Slalom v Sušici , ČP předžáků

20.05.2017   Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1POHANKA Vít 2000 2 Klatovy 61.79 0 60.72 0 60.72
2K1W/1GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice 65.02 0 62.99 0 62.99
3K1M/2CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz66.31 0 64.09 0 64.09
4K1M/3POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 64.79 0 64.59 0 64.59
5K1M/4BOUZEK Filip 1992 2 Sušice 66.43 0 65.25 0 65.25
6K1M/5BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice 4.00 999 65.45 0 65.45
7K1W/2GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice 67.85 0 71.63 0 67.85
8C1M/1KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB 66.48 2 66.61 2 68.48
9K1W/3NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec 68.79 0 72.44 2 68.79
10K1M/6ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 70.99 2 69.12 0 69.12
11K1M/7VOZKA Aleš 1989 2 Sušice 69.79 2 69.97 0 69.97
12K1M/8TŮMA Martin 1972 2 Hubertus70.93 0 69.26 2 70.93
13C1M/2PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn71.65 0 72.58 2 71.65
14K1M/9ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus69.90 2 71.02 2 71.90
15K1M/10HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 72.85 0 72.15 0 72.15
16K1M/11PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz74.37 0 72.95 0 72.95
17K1M/12MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 73.39 0 74.04 0 73.39
18K1M/13BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz75.22 2 74.24 0 74.24
19C1M/3KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV 72.26 2 71.95 4 74.26
20K1M/14MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 75.66 0 74.44 0 74.44
21K1M/15PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.76.53 0 74.58 0 74.58
22K1M/16NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec 75.30 4 74.67 0 74.67
23K1M/17STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB 73.46 2 72.82 2 74.82
24K1M/18VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník73.08 2 74.31 2 75.08
25K1M/19PETERKA Jáchym 1998 Rakovník77.08 4 75.44 0 75.44
26C1M/4HOJDA Jakub 1993 3+ Horš.Týn75.62 0 74.49 2 75.62
27K1M/20KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 75.85 0 75.15 2 75.85
28K1M/21ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.76.39 0 77.71 2 76.39
29K1M/22HEK Jan 1979 2 Roudnice77.30 0 76.52 0 76.52
30K1M/23MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy 76.88 0 76.96 2 76.88
31K1M/24PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 94.66 0 75.11 2 77.11
32K1M/25KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz77.38 0 77.22 0 77.22
33K1M/26KUBÁT Jiří 1984 3 Kotva B.77.75 0 78.11 0 77.75
34C1M/5MILLER Jan 1968 2 Turnov 77.89 0 78.23 0 77.89
35C1M/6STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB 78.22 4 78.12 0 78.12
36K1M/27BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV 82.53 0 78.12 0 78.12
37K1M/28HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec78.41 0 81.60 0 78.41
38K1M/29VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor78.44 0 78.90 2 78.44
39C1M/7WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn78.30 2 78.50 0 78.50
40C1M/8MÍKA Viktor 1977 3+ SKŽižkov78.54 0 85.36 4 78.54
41K1M/30TÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn79.03 0 78.72 4 79.03
42C1M/9PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB 79.92 0 79.06 0 79.06
43K1M/32KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.80.12 0 79.37 0 79.37
44C1M/10POHANKA Vít 2000 2 Klatovy 79.25 2 77.64 2 79.64
45K1M/33KYRIÁN Luděk 1978 3+ SKVS ČB 78.80 2 77.74 2 79.74
46C1M/11NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus79.92 0 80.20 2 79.92
47C1M/12VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav82.08 0 79.96 0 79.96
48K1W/4KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV 79.80 2 80.03 0 80.03
49K1M/34HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha 77.83 4 78.30 2 80.30
50K1M/35ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec 75.79 6 76.52 4 80.52
51K1M/36MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak79.23 2 78.60 2 80.60
52C1M/13PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor 80.97 0 80.69 0 80.69
53K1M/37KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor80.72 0 92.43 6 80.72
54C1M/14KREMR Patrik 1972 USK Pha 80.75 0 77.93 4 80.75
55C1M/15VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy 81.84 0 80.79 0 80.79
