Slalom v Sušici, ČP předžáků

21.05.2017   Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1POHANKA Vít 2000 2 Klatovy 76.62 0 76.35 0 76.35
2K1M/2BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice 78.45 0 81.90 50 78.45
3K1M/3POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 80.71 0 80.20 0 80.20
4K1M/4CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz81.60 0 81.95 0 81.60
5K1M/5BOUZEK Filip 1992 2 Sušice 81.78 2 82.32 0 82.32
6K1M/6ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 83.88 52 82.76 0 82.76
7K1M/7ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus83.13 0 86.21 0 83.13
8K1W/1GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice 84.16 0 84.83 0 84.16
9C1M/1KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB 81.51 4 82.34 2 84.34
10K1M/8TŮMA Martin 1972 2 Hubertus84.57 2 85.27 0 85.27
11K1M/9VOZKA Aleš 1989 2 Sušice 85.68 0 86.14 0 85.68
12K1W/2NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec 86.47 0 87.92 2 86.47
13K1M/10HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 87.89 0 87.13 0 87.13
14K1M/11VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník87.55 0 87.86 4 87.55
15K1M/13MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 89.40 0 91.53 0 89.40
16K1M/14ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec 89.51 0 88.86 4 89.51
17K1M/15STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB 90.18 0 90.33 50 90.18
18C1M/2KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV 90.34 0 93.21 2 90.34
19C1M/3HOJDA Jakub 1993 3+ Horš.Týn92.03 2 90.37 0 90.37
20K1M/16MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 90.40 0 90.66 0 90.40
21K1M/17PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 89.83 2 89.12 2 91.12
22K1M/19ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.91.34 0 91.51 2 91.34
23K1M/20HEK Jan 1979 2 Roudnice91.97 0 91.39 0 91.39
24K1M/21BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz94.90 0 91.60 0 91.60
25K1M/22TÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn91.62 0 93.24 4 91.62
26K1M/23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 92.11 2 92.24 0 92.24
27K1M/24HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha 92.33 0 92.42 0 92.33
28K1M/25JAKL Vincent 2001 2 USK Pha 94.25 2 92.50 0 92.50
29K1M/26VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor92.55 2 91.07 2 93.07
30K1M/27NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec 94.50 2 91.65 2 93.65
31C1M/4WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn92.78 2 93.90 0 93.90
32K1M/28KYRIÁN Luděk 1978 3+ SKVS ČB 96.02 0 94.02 0 94.02
33K1M/29GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice 4.00 999 92.12 2 94.12
34K1M/30PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz107.39 0 90.20 4 94.20
35K1M/31CHOD Václav 1961 2 Blovice 94.82 0 97.43 0 94.82
36K1M/32BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV 96.37 0 94.86 0 94.86
37C1M/5PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor 97.06 2 94.88 0 94.88
38C1M/6PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB 94.98 0 94.02 2 94.98
39K1M/33KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.95.08 0 95.89 0 95.08
40K1M/34PETERKA Jáchym 1998 Rakovník96.98 0 91.20 4 95.20
41K1W/3KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV 95.52 0 95.71 0 95.52
42C1M/8KREMR Patrik 1972 USK Pha 95.86 0 96.37 0 95.86
43C1M/9VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav95.99 2 95.89 0 95.89
44C1M/10STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB 94.15 2 95.73 4 96.15
45K1M/35MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy 94.15 2 93.36 50 96.15
46K1M/36KUBÁT Jiří 1984 3 Kotva B.96.67 0 94.25 2 96.25
47K1M/37PAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně 99.06 0 96.54 0 96.54
48K1M/38HORÁK David 1976 3+ Heletag 96.58 0 103.14 0 96.58
49K1M/39SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice96.75 0 95.29 2 96.75
50K1M/40PROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus98.04 0 97.05 0 97.05
51K1M/41OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 102.45 2 95.55 2 97.55
52K1M/42NĚMEC Aleš 1976 3+ Kadaň 98.75 0 97.58 0 97.58
53C1M/12POHANKA Vít 2000 2 Klatovy 95.65 2 97.77 2 97.65
54K1M/43HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec96.42 2 95.88 2 97.88
55K1M/44JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha 97.89 0 97.01 2 97.89
56K1W/4BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha 99.86 0 98.00 0 98.00
57C1M/13VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy 98.58 0 98.29 0 98.29
