Slalom pod Borskou přehradou

05.08.2017   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz109.70 0 109.50 0 109.50
2K1M/2HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně111.80 0 110.10 0 110.10
3K1M/3MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB111.80 0 111.10 0 111.10
4K1M/4BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB114.80 0 111.30 0 111.30
5K1M/5PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.118.50 0 115.00 0 115.00
6K1M/6VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník113.10 2 113.70 2 115.10
7K1M/7BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz116.90 0 115.70 0 115.70
8K1M/8NEUWIRTH Josef 1961 3+ Hubertus112.50 4 4.00 999 116.50
9K1M/9PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice116.80 0 116.80 2 116.80
10K1M/10MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha117.10 0 117.50 0 117.10
11K1M/11BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV119.20 0 117.20 0 117.20
12C1M/1BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV117.60 0 128.30 0 117.60
13K1M/12MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec117.80 0 120.00 0 117.80
14K1M/13VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor121.60 4 116.30 2 118.30
15K1M/14ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz118.70 0 118.90 0 118.70
16K1M/15KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy120.60 0 119.60 2 120.60
17C1M/2HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor123.30 0 120.80 0 120.80
18K1M/16ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz118.90 2 117.60 6 120.90
19C1M/3VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav121.90 2 121.70 0 121.70
20K1M/17SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec119.90 6 121.90 0 121.90
21K1W/1POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor122.30 0 122.10 0 122.10
22K1M/18CHOD Václav 1961 2 Blovice124.30 2 122.60 0 122.60
23K1W/2BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha124.60 0 122.70 0 122.70
24K1W/3KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV124.20 0 122.80 0 122.80
25K1M/19HRON Robin 1979 3+ Kralupy124.50 2 122.90 0 122.90
26C1M/4HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně123.40 0 124.40 0 123.40
27C1M/5WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn124.10 0 126.20 2 124.10
28K1M/20HEK Jan 1979 2 Roudnice124.20 0 125.40 0 124.20
29C1M/6VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha124.60 0 124.50 0 124.50
30K1M/21KORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz124.80 0 128.40 2 124.80
31K1M/22JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha124.20 4 125.00 0 125.00
32C1M/7JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek126.90 2 123.30 2 125.30
33K1M/23HORÁK David 1976 2 Heletag125.40 0 125.90 0 125.40
34K1M/24VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha126.90 2 125.90 0 125.90
35C1M/8HAUCK Marek 1977 2 KVS HK126.00 0 126.40 0 126.00
36C1M/9VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy128.00 2 126.60 0 126.60
37K1M/25BENDA Jan 2005 3+ Roudnice145.40 4 124.60 2 126.60
38C2M/1HÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
127.80 0 126.90 0 126.90
39K1M/26NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň127.20 0 127.30 2 127.20
40K1M/27HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice132.20 2 127.60 0 127.60
41C1M/10HABICH Karel 1994 2 VS Tábor124.90 4 125.80 2 127.80
42C1M/11HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn127.90 0 127.20 4 127.90
43K1M/28TURNER Karel 2004 3+ Blovice128.10 0 130.70 0 128.10
44K1W/4HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK124.80 4 128.20 0 128.20
45K1M/29KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice129.50 4 128.30 0 128.30
46K1W/5ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy129.60 0 128.50 0 128.50
47C1M/12VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník129.80 0 128.60 0 128.60
48C1M/12HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor131.10 0 128.60 0 128.60
49C1M/14KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor129.30 0 132.90 2 129.30
50K1W/6SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.129.40 0 133.00 0 129.40
51K1M/30MAREK Matyáš 2003 3+ Třebech.127.40 2 127.30 4 129.40
52C1M/15ČEKAL Josef 1970 3+ Klášter.134.40 0 129.80 0 129.80
53K1M/31JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV129.70 2 129.80 0 129.80
54K1M/32PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus128.20 2 128.20 2 130.20
55K1W/7HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy129.20 4 128.70 2 130.70
56K1M/33BENDA Libor 1966 3+ Roudnice131.80 2 131.40 0 131.40
57K1M/34CHOD Ondřej 1984 Blovice131.70 0 132.40 0 131.70
58C1M/16HÁK Jiří 1952 2 Trutnov136.40 0 132.00 0 132.00
