Slalom v Sušici - neděle

22.05.2011   Řeka Otava - nádraží u železničního mostu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1Bouzek Filip 1992 2 Sušice85.60 2 82.50 0 82.50
2K1W/1Galušková Karolína 1995 1 Sušice84.60 0 83.40 2 84.60
3K1M/2Tůma Martin 1972 2+ Hubertus85.90 0 83.60 4 85.90
4K1M/3Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice86.30 0 84.40 4 86.30
5K1M/4Taišl Filip 1976 2+ Sušice88.30 0 84.60 2 86.60
6K1M/5Zvolánek Jan 1995 2 Bechyně93.90 2 87.80 0 87.80
7K1M/6Galuška Vladislav 1965 2 Sušice91.60 0 88.00 0 88.00
8K1M/7Potužák Jan 1988 2 Sušice92.10 0 88.90 0 88.90
9C1M/1Vlčnovský Vilém 1994 2+ SKVS ČB113.10 200 89.20 0 89.20
10K1M/8Pechlát Hynek 1995 2 Sušice90.20 0 87.30 2 89.30
11K1M/9Cepek Marek 1994 2 SKVS ČB94.60 0 90.20 0 90.20
12K1M/10Pechlát Hynek 1971 2 Sušice93.00 4 91.00 0 91.00
13K1W/2Benešová Martina 1986 2+ Sušice95.70 2 91.30 0 91.30
14C1M/2Cepek Marek 1994 2+ SKVS ČB90.60 2 91.70 0 91.70
15C1M/3Kučera Tomáš 1970 2+ RK Troja95.60 0 92.40 0 92.40
16C1M/4Říha Milan 1970 2 USK Pha96.00 0 93.10 0 93.10
17K1M/11Háša Michal 1981 2 Bechyně96.00 0 92.50 2 94.50
18C1M/5Wendl Miloslav 1978 2 Horš.Týn95.40 0 93.60 2 95.40
19C1M/6Weber Oldřich 1987 2 SKVS ČB96.80 0 95.60 0 95.60
20K1M/12Machuta Zdeněk 1964 3 USK Pha100.90 2 95.80 0 95.80
21K1M/13Sýkora Michal 1989 2 Hubertus100.60 2 96.30 0 96.30
22K1M/14Vozka Aleš 1989 2 Sušice96.60 0 95.60 2 96.60
23C1M/7Kolovrátek Lukáš 1978 2 Sláv.KV97.10 2 96.70 0 96.70
24K1M/15Kraus Filip 1997 3 ČSAD Plz97.20 2 96.70 0 96.70
25K1M/16Koudelka Tomáš 1964 2 Č.Kruml.98.10 2 96.70 0 96.70
26K1M/17Báča Milan 1973 2 Benátky96.80 0 96.10 2 96.80
27C1M/8Šprdlík Vít 1967 0 Sušice100.40 0 97.20 0 97.20
28K1M/18Janovský Miroslav 1961 3 Sušice100.30 2 97.40 0 97.40
29K1W/3Krejčová Kristýna 1991 2+ Kralupy102.70 0 97.40 0 97.40
30K1M/19Kořínek Filip 1995 2 USK Pha96.50 2 97.50 0 97.50
31K1M/20Kubát Zdeněk 1991 2 Klatovy98.20 2 95.80 2 97.80
32K1M/21Unger Andreas 1968 - Augsburg100.20 4 98.30 0 98.30
33K1W/4Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV98.70 2 99.00 0 99.00
34C1M/9Kubát Jiří 1959 3 Klatovy101.40 0 99.10 0 99.10
35K1M/22Chod Václav 1961 2 Blovice102.20 0 97.30 2 99.30
36K1W/5Šmejkalová Šárka 1984 2 Sušice105.30 0 99.30 0 99.30
37C1M/10Pešta Jan 1981 3 L.Tábor99.40 0 100.60 2 99.40