58K1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor98.31 2 98.33 0 98.33
59C1M/14HABICH Karel 1994 2 VS Tábor98.16 2 96.34 2 98.34
60C1M/16HABICH Bohumil 1991 3+ VS Tábor101.17 4 98.94 0 98.94
61K1M/45DUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha 98.97 0 99.71 8 98.97
62K1M/46PETŘÍČEK Jakub 2000 L.Žatec 99.08 0 100.60 0 99.08
63K1M/47ZVOLÁNEK Filip 1999 3+ Bechyně 99.17 0 98.80 2 99.17
64K1M/48HAJDUCH Jaroslav 2004 3+ Ot.Strak100.92 0 99.25 0 99.25
65C1M/17HAUCK Marek 1977 2 KVS HK 99.50 0 99.32 0 99.32
66C1M/18JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek101.42 0 99.40 0 99.40
67C2M/1HÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
102.24 0 99.58 0 99.58
68C2M/2POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
99.79 2 99.90 0 99.90
69K1M/49FURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.100.00 0 108.70 2 100.00
70C1M/19POLLERT Jan 2005 2 USK Pha 103.94 2 100.21 0 100.21
71K1M/50ŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB 105.89 2 100.29 0 100.29
72C1M/20HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn104.60 2 100.44 0 100.44
73C1W/1GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3+ Sušice 99.13 2 100.59 0 100.59
74K1M/52VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha 101.78 2 98.83 2 100.83
75K1W/6STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 100.89 0 101.43 0 100.89
76K1M/53ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB 102.98 4 101.01 0 101.01
77K1M/54NOVÁK Filip 2002 Boh.Pha 99.08 2 100.27 2 101.08
78K1W/7BENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 101.09 0 101.68 0 101.09
79K1M/55ČEPIČKA Ladislav 2003 3+ ČSAD Plz101.09 0 104.28 4 101.09
80K1W/8GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice 101.20 0 100.92 2 101.20
81K1M/56JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 100.37 52 99.25 2 101.25
82K1M/57KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.101.38 0 104.64 4 101.38
83C1M/21PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 101.42 0 102.05 2 101.42
84K1M/59KORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz103.15 0 99.56 2 101.56
85K1M/60ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha 103.48 0 99.59 2 101.59
86C1M/22HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor103.38 0 101.76 0 101.76
87K1M/61NEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus103.14 2 101.77 0 101.77
88K1M/62NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy 102.78 0 101.82 0 101.82
89K1W/9DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak102.58 2 101.87 0 101.87
90K1W/10BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha 104.65 0 101.88 0 101.88
91K1M/63GALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice 100.87 2 102.18 0 102.18
92K1W/11HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK 100.83 2 100.20 2 102.20
93C1M/23ŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB 103.46 0 102.26 0 102.26
94K1M/64KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice 103.86 2 102.32 0 102.32
95K1M/65ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB 103.94 0 102.35 0 102.35
96K1M/66ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice 102.45 0 102.92 4 102.45
97C1M/24VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha 100.51 2 100.75 2 102.51
98K1W/12ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha 107.12 0 102.59 0 102.59
99K1M/67UHLÍK František 1975 3 Bechyně 103.35 2 98.59 4 102.59
100K1M/68POLLERT Jan 2005 3+ USK Pha 102.24 2 100.81 2 102.81
101K1W/13ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy 104.55 0 102.83 0 102.83
102C1M/25BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV 103.47 0 102.90 0 102.90
103K1W/14ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB 104.57 0 101.05 2 103.05
104C1M/26KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor103.06 0 103.82 0 103.06
105K1W/15NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.104.71 0 103.15 0 103.15
106K1M/69ONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha 102.26 2 103.18 0 103.18
107C1M/27KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor103.21 0 106.21 4 103.21
108K1M/70HEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice105.14 2 103.23 0 103.23
109C2M/3JINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
104.22 2 103.47 0 103.47
110K1W/16GALUŠKOVÁ Bára 2006 3 Sušice 101.95 2 105.81 2 103.95
111K1W/17FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha 106.81 2 103.97 0 103.97
112C1M/28VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor104.17 0 105.92 0 104.17
