MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě

26.06.2022   řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice).
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Kneblová Hana
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor09:20,34 60/0
2.2/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.09:31,6711.33/2,052/0
3.3/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.09:35,4315.09/2,744/0
4.4/DSBEIER Alva 2005 1 Pardub.09:46,3726.03/4,636/0
5.1/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav10:01,8941.55/7,428/0
6.1/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.10:04,8644.52/7,924/0
7.5/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc10:08,9148.57/8,70/25
8.2/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc10:10,4750.13/8,90/21
9.3/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto10:10,8150.47/9,020/0
10.4/DMRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.10:14,6754.33/9,716/0
11.5/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc10:18,6758.33/10,40/17
12.6/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov10:26,3466.00/11,812/0
13.6/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel10:26,7266.38/11,80/13
14.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc10:35,3074.96/13,40/9
15.7/DMRETEK Václav 2007 3 Olomouc10:39,6779.33/14,20/8
16.3/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc10:45,7585.41/15,20/7
17.8/DMSTRATIL Filip 2006 2 Litovel10:49,1088.76/15,80/6
18.4/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc10:51,1590.81/16,20/5
19.9/DMKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto10:56,3796.03/17,111/0
20.7/DSPAPULA Jan 2005 2 Litovel10:58,1697.82/17,50/4
21.10/DMZUNA Vilém 2007 3 Semily11:00,0199.67/17,810/0
22.11/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto11:05,34105.00/18,79/0
23.12/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.11:16,06115.72/20,78/0
24.5/ZSNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.11:20,17119.83/21,47/0
25.8/DSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.11:27,85127.51/22,86/0
26.6/ZSMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha11:29,83129.49/23,15/0
27.13/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc11:38,74138.40/24,70/3
28.7/ZSHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha11:44,96144.62/25,84/0
29.14/DMŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha11:45,41145.07/25,93/0
30.1/ZMFABIÁN Filip 2010 Boh.Pha11:45,59145.25/25,92/0
31.8/ZSPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.11:54,63154.29/27,51/0
32.9/ZSČAMEK Petr 2009 Litovel11:55,12154.78/27,60/2
33.10/ZSSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov12:17,76177.42/31,70/0
34.2/ZMBOTEK Dominik 2011 Olomouc12:24,01183.67/32,80/1
35.11/ZSKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.12:26,76186.42/33,30/0
36.3/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov12:28,25187.91/33,50/0
37.4/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno12:32,16191.82/34,20/0
38.5/ZMVALENTA Josef 2010 Olomouc12:33,73193.39/34,50/0
39.6/ZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov12:41,71201.37/35,90/0
40.7/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc13:10,59230.25/41,10/0
41.8/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.13:41,43261.09/46,60/0
  SALAJ František 2004 1 LitovelDNS 0/0
  RAŠNER Karel 2004 1 PostřelmDNS 0/0
  VODÁK Norbert   3 LitovelDNS 0/0
  ČAMEK David 2006 3 LitovelDNS 0/0
  SLEZÁK Adam 2006 2 Pardub.DNS 0/0
  PISCHEK Jan Gabin 2006 SKVSČBDNS 0/0
  HANZEL Jáchym 2008 3 Loko PlzDNS 0/0
  TOMEČEK Adam 2008 SKVeselíDNS 0/0
  PISCHEK Jan 1977 2 Pardub.DNS 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.08:55,33 40/0
2.2/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto09:07,9712.64/2,432/0
3.3/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 1 Loko Plz09:23,5628.23/5,324/0
4.4/DSRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc09:27,8532.52/6,10/58
5.5/DSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.09:34,8639.53/7,416/0
6.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc09:35,4240.09/7,50/50
7.1/DMMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha09:39,5344.20/8,312/0
8.6/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc09:49,1353.80/10,00/42
9.7/DSSTŘECHOVÁ Ela 2005 1 VSDK09:55,4160.08/11,20/38
10.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno10:06,1270.79/13,20/34
11.3/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov10:19,1883.85/15,78/0
12.2/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc10:21,8986.56/16,20/30
13.4/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov10:22,5687.23/16,37/0
14.3/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc10:36,12100.79/18,80/26
15.8/DSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc10:42,38107.05/20,00/22
16.4/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc10:44,20108.87/20,30/18
17.9/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná10:45,15109.82/20,50/14
18.5/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.10:49,15113.82/21,36/0
19.5/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc10:54,99119.66/22,40/13
20.10/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc11:00,80125.47/23,40/12
21.6/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov11:04,47129.14/24,15/0
22.7/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3 Kroměříž11:06,75131.42/24,50/11