56K1M/38JAKL Vincent 2001 2 USK Pha 79.16 2 78.34 4 81.16
57K1M/39SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice81.26 0 84.14 0 81.26
58C1W/1GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3+ Sušice 87.67 52 81.69 0 81.69
59C1M/16HAUCK Marek 1977 2 KVS HK 85.75 2 82.20 0 82.20
60K1M/40JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha 82.21 0 83.29 2 82.21
61C1M/17HABICH Bohumil 1991 3+ VS Tábor82.77 4 82.34 0 82.34
62K1M/41NĚMEC Aleš 1976 3+ Kadaň 82.34 0 80.75 2 82.34
63K1M/42CHOD Václav 1961 2 Blovice 82.69 0 82.88 0 82.69
64K1M/43PROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus113.20 2 82.72 0 82.72
65C1M/18POLLERT Jan 2005 2 USK Pha 83.12 0 83.51 0 83.12
66C1M/19WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn83.14 0 83.94 2 83.14
67C1M/20POTUŽÁK Jan 1988 3+ Sušice 83.17 0 84.47 2 83.17
68K1W/5BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha 83.28 0 84.40 4 83.28
69K1M/44OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 79.37 4 91.13 2 83.37
70C1M/21VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha 84.07 0 83.41 0 83.41
71K1M/45DUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha 83.44 0 84.47 0 83.44
72K1W/6POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor85.50 0 83.61 0 83.61
73K1M/46FURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.85.19 2 83.84 0 83.84
74K1W/7HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK 84.18 0 87.18 0 84.18
75K1M/47JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 90.77 4 84.29 0 84.29
76C1M/22KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor85.70 0 84.43 0 84.43
77C1M/23HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn84.45 0 84.67 0 84.45
78K1W/8STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 84.45 0 84.49 2 84.45
79K1M/48VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha 84.32 2 82.69 2 84.69
80K1M/49GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha 82.58 4 78.77 6 84.77
81K1M/50PAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně 85.09 0 81.57 4 85.09
82K1M/51KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice 89.66 0 85.25 0 85.25
83C1M/24BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV 90.59 0 85.31 0 85.31
84K1M/52ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB 85.39 0 89.16 4 85.39
85K1M/53ŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB 89.60 0 85.48 0 85.48
86K1M/54PETŘÍČEK Jakub 2000 L.Žatec 85.54 0 86.17 4 85.54
87K1M/55ČEPIČKA Ladislav 2003 3+ ČSAD Plz85.59 0 85.59 4 85.59
88K1W/9BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha 85.76 0 87.33 0 85.76
89K1M/56HAJDUCH Jaroslav 2004 3+ Ot.Strak86.47 4 85.86 0 85.86
90C1M/25ŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB 85.92 0 85.69 2 85.92
91K1M/57JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha87.70 4 85.93 0 85.93
92K1M/58VEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.88.52 2 86.10 0 86.10
93K1M/59GALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice 85.63 2 86.14 0 86.14
94K1W/10GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice 87.08 0 84.25 2 86.25
95K1M/60HORÁK David 1976 3+ Heletag 84.28 2 76.50 50 86.28
96C2M/1POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
86.42 2 84.50 2 86.50
97K1M/62ONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha 86.50 0 88.67 0 86.50
98K1W/11ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha 87.74 0 86.60 0 86.60
99K1M/63HEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice86.70 0 87.09 2 86.70
100K1W/12FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha 87.80 0 86.81 0 86.81
101K1W/13BENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 89.15 0 87.03 0 87.03
102K1M/64NEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus86.24 4 87.09 0 87.09
103K1M/65ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha 87.14 0 87.18 2 87.14
104C1M/26GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha 83.26 4 83.83 4 87.26
105K1M/66POLLERT Jan 2005 3+ USK Pha 87.27 0 86.70 2 87.27
106C1M/27PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 87.12 150 85.30 2 87.30
107K1M/67NOVÁK Filip 2002 Boh.Pha 91.19 4 85.31 2 87.31
108C1W/2KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 87.37 0 92.51 0 87.37
109C1M/28KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor88.81 2 87.42 0 87.42
