Podřipský slalom v Roudnici

29.07.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Jan Hek   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HILGERT Luboš, 1986, Dukla B. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.89.00 2 84.60 0 84.60
2C1M/1RAK Tomáš, 1989, Dukla B. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.95.30 2 90.60 0 90.60
3K1M/2ZIMA Tomáš, 2000, Roudnice ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice91.70 0 89.10 4 91.70
4K1M/3VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy107.30 4 94.00 0 94.00
5K1M/4ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky95.30 2 91.60 4 95.60
6K1M/5EDWARDS Duncan 2000 X Scotland91.80 4 98.80 2 95.80
7K1M/6PRELL Pavel 1976 2 Kralupy102.30 2 98.00 0 98.00
8K1M/7ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky97.70 2 96.80 2 98.80
9K1M/8MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB99.80 0 102.20 52 99.80
10K1M/9ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy101.50 0 99.70 4 101.50
11K1M/9CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz100.60 8 97.50 4 101.50
12K1M/11VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky95.60 6 96.20 10 101.60
13K1W/1HILGERTOVÁ Štěpána, 1968, Dukla B. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.103.90 0 102.20 0 102.20
14K1M/12ŠTAFFEN Matúš 2002 X ŽKV-ZA97.80 6 103.80 6 103.80
15K1M/13STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky101.70 4 100.80 6 105.70
16K1W/2KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy108.90 4 106.50 0 106.50
17K1M/14ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy114.40 2 104.60 2 106.60
18K1W/3HAINING Alice 2000 Scotland105.00 2 101.50 6 107.00
19K1M/15KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec103.00 4 106.10 2 107.00
20K1M/16BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB154.20 6 107.30 0 107.30
21C1M/2LINKSTED Peter 2000 X Scotland110.50 2 106.60 2 108.60
22K1M/17VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník106.80 6 100.80 10 110.80
23K1M/18KLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice107.60 52 109.80 2 111.80
24C2M/1SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
109.60 4 110.00 2 112.00
25K1M/19DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy119.30 10 110.00 2 112.00
26C1M/3DANÍK Ladislav 1972 X ŽKV-ZA105.30 8 108.40 4 112.40
27K1M/20SELEZNEV Mikhail 1967 X DKKayak Moscow115.70 4 109.70 4 113.70
28K1M/21VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.112.30 8 113.90 0 113.90
29K1M/22BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz119.60 8 112.20 4 116.20
30K1M/23BÁČA Milan 1973 2 KK Brand114.40 2 138.50 8 116.40
31K1M/24BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV122.20 4 116.60 0 116.60
32K1M/24SAHULA Matěj 2003 2 Benátky112.60 4 123.90 6 116.60
33K1M/26SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec143.20 8 117.50 0 117.50
34C1M/4DIEŠKA Juraj 2002 X ŽKV-ZA110.70 8 114.60 6 118.70
35K1M/27SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice112.90 6 137.80 4 118.90
36K1M/28ROMASHKIN Dmitry 1968 X DKKayak Moscow122.00 10 115.70 4 119.70
37K1W/4JENNINGS Madelaine 2000 Scotland131.80 2 111.80 8 119.80
38K1M/29FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa119.70 6 118.60 2 120.60
39K1M/30ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy119.80 6 120.20 2 122.20
40K1W/5ROMASHKINA Katerina 1974 DKKayak Moscow155.00 8 121.50 4 125.50
41K1M/31HAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice122.60 4 125.20 2 126.60
42K1M/32KUDRNA Josef 2004 3+ KK Brand120.20 8 125.00 2 127.00
43K1M/33HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice158.00 56 126.60 2 128.60
44K1M/34KOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand139.70 52 125.10 4 129.10
45K1M/35TURNER Karel 2004 3+ Blovice161.60 4 125.50 4 129.50
46K1W/6KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky125.20 6 127.20 100 131.20
47K1W/7KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK151.80 112 131.30 2 133.30
48K1M/36MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak129.30 4 134.20 0 133.30
49C1M/5BEIER Artur 1970 2 Trutnov146.30 6 129.90 4 133.90