59C1M/17KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor132.30 0 134.90 2 132.30
60C1M/18KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor134.70 8 132.70 0 132.70
61K1W/8LAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav133.30 0 131.40 2 133.30
62K1M/35VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor131.30 2 132.10 4 133.30
63K1M/36ŠŤASTNÝ Michal 1965 Boh.Pha133.60 0 134.50 0 133.60
64K1M/36STEHNO Petr 2003 2 USK Pha127.00 8 129.60 4 133.60
65C1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV134.00 0 141.30 0 134.00
66K1M/38KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV134.00 0 135.80 0 134.00
67C1M/19KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor130.10 4 132.50 2 134.10
68K1W/9FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha134.20 0 133.70 2 134.20
69C2M/2BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
135.10 0 134.30 0 134.30
70C1M/20JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha137.70 4 135.10 0 135.10
71K1W/10BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB135.10 0 136.30 0 135.10
72K1M/39TÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn134.70 4 133.20 2 135.20
73K1M/39ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice133.20 2 136.30 4 135.20
74K1M/41ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy137.10 0 135.30 0 135.30
75C1M/21HARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn134.90 2 135.40 0 135.40
76K1M/42KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz135.70 0 135.40 0 135.40
77K1M/43PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.136.20 0 135.50 0 135.50
78C1M/22VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor135.60 0 137.40 2 135.60
79K1M/44PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí133.80 2 134.10 2 135.80
80K1W/11HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK135.60 2 136.10 0 136.10
81C1M/23JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha137.50 4 136.30 0 136.30
82C2M/3HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
136.30 0 137.00 2 136.30
83K1M/45JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha137.50 2 134.70 2 136.70
84C1M/24BRTEK Tomáš 1981 KKBeroun139.40 0 134.90 2 136.90
85K1M/46VÁCHA Viktor 1985 Rakovník137.00 0 135.60 2 137.00
86C1M/25MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus139.90 0 137.10 0 137.10
87K1M/47WEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz4.00 999 135.30 2 137.30
88K1M/48SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha137.60 0 137.00 2 137.60
89C1M/26VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor138.80 2 137.70 0 137.70
90K1M/49HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.134.30 4 135.30 6 138.30
91C1W/2POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor143.70 2 139.10 0 139.10
92C1M/27WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn141.10 2 139.70 0 139.70
93C2M/4VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
140.60 4 140.00 0 140.00
94C2M/5VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
144.40 0 140.10 0 140.10
95K1M/50PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha143.20 2 140.60 0 140.60
96K1W/12HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice141.40 4 141.00 0 141.00
97K1M/51VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice139.70 2 142.10 0 141.70
98C2M/6KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
143.00 0 140.00 2 142.00
99K1W/13MAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus142.10 0 143.10 0 142.10
100K1M/52NOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor143.90 8 142.50 0 142.50
101K1M/53DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha142.70 0 162.20 2 142.70
102K1M/54GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.143.00 0 144.20 2 143.00
103K1W/14POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz142.80 4 141.20 2 143.20
104K1M/55NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice148.80 2 140.10 4 144.10
105K1M/56ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha141.80 4 140.50 4 144.50
106C2X/1POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
143.50 2 144.70 4 145.50
107K1W/15MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor145.60 4 141.70 4 145.70
108K1M/57ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha145.30 6 142.40 4 146.40
109C1W/3FREISLEBENOVÁ Patricia, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha149.70 2 146.50 0 146.50
110C1M/28POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha147.90 0 147.50 0 147.50
111K1W/16KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha147.00 2 143.70 4 147.70
112K1W/17PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice143.80 4 144.60 4 147.80