110K1M/68KORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz87.57 0 88.04 0 87.57
111C2M/2HÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
87.64 2 87.59 0 87.59
112C1M/29KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor87.87 0 87.61 0 87.61
113C1M/30JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek87.97 2 85.63 2 87.63
114K1W/14NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.86.25 4 87.65 0 87.65
115K1W/15DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak89.76 2 87.81 0 87.81
116K1M/69ZVOLÁNEK Filip 1999 3+ Bechyně 86.72 2 87.88 0 87.88
117K1W/16ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB 91.54 0 87.98 0 87.98
118K1M/70NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy 88.13 0 86.65 2 88.13
119K1M/71KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor86.23 2 88.94 2 88.23
120K1M/72BERAN Jan 1969 3 KVS Pha486.76 2 84.37 4 88.37
121K1M/73TÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn88.39 0 85.33 4 88.39
122C1M/31KUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB 89.96 2 88.41 0 88.41
123K1M/74PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.91.07 0 88.61 0 88.61
124K1M/75ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB 88.63 0 88.32 2 88.63
125K1W/17TESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB 88.08 4 86.70 2 88.70
126K1W/18BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa 88.73 0 88.72 0 88.72
127C1M/32KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor90.03 0 88.88 0 88.88
128K1M/76KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.91.50 12 86.96 2 88.96
129C1M/33KEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L90.19 0 88.99 0 88.99
130K1M/77ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 88.58 2 87.07 2 89.07
131K1M/78UHLÍK František 1975 3 Bechyně 89.88 0 89.10 0 89.10
132C1M/34HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor89.12 0 90.44 0 89.12
133K1W/19KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.89.32 0 93.76 2 89.32
134K1W/20HAUCKOVÁ Ilona 1978 3+ KVS HK 94.93 2 89.36 0 89.36
135C1W/3NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec 91.43 0 89.57 0 89.57
136C1M/35MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak78.41 50 87.71 2 89.71
137C1M/36ČEKAL Josef 1970 3+ Klášter.90.83 2 89.85 0 89.85
138K1M/79POHANKA Jiří 1969 3+ Klatovy 92.71 2 89.90 0 89.90
139K1M/80ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy 92.01 0 89.91 0 89.91
140K1M/81KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa 97.36 2 89.96 0 89.96
141C1M/37HARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn88.20 50 88.17 2 90.17
142K1M/82KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 92.82 0 88.36 2 90.36
143K1W/21ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy 91.80 2 88.79 2 90.79
144C2M/4JINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
90.87 0 89.34 2 90.87
145K1M/83URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha 92.57 0 90.93 0 90.93
146C1W/4PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha 91.24 0 90.93 0 90.93
147C1M/38OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 100.04 0 91.00 0 91.00
148K1M/84PALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.99.42 0 91.00 0 91.00
149K1W/22GALUŠKOVÁ Bára 2006 3 Sušice 89.17 2 90.21 2 91.17
150K1M/85LEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus92.62 2 91.24 0 91.24
151C1M/39KUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy 91.43 0 90.24 2 91.43
152K1M/86PANZER Martin 2007 Loko Plz92.08 8 91.53 0 91.53
153K1M/87ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice 90.82 2 89.88 2 91.88
154K1M/88MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice92.07 0 95.14 4 92.07
155C1M/40HABICH Karel 1994 2 VS Tábor99.18 4 88.15 4 92.15
156C1M/41VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor94.73 0 92.83 0 92.83
157K1M/89SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice95.95 0 92.95 0 92.95
158K1W/23SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.96.38 0 93.15 0 93.15
159K1M/90VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak93.19 0 97.70 0 93.19
160C1M/42MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus99.53 4 93.55 0 93.55
161K1M/91ZOUBEK Adam 2004 3+ Semily 89.83 4 91.65 2 93.65
162C1M/43JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha 97.47 2 93.73 0 93.73
163K1W/24ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha 93.28 2 91.82 2 93.82