38K1M/23Kozohorský Vojtěch 1991 2 Roztoky101.20 2 97.60 2 99.60
39K1W/6Benešová Marie 1961 3 Sušice101.20 0 99.90 0 99.90
40C1M/11Táborský Pavel 1972 3 Horš.Týn102.70 0 100.00 0 100.00
41C1M/12Kubát Zdeněk 1991 3 Klatovy100.20 0 98.20 2 100.20
42C1M/13Hojda Ladislav 1973 2 Horš.Týn102.70 0 100.40 0 100.40
43C1M/14Taišl Filip 1976 3 Sušice105.10 2 100.80 0 100.80
44K1M/24Matějka Michael 1997 2 USK Pha98.80 2 98.80 2 100.80
45K1M/25Neuwirth Josef 1961 3 Hubertus105.90 0 101.00 0 101.00
46C1M/15Milyán Dušan 1973 2 L.Žatec101.20 0 99.40 2 101.20
47C1M/16Zvolánek Jan 1995 3 Bechyně103.50 0 101.60 0 101.60
48K1M/26Žížala Josef 1999 3 USK Pha101.20 2 99.80 2 101.80
49K1W/7Galušková Anna 1970 2 Sušice104.20 0 102.20 0 102.20
50C1M/17Pechlát Hynek 1971 2 Sušice102.70 0 101.90 52 102.70
51K1W/8Matulková Jana 1996 2 Horš.Týn102.40 4 103.30 0 103.30
52K1M/27Sýkora Tomáš 1992 3 Hubertus103.40 0 109.50 8 103.40
53K1M/28Kubát Jan 1982 3 Kotva B.102.50 2 101.60 2 103.60
54K1M/29Horák David 1976 3 S.Žižkov106.70 0 104.00 0 104.00
55K1M/30Lepík Vlastimil 1950 3 Hubertus107.70 0 104.40 0 104.40
56K1W/9Vanyšová Andrea 1987 2 L.Žatec102.50 2 102.40 2 104.40
57K1M/31Milyán David 1974 3 L.Žatec105.00 2 103.10 2 105.10
58C1M/18Sýkora Jaroslav 1961 3 Hubertus106.10 0 0.00 0 106.10
59K1M/32Pohanka Jiří 1969 2 Klatovy106.30 0 109.40 4 106.30
60K1M/33Fiala Jan 1996 3 SKVS ČB104.90 2 104.53 2 106.53
61C1M/19Pechlát Hynek 1995 3 Sušice106.60 0 101.90 6 106.60
62K1M/34Báča Jakub 1994 3 Benátky110.20 0 107.40 0 107.40
63C1M/20Horal Martin 1957 3 Horš.Týn109.70 6 105.70 2 107.70
64K1M/35Příhoda Matouš 1998 3 USK Pha109.10 0 106.10 2 108.10
65K1M/36Beran Jan 1969 3 KV Pha 4111.10 2 108.10 0 108.10
66C1M/21Kuna Alois 1960 3 SKVS ČB109.60 0 108.20 0 108.20
67C1M/22Mulač Oldřich 1961 3 Hubertus112.60 0 109.00 0 109.00
68C1M/23Machuta Zdeněk 1964 3 USK Pha115.00 4 107.30 2 109.30
69K1M/37Kučera Tomáš 1970 0 RK Troja105.60 4 105.60 4 109.60
70K1M/38Radil Jakub 1998 3 USK Pha110.50 0 106.20 56 110.50
71C1M/24Kozohorský Vojtěch 1991 3 Roztoky105.50 50 108.90 2 110.90
72C1M/25Červenka Jaroslav 1964 3 Hubertus111.00 0 0.00 0 111.00
73C1M/26Matějka Michael 1997 3 USK Pha107.50 4 109.10 2 111.10
74C1M/27Příhoda Matouš 1998 3 USK Pha113.60 2 111.10 0 111.10
75K1M/39Šrámek Jiří 1966 3 Klatovy114.90 0 109.60 2 111.60
76C1M/28Lhota Matyáš 1999 0 USK Pha112.80 6 112.00 0 112.00