23.11/DSDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK11:08,16132.83/24,80/10
24.8/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 3 Č.Kruml.11:11,66136.33/25,54/0
25.9/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3 Kroměříž11:14,02138.69/25,90/9
26.10/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná11:18,42143.09/26,70/8
27.1/ZMFUCHSOVÁ Terezie 2011 VSDK11:20,60145.27/27,10/7
28.6/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc11:26,38151.05/28,20/6
29.2/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.11:26,54151.21/28,23/0
30.3/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.11:27,96152.63/28,52/0
31.1/VMPAULÍKOVÁ Gabriela   VSDK11:28,28152.95/28,60/5
32.4/ZMLOVECKÁ Nela 2011 3 SKVeselí11:41,00165.67/30,90/4
33.5/ZMSMUTKOVÁ Karolína 2011 Olomouc11:55,01179.68/33,60/3
34.7/DMHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto12:11,01195.68/36,61/0
35.8/DMJASANSKÁ Anna 2007 3 Vys.Mýto12:13,93198.60/37,10/0
36.6/ZMGABRLÍKOVÁ Eliška 2011 Litovel12:19,98204.65/38,20/2
37.7/ZMŠLÉGLOVÁ Tereza 2011 VSDK12:36,28220.96/41,30/1
38.8/ZMHANUŠOVÁ Johanka 2010 Olomouc13:02,86247.53/46,20/0
39.9/ZMCIGÁNKOVÁ Veronika 2011 VSDK13:13,04257.71/48,10/0
40.10/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc13:16,87261.54/48,90/0
41.11/ZMGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno13:17,22261.89/48,90/0
42.12/ZMBLAŽKOVÁ Alžběta   Litovel14:34,22338.89/63,30/0
43.13/ZMKUTÁ Lucie 2011 Litovel14:59,03363.70/67,90/0
  SLÁDKOVÁ Linda 2004 2 Loko PlzDNS 0/0
  STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 OlomoucDNS 0/0
  ČECHOVÁ Nina 2011 VSDKDNS 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.07:55,28 132/0
2.2/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc08:02,647.35/1,50/72
3.3/DSCARDOSELLI Tomáš, 2005, Boh.Pha CARDOSELLI Tomáš 2005 1 Boh.Pha08:03,668.37/1,8124/0
4.1/DMMÍKA Hynek 2006 1 Soběslav08:05,2810.00/2,1116/0
5.4/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily08:07,6812.39/2,6112/0
6.5/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc08:09,1713.88/2,90/64
7.6/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc08:18,4823.19/4,90/56
8.2/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz08:23,1727.88/5,9108/0
9.3/DMKASPER Jakub 2007 2 Č.Kruml.08:26,4231.13/6,5104/0
10.7/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand08:28,9833.69/7,1100/0
11.8/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand08:37,6342.34/8,996/0
12.4/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily08:47,2151.92/10,992/0
13.9/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc08:50,2454.95/11,60/48
14.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí08:51,0555.76/11,70/44
15.10/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc08:51,7856.49/11,90/40
16.11/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Třebech.08:52,4757.18/12,088/0
17.5/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto09:02,3167.02/14,184/0
18.12/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí09:02,8567.56/14,20/36
19.6/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště09:04,6769.38/14,680/0
20.13/DSPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha09:08,9473.65/15,576/0
21.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc09:09,2073.91/15,60/32
22.3/ZSMARTIN Jakub 2009 2 Boh.Pha09:10,4675.17/15,872/0
23.7/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.09:12,6477.35/16,368/0
24.8/DMSLAVÍK Daniel 2006 2 Semily09:12,9677.67/16,364/0
25.4/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně09:13,2377.94/16,460/0
26.9/DMKOT Michal 2006 2 Boh.Pha09:16,6381.34/17,156/0
27.14/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.09:17,6082.31/17,352/0
28.10/DMTRNKA Tobiáš 2007 2 Litovel09:19,2683.97/17,70/28
29.11/DMŠRÁMEK David 2007 2 Pardub.09:24,2588.96/18,748/0
30.12/DMVYBÍRAL Viktor 2007 2 KK Brno09:25,8890.59/19,10/24
31.15/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice09:28,2893.00/19,644/0
32.16/DSPOPELKA Petr 2005 2 KK Brand09:34,3699.07/20,840/0
33.13/DMSEDLÁK Václav 2007 2 Vys.Mýto09:35,1699.87/21,036/0
34.14/DMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto09:39,36104.07/21,932/0
35.15/DMFRANZ Jakub 2007 3 Loko Plz09:39,63104.34/22,031/0
36.17/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí09:40,68105.39/22,20/20
37.5/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc09:41,98106.69/22,40/16
38.6/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz09:43,85108.56/22,830/0
39.7/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.09:50,56115.27/24,329/0
40.8/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná09:52,69117.40/24,70/15
41.9/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha09:54,36119.07/25,128/0
42.10/ZSPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha09:57,16121.87/25,627/0
43.11/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha10:03,43128.14/27,026/0
44.12/ZSBOUŠKA David 2008 3 KK Brno10:03,46128.17/27,00/14
45.18/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto10:04,67129.38/27,225/0
46.13/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc10:08,92133.63/28,10/13
47.16/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto10:09,95134.66/28,324/0
48.1/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3 Boh.Pha10:13,04137.75/29,023/0
49.14/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.10:17,22141.93/29,922/0