164K1M/92CHALUPSKÝ Petr 2002 3 SKVS ČB 93.82 0 90.82 4 93.82
165K1M/93KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz94.93 4 93.82 0 93.82
166C1M/44SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus94.99 0 93.91 0 93.91
167K1W/25BOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB 93.92 0 95.81 6 93.92
168K1M/94BOHATÝ Oto 2007 Třebech.98.29 2 94.15 0 94.15
169K1M/95KREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky 96.11 0 94.34 0 94.34
170K1M/96MÍL Jakub 2003 3 Trutnov 96.37 2 92.42 2 94.42
171K1W/26HOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn94.57 0 94.46 0 94.46
172C1M/45ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB 95.67 0 94.78 0 94.78
173K1W/27BAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.92.84 2 94.92 2 94.84
174C1M/46ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB 94.67 2 93.12 2 95.12
175K1M/97VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor94.01 2 93.14 2 95.14
176K1W/28PAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky 95.20 0 98.38 2 95.20
177K1M/98KUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn91.47 4 92.30 4 95.47
178K1M/99PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.97.50 0 93.52 2 95.52
179K1M/100CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 91.55 4 92.05 4 95.55
180K1W/29KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.96.93 4 95.72 0 95.72
181K1W/30HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy 92.39 4 93.15 4 96.39
182K1W/31BORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha 97.01 0 96.61 0 96.61
183C1M/47ČERVENKA Jaroslav 1964 3+ Hubertus96.81 0 98.81 0 96.81
184K1M/101DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha 98.56 4 96.91 0 96.91
185K1M/102STANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB 98.37 2 92.98 4 96.98
186K1M/103JINEK Hugo 2005 3 USK Pha 93.45 8 93.01 4 97.01
187K1M/104PECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha 101.15 2 97.62 0 97.62
188K1W/32POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz95.82 2 96.84 4 97.82
189C1W/5NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.100.87 2 95.97 2 97.97
190K1M/105TURNER Karel 2004 3 Blovice 92.61 6 91.98 6 97.98
191K1M/106BAŠUS Ondřej 1987 SKŽižkov101.45 2 98.12 0 98.12
192K1M/107HYNEK Pavel 2003 3 Semily 95.17 4 98.20 0 98.20
193K1W/33HEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice98.29 0 98.94 0 98.29
194K1W/34PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice 103.84 6 98.34 0 98.34
195K1M/108ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek103.72 0 98.40 0 98.40
196C1M/48MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov 101.11 2 98.66 0 98.66
197K1M/109ČERNÍK Štěpán 2006 3 USK Pha 97.06 10 98.75 0 98.75
198C1W/6POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor100.81 2 99.21 0 99.21
199K1M/110ČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha 97.32 2 104.47 2 99.32
200C2M/6KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
103.23 2 99.45 0 99.45
201C1M/49VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor99.94 0 97.62 2 99.62
202C1W/7BERANOVÁ Hana 2003 3+ USK Pha 99.68 0 100.73 0 99.68
203K1W/35TŮMOVÁ Veronika 2006 Hubertus104.13 4 97.86 2 99.86
204C1M/50WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn164.80 0 98.29 2 100.29
205K1M/111VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz95.26 6 100.31 0 100.31
206C2M/7NOVOSAD Lukáš
NOVOSAD Jonáš
1993
2006
Olomouc
Č.Kruml.
101.72 2 98.43 2 100.43
207C1M/51TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn98.96 2 98.55 2 100.55
208K1W/36HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn100.76 0 100.12 2 100.76
209K1W/37ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 99.26 2 99.91 2 101.26
210K1M/112SAIDL František 2006 3 USK Pha 106.74 4 101.43 0 101.43
211C1M/52KUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn101.52 0 105.42 2 101.52
212C2M/8PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
100.74 2 99.64 2 101.64
213K1M/113STRASSER Marek 2004 3 L.Žatec 103.51 52 101.72 0 101.72
214C1M/53URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha 99.76 2 102.95 2 101.76
215K1M/114OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.105.14 10 101.88 0 101.88
216K1M/115BUREŠ Jan 1978 3 Sušice 108.74 2 99.93 2 101.93
217K1W/38NOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec 107.78 6 102.01 0 102.01