77C2M/1Vlčnovský Vilém
Weber Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
110.00 2 110.00 2 112.00
78C1M/29Poula Jan 1955 3 Sláv.KV117.60 0 112.20 0 112.20
79C1W/1Kvapilová Gabriela 1978 0 Sláv.KV115.60 0 112.70 0 112.70
80K1W/10Říhová Eva 2000 3 USK Pha113.60 4 110.80 2 112.80
81K1M/40Vondra Václav 1957 3 Ot.Strak115.00 0 113.00 0 113.00
82C2M/2Machuta Zdeněk
Kučera Tomáš
1964
1970
2 USK Pha
RK Troja
114.10 2 109.10 4 113.10
83K1M/41Kořínek Vilém 1999 3 USK Pha114.80 2 113.10 0 113.10
84K1W/11Hajduchová Adéla 1996 3 KVSPísek122.20 0 113.20 0 113.20
85K1M/42Kuna Václav 1998 3 SKVS ČB113.60 0 112.10 4 113.60
86K1M/43Matějka Jakub 1973 3 USK Pha116.50 2 111.60 2 113.60
87C1M/30Lerch David 1972 0 Klášter.125.40 2 113.70 0 113.70
88C1M/31Zach Richard 1979 3 Sláv.KV113.80 0 0.00 0 113.80
89K1M/44Krejčí Hynek 1978 3 Roztoky115.20 2 107.90 6 113.90
90K1W/12Blažková Tereza 2000 3 USK Pha111.90 2 103.70 50 113.90
91K1M/45Dvořák Vít 1971 0 HapyLife112.00 2 112.90 2 114.00
92K1W/13Borská Alena 1976 3 Rakovník114.00 0 113.70 6 114.00
93C1M/32Klíma Jan 1998 0 Č.Kruml.114.70 0 115.30 4 114.70
94K1W/14Říhová Magda 1970 3 USK Pha118.90 0 114.90 0 114.90
95C1W/2Matulková Jana 1996 3 Horš.Týn115.90 2 113.40 2 115.40
96K1M/46Zvolánek Filip 1999 3 Bechyně118.40 2 115.90 0 115.90
97C2M/3Veselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
3 Klatovy
Klatovy
119.40 0 116.20 0 116.20
98K1W/15Dušková Kateřina 1998 3 USK Pha116.90 0 118.00 2 116.90
99K1W/16Galušková Antonie 2001 - Sušice119.30 2 117.00 0 117.00
100K1M/47Cepek Matěj 1998 3 KVSPísek119.70 2 115.30 2 117.30
101K1M/48Klíma Jan 1998 3 Č.Kruml.117.20 4 113.40 4 117.40
102K1M/49Bureš Jan 1978 3 Sušice118.40 2 113.50 4 117.50
103K1M/50Lhota Matyáš 1999 3 USK Pha123.40 4 116.00 2 118.00
104K1M/51Radil Jiří 1968 0 HapyLife118.10 2 115.10 4 119.10
105K1W/17Vanková Markéta 1979 3 Hubertus123.20 0 119.20 0 119.20
106K1M/52Pohanka Vítek 2000 0 Klatovy119.90 0 117.50 2 119.50
107C1M/33Kubát Zdeněk 1962 0 Klatovy126.30 2 119.80 0 119.80
108K1M/53Příhoda Tomáš 1970 0 HapyLife116.50 8 113.80 6 119.80
109K1M/54Wendl Denis 2000 0 Horš.Týn125.00 6 119.90 0 119.90
110K1W/18Kubátová Anna 1960 0 Klatovy124.46 0 119.90 0 119.90
111C2M/4Pechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
120.40 0 119.50 2 120.40
112C1M/34Krejčí Hynek 1978 3 Roztoky125.60 2 121.20 0 121.20
