5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile

29.04.2017   Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha01:03,13 01:02,91 01:02,91
2K1M/2HÁLA Richard 1992 2 Olomouc01:02,85 01:02,95 01:02,95
3K1M/3KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.01:04,36 01:03,60 01:03,60
4K1M/4HRIC Filip 1993 MT Olomouc01:02,51 01:03,61 01:03,61
5K1M/5SATKE Adam 1994 MT KK Brno01:04,62 01:04,05 01:04,05
6K1M/6ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha01:05,34 01:04,44 01:04,44
7K1M/7ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha01:04,03 01:04,52 01:04,52
8K1M/8GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz01:05,16 01:04,76 01:04,76
9K1M/9JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:04,89 01:05,13 01:05,13
10K1M/10KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov01:06,59 01:05,89 01:05,89
11K1M/11KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice01:06,82 01:06,07 01:06,07
12K1M/12NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc01:05,56 01:06,35 01:06,35
13K1M/13IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí01:06,83 01:06,49 01:06,49
14K1M/14KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí01:06,55 01:06,68 01:06,68
15C2M/1SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
01:07,70 01:07,21 01:07,21
16C2M/2RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
01:07,61 01:07,36 01:07,36
17K1M/15POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:07,38 01:07,64 01:07,64
18K1W/1DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel01:08,65 01:07,69 01:07,69
19K1M/16KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:08,10 01:07,74 01:07,74
20K1M/17ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:08,46 01:07,92 01:07,92
21K1M/18PANZER Aleš 1974 1 Loko Plz01:07,59 01:07,95 01:07,95
22K1M/19KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto01:10,68 01:08,05 01:08,05
23C2M/3HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:08,91 01:08,20 01:08,20
24K1M/20MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno01:07,20 01:08,26 01:08,26
25K1M/21GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc01:08,71 01:08,49 01:08,49
26K1W/2SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno01:09,64 01:08,95 01:08,95
27K1W/3PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz01:10,92 01:09,05 01:09,05
28K1M/22ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště01:09,52 01:09,05 01:09,05
29K1M/23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov01:08,84 01:09,43 01:09,43
30K1M/24CHOD David 1982 3 Blovice01:09,35 01:09,56 01:09,56
31C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:11,24 01:09,73 01:09,73
32K1W/4HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:11,28 01:09,84 01:09,84
33C2M/4JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
01:09,42 01:09,85 01:09,85
34K1M/25MAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:09,71 01:09,93 01:09,93
35K1W/5SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno01:11,77 01:09,96 01:09,96
36K1W/6BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.01:10,98 01:10,42 01:10,42
37C1M/2SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec01:10,78 01:10,44 01:10,44
38K1M/26KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha01:09,90 01:10,54 01:10,54
39K1W/7ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel01:12,22 01:10,69 01:10,69
40K1M/27VENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto01:10,60 01:10,85 01:10,85
41C1M/3NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.01:11,81 01:11,00 01:11,00
42C2M/5ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
01:10,74 01:11,01 01:11,01
43K1M/28VESELÝ František 2000 2 Trutnov01:10,75 01:11,04 01:11,04
44K1M/29BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno01:09,67 01:11,28 01:11,28
45C2M/6ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:10,92 01:11,38 01:11,38
46C1M/4HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.01:11,90 01:11,55 01:11,55
47C1M/5RYGEL Marek 1989 1 KK Brno01:12,89 01:11,57 01:11,57
48K1M/30HALA Jiří 2002 2 Olomouc01:10,05 01:11,76 01:11,76
49K1W/8DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha01:11,78 01:11,77 01:11,77
50C1M/6ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:13,81 01:12,34 01:12,34
51C2M/7SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:13,32 01:12,62 01:12,62
52C2M/9TOMEK Lukáš
ŠRÁMEK Michal
1987
1982
1 USK Pha
Č.Lípa
01:12,92 01:12,94 01:12,94
53K1M/31KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.01:12,27 01:13,12 01:13,12
54K1M/31HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc01:13,13 01:13,12 01:13,12
55K1M/33ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz01:12,40 01:13,27 01:13,27
56C2M/10HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:12,94 01:13,41 01:13,41
57K1W/9NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:13,85 01:13,49 01:13,49
58K1M/34HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:13,48 01:13,53 01:13,53
59C1M/7KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc01:14,33 01:13,64 01:13,64
60K1W/10PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:12,87 01:13,67 01:13,67
61K1M/35HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:15,08 01:14,06 01:14,06
62K1W/11VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor01:14,47 01:14,22 01:14,22
63C1M/9JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.01:16,11 01:14,91 01:14,91
64C1M/8SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:14,87 01:15,01 01:15,01
65K1W/12KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc01:15,28 01:15,02 01:15,02
66C2M/11KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:17,56 01:15,10 01:15,10
67C2M/12WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
01:15,81 01:15,17 01:15,17