50.19/DSGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno10:19,55144.26/30,40/12
51.2/ZMFABIÁN Filip 2010 3 Boh.Pha10:26,22150.93/31,821/0
52.15/ZSHITHA Čeněk 2008 Č.Kruml.10:38,76163.47/34,420/0
53.17/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc10:41,61166.32/35,00/11
54.16/ZSHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha10:46,09170.80/35,919/0
55.18/DMŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha10:46,74171.45/36,118/0
56.17/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí10:51,33176.04/37,00/10
57.3/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno10:52,66177.37/37,30/9
58.4/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily10:54,19178.90/37,617/0
59.5/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha10:57,96182.67/38,416/0
60.6/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně11:04,62189.33/39,815/0
61.18/ZSČAMEK Petr 2009 3 Litovel11:08,99193.70/40,80/8
62.7/ZMSEIDL Marek 2010 3 Boh.Pha11:10,38195.09/41,014/0
63.19/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc11:10,67195.38/41,10/7
64.8/ZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov11:21,10205.81/43,313/0
65.9/ZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha11:24,73209.44/44,112/0
65.10/ZMŠTURC Filip 2010 Semily11:24,73209.44/44,111/0
67.11/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha11:28,73213.44/44,910/0
68.12/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3 Trutnov11:30,18214.89/45,29/0
69.13/ZMFRANZ Tadeáš 2010 Loko Plz11:31,01215.72/45,48/0
70.20/ZSKOPŘIVA Filip 2008 3 Č.Kruml.11:31,12215.83/45,47/0
71.19/DMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.11:33,15217.86/45,86/0
72.14/ZMMRŮZEK Šimon 2011 Semily11:33,52218.23/45,95/0
73.15/ZMKOMIŠ Jan 2011 Loko Plz11:37,47222.18/46,74/0
74.16/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno11:41,14225.85/47,50/6
75.17/ZMBOTEK Dominik 2011 Olomouc11:41,89226.60/47,70/5
76.18/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc11:44,10228.81/48,10/4
77.21/ZSLEV Ondřej 2008 Trutnov11:44,66229.37/48,33/0
78.19/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc11:51,74236.45/49,70/3
79.20/ZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí12:00,30245.01/51,50/2
80.21/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc12:00,45245.16/51,60/1
81.20/DSSEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto12:03,14247.85/52,12/0
82.20/DMTALÍŘ Matyáš 2007 Č.Kruml.12:07,22251.93/53,01/0
83.21/DMLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.12:08,12252.83/53,20/0
84.22/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.12:30,61275.32/57,90/0
85.22/DMKŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.12:34,81279.52/58,80/0
86.23/DMHRSTKA Jaromír 2007 Pardub.12:46,11290.82/61,20/0
87.23/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc12:47,32292.03/61,40/0
88.24/ZMJETMAR Ondřej 2010 3 Vys.Mýto12:48,24292.95/61,60/0
89.22/ZSLANG Sebastián 2008 Vys.Mýto12:57,46302.17/63,60/0
90.25/ZMŠAFAŘÍK Viktor 2011 Č.Kruml.13:13,52318.23/67,00/0
91.24/DMKASATSKYI Denys 2007 3 Olomouc13:15,52320.23/67,40/0
92.26/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc13:29,74334.45/70,40/0
93.25/DMJANEČEK Jáchym 2007 Olomouc14:11,06375.77/79,10/0
94.27/ZMJANKO Jonáš 2011 Vys.Mýto15:12,37437.08/92,00/0
  NOVÁK Matyáš 2005 1 OlomoucDNS 0/0
  PLEŠTIL Šimon 2007 2 SemilyDNS 0/0
  MYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.DNS 0/0
  KOFROŇ Lukáš 2008 Č.Kruml.DNS 0/0
  HOVORKA Dominik 2009 3 Pardub.DNS 0/0
  RUTAR Martin 2003 2 VS DesnáDNS 0/0
  BROKEŠ Marek 2003 1 PostřelmDNS 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto10:55,61 20/0
2.2/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc10:56,811.20/0,20/40
3.3/DSRETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc10:59,884.27/0,70/32
4.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc11:05,6810.07/1,50/24
5.1/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc11:07,6312.02/1,80/16
6.4/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.11:21,4225.81/3,912/0
7.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno11:35,8240.21/6,10/12
8.2/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc11:36,3040.69/6,20/8
9.3/DMMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc11:51,9056.29/8,60/4
10.5/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc12:03,0067.39/10,30/3
11.4/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.12:07,8172.20/11,04/0
12.3/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov12:09,8974.28/11,33/0
13.4/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc12:22,1686.55/13,20/2
14.1/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.12:31,9996.38/14,72/0
15.5/DMMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha12:48,69113.08/17,21/0
16.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.13:01,94126.33/19,30/0
17.2/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.13:11,54135.93/20,70/0
18.6/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov13:39,66164.05/25,00/0
19.3/ZMSMUTKOVÁ Karolína 2011 Olomouc13:57,49181.88/27,70/1
20.4/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc14:00,85185.24/28,30/0
21.5/ZMHANUŠOVÁ Johanka 2010 Olomouc15:21,56265.95/40,60/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
09:06,77 45/0
2.2/DSBEIER Alva
BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš
2005
2004
1 Pardub.
Trutnov
09:09,793.02/0,637/0
3.3/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
09:29,5522.78/4