.23
132C1M/25DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK183.68 4 157.24 0 157.24
133PW/3FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice151.63 6 151.19 10 157.63
134C2M/6VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
152.15 6 151.28 10 158.15
135K1W/25BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB156.21 2 154.85 4 158.21
136C1M/26BEIER Artur 1970 2 Trutnov157.18 2 158.31 4 159.18
137C2M/7NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
157.55 2 180.41 8 159.55
138K1M/75CARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha157.70 2 1.00 999 159.70
139C2X/1JINDRÁK Petr
PAVELKOVÁ Irena
1969
1974
2 Tech.Pha
USK Pha
155.91 4 160.44 2 159.91
140K1W/26HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice161.07 4 158.15 2 160.15
141PW/4PANZER Martin 2007 Loko Plz154.16 6 168.73 2 160.16
142C2X/2VOVES Ladislav
ŠRÉTROVÁ Amálie
1985
2007
Kralupy
Kralupy
158.20 2 4.00 999 160.20
143K1M/76BERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha158.24 2 164.09 10 160.24
144K1M/77JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV156.46 50 154.75 6 160.75
145K1M/78KOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec149.15 52 157.25 4 161.25
146C1M/27JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha164.12 6 155.58 6 161.58
147C1M/28MÍL Jakub 2003 3 Trutnov163.35 8 162.50 0 162.50
148K1M/79BUDÁK David 2003 3 Kadaň160.72 2 193.97 6 162.72
149K1M/80MÜLLER Ondřej 2002 3 Turnov158.77 4 172.90 6 162.77
150PW/5VONEŠ Jakub 2007 KK Brand161.06 8 154.87 8 162.87
151C2X/3BERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš, 2003, USK Pha ŘÍHA Matyáš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
159.02 4 173.36 12 163.02
152K1M/81SAHULA Martin 1968 3+ Benátky171.64 10 157.25 6 163.25
153C2X/4VOŽENÍLKOVÁ Klára
RAK Tomáš
1996
1989
Dukla Praha
Dukla Brandýs
171.08 4 159.85 4 163.85
154K1M/82POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha164.07 0 173.29 4 164.07
155K1W/27ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily175.72 4 164.10 0 164.10
156C1M/29HEGER Jonáš 2006 3 KVS HK202.74 6 162.33 2 164.33
157C1M/30MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov182.14 10 162.67 2 164.67
158PW/6ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy163.86 18 162.74 2 164.74
159K1M/83ŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand1.00 999 161.13 4 165.13
160C2M/8JIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
163.97 2 180.59 14 165.97
161C1M/31ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov165.04 2 173.53 2 167.04
162C1M/32POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha163.15 4 171.75 2 167.15
163K1M/84DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK169.67 2 163.22 4 167.22
164K1M/85ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky171.44 6 163.35 4 167.35
165K1M/86ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily191.46 56 159.52 8 167.52
166PW/7HAUCK Marek 2007 KVS HK161.86 8 157.54 10 167.54
167C1M/33KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor170.15 4 166.04 2 168.04
168C1M/34INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK173.19 0 168.05 0 168.05
169K1W/28MORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha172.83 12 160.25 8 168.25
170K1M/87SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha166.54 2 159.35 10 168.54
171K1M/88NOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor164.90 6 166.75 2 168.75
172K1M/89PETR Lukáš 2004 KK Brand165.41 4 177.70 108 169.41
173C1W/3FREISLEBENOVÁ Patricia, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha161.63 8 1.00 999 169.63
174K1M/90SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice143.18 52 165.73 4 169.73
175K1W/29MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor194.16 6 164.76 6 170.76
176C1M/35KUDRNA Josef 2004 KK Brand171.05 0 191.88 56 171.05
177K1M/91KÖRNER Adam 2004 3 KK Brand176.21 56 161.64 10 171.64
178PW/8VENC Ondřej 2007 KK Brand161.76 10 174.46 14 171.76
179K1M/92INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK170.46 2 177.47 6 172.46
180C1M/36KYSELA David 1977 3 Kralupy173.91 4 167.28 6 173.28
181C2X/5ČERVENKOVÁ Vanessa
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
194.95 10 171.48 2 173.48
182C1M/37SUK Jakub 2002 3 Trutnov178.98 4 168.38 6 174.38
183K1M/93ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha198.22 6 169.62 6 175.62
184C2M/9ŠTĚPÁNEK Matouš
ŠTĚPÁNEK Ondřej
2008
1979
Benátky
Dukla B.