68K1M/36KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy01:14,44 01:15,30 01:15,30
69K1W/13PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.01:16,01 01:15,43 01:15,43
70K1M/37RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc01:18,17 01:15,56 01:15,56
71C1M/10ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.01:14,71 01:15,66 01:15,66
72C1M/11NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:16,25 01:15,73 01:15,73
73K1W/14DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc01:14,45 01:16,09 01:16,09
74K1M/38WALTER David 2001 2 Šumperk01:16,00 01:16,41 01:16,41
75K1M/39PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc01:17,97 01:16,45 01:16,45
76C1M/12ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:19,00 01:16,69 01:16,69
77K1M/40NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:18,17 01:16,98 01:16,98
78C2M/13ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:17,43 01:16,98 01:16,98
79K1W/15KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav01:16,34 01:17,57 01:17,57
80C1M/13ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:21,44 01:17,68 01:17,68
81K1M/41BLÁHA Petr 2000 3 Loko Plz01:15,78 01:17,75 01:17,75
82C2M/14MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:18,15 01:17,79 01:17,79
83C1M/14SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.01:18,95 01:17,84 01:17,84
84C1M/15JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto01:18,81 01:17,87 01:17,87
85K1W/16BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand01:16,70 01:17,89 01:17,89
86C1M/16KEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.01:23,38 01:18,10 01:18,10
87C1M/17ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel01:18,43 01:18,19 01:18,19
88C2M/15HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
01:17,15 01:18,99 01:18,99
89K1W/17BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:16,66 01:19,06 01:19,06
90C1M/18RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.01:19,20 01:19,17 01:19,17
91C1W/1SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno01:22,13 01:19,68 01:19,68
92K1M/42VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor01:19,91 01:19,89 01:19,89
93K1W/18DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno01:18,81 01:20,05 01:20,05
94K1M/43KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:20,44 01:20,73 01:20,73
95C1M/19KLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.01:21,10 01:20,81 01:20,81
96C1M/20CHOD David 1982 Blovice01:21,93 01:21,20 01:21,20
97C1M/21URBAN Daniel 2001 3 Šumperk01:22,82 01:21,28 01:21,28
98K1M/44KORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz01:18,21 01:21,34 01:21,34
99C1W/2SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:22,44 01:21,64 01:21,64
100K1M/45VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.01:20,15 01:21,93 01:21,93
101C1M/22ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa01:33,89 01:22,15 01:22,15
102K1M/46FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa01:19,64 01:22,30 01:22,30
103K1W/19ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand01:20,08 01:22,41 01:22,41
104K1W/20NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:18,93 01:22,49 01:22,49
105C1M/23JANŮ Filip 2002 2 Olomouc01:22,95 01:22,84 01:22,84
106K1W/21POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz01:19,21 01:22,88 01:22,88
107K1W/22KNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc01:21,05 01:23,20 01:23,20
108K1W/23BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:22,23 01:23,28 01:23,28
109C1M/24WALTER Jakub 1998 2 Šumperk01:22,42 01:23,45 01:23,45
110K1W/24VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:24,04 01:24,61 01:24,61
111C1M/25ŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.01:23,52 01:24,69 01:24,69
112K1M/47OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.01:21,28 01:24,82 01:24,82
113C2M/16WALTER David
URBAN Daniel
2001
2001
Šumperk
Šumperk
01:25,60 01:25,05 01:25,05
114C1W/3PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:25,05 01:25,06 01:25,06
115K1W/25KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.01:29,05 01:25,56 01:25,56
116C1W/4KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc01:27,25 01:26,14 01:26,14
117C1W/5NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:27,86 01:26,42 01:26,42
118C1M/26MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha01:25,85 01:26,91 01:26,91
119C1M/27MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.01:27,12 01:27,61 01:27,61
120C2M/17ČAPÁKOVÁ Eliška
MAŠÍNOVÁ Marie
1995
1997
3 Litovel
Č.Kruml.
01:31,81 01:29,23 01:29,23
121C1M/28HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto01:29,22 01:29,32 01:29,32
122K1M/48NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.01:29,42 01:29,94 01:29,94
123K1W/26DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc01:29,43 01:30,84 01:30,84
124C1M/29KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:29,51 01:30,99 01:30,99
125K1M/49SALAJ František 2004 3 Litovel01:32,12 01:32,55 01:32,55
126C1W/6PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.01:32,93 01:33,62 01:33,62
127C1M/30MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo01:32,50 01:34,19 01:34,19
128K1M/50VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice01:31,52 01:34,24 01:34,24
129K1M/51PAPULA Jan 2005 3 Litovel01:29,55 01:34,51 01:34,51
130K1W/27MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz01:35,35 01:34,78 01:34,78
131C1W/7KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc01:35,48 01:36,32 01:36,32
132C1W/8DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:35,17 01:36,94 01:36,94
133K1M/52VODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:36,48 01:37,80 01:37,80
134K1W/28ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz00:00,00 01:50,34 01:50,34
Oddíl