Slalom na Paraplíčku

13.05.2017   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1FRENCL Josef, 2002, USK Pha FRENCL Josef 2002 2 USK Pha84.09 0 94.18 2 84.09
2K1M/2VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky84.48 2 84.89 6 86.48
3C1M/1KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV91.58 2 88.70 0 88.70
4K1M/3STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky94.22 0 94.82 2 94.22
5C1M/2PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB95.09 0 96.07 2 95.09
6C1M/3MILLER Jan 1968 2 Turnov95.98 0 95.61 0 95.61
7C1M/4ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.95.89 0 95.70 2 95.89
8K1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV96.20 0 97.46 0 96.20
9K1M/4VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor96.82 2 97.42 0 97.42
10K1M/5SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice96.09 2 96.45 4 98.09
11K1M/6VOREL Zdeněk 1974 3+ Pardub.99.48 4 98.54 0 98.54
12C1M/5HAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily101.32 0 98.92 0 98.92
13K1M/7VESELÝ František 2000 3+ Trutnov99.92 2 98.20 2 100.20
14C1M/6LACINA Richard 1967 2 Semily101.22 0 100.54 0 100.54
15K1M/8OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.98.67 2 106.13 0 100.67
16K1M/9CAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.101.11 0 98.20 6 101.11
17K1W/2POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor103.61 0 104.01 4 103.61
18K1M/10JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha103.70 0 106.48 6 103.70
19K1W/3HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK106.41 6 104.36 0 104.36
20C1M/7VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.105.48 0 102.64 2 104.64
21C1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV105.76 0 110.56 2 105.76
22K1M/11DUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha102.17 4 103.82 2 105.82
23K1M/11SAAL Štěpán 2001 3 Jablonec101.82 4 104.67 4 105.82
24C1M/8HAUCK Marek 1977 2 KVS HK104.36 2 108.32 4 106.36
25K1M/13KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.112.67 4 107.13 0 107.13
26K1W/4KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky107.92 0 107.45 0 107.45
27K1M/14ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB111.01 0 108.22 0 108.22
28K1W/5KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK104.36 4 105.54 4 108.36
29K1W/6RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha107.86 2 106.64 2 108.64
30K1M/15BÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand110.17 0 105.09 4 109.09
31C1M/9HÁK Jiří 1952 2 Trutnov107.29 2 109.98 2 109.29
32K1M/16ONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha112.26 52 109.32 0 109.32
33K1M/17PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.110.30 2 109.46 0 109.46
34K1M/18ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand121.30 2 105.91 4 109.91
35K1M/19HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak106.07 4 113.61 8 110.07
36K1M/20ČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz106.54 4 113.70 4 110.54
37C1M/10JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha108.67 2 114.01 0 110.67
38C1M/11ŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB114.86 4 111.06 0 111.06
39K1M/21JUDA Štěpán 2004 3 Benátky109.42 54 107.09 4 111.09
40C1M/12KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor111.13 0 115.20 4 111.13
41C1W/2PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha111.80 0 113.01 0 111.80
42K1M/22FURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.138.57 4 112.09 0 112.09
43K1W/7HAUCKOVÁ Ilona 1978 3 KVS HK112.29 2 112.65 0 112.65
44K1W/8DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak112.73 0 116.73 0 112.73
45C1M/13ŘEŽÁBEK Martin 1973 RK Troja112.95 0 110.95 4 112.95
46C1M/14KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor111.01 2 111.20 2 113.01
47C1M/15BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov112.01 4 111.48 2 113.48
48K1M/23LACINA Jakub 2003 3 Semily109.51 4 112.61 10 113.51
49C1M/16POLÍVKA Karel 1978 2 Sláv.HK137.67 54 111.61 2 113.61
50K1M/24WINTER Eduard 1956 3 Jablonec113.89 0 123.09 6 113.89
51K1M/25PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník114.06 0 114.51 4 114.06
52C1M/17KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor114.22 0 117.67 4 114.22
53K1M/26SEMERÁD Jakub 2006 3 Roudnice112.36 2 115.71 4 114.36
54K1W/9ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha111.41 4 112.48 2 114.48
55K1W/10FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha114.61 2 112.61 2 114.61
56K1W/10BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa114.13 6 112.61 2 114.61
57K1M/27VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor114.64 0 123.89 4 114.64
58K1M/28HEZINA Jiří 2004 3 Roudnice114.73 0 118.82 6 114.73
59K1M/29KOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec114.76 0 121.17 6 114.76
60K1M/30BENDA Libor 1966 3+ Roudnice113.30 2 110.39 6 115.30
61K1M/31HRNČÍŘ Jakub 2001 3+ Vys.Mýto123.61 4 113.57 2 115.57
62K1M/32PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník127.54 0 113.63 2 115.63
63K1M/33HEGER Jonáš 2006 3 KVS HK111.80 4 116.42 2 115.80
64K1M/34ZOUBEK Adam 2004 3+ Semily120.86 6 115.94 0 115.94
