Slavík Daniel, 2006

TJ Semily
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 90. 23/ZS 22.7122,3
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NOVOTNÝ Štěpán
27. 6/ZS 50.0142,0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 71. 20/ZS 18.9018,6
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NOVOTNÝ Štěpán
24. 5/ZS 38.6732,0
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 51. 10/ZS 18.0129,6
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 13. 11/ZS 6.7217,3
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu FOR slalom 10. 4/ZS 110.48132,4
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 81. 11/ZS 26.6931,2
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 90. 10/ZS 28.8633,2
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 10. 8/ZS 7.2715,7
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 99. 14/ZS 77.47173,5
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 9. 7/ZS 42.6616,5
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 83. 4/ZS 17.3138,4
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 13. 4/ZS 120.7015,3
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 16. 5/ZS 11.1024,8
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 12. 4/ZS 116.5015,1
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 17. 4/ZS 10.6023,1
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 25. 3/ZS 16.3016,9
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 9. 3/ZS 59.5013,0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 19. 1/ZS 12.4012,9
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 47. 33/ZS 21.3420,4
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 39. 6/ZS 138.2821,0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 55. 9/ZS 164.5524,9
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 80. 16/ZS 30.6031,7
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 113. 22/ZS 35.1037,5
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 15. 5/ZS 273.9033,4
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 17. 4/ZS 18.7041,1
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 11. 2/ZS 251.6030,6
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 20. 4/ZS 18.7040,5
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
NOVOTNÝ Štěpán
5. 1/ZS 38.0030,2
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 14. 3/ZS 20.7020,2
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M sjezd
NOVOTNÝ Štěpán
3. 2/ZS 150.4021,1
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
NOVOTNÝ Štěpán
4. 1/ZS 31.9025,1
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 17. 3/ZS 22.3021,6
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 54. 16/ZS 253.1737,4
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 73. 21/ZS 335.4350,3
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 17. 4/ZS 18.7041,1
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 56. 20/ZS 53.2072,1
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 71. 24/ZS 65.9079,5
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd    
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd    
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 30.   3511.693.977,0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 30.   3548.196.849,8
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 106. 24/ZM 42.0136,7
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
NOVOTNÝ Štěpán
19. 2/ZM 64.0047,5
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 107. 25/ZM 49.0241,3
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
NOVOTNÝ Štěpán
20. 2/ZM 68.1647,3
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 118. 24/ZM 79.0784,7
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 125. 23/ZM 64.1564,8
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 15. 1/ZM 260.1030,3
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 18. 1/ZM 20.1040,7
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 13. 1/ZM 295.4034,0
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 18. 1/ZM 20.1038,9
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 27. 5/ZM 25.1022,5
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 35. 5/ZM 41.5037,7
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 113. 31/ZM 66.0465,7
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 115. 32/ZM 64.2062,1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Slavík DanielTJ Semily K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Slavík DanielTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Slavík DanielTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.08.18 updated from RVP
Slavík DanielTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Slavík DanielTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.17 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5965|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
61.C2M
Novotný Štěpán
2/2 7
188.K1M 5/7 296
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.K1M 5/11 94
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.C2M
Novotný Štěpán
2/2 3
309.K1M 5/8 150
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Novotný Štěpán
1/1 0
64.K1M 5/10 44
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Novotný Štěpán
2/2 0
353.K1M 5/6 66
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
128.K1M 4/4 12

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1M62

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
C2M6176123-
K1M188309353516

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018
K1M4064128
C2M-79-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M153

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
K1M99113
Fotky nenalezeny.
0|5965|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
61.C2M
Novotný Štěpán
2/2 7
188.K1M 5/7 296
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.K1M 5/11 94
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.C2M
Novotný Štěpán
2/2 3
309.K1M 5/8 150
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Novotný Štěpán
1/1 0
64.K1M 5/10 44
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Novotný Štěpán
2/2 0
353.K1M 5/6 66
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
128.K1M 4/4 12

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1M62

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
C2M6176123-
K1M188309353516

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018
K1M4064128
C2M-79-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M153

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
K1M99113

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
21   6 26   1 54
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody60.056.01927
K1M72.480.07121
C2M16.519.046
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,027
K1M00,000,000,000,021
C2M00,000,000,000,06
Celkem00,000,000,000,027
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody5421841222,2
K1M4215841126,2
C2M1260518,3
Celkem5421841222,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Slavík Danielsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí27.24.5.4.19.20.
odstup %42,032,030,225,147,547,3
% poražených soupeřů10,323,342,957,114,39,5
pořadí201820192020celkem
průměr19.54.525.516.5
medián1942419
modus194244
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %47,427,637,037,3
průměrné % poražených soupeřů11,950,016,826,2
počet jízd44412
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
1
50,0%
5
83,3%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
8,3%

Kategorie K1M

Slavík Danielsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí90.71.81.90.25.19.47.80.113.14.17.56.71.106.107.118.125.27.35.113.115.
odstup %22,318,631,233,216,912,920,431,737,520,221,672,179,536,741,384,764,822,537,765,762,1
% poražených soupeřů38,656,342,040,763,173,166,749,730,065,861,924,715,723,424,8---2,446,934,68,27,3
pořadí2017201820192020celkem
průměr114.086.358.560.472.4
medián113106567180
modus11327149071
počet závodů266721
průměrný odstup od vítěze %63,948,043,822,239,7
průměrné % poražených soupeřů7,822,041,354,436,9
počet jízd412121442
lepší 1. jízda0
0,0%
4
66,7%
1
16,7%
4
57,1%
9
42,9%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
2
16,7%
6
42,9%
11
26,2%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Slavík Danielsj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
pořadí9.13.12.9.39.55.15.11.73.17.15.13.
odstup %16,515,315,113,021,024,933,430,650,341,130,334,0
% poražených soupeřů79,555,662,176,561,248,148,165,520,051,536,440,0
pořadí201820192020celkem
průměr14.029.022.823.4
medián13151213
modus131199
počet závodů24612
průměrný odstup od vítěze %32,138,817,627,1
průměrné % poražených soupeřů38,246,363,853,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Slavík Danielsj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí9.39.55.73.
odstup %16,521,024,950,3
% poražených soupeřů79,561,248,120,0
pořadí20192020celkem
průměr73.034.344.0
medián733939
modus7399
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %50,320,828,1
průměrné % poražených soupeřů20,062,952,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Slavík Danielsj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
pořadí51.13.
odstup %29,617,3
% poražených soupeřů15,375,5
pořadí2020celkem
průměr32.032.0
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,423,4
průměrné % poražených soupeřů45,445,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Slavík Danielsj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
pořadí99.10.83.16.17.17.20.30.30.18.18.
odstup %173,515,738,424,823,141,140,56.849,83.977,040,738,9
% poražených soupeřů3,078,018,855,952,951,542,49,49,437,037,0
pořadí201820192020celkem
průměr18.024.345.032.5
medián18201718
modus18301017
počet závodů24511
průměrný odstup od vítěze %39,82.727,155,11.023,9
průměrné % poražených soupeřů37,028,241,735,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Slavík Danielsj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
pořadí99.10.83.
odstup %173,515,738,4
% poražených soupeřů3,078,018,8
pořadí2020celkem
průměr64.064.0
medián8383
modus1010
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %75,975,9
průměrné % poražených soupeřů33,333,3