171.67 4 172.76 6 175.67
185K1M/94VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice167.68 8 171.97 4 175.68
186K1M/95LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha176.61 0 184.02 6 176.61
187K1M/96BUREŠ Jan 1978 3 Sušice155.11 56 170.82 6 176.82
188C1M/38BEIER Alva 2005 Trutnov197.29 6 176.88 0 176.88
189K1M/97POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK181.26 2 173.65 4 177.65
190K1W/30KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha175.89 6 167.71 10 177.71
191K1W/31ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha172.09 6 197.87 10 178.09
192K1M/98RIANT Martin 1977 3 VS Tábor181.41 8 170.24 8 178.24
193PW/9PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec176.80 2 186.67 110 178.80
194PW/10BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice168.85 10 178.36 2 178.85
195K1M/99SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha175.06 4 198.05 14 179.06
196C1W/4MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov193.57 10 177.17 2 179.17
197C1M/39STOLÍN Adam 2005 Trutnov178.08 2 186.96 0 180.08
198C1M/40PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha200.62 6 176.27 4 180.27
199C2X/6ŠTĚPÁNKOVÁ Jůlie
ŠTĚPÁNEK Ondřej
2006
1979
Benátky
Dukla B.
176.42 4 170.46 52 180.42
200PW/11BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB188.04 14 178.56 2 180.56
201C1M/41VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor175.56 6 197.70 152 181.56
202C1M/42VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor185.11 4 182.27 0 182.27
203PW/12KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy178.74 68 178.51 4 182.51
204C2X/7JANOUŠEK Viktor
RŮŽIČKOVÁ Kateřina
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
174.61 8 175.68 8 182.61
205K1W/32HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy175.65 8 249.75 8 183.65
206K1W/33KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.181.84 2 194.04 6 183.84
207PW/13HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz226.37 52 180.49 4 184.49
208K1W/34ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK179.27 6 219.18 8 185.27
209K1M/100BURGER Jáchym 2006 USK Pha179.48 6 177.59 254 185.48
210K1M/101SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy183.70 2 193.94 8 185.70
211K1M/102JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov183.31 4 193.43 6 187.31
212K1W/35ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor187.33 8 182.29 6 188.29
213K1M/103MANAS Adam 2004 3 Kadaň184.98 4 194.85 8 188.98
214C2M/10DOLEŽALOVÁ Viktorie
KOFROŇOVÁ Zuzana
2001
2002
Benátky
Benátky
181.66 8 200.38 22 189.66
215C2W/1DOLEŽALOVÁ Viktorie
KOFROŇOVÁ Zuzana
2001
2002
Benátky
Benátky
181.66 8 200.38 22 189.66
216K1W/36PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň185.96 4 214.60 6 189.96
217C2M/11VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
184.70 6 178.31 12 190.31
218K1M/104FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand204.22 2 189.44 2 191.44
219K1M/105NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice181.75 10 219.98 10 191.75
220K1M/106NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.190.85 2 143.87 354 192.85
221C2M/12ČMEJREK Cyril
JINEK Hugo
2004
2005
3 USK Pha
USK Pha
185.11 8 203.53 20 193.11
222K1W/37SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice183.63 10 192.94 6 193.63
223C1M/43VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice198.31 58 192.15 2 194.15
224PW/14INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK187.27 8 225.11 10 195.27
225K1M/107SAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha191.79 6 253.85 106 197.79
226C2X/8ČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
190.80 8 204.91 8 198.80
227K1M/108HYNEK Pavel 2003 3+ Semily159.40 62 148.82 54 202.82