65K1M/35KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec119.26 2 116.20 0 116.20
66K1M/36URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha114.22 2 117.48 6 116.22
67K1M/37STEHNO Petr 2003 3 USK Pha106.30 102 110.24 6 116.24
68C1M/18ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB121.45 2 116.70 0 116.70
69K1W/12LACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily117.48 0 117.83 6 117.48
70K1M/38MÍL Jakub 2003 3 Trutnov111.80 10 112.44 6 118.44
71C1M/19PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník116.83 2 115.58 4 118.83
72K1W/13ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha116.86 2 116.11 6 118.86
73K1M/39HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3+ Vys.Mýto119.70 54 117.01 2 119.01
74K1M/40SUK Jakub 2002 3+ Trutnov122.32 10 113.53 6 119.53
75K1M/41DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha124.67 2 119.72 0 119.72
76PW/1KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor124.64 2 115.95 4 119.95
77K1M/42BENDA Jan 2005 3 Roudnice123.61 0 119.95 0 119.95
78K1M/43HLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand120.32 2 118.57 2 120.57
79PW/2BOHATÝ Oto, 2007, Třebech. BOHATÝ Oto 2007 Třebech.118.80 8 120.70 0 120.70
80K1M/44BEIER Alva 2005 3 Trutnov118.82 4 116.80 4 120.80
81K1M/45HLOBIL Josef 2001 3 Turnov1.00 999 119.09 2 121.09
82K1M/46VALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand121.20 0 119.28 2 121.20
83C1W/3RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha126.45 2 122.32 0 122.32
84K1W/14DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky117.07 6 116.86 6 122.86
85C1M/20URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha123.51 0 121.86 8 123.51
86K1M/47WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec119.61 4 123.17 4 123.61
87K1M/48STRASSER Marek 2004 3 L.Žatec123.80 0 126.89 8 123.80
88K1M/49KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa118.82 14 119.84 4 123.84
89K1M/50POPELKA Petr 2005 3 KK Brand125.95 2 121.85 2 123.85
90K1M/51ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha119.95 4 125.61 2 123.95
91C1M/21VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor118.20 6 118.83 8 124.20
92K1M/52DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK123.26 2 122.20 2 124.20
93K1M/53HYNEK Pavel 2003 3 Semily124.32 0 138.39 14 124.32
94C1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor136.67 4 124.39 0 124.39
95K1M/54POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK124.64 0 124.57 6 124.64
96K1M/55JINEK Hugo 2005 3 USK Pha126.09 2 120.98 4 124.98
97K1M/56STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov120.89 104 123.51 2 125.51
98K1M/57MAREK Kryštof 2006 3 Roudnice127.73 2 125.93 0 125.93
99K1W/15BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa136.80 4 119.98 6 125.98
100K1W/16SOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK127.80 2 120.01 6 126.01
101PW/3FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice135.07 10 122.30 4 126.30
102C1M/22OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.127.39 0 120.32 6 126.32
103C1M/23VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor148.32 4 126.45 0 126.45
104K1W/17HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa128.58 4 120.45 6 126.45
105K1M/58SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha124.48 2 121.80 54 126.48
106K1M/59PECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha128.70 2 124.66 2 126.66
107C1M/24JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha117.61 52 125.16 2 127.16
108C1M/25HEGER Jonáš 2006 KVS HK125.83 2 128.89 4 127.83
109C1M/26SUK Jakub 2002 3 Trutnov122.09 6 134.09 10 128.09
110C2M/1KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
124.70 4 125.57 8 128.70
111PW/4VONEŠ Jakub 2007 KK Brand124.80 4 164.68 54 128.80
112K1W/18ANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec128.83 4 126.92 2 128.92
113K1W/19BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily141.61 0 129.11 0 129.11
114K1W/20ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov123.26 6 127.18 6 129.26
115K1M/60VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto127.70 4 123.26 6 129.26
116C1M/27MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov127.09 4 127.63 4 131.09
117K1M/61JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov135.26 2 131.11 0 131.11
118K1W/21HEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice135.48 4 126.24 6 132.24
119K1W/22ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily128.36 4 142.54 4 132.36
120K1M/62PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB126.80 8 130.94 2 132.94
121K1M/63INDRUCH Matěj 2006 KVS HK133.82 4 133.26 0 133.26
122K1M/64SVOBODA Martin 2005 L.Žatec133.39 2 129.57 4 133.57
123K1M/65NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.127.42 56 133.64 0 133.64
124K1M/66ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB129.82 4 129.08 66 133.82
125C1W/5MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov141.86 102 128.36 6 134.36
126C1M/28INDRUCH Matěj 2006 KVS HK132.41 2 146.64 6 134.41
127C2M/2PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
128.84 8 129.17 6 135.17