113K1M/71POHANKA Jiří 1969 3+ Klatovy 106.97 0 104.35 0 104.35
114K1M/72VEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.102.63 2 105.44 0 104.63
115K1M/73ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 103.27 2 104.65 0 104.65
116K1M/74PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.104.12 4 102.68 2 104.68
117K1M/75BERAN Jan 1969 3 KVS Pha4108.74 2 102.82 2 104.82
118C1M/29KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor105.82 0 104.92 0 104.92
119C1M/30POTUŽÁK Jan 1988 3+ Sušice 4.00 999 103.03 2 105.03
120C1M/31HARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn104.75 4 105.09 0 105.09
121C1M/32KUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB 109.12 0 105.36 0 105.36
122C1M/33KEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L109.27 0 105.36 0 105.36
123K1M/76KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa 109.87 2 105.45 0 105.45
124K1M/77CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 105.48 0 110.55 2 105.48
125K1M/78KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor107.48 0 103.61 2 105.61
126K1W/18BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa 107.39 2 105.89 0 105.89
127K1M/79TÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn105.94 0 104.19 2 105.94
128C1M/34KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor106.62 0 105.97 0 105.97
129K1M/80MÍL Jakub 2003 3 Trutnov 108.61 4 106.06 0 106.06
130K1M/81URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha 106.07 0 108.30 0 106.07
131C1W/2KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 106.36 0 108.00 0 106.36
132K1W/19KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.106.48 0 106.01 2 106.48
133C1W/3PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha 107.05 0 106.53 0 106.53
134K1M/82ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy 111.78 0 106.62 0 106.62
135C1M/35KUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy 108.21 2 106.84 0 106.84
136C1M/36ČEKAL Josef 1970 3+ Klášter.108.45 0 106.99 0 106.99
137K1W/20HAUCKOVÁ Ilona 1978 3+ KVS HK 109.67 0 106.99 0 106.99
138C1W/4NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec 110.17 2 106.99 0 106.99
139K1M/83PALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.109.11 2 107.04 0 107.04
140K1M/84KREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky 113.27 0 107.31 0 107.31
141C1M/37JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha 108.60 2 107.67 0 107.67
142C2M/4BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
113.23 2 107.78 0 107.78
143K1M/85SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice107.84 0 111.15 8 107.84
144K1M/86TURNER Karel 2004 3 Blovice 108.79 0 111.24 4 108.79
145C1M/38ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB 108.87 0 109.17 0 108.87
146K1M/87JINEK Hugo 2005 3 USK Pha 109.18 0 114.45 0 109.18
147K1M/88PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.111.82 2 109.65 0 109.65
148K1W/21POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz112.33 2 109.69 0 109.69
149K1M/89ZOUBEK Adam 2004 3+ Semily 109.23 6 105.76 4 109.76
150K1M/90VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor112.81 0 107.90 2 109.90
151K1M/91PANZER Martin 2007 Loko Plz107.94 2 104.60 6 109.94
152K1M/92KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz112.13 0 109.97 0 109.97
153K1W/22SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.109.12 2 110.04 0 110.04
154K1M/93BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy 113.86 2 110.20 0 110.20
155C1M/39OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 110.28 0 109.41 4 110.28
156C2M/6HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
115.12 2 110.29 0 110.29
157K1M/94LEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus110.33 0 111.27 0 110.33
158K1M/95MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice108.51 2 113.37 8 110.51
159K1M/96KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 109.82 2 108.62 2 110.62
160K1W/23PAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky 110.69 0 110.87 2 110.69
161K1W/24HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy 106.90 4 110.11 4 110.90
162C1M/40TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn111.72 2 109.07 2 111.07
163K1M/97ČERNÍK Štěpán 2006 3 USK Pha 115.96 4 109.19 2 111.19
164K1M/98PECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha 113.82 4 111.42 0 111.42
165K1W/25ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha 121.29 0 111.79 0 111.79
166C2M/7NOVOSAD Lukáš
NOVOSAD Jonáš
1993
2006
Olomouc
Č.Kruml.