218K1M/116NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor102.04 0 111.97 2 102.04
219K1W/39ANTONIOVÁ Anežka 2003 3 L.Žatec 103.25 2 102.20 0 102.20
220K1W/40KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha 100.42 2 106.40 52 102.42
221C1M/54MÍL Jakub 2003 3 Trutnov 102.43 0 112.63 4 102.43
222K1M/117KOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB 100.11 6 98.80 4 102.80
223K1W/41KUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy 103.00 0 108.70 0 103.00
224K1M/118FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice102.95 10 103.07 0 103.07
225K1W/42MÁROVÁ Zuzana 2001 3 VS Tábor107.59 2 101.10 2 103.10
226K1M/119VOLF Marek 2007 VS Tábor107.82 2 103.12 0 103.12
227K1M/120BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy 104.35 2 101.18 2 103.18
228C2M/9TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
101.26 6 103.25 0 103.25
229C2M/10VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
101.29 2 103.66 2 103.29
230C2M/11POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
107.89 2 103.39 0 103.39
231K1M/121VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 103.41 0 101.95 4 103.41
232K1M/122PUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB 105.37 4 99.79 4 103.79
233K1M/123ŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB 106.48 6 100.07 4 104.07
234K1M/124PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB 101.85 6 104.14 0 104.14
235C2M/12HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
100.20 4 102.77 4 104.20
236K1M/125BUDÁK David 2003 Kadaň 110.87 106 102.42 2 104.42
237K1M/126NOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB 121.60 6 105.28 0 105.28
238K1M/127JAHODA Jakub 2004 USK Pha 105.41 0 103.88 4 105.41
239K1M/128SMETÁNKA Kilián 2005 Hubertus103.43 2 108.55 2 105.43
240C1W/8KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.104.38 4 105.55 0 105.55
241C2M/13UHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
2 Bechyně
Bechyně
106.04 0 105.61 0 105.61
242C1M/55POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 108.75 6 105.67 0 105.67
243K1M/129HAMÁK Lukáš 1985 Sušice 107.50 2 102.08 4 106.08
244C1W/9MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov 108.96 4 104.10 2 106.10
245K1W/43LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus111.66 0 104.23 2 106.23
246C1W/10FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha 112.01 2 106.90 0 106.90
247C2M/14ŠRÁMEK Jiří
KUBÁT Jiří
1966
1984
2 Klatovy
Kotva B.
105.69 2 100.94 6 106.94
248K1W/44BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 109.21 2 106.96 0 106.96
249C2M/15PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
107.28 8 103.33 4 107.33
250K1W/45HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak113.02 2 105.36 2 107.36
251C1M/56KOLÁŘ Vojtěch 2002 3 USK Pha 102.20 10 103.90 4 107.90
252K1M/130ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz111.76 4 103.96 4 107.96
253K1M/131SVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec 109.35 8 108.00 0 108.00
254K1W/46BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice108.05 0 108.47 2 108.05
255C1M/57JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 108.14 0 111.01 0 108.14
256C1W/11HOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn106.15 2 106.33 4 108.15
257K1M/132UHLÍK Jan 2008 Bechyně 115.54 4 106.81 2 108.81
258C1M/58VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.114.88 4 109.21 0 109.21
259K1W/47Kolářová Markéta 2005 3 USK Pha 4.00 999 107.22 2 109.22
260K1M/133ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily 111.61 4 107.76 2 109.76
261C1M/59POULA Jan 1955 Sláv.KV 110.72 0 111.21 0 110.72
262K1M/134HAUCK Marek 2007 KVS HK 112.99 6 108.84 2 110.84
263K1M/135MANAS Adam 2004 3 Kadaň 101.25 10 109.27 4 111.25
264C2M/16KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
116.27 0 109.69 2 111.69
265K1W/48MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.118.00 0 107.71 4 111.71
266C1M/60KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy 112.30 0 109.98 2 111.98
267K1W/49PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň 112.19 0 112.47 0 112.19
268C2M/18VOZKA Aleš
POTUŽÁK Jan
1989
1988
3 Sušice
Sušice
4.00 999 110.48 2 112.48
269K1W/50HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak123.26 4 113.28 0 113.28
270K1W/51HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy 105.84 8 113.47 0 113.47