128K1W/23NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec150.54 52 133.26 2 135.26
129K1M/67KUDRNA Josef 2004 3 KK Brand108.86 56 123.80 12 135.80
130K1W/24MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor138.07 4 134.36 2 136.36
131K1M/68KOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB136.45 0 143.41 0 136.45
132K1M/69MÜLLER Ondřej 2002 3 Turnov140.80 0 130.57 6 136.57
133K1W/25PAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky135.13 8 132.98 4 136.98
134C2M/3VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
131.48 6 135.86 14 137.48
135C1M/29DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK139.41 0 137.54 0 137.54
136K1M/70JIRAS Filip 2005 USK Pha134.06 54 129.77 8 137.77
137C1M/30MÍL Jakub 2003 Trutnov125.26 14 126.45 12 138.45
138K1M/71KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec132.64 6 136.36 10 138.64
139K1M/72JAHODA Jakub 2004 USK Pha125.98 54 130.66 8 138.66
140C1W/6KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK156.89 4 137.11 2 139.11
141C1W/7FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha135.51 4 136.67 4 139.51
142C1M/31PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník139.64 0 156.73 8 139.64
143K1M/73ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand1.00 999 131.80 8 139.80
144K1M/74ČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha133.82 6 148.26 2 139.82
145K1M/75ŘEHÁK Jiří 2003 Semily136.07 4 145.03 10 140.07
146K1M/76POLLERT Antonín 2006 USK Pha136.17 4 143.40 4 140.17
147K1W/26ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor137.39 4 134.29 52 141.39
148C2M/4PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
Rakovník
Rakovník
137.98 6 137.96 4 141.96
149K1M/77FENCL Jáchym 2003 Pardub.174.95 208 144.48 0 144.48
150C1M/32POLLERT Jáchym 2004 USK Pha140.67 4 148.07 8 144.67
151C1M/33VÁLEK Michal 2006 VS Tábor143.41 2 153.32 4 145.41
152K1M/78NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice144.11 2 156.26 8 146.11
153K1M/79DVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa134.39 12 160.94 20 146.39
154K1M/80KÖRNER Adam 2004 KK Brand144.22 4 148.26 2 148.22
155C1M/34FENCL Jáchym 2003 Pardub.153.09 56 150.11 0 150.11
156K1M/81ČERNÝ Šimon 2001 Trutnov146.45 4 140.01 12 150.45
157PW/5HAUCK Marek 2007 KVS HK137.81 60 145.67 6 151.67
158C1W/8SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK155.09 2 152.36 0 152.36
159PW/6INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK149.36 4 181.45 12 153.36
160K1W/27KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.149.58 4 167.36 0 153.58
161K1M/82FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand158.51 2 148.45 6 154.45
162K1M/83KVÍČALA Čestmír 1970 Turnov150.30 8 159.22 6 158.30
163C2M/5ČERVENKOVÁ Vanessa
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
140.73 18 167.13 14 158.73
164K1M/84CINKO Radek 1993 Pardub.171.45 12 151.36 8 159.36
165K1M/85BANDAS Matěj 2006 KK Brand143.36 56 151.20 12 163.20
166PW/7KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV153.98 10 157.17 10 163.98
167C2M/6VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
VS Tábor
VS Tábor
159.07 14 156.09 10 166.09
168PW/8VENC Ondřej 2007 KK Brand152.72 14 166.10 10 166.72
169K1M/86MED Kryštof 2002 USK Pha193.73 108 157.92 10 167.92
170C1M/35ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.158.39 10 164.15 162 168.39
171K1M/87TARABA Matyáš 2004 KK Brand175.64 62 164.09 8 172.09
172C1M/36NĚMEC Radek 2004 Pardub.156.51 16 165.45 8 172.51
173K1M/88SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.188.11 8 172.70 10 182.70
174K1M/89ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.182.09 14 175.98 16 191.98
175C2M/7BÍZEK Marek
KUDRNA Josef
2005
2004
KK Brand
KK Brand
177.51 16 4.00 999 193.51
176PW/9BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice1.00 999 138.82 58 196.82
177K1W/28ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK200.86 60 180.20 18 198.20
178K1M/90SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha166.45 102 197.64 10 207.64
179C2M/8ČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
149.16 66 150.17 120 215.16
180C2M/9ŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
206.09 12 181.42 62 218.09
181K1M/91KVÍČALA Matyáš 2005 Turnov165.36 208 151.51 68 219.51
182C1M/37PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.172.76 58 188.06 154 230.76
183PW/10PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec144.17 110 193.64 162 254.17
184K1M/92MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.195.09 62 156.82 302 257.09
185K1W/29ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK228.70 110 199.20 60 259.20
186K1M/93BAČINA Jan 2006 Č.Lípa144.70 208 178.57 106 284.57
187K1M/94KOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand1.00 999 206.32 112 318.32
188K1M/95ZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha152.92 310 172.03 164 336.03
189K1M/96JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.162.20 256 181.09 168 349.09
190PW/11BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov429.22 60 297.89 104 401.89
191K1W/30PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.123.89 364 4.00 999 487.89
Oddíl

Historie procházení