120.14 2 112.27 0 112.27
167K1M/99KUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn108.08 6 108.54 4 112.54
168C1W/5BERANOVÁ Hana 2003 3+ USK Pha 115.64 0 112.71 0 112.71
169C1M/41WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn113.42 0 113.59 0 113.42
170C2M/9VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
115.97 0 111.52 2 113.52
171K1M/100KOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec111.60 2 117.72 4 113.60
172K1M/101VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak113.74 0 110.10 4 113.74
173K1M/102BOHATÝ Oto 2007 Třebech.119.37 2 111.80 2 113.80
174C2M/10PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
117.33 4 113.83 0 113.83
175C1M/42VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor114.98 0 114.01 0 114.01
176C1M/43MÍL Jakub 2003 3 Trutnov 115.29 4 114.19 0 114.19
177C1M/44ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB 110.27 4 112.04 4 114.27
178K1W/26BORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha 115.75 0 114.51 0 114.51
179K1W/27HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak118.11 2 112.86 2 114.86
180K1M/103STANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB 113.75 4 108.95 6 114.95
181K1M/104STRASSER Marek 2004 3 L.Žatec 116.58 50 113.00 2 115.00
182K1W/28MÁROVÁ Zuzana 2001 3 VS Tábor115.01 0 114.52 4 115.01
183C1W/6POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor116.99 0 115.08 0 115.08
184K1M/105ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek115.53 0 118.39 0 115.53
185K1W/29BAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.113.54 2 111.31 8 115.54
186C1W/7NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.116.01 0 113.57 2 115.57
187K1M/106SVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec 111.63 4 125.27 2 115.63
188K1M/107KOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB 132.86 52 115.67 0 115.67
189K1M/108ŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB 125.72 50 115.76 0 115.76
190K1W/30HOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn111.91 4 112.28 6 115.91
191K1M/109MANAS Adam 2004 3 Kadaň 114.77 4 112.24 4 116.24
192C2M/11POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
115.09 2 116.26 0 116.26
193K1W/31NOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec 129.51 52 116.52 0 116.52
194C2M/12TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
118.63 2 117.24 0 117.24
195K1M/110VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz115.60 2 116.64 6 117.60
196C2M/13UHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
2 Bechyně
Bechyně
120.25 4 116.07 2 118.07
197K1M/111UHLÍK Jan 2008 Bechyně 121.66 0 118.12 0 118.12
198C1M/46SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus120.52 6 118.23 0 118.23
199K1W/32PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice 116.39 2 116.31 2 118.31
200C1M/47MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov 118.33 0 120.10 2 118.33
201K1M/112FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice118.33 0 119.99 4 118.33
202K1M/113HYNEK Pavel 2003 3 Semily 118.37 0 116.94 4 118.37
203K1M/114SMETÁNKA Kilián 2005 Hubertus116.51 2 118.49 0 118.49
204K1M/115VOLF Marek 2007 VS Tábor126.59 2 118.53 0 118.53
205K1W/33HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn118.42 4 116.60 2 118.60
206K1W/34HEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice117.75 2 119.16 0 119.16
207C1W/8KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.109.38 54 119.22 0 119.22
208C1W/9HOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn120.83 2 119.47 0 119.47
209K1W/35LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus122.41 2 119.51 0 119.51
210K1W/36TŮMOVÁ Veronika 2006 Hubertus115.78 4 114.51 6 119.78
211C2M/14ŠRÁMEK Jiří
KUBÁT Jiří
1966
1984
2 Klatovy
Kotva B.
119.47 2 117.86 2 119.86
212K1W/37KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha 121.44 4 119.87 0 119.87
213K1W/38ANTONIOVÁ Anežka 2003 3 L.Žatec 120.12 4 120.22 0 120.22
214K1W/39ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 118.29 2 116.59 4 120.29
215C2M/15KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
116.58 4 118.72 2 120.58
216K1M/116VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 123.17 0 118.75 2 120.75
217C2M/16PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
120.85 0 121.58 4 120.85
218K1M/117PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB 125.12 2 119.34 2 121.34
219K1M/118ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz124.75 0 119.36 2 121.36
220C1W/10FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha 121.29 2 121.55 0 121.55
221C1W/11MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov 130.06 0 120.12 2 122.12
222K1M/119BUREŠ Jan 1978 3 Sušice 4.00 999 120.65 2 122.65
223K1W/40KUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy 122.76 0 124.21 0 122.76
224C1M/50KUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn121.01 2 118.32 6 123.01