113K1M/55Halík Ondřej 1999 0 Horš.Týn123.40 0 118.00 4 122.00
114K1M/56Dolejš Martin 1980 3 Hubertus116.10 6 116.50 6 122.10
115K1M/57Petříček Jakub 2000 0 L.Žatec124.90 0 122.30 0 122.30
116K1M/58Vadlejch František 1965 0 Sušice129.00 2 122.60 0 122.60
117C1M/35Wendl Denis 2000 0 Horš.Týn125.90 0 122.80 0 122.80
118K1W/19Galiszová Kateřina 1986 0 Sláv.KV125.60 0 121.10 2 123.10
119K1W/20Veselá Jitka 1991 3 Klatovy121.80 2 121.30 2 123.30
120C1M/36Cepek Matěj 1998 3 KVSPísek121.70 4 124.00 0 124.00
121K1W/21Dušková Michala 2000 0 USK Pha126.20 6 124.00 0 124.00
122K1M/59Macášek Josef 1961 3 Bechyně128.50 0 124.90 0 124.90
123K1W/22Dvořáková Eliška 2001 - USK Pha126.80 6 125.20 0 125.20
124C1M/37Kuna Václav 1998 0 SKVS ČB127.20 4 123.90 2 125.90
125K1M/60Wendl Samuel 2003 - Horš.Týn137.90 2 126.10 0 126.10
126C1W/3Říhová Eva 2000 3 USK Pha124.50 2 124.50 52 126.50
127K1W/23Beranová Eliška 1970 3 KV Pha 4125.10 2 123.80 4 127.10
128K1W/24Šimková Iva 1999 0 SKVS ČB131.60 0 127.60 0 127.60
129K1M/61Kovařík Richard 1969 0 Ot.Strak126.20 2 123.70 4 127.70
130K1M/62Milyán David 2001 - L.Žatec137.00 4 125.90 2 127.90
131K1W/25Mašková Kateřina 1995 3 Hubertus127.40 2 128.10 0 128.10
132K1M/63Lerch Eduard 2002 - Klášter.129.20 0 130.80 0 129.20
133C1M/38Krejčí Antonín 1955 0 Kralupy135.00 0 129.50 0 129.50
134C2M/5Příhoda Matouš
Žížala Josef
1998
1999
0 USK Pha
USK Pha
140.70 8 130.10 0 130.10
135K1W/26Habichová Alena 1969 3 VS Tábor128.70 8 126.40 4 130.40
136C2M/6Kolovrátek Lukáš
Zach Richard
1978
1979
2 Sláv.KV
Sláv.KV
128.70 2 128.70 2 130.70
137C2M/7Krejčí Antonín
Krejčí Hynek
1955
1978
0 Kralupy
Kralupy
136.30 4 129.00 2 131.00
138K1M/64Beran Václav 2000 0 USK Pha129.20 2 128.30 4 131.20
139K1M/65Kuneš David 1998 0 Horš.Týn146.30 2 129.30 2 131.30
140K1M/66Raška Tomáš 2001 - USK Pha125.40 6 131.50 0 131.40
141K1M/67Mužík Tomáš 1993 0 Sušice130.50 12 125.90 6 131.90
142C2M/8Kuna Alois
Paraniak Jan
1960
1951
2 SK VS ČB
SK VS ČB
139.60 2 132.40 0 132.40
143K1M/68Červenka Jan 1992 0 Hubertus0.00 0 131.10 2 133.10
144K1W/27Nesnídalová Lucie 2002 - L.Žatec136.30 0 134.80 0 134.80
145K1M/69Maňas Miroslav 1955 0 Hubertus133.80 6 134.60 2 136.60
146K1M/70Klíma Vojtěch 2002 - Č.Kruml.150.00 2 136.20 2 138.20
147K1W/28Žatecká Nikola 2002 - KVSPísek149.70 4 139.20 0 139.20