50K1M/37BENDA Libor 1966 3+ Roudnice4.00 999 132.70 2 134.70
51K1M/38VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha122.00 54 129.10 6 135.10
52K1M/39CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.132.00 4 174.00 52 136.00
53K1M/40DIEŠKA Marek 2004 X ŽKV-ZA162.10 8 132.30 4 136.30
54K1M/41MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec135.30 4 113.50 52 139.30
55K1W/8DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak126.90 56 139.40 2 141.40
56C1M/6ŠTAFFEN Dávid 2005 X ŽKV-ZA133.50 8 130.10 52 141.50
57K1M/42SUK Jakub 2002 3+ Trutnov138.80 4 219.30 52 142.80
58K1M/43KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa139.00 58 138.90 4 142.90
59K1M/44KYSELA David 1977 2 Kralupy139.40 54 137.40 6 143.40
60K1W/9ĎURATNÁ Stanislava 2005 ŽKV-ZA155.00 4 146.20 0 146.20
61K1M/45BENEŠ Petr 1975 3+ Heletag139.00 8 171.40 56 147.00
62K1M/46BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand145.60 2 147.50 0 147.50
63C1M/7BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV150.70 6 142.50 6 148.50
64K1M/47STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky166.10 8 148.60 0 148.60
65K1W/10HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK149.90 62 147.80 4 151.80
66C1M/8ŘEŽÁBEK Martin 1973 3+ RK Troja155.10 52 145.90 6 151.90
67K1M/48SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice161.60 60 152.90 2 154.90
68K1M/49LUPTÁK Sebastián 2005 X ŽKV-ZA156.80 56 149.50 6 155.50
69K1M/50AKSENOV Nikolay 1962 X DKKayak Moscow145.50 108 150.90 6 156.90
70K1M/51PAGÁČ Domink 2005 X ŽKV-ZA148.00 12 168.30 2 160.00
71K1W/11PAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky157.40 6 157.20 54 163.40
72C1M/9ĎURATNÝ Martin 2003 X ŽKV-ZA174.20 68 159.90 6 165.90
73K1M/52BEIER Alva 2005 3+ Trutnov161.10 8 164.20 56 169.10
74C1M/10BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov164.10 10 140.90 50 174.10
75C2M/2ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
123.00 52 126.70 56 175.00
76K1M/53FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice169.70 16 221.70 54 185.70
77K1W/12ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha136.30 52 160.30 58 188.30
78C1M/11FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa137.10 52 1.00 999 189.10
79K1M/54AKHMETZIANOV Marat 1962 X DKKayak Moscow229.80 66 185.80 4 189.80
80K1W/13HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy128.20 62 131.00 108 190.20
81K1M/55MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice179.10 52 134.60 56 190.60
82K1W/14VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha138.80 52 139.30 56 190.80
83C1M/12HAUCK Marek 1977 2 KVS HK132.90 58 148.80 54 190.90
84K1W/15DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky128.90 66 148.20 60 194.90
85K1M/56HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak142.40 54 755.00 110 196.40
86C1M/13SUK Jakub 2002 3 Trutnov189.30 10 173.70 62 199.30
87C1M/14DANÍK Šimon 2004 X ŽKV-ZA165.20 112 194.50 6 200.50
88K1W/16HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice196.60 10 185.00 54 206.60
89K1M/57HODOŇ Samuel 2006 X ŽKV-ZA183.40 52 213.40 6 219.40
90K1M/58KORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz148.80 106 120.70 102 222.70
91K1W/17DIEŠKOVÁ Ema 2005 ŽKV-ZA211.30 108 175.00 52 227.00
92K1W/18ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha1.00 999 133.50 104 237.50
93K1M/59NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice196.40 204 243.70 6 249.70
94K1M/60VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand1.00 999 152.90 104 256.90
95K1W/19BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand155.90 102 1.00 999 257.90
96K1M/61VAJDA Ivan 2007 X ŽKV-ZA170.40 108 210.20 106 278.40
97K1M/62HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec125.10 158 147.80 154 283.10
98K1M/63STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov150.10 152 189.80 108 297.80
99K1M/64ŠUGAR Oliver 2007 X ŽKV-ZA143.40 264 147.10 164 311.10
100K1M/65HAUCK Marek 2007 KVS HK166.30 252 191.00 252 418.30
101C1M/15JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek87.20 504 1.00 999 591.20
Oddíl

Historie procházení