5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23

14.05.2016   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky nejsou k dispozici

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
  HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:46,76 00:46,35 A 60/187/0
  SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:45,84 00:46,81 A 53/175/0
  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:45,73 00:47,49 A 47/163/0
  KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.00:46,78 00:47,83 A 42/0/46
  NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:47,71 00:48,41 A 38/151/0
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:47,75 00:48,50 A 34/139/0
  ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:47,89 00:48,76 A 31/0/34
  KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.00:48,06 00:48,95 A 28/127/0
  ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:48,65 00:48,63 B 25/115/0
  KLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.00:50,32 00:49,07 B 22/103/0
  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.00:49,57 00:49,34 B 20/91/0
  NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:49,52 00:49,35 B 18/79/0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:48,64 00:49,73 B 16/67/0
  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.00:51,85 00:51,70 B 14/55/0
  SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:50,93 00:51,73 B 12/43/0
  RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.00:52,30 00:51,90 B 10/31/0
  ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:53,01 00:52,47 B 9/0/22
  HOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel00:53,72 00:53,10 B 8/0/10
  JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto00:49,48 00:53,72 B 7/19/0
  ŽENKA Martin 2000 2 Pardub.00:58,71 00:54,68 B 6/13/0
  ŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.00:58,35 00:54,71 B 5/7/0
  REŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno00:56,87 00:57,39 B 4/0/4
  KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.00:53,09 00:57,57 B 3/0/3
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:00,62 01:01,59 B 2/1/0
  MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo01:04,71 01:03,44 B 1/0/2
  WALTER Jakub 1998 2 Šumperk00:59,49 01:06,08 B 0/0/1
  KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc01:06,64 01:06,62 B 0/0/0
  FILIPI Robert 1964 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 B 0/0/0
  ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa00:51,14 00:00,00 B 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
  PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz00:48,53 00:48,52 A 60/79/0
  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:48,32 00:49,16 A 53/67/0
  SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:50,88 00:49,91 A 47/0/95
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel00:50,08 00:50,67 A 42/0/83
  DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:50,35 00:51,69 A 38/55/0
  BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava00:49,93 00:52,07 A 34/0/71
  NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:50,76 00:52,71 A 31/0/59
  MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:51,03 00:00,00 A 28/43/0
  BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.00:51,08 00:49,83 B 25/0/47
  DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:51,97 00:51,14 B 22/0/35
  VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:51,54 00:51,50 B 20/31/0
  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:52,68 00:52,92 B 18/19/0
  BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:55,92 00:53,92 B 16/0/23
  HUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.00:55,08 00:54,08 B 14/0/11
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:56,61 00:54,15 B 12/0/5
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:53,14 00:54,35 B 10/13/0
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:57,98 00:55,37 B 9/0/4
  POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz00:55,84 00:55,84 B 8/7/0
  SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:57,06 00:57,38 B 7/0/3
  TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.00:58,55 00:57,82 B 6/1/0
  BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.01:02,65 00:59,09 B 5/0/2
  KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc01:02,97 01:04,54 B 4/0/1
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:03,06 01:04,60 B 3/0/0
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 B 0/0/0
  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel00:00,00 00:00,00 B 0/0/0
  KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice00:00,00 00:00,00 B 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
  SLOVÁK Tomáš 1979 MT Olomouc00:43,07 00:42,50 A 75/0/131
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.00:42,53 00:43,52 A 68/129/0
  SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:44,07 00:43,61 A 62/0/119
  MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:43,39 00:43,96 A 57/117/0
  ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:45,09 00:44,39 A 53/105/0
  HRIC Filip 1993 2 Olomouc00:45,47 00:45,30 A 49/0/107
  MAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:46,11 00:45,85 A 46/93/0
  POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:45,36 00:46,32 A 43/81/0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:44,66 00:46,59 A 40/69/0
  ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.00:45,83 00:46,61 A 37/57/0
  LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž00:46,81 00:46,15 B 35/0/95
  PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:47,03 00:47,57 B 33/51/0
  KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.00:49,69 00:47,95 B 31/45/0
  KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:47,79 00:47,96 B 29/0/83
  ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:47,82 00:48,00 B 27/39/0
  NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:47,17 00:48,66 B 25/33/0
  BOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.00:56,62 00:49,01 B 23/27/0
  KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí00:48,31 00:49,14 B 21/0/71
  NACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.00:51,16 00:49,44 B 19/0/65
  NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:48,47 00:49,72 B 17/0/59
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:48,34 00:49,75 B 15/0/53
  MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:54,03 00:50,64 B 14/0/47
  VESELÝ František 2000 3 Trutnov00:50,41 00:50,96 B 13/21/0
  HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:51,45 00:51,31 B 12/0/41
  KIRCHNER David 2002 2 Dukla B.00:51,98 00:51,43 B 11/15/0
  IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:51,28 00:51,78 B 10/0/35
  HALA Jiří 2002 2 Olomouc00:53,17 00:52,27 B 9/0/29
  ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.00:52,23 00:52,65 B 8/9/0
  JANŮ Filip 2002 3 Olomouc00:52,46 00:52,78 B 7/0/23
  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno01:09,78 00:53,62 B 6/0/17
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:54,18 00:53,66 B 5/3/0
  VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:48,87 00:53,81 B 4/2/0
  KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice00:48,06 00:54,84 B 3/1/0
  PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc00:59,70 00:55,20 B 2/0/11
  LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:57,15 00:56,28 B 1/0/5
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:00,13 00:56,59 B 0/0/4
  RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:58,98 01:00,45 B 0/0/3
  WALTER David 2001 2 Šumperk01:01,49 01:06,38 B 0/0/2
  ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:00,00 00:00,00 B 0/0/0
  FILIPI Robert 1964 1 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 B 0/0/0
  KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:00,00 00:00,00 B 0/0/0
  NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno00:51,50 00:00,00 B 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:46,83 00:45,91 A 60/0/68
  SLANINA Vladimír
ŠRÁMEK Michal
1994
1982
MT L.Žatec
Č.Lípa
00:47,43 00:46,84 A 53/123/0
  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:45,91 00:46,88 A 47/111/0
  JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Val.Mez.
00:47,84 00:47,33 A 42/99/56
  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:48,53 00:47,89 A 38/87/0
  ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
00:49,03 00:48,09 A 34/0/44
  HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:48,91 00:48,13 A 31/75/0
  ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
00:49,03 00:48,96 A 28/63/0
  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:48,83 00:49,04 A 25/51/0
  MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:50,39 00:50,55 B 22/39/0
  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:51,54 00:50,61 B 20/27/32
  KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:52,31 00:51,16 B 18/15/0
  HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:49,95 00:51,45 B 16/0/20
  HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:52,00 00:51,75 B 14/0/8
  KLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:52,49 00:51,78 B 12/9/0
  ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
00:51,30 00:51,92 B 10/3/0
  RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
00:56,03 00:52,51 B 9/2/2
  BOUČEK Stanislav
HRNČÍŘ Jakub
1999
2001
3 Pardub.
Vys.Mýto
00:55,70 00:52,53 B 8/1/0
  ŠILHÁNEK Miroslav
KONEČNÝ Daniel
1998
1997
3 Kroměříž
Kroměříž
00:57,31 00:52,93 B 7/0/1
  KRČ Ladislav
KYZLÍK Milan
1999
1999
3 Dukla B.
Roudnice
00:53,69 00:53,57 B 6/0/0
  JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
2 Tech.Pha
Tech.Pha
00:00,00 00:00,00 B 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
  VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:53,52 00:54,28 A 60/30/0
  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:54,39 00:54,63 A 53/18/0
  SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:55,25 00:59,41 A 47/0/21
  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:00,13 01:00,48 A 42/0/9
  MAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.01:08,63 01:05,09 B 38/6/0
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:03,81 01:07,73 B 34/0/3
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:08,77 01:10,79 B 31/0/2
  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:10,25 01:13,17 B 28/0/1
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 B 0/0/0
Oddíl