271C1M/61PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 116.37 0 113.51 0 113.51
272K1M/136MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 109.52 4 121.03 8 113.52
273K1W/52MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov 111.63 4 107.63 6 113.63
274C1M/62VÁLEK Michal 2006 VS Tábor115.21 0 113.65 0 113.65
275C1M/63JINEK Hugo 2005 USK Pha 114.00 0 111.93 2 113.93
276C2M/19KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
104.62 10 108.63 8 114.62
277K1M/137MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 127.01 4 114.95 0 114.95
278K1W/53ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor108.68 8 111.14 4 115.14
279C1M/64ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 109.21 6 116.26 0 115.21
280K1M/138RIANT Martin 1977 VS Tábor150.71 60 107.68 8 115.68
281C2M/20VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
114.66 2 114.17 2 116.17
282K1M/139POLLERT Antonín 2006 3 USK Pha 113.23 6 114.37 2 116.37
283K1M/140SOPEK Milan 2004 Sušice 152.95 2 114.42 2 116.42
284C1W/12HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy 126.72 8 112.54 4 116.54
285K1W/54ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz154.11 54 115.23 2 117.23
286K1M/141MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 113.25 4 115.77 6 117.25
287C1M/65PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 135.31 2 117.75 0 117.75
288C2M/21Míková Lucie
MÍKA Viktor
2010
1977
SKŽižkov
SKŽižkov
118.82 8 113.77 4 117.77
289K1M/142LŽIČAŘ David 2004 USK Pha 115.75 8 109.86 10 119.86
290K1M/143PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 1.00 999 118.21 2 120.21
291K1M/144SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 121.14 4 116.85 4 120.85
292K1W/55MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz119.53 2 124.32 0 121.53
293K1M/145NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice124.34 2 121.76 0 121.76
294K1M/146PECHLÁT Adam 2007 Sušice 121.96 6 122.28 0 122.28
295K1M/147KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 110.28 12 117.16 60 122.28
296C1M/66VRÁNEK Jan 2004 Blovice 122.69 0 122.62 0 122.62
297K1M/148ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.116.80 6 119.12 6 122.80
298K1W/56ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 121.38 4 116.37 8 124.37
299C2M/22MED Kryštof
ČMEJREK Cyril
2002
2004
USK Pha
USK Pha
127.33 8 122.62 2 124.62
300K1M/149BURGER Jáchym 2006 USK Pha 113.54 204 121.50 4 125.50
301K1M/150NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.242.07 4 121.61 4 125.61
302C2M/23VRZALOVÁ Veronika
KUBÁT Zdeněk
1991
1991
Loko Plz
Klatovy
140.41 8 122.75 4 126.75
303K1W/57DANEKOVÁ Jana 2002 Hubertus118.81 8 120.35 54 126.81
304C2M/24SVOBODOVÁ Jana
GALUŠKA Vladislav
1977
1965
Horš.Týn
Sušice
120.88 6 130.02 8 126.88
305K1W/58TURČINOVÁ Anna 2002 Hubertus123.48 4 118.95 50 127.48
306K1M/151ČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor130.23 8 122.28 6 128.28
307K1M/152KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 127.76 6 120.35 8 128.35
308C1W/13ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 128.63 4 124.69 4 128.69
309C1M/67MAREK Kryštof 2006 Roudnice131.07 2 127.18 2 129.18
310K1M/153SAMEK Petr 2008 Třebech.147.20 10 128.36 2 130.36
311K1M/154ZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha 124.69 6 118.66 208 130.69
312K1W/59Morenová Adriana 2004 USK Pha 114.91 18 122.78 8 130.78
313K1M/155SÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus130.97 0 124.09 54 130.97
314K1M/156KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 122.89 70 125.08 6 131.08
315K1M/157POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.119.35 12 154.59 12 131.35
316C2M/25ŠVEJD Jáchym
ŠVEJD Jan
2007
2004
Sušice
Sušice
126.53 12 127.54 4 131.54
317C1M/68ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 143.16 8 128.62 4 132.62
318K1M/158VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor4.00 999 124.76 8 132.76
319C1W/14ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 131.47 2 129.14 6 133.47
320C2M/26NOVÁKOVÁ Karolína
STRASSEROVÁ Bára
2002
2001
L.Žatec
L.Žatec
148.33 64 135.72 0 135.72
321K1M/159HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak131.25 6 135.89 0 135.89
322K1M/160VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 126.21 10 222.78 112 136.21
323K1W/60PEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor128.30 8 162.90 12 136.30