225K1M/120OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.119.80 4 124.81 4 123.80
226K1M/121HAMÁK Lukáš 1985 Sušice 120.19 8 119.83 4 123.83
227C1M/51KOLÁŘ Vojtěch 2002 3 USK Pha 124.93 2 120.09 4 124.09
228C1M/52VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.125.84 0 124.22 0 124.22
229K1M/122MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 140.13 4 120.57 4 124.57
230K1M/123ČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha 127.36 2 122.63 2 124.63
231K1M/124SAIDL František 2006 3 USK Pha 145.88 2 117.27 8 125.27
232C1M/54KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy 125.52 2 125.66 0 125.66
233K1M/125CHALUPSKÝ Petr 2002 3 SKVS ČB 123.73 2 104.23 52 125.73
234C1M/55VÁLEK Michal 2006 VS Tábor125.91 0 136.51 2 125.91
235C2M/17VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
126.52 0 124.68 2 126.52
236K1W/41ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor120.96 6 127.02 0 126.96
237K1M/126POLLERT Antonín 2006 3 USK Pha 137.22 2 127.32 0 127.32
238K1M/127NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor123.58 4 117.93 52 127.58
239K1M/128HAUCK Marek 2007 KVS HK 127.00 6 125.87 2 127.87
240K1W/44HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak126.02 2 126.98 2 128.02
241C1M/57ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 127.44 2 126.24 2 128.24
242C1M/58PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 133.41 2 129.44 0 129.44
243K1M/129KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec132.90 6 128.13 2 130.13
244K1W/45MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.129.43 2 130.17 0 130.17
245K1M/130BUDÁK David 2003 Kadaň 125.44 8 124.42 6 130.42
246K1M/131PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 131.19 4 131.46 0 131.46
247K1W/46BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice129.62 2 127.50 6 131.62
248K1M/132ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily 134.02 2 129.94 2 131.94
249C1M/59POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 128.16 6 124.01 8 132.01
250K1W/47HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy 132.87 0 124.17 8 132.17
251K1W/48DANEKOVÁ Jana 2002 Hubertus130.20 2 136.40 56 132.20
252C2M/18KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
152.20 6 132.41 0 132.41
253C1M/60JINEK Hugo 2005 USK Pha 139.25 0 133.57 0 133.57
254K1M/133ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.142.65 0 133.58 0 133.58
255K1M/134MED Kryštof 2002 USK Pha 129.69 4 129.53 6 133.69
256K1M/135SÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus4.00 999 127.86 6 133.86
257K1M/136VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor156.52 14 125.92 8 133.92
258C1W/12ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 142.65 0 132.11 2 134.11
259C2M/19KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
126.16 8 130.39 8 134.16
260K1W/49MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz134.26 0 144.37 4 134.26
261K1M/137PUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB 120.47 50 128.30 6 134.30
262K1W/50ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 129.74 6 141.07 52 135.74
263K1W/51TURČINOVÁ Anna 2002 Hubertus131.92 4 133.23 4 135.92
264C1M/61STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 1.00 999 130.01 6 136.01
265K1M/138MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 137.21 2 132.10 4 136.10
266K1M/139KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 136.18 0 136.03 6 136.18
267K1M/140LŽIČAŘ David 2004 USK Pha 142.18 6 135.19 2 137.19
268K1M/141POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.133.39 4 149.47 10 137.39
269C1M/62PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 135.80 2 140.42 4 137.80
270K1M/142KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 129.99 8 136.19 6 137.99
271K1M/143KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 129.04 10 132.16 6 138.16
272K1M/144NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice142.85 4 134.44 4 138.44
273K1M/145MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 140.35 8 138.45 0 138.45
274K1M/146NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.139.65 8 132.46 6 138.46
275C1W/13ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 143.90 0 139.30 0 139.30
276K1M/147ČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor160.21 2 139.83 0 139.83
277K1M/148JAHODA Jakub 2004 USK Pha 132.08 8 120.92 54 140.08
278C1M/63VRÁNEK Jan 2004 Blovice 142.33 4 141.86 0 141.86
279K1M/149RIANT Martin 1977 VS Tábor141.49 2 144.09 4 143.49
280K1M/150PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.144.19 6 142.16 2 144.16
281K1M/151HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak144.21 0 150.02 52 144.21
282C1W/14HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy 152.77 8 140.36 4 144.36
283K1M/152BURGER Jáchym 2006 USK Pha 213.00 0 137.11 8 145.11
284C1M/64MAREK Kryštof 2006 Roudnice145.05 54 143.51 2 145.51
285K1W/52PEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor136.77 10 156.43 6 146.77