228K1M/109BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy152.11 52 166.77 62 204.11
229K1M/110KVÍČALA Matyáš 2005 Turnov209.28 16 194.62 10 204.62
230C1W/5ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha202.58 14 195.57 10 205.57
231PW/15PETŘÍK Marek 2008 USK Pha195.47 12 215.36 12 207.47
232PW/16PLAS Tobiáš 2008 USK Pha238.57 68 203.79 4 207.79
233C2M/13HOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
Č.Lípa
Č.Lípa
245.21 64 204.21 4 208.21
234C2W/2HOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
Č.Lípa
Č.Lípa
245.21 64 204.21 4 208.21
235K1M/111OUTRATA Prokop 1970 Praha171.12 158 199.28 10 209.28
236C1W/6MORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha172.17 54 200.37 12 212.37
237PW/17HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy204.90 8 192.20 304 212.90
238K1M/112NOVÁK Václav 2005 VS Tábor1.00 999 207.80 6 213.80
239K1M/113KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec248.92 2 206.16 8 214.16
240K1M/114JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha159.35 106 168.35 54 222.35
241K1W/38ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK240.27 6 230.26 0 230.26
242K1W/39RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor236.59 4 203.01 106 240.59
243C1W/7ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor220.77 62 235.03 8 243.03
244K1M/115ŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy235.33 204 228.37 16 244.37
245C2M/14HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
Třebech.
Třebech.
237.54 108 238.12 14 252.12
246K1M/116DOLEŽAL Michal 1967 Benátky1.00 999 200.77 56 256.77
247K1M/117KVÍČALA Čestmír 1970 Turnov274.11 6 249.51 8 257.51
248C1M/44SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha206.74 52 1.00 999 258.74
249C2X/9ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
210.15 56 238.83 58 266.15
250K1M/118KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha162.21 106 213.86 158 268.21
251PW/18POLLERT Jonáš 2007 USK Pha262.86 12 257.12 110 274.86
252PW/19RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor278.47 154 222.19 54 276.19
253C2M/15MANAS Adam
BUDÁK David
2004
2003
Kadaň
Kadaň
219.74 62 255.88 66 281.74
254PW/20PAJMA Lukáš 2008 Kadaň275.11 112 278.47 6 284.47
255C1W/8SOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK1.00 999 242.02 54 296.02
256PW/21BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov339.19 116 304.18 4 308.18
257K1M/119CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha272.01 53 4.00 999 325.01
258PW/22URBÁNEK Šimon 2008 USK Pha282.54 160 317.47 8 325.47
259K1M/120CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy199.58 158 213.17 116 329.17
260K1M/121PIŠTORA Michal 2005 Roudnice1.00 999 223.53 106 329.53
261C1M/45NEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.263.87 112 181.08 150 331.08
262K1W/40BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz222.86 112 245.81 154 334.86
263PW/23ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy272.04 64 268.02 154 336.04
264K1M/122MAREK Pavel 1972 3 Třebech.202.64 162 333.65 114 364.64
265PW/24CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy1.00 999 259.83 108 367.83
266K1W/41ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor1.00 999 254.47 154 408.47
267K1M/123HOLUB Čeněk 2006 USK Pha216.57 208 209.86 216 424.57
268C2M/16HLOBIL Josef
MÜLLER Ondřej
2001
2002
Turnov
Turnov
201.99 302 322.91 156 478.91
269C2M/17PECHAČ Jonáš
JAHODA Jakub
2004
2004
USK Pha
USK Pha
4.00 999 224.45 304 528.45
270PW/25HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy228.84 310 1.00 999 538.84
271C2M/18KOPEČEK Radomír
KROFTA Zdeněk
1965
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
1.00 999 194.44 406 600.44
Oddíl

Historie procházení