Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje

28.05.2017   Viz. závod č.66
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz12:43,60
2K1M/2HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně12:55,00
3K1W/1PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.13:14,80
4K1M/3ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz13:30,20
5C1M/1ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel13:44,70
6C1M/2NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.13:49,30
7C1M/3JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.13:55,10
8K1M/4ONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.13:59,70
9C1M/4ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.14:07,00
10C2M/1PALOUDOVÁ Karolína
ŠVADLENA Václav
2000
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:08,10
11C2M/2PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
14:14,50
12C1M/5KLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.14:18,00
13K1W/2PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.14:23,80
14K1M/6KRESL Ladislav 1972 3 Č.Kruml.14:26,80
15K1W/3KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav14:29,20
16C2M/3POSPÍŠILOVÁ Jitka
JIRKA David
1989
1985
1 VS Tábor
Č.Kruml.
14:40,40
17K1W/4NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.14:41,60
18K1M/7VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.14:49,30
19C1M/6SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.14:55,50
20K1M/8KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.15:06,30
21K1M/9GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.15:09,20
22C2M/4KUBEŠ Vladimír
LAGNEROVÁ Jana
1961
1959
3 VS Tábor
Soběslav
15:14,30
23C2M/5ŠMACHOVÁ Hana
NOVOSAD Lukáš
1974
1976
Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:15,20
24K1W/5BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav15:17,90
25C2M/6NOVOSADOVÁ Kristina
MAREŠ Jakub
2004
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:23,90
26K1W/6VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel15:31,00
27C1M/7MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.15:31,10
28C2M/7KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:34,20
29C2M/8PALOUDA Tomáš
VAŇKOVÁ Gabriela
1969
1974
Č.Kruml.
Litovel
15:51,00
30K1W/7KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.16:10,60
31K1M/10MALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.16:24,00
32K1W/8KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.16:29,30
33C2M/9KLEINOVÁ Štěpánka
VEJNAR Samuel
2005
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:34,60
34K1M/11MÍKA Hynek 2006 Soběslav17:09,60
35K1M/12SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav17:22,70
36K1M/13POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.18:26,30
37K1M/14NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.18:37,70
38K1M/15KREMLA Jakub 2006 Soběslav19:35,40
39C1W/1KOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav19:45,60
40C1W/2BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav20:46,80
41K1M/16PINC Tadeáš 2006 Soběslav21:06,50
Oddíl