286C2M/20ŠVEJD Jáchym
ŠVEJD Jan
2007
2004
Sušice
Sušice
137.08 10 141.76 14 147.08
287K1M/153PECHLÁT Adam 2007 Sušice 144.19 4 143.52 4 147.52
288K1W/53ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz140.53 58 146.19 2 148.19
289C2M/21VRZALOVÁ Veronika
KUBÁT Zdeněk
1991
1991
Loko Plz
Klatovy
151.41 8 142.27 6 148.27
290K1M/154BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 153.78 14 142.33 6 148.33
291C2M/22SAIDL František
JINEK Hugo
2006
2005
USK Pha
USK Pha
152.56 4 142.61 6 148.61
292K1M/155ZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha 145.12 4 163.64 2 149.12
293K1M/156SOPEK Milan 2004 Sušice 147.43 52 144.34 6 150.34
294K1M/157SAMEK Petr 2008 Třebech.150.15 6 145.77 8 153.77
295K1M/158ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak148.56 6 157.27 52 154.56
296K1W/54LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus147.20 8 167.55 8 155.20
297K1M/159NOVÁK Václav 2005 VS Tábor163.43 60 143.95 12 155.95
298K1W/55SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 191.24 104 157.64 0 157.64
299C1M/65ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 167.41 8 150.79 10 160.79
300K1W/56SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice156.60 12 150.45 12 162.45
301K1W/57RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor158.69 4 153.28 12 162.69
302C2M/24NOVÁK Filip
MARTIN Václav
2002
2002
3 Boh.Pha
Boh.Pha
181.12 10 160.75 2 162.75
303K1M/160MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 174.80 10 163.02 2 165.02
304C2M/25Kolářová Markéta
KOLÁŘ Vojtěch
2005
2002
USK Pha
USK Pha
155.67 10 165.44 12 165.67
305C2M/26NOVÁKOVÁ Karolína
STRASSEROVÁ Bára
2002
2001
L.Žatec
L.Žatec
155.45 12 171.21 8 167.45
306K1M/161PETŘÍK Marek 2008 USK Pha 164.75 4 171.80 4 168.75
307K1M/162MÁRA Michal 2003 VS Tábor190.54 62 161.26 8 169.26
308C1W/15HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice171.85 0 174.17 2 171.85
309C2M/27STRASSER Marek
SVOBODA Martin
2004
2005
L.Žatec
L.Žatec
171.43 6 160.60 12 172.60
310K1M/163PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 178.70 12 167.93 6 173.93
311K1M/164KUTEK Michal 2006 USK Pha 162.00 12 177.20 16 174.00
312K1M/165MAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha 159.63 66 169.11 6 175.11
313C2M/28MED Kryštof
ČMEJREK Cyril
2002
2004
USK Pha
USK Pha
164.16 12 167.68 8 175.68
314K1M/166VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor170.32 6 199.99 54 176.32
315K1M/167PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 169.17 8 240.56 10 177.17
316K1W/58Kolářová Markéta 2005 3 USK Pha 125.55 52 136.93 54 177.55
317C2M/29PECHÁČ Jonáš
JAHODA Jakub
2004
2004
USK Pha
USK Pha
167.81 56 168.87 10 178.87
318K1M/168PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 178.92 4 180.95 58 182.92
319K1M/169DO Tony 2008 Roudnice186.32 62 173.60 12 185.60
320K1M/170CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy 157.50 68 167.12 20 187.12
321K1W/59ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 189.15 8 185.00 10 195.00
322K1M/171SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 266.63 64 189.88 8 197.88
323K1W/60Morenová Adriana 2004 USK Pha 141.95 64 145.44 108 205.95
324K1M/172URBÁNEK Šimon 2008 USK Pha 168.34 106 202.69 8 210.69
325K1M/173CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 168.33 62 158.20 58 216.20
326C1M/67KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 228.55 8 221.56 0 221.56
327K1M/174VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 215.11 14 230.12 8 229.11
328K1W/62CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 196.55 122 210.50 20 230.50
329K1M/175SMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus171.85 106 225.45 6 231.45
330K1W/63ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy 228.10 12 209.59 108 240.10
331K1M/176KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn169.89 208 185.98 66 251.98
332C2M/31CARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
184.33 70 206.66 64 254.33
333K1W/64ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor217.98 312 203.64 66 269.64
334K1M/177HOLUB Čeněk 2006 USK Pha 173.09 120 209.46 66 275.46
335K1W/65HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 173.92 202 165.15 112 277.15
336K1M/178HADRABA Martin 2005 USK Pha 157.77 256 155.66 154 309.66
337K1W/66MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 366.48 66 211.24 112 323.24
338K1M/179KAREŠ Samuel 2009 Roudnice200.07 130 217.93 106 323.93
339K1M/180PLUTA Adam 2008 Boh.Pha 240.27 108 242.63 164 348.27
340K1M/181POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 193.00 162 191.86 208 355.00
341K1W/67KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak256.64 114 298.71 66 364.71
342K1M/182ČEKAL Josef 2007 Klášter.138.94 556 172.70 354 526.70
343K1M/183KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn168.04 416 157.69 462 584.04
344K1M/184SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 162.46 654 125.20 602 727.20
Oddíl