148K1M/71Lhota David 1971 0 HapyLife136.10 4 134.10 8 140.10
149K1W/29Koudelková Veronika 1998 0 Č.Kruml.141.70 2 138.50 2 140.50
150K1M/72Koudelka Tomáš 2000 0 Č.Kruml.142.60 2 137.10 4 141.10
151K1M/73Dvořák Vít 2003 - USK Pha150.30 2 141.50 0 141.50
152K1W/30Jandová Barbora 2000 0 L.Žatec140.10 2 143.10 2 142.10
153C2M/9Halík Ondřej
Kuneš David
1999
1998
0 Horš.Týn
Horš.Týn
153.50 2 142.50 0 142.50
154K1M/74Nesnídal Radek 2000 0 L.Žatec160.80 4 143.50 0 143.50
155K1M/75Táborský Jan 2003 - Horš.Týn144.30 8 142.00 2 144.00
156K1M/76Švejd Jakub 2001 - Sušice143.00 102 140.70 4 144.70
157K1M/77Horal Vojtěch 2002 - Horš.Týn157.90 0 140.90 4 144.90
158K1W/31Maňasová Michaela 1997 0 Hubertus161.90 4 143.80 2 145.80
159K1M/78Malý Filip 2002 - KVSPísek191.22 4 142.40 4 146.40
160C2M/10Lhota Matyáš
Kořínek Vilém
1999
1999
0 USK Pha
USK Pha
145.70 2 144.30 6 147.70
161C1M/39Zvolánek Filip 1999 0 Bechyně157.90 6 148.70 4 152.70
162K1M/79Pražák Radek 1972 0 L.Tábor153.40 2 149.90 4 153.90
163K1M/80Příhoda Lukáš 2001 - USK Pha153.40 4 153.40 6 157.40
164C2M/11Habich Bohumil
Habichová Alena
1961
1969
3 VS Tábor
VS Tábor
159.10 6 159.10 0 159.10
165K1W/32Šimková Táňa 2001 - SKVS ČB168.20 50 158.70 2 160.70
166C2M/12Mužík Tomáš
Bouzek Filip
1993
1992
0 Sušice
Sušice
0.00 0 154.10 8 162.10
167K1M/81Marek Aleš 1999 0 SKVS ČB169.40 4 161.30 2 163.30
168K1M/82Kalina Vojtěch 2001 - Vlašim159.80 8 155.70 58 167.80
169C1M/40Chudík Vladimír 1989 0 SKVS ČB160.70 58 167.20 8 175.20
170K1W/33Žatecká Soňa 1976 0 KVSPísek184.40 2 179.30 8 186.40
171K1W/34Lánová Zuzana 1998 0 Ot.Strak174.50 14 166.60 60 188.50
172K1M/83Koudelka Samson 2002 - Č.Kruml.184.40 8 176.20 52 192.40
173C1W/4Jandová Barbora 2000 0 L.Žatec198.00 0 196.70 0 196.70
174K1W/35Šprdlíková Kateřina 2001 - Sušice143.40 58 142.50 104 201.40
175K1M/84Lána Matěj 2000 0 Ot.Strak200.70 16 183.10 22 205.10
176K1M/85Švejd Jan 2004 - Sušice171.90 54 171.00 108 225.90
177K1W/36Pražáková Nela 2003 - VS Tábor237.40 58 237.30 104 295.40
178K1M/86Urbánek Matyáš 2002 - USK Pha161.70 162 167.40 162 323.70
179K1M/87Říha Matyáš 2003 - USK Pha178.40 158 190.10 462 336.40
180K1M/88Weisl Martin 2002 - USK Pha186.20 160 236.10 162 346.20
181K1M/89Augustin Tomáš 2000 0 VS Tábor185.50 308 220.20 216 436.20
182K1W/37Pechlátová Nikola 2004 - Sušice225.90 654 176.10 658 834.10
Oddíl

Historie procházení