324K1M/161DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 125.47 12 126.14 18 137.47
325K1W/61LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus132.29 6 141.28 14 138.29
326K1M/162NOVÁK Václav 2005 VS Tábor132.90 60 127.48 14 141.48
327C2M/27Kolářová Markéta
KOLÁŘ Vojtěch
2005
2002
USK Pha
USK Pha
145.17 12 136.37 6 142.37
328K1M/163ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak139.02 64 136.39 6 142.39
329C2M/28SAIDL František
JINEK Hugo
2006
2005
USK Pha
USK Pha
137.02 6 156.98 2 143.02
330K1W/62RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor139.71 6 137.53 56 145.71
331C2M/29STRASSER Marek
SVOBODA Martin
2004
2005
L.Žatec
L.Žatec
165.76 60 142.64 6 148.64
332C2M/30PECHÁČ Jonáš
JAHODA Jakub
2004
2004
USK Pha
USK Pha
147.82 14 141.17 8 149.17
333K1M/164PETŘÍK Marek 2008 USK Pha 4.00 999 143.96 8 151.96
334K1M/165PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 142.85 10 195.77 1016 152.85
335C1M/69PECHLÁT Adam 2007 Sušice 149.58 8 158.73 2 157.58
336K1M/166PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.150.30 8 117.15 150 158.30
337K1M/167PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 173.31 14 149.10 12 161.10
338K1W/63ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 150.53 60 157.36 4 161.36
339C2M/31NOVÁK Filip
MARTIN Václav
2002
2002
3 Boh.Pha
Boh.Pha
145.84 16 151.78 54 161.84
340K1M/168CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy 166.14 10 139.30 154 176.14
341K1M/169PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 189.32 108 169.41 14 183.41
342C1W/15Morenová Adriana 2004 USK Pha 4.00 999 134.69 58 192.69
343K1W/64SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 168.75 156 144.27 52 196.27
344K1M/170MÁRA Michal 2003 VS Tábor167.06 68 179.71 18 197.71
345K1W/65SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice116.76 156 133.88 64 197.88
346K1M/171KUTEK Michal 2006 USK Pha 202.41 64 135.31 64 199.31
347K1M/172MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 166.75 68 201.40 6 207.40
348K1M/173SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 160.03 208 198.81 10 208.81
349C1M/70KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 219.06 2 214.31 4 218.31
350C2M/32BUDÁK David
MANAS Adam
2003
2004
Kadaň
Kadaň
144.63 264 155.42 64 219.42
351K1M/174URBÁNEK Šimon 2008 USK Pha 191.48 216 207.08 14 221.08
352K1M/175VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor164.65 60 155.86 106 224.65
353K1W/66PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 292.21 66 218.51 14 232.51
354K1W/67KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak179.49 216 176.59 60 236.59
355K1W/68MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 176.35 66 230.56 10 240.56
356K1M/176HADRABA Martin 2005 USK Pha 126.46 212 131.37 114 245.37
357K1M/177DO Tony 2008 Roudnice164.34 166 134.90 116 250.90
358K1M/178KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn1.00 999 149.21 116 265.21
359C2M/33CARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
200.82 214 207.11 62 269.11
360K1M/179KAREŠ Samuel 2009 Roudnice151.85 124 161.46 314 275.85
361K1M/180MAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha 119.80 158 125.30 262 277.80
362K1M/182CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 122.93 158 126.60 162 280.93
363K1W/69ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor145.54 204 145.66 154 299.66
364K1W/70ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy 183.75 158 210.82 160 341.75
365K1W/71HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 144.73 214 157.36 260 358.73
366K1M/183PLUTA Adam 2008 Boh.Pha 160.46 218 198.28 308 378.46
367K1W/72SAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy 167.06 310 173.60 214 387.60
368K1W/73SAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy 268.36 162 188.77 210 398.77
369K1M/184ČEKAL Josef 2007 Klášter.140.95 458 116.17 308 424.17
370K1M/185POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 138.11 320 133.15 408 458.11
371K1W/74CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 183.84 408 247.98 268 515.98
372K1M/186KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn113.77 410 148.36 456 523.77
373K1M/187HOLUB Čeněk 2006 USK Pha 1.00 999 140.93 412 552.93
374K1M/188SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 90.93 506 79.00 652 596.93
375K1M/189SMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus144.06 462 182.78 458 606.06
Oddíl