113K1M/58ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek148.60 0 147.90 0 147.90
114K1M/59KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa140.00 8 146.30 4 148.00
115C2X/2BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
148.10 0 145.40 4 148.10
116K1W/18MAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus151.30 2 146.40 2 148.40
117K1M/60SOPEK Milan 2004 3 Sušice149.60 56 147.10 2 149.10
118K1W/19ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz148.30 2 149.20 0 149.20
119K1W/20PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň151.70 2 149.60 0 149.60
120K1M/61MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec145.80 4 151.30 2 149.80
121K1M/61MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha152.90 4 149.80 0 149.80
122K1M/63RIANT Martin 1977 3 VS Tábor152.00 4 146.00 4 150.00
123K1W/21SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice146.50 4 148.30 2 150.30
124K1W/22ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor150.00 2 146.40 4 150.40
125K1W/22ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov150.00 60 144.40 6 150.40
126K1W/24ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha148.80 8 148.70 2 150.70
127C1M/29JINEK Hugo 2005 USK Pha163.20 2 151.40 0 151.40
128C2M/7HABICH Bohumil
KELLER Miloslav
1961
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
154.60 4 151.40 0 151.40
129K1W/25MORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha151.80 0 156.70 6 151.80
130C2X/3POLESNÁ Jitka
WENDL Miloslav
1990
1978
2 Loko Plz
Horš.Týn
148.00 4 155.90 2 152.00
131C1M/30VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor152.60 0 153.90 0 152.60
132C1M/31OLŠAN Vítek 1986 Loko Plz161.40 2 154.40 0 154.40
133C1M/32SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha155.70 2 151.20 4 155.20
134K1M/64ŠTÁDLÍK Jiří 2005 3 Roudnice156.90 52 155.60 0 155.60
135K1M/65CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy157.40 8 157.90 0 157.90
136C1M/33KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy163.80 2 158.50 0 158.50
137C2X/4HABICH Tomáš
HRDLIČKOVÁ Sára
1997
2003
VS Tábor
Kralupy
151.10 8 148.60 62 159.10
138C2M/8VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
156.20 4 159.10 8 160.20
139C1W/4HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK160.40 0 159.60 2 160.40
140C2M/9JIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 158.50 2 160.50
141C1W/5MORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha172.60 2 157.50 4 161.50
142C1M/34PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha162.00 0 162.10 0 162.00
143K1W/26DANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus153.00 54 156.30 6 162.30
144K1M/66SAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha166.60 4 161.70 2 163.70
145C1M/35VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice166.00 0 161.80 2 163.80
146C1W/6ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor182.10 0 164.30 0 164.30
147C1W/7ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha160.50 8 158.80 6 164.80
148C2M/10MARTIN Václav
MARTIN Jakub
2002
2009
3 Boh.Pha
Boh.Pha
158.10 8 191.20 12 166.10
149K1M/67MÍKA Hynek 2006 3 Soběslav1.00 999 163.10 4 167.10
150K1M/68EGERT Tomáš 2004 Rakovník171.90 8 164.10 4 168.10
151K1M/69PIŠTORA Michal 2005 Roudnice162.20 6 162.80 6 168.20
152C2X/5KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
163.40 6 169.20 6 169.40
153C1M/36ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha170.60 2 1.00 999 172.60
154C2X/6FREISLEBENOVÁ Patricia
STEHNO Petr
2003
2003
USK Pha
USK Pha
170.30 12 163.90 10 173.90
155C2M/11KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
184.30 12 162.00 14 176.00
156K1W/27RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor172.50 4 186.40 2 176.50
157K1M/70BURGER Jáchym 2006 USK Pha172.20 12 168.90 8 176.90
158K1M/71KUTEK Michal 2006 USK Pha178.80 4 177.60 4 181.60
159C2X/7ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
178.30 10 172.20 10 182.20
160K1W/28HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha1.00 999 180.60 4 184.60
161K1W/29BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz181.20 4 172.10 50 185.20
162K1M/72HADRABA Martin 2005 USK Pha1.00 999 181.20 6 187.20
163K1M/73CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha183.60 6 184.70 8 189.60
164K1W/30ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor200.30 2 192.40 6 198.40
165C1M/37ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha205.70 6 201.00 2 203.00
166K1M/74VRANÝ Matěj 2006 USK Pha210.30 4 214.70 8 214.30
167K1M/75HOLUB Čeněk 2006 USK Pha210.40 52 209.60 8 217.60
168K1W/31PISKÁČKOVÁ Lada 2004 Štětí216.40 2 199.50 54 218.40
169K1M/76KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn1.00 999 176.10 114 290.10
Oddíl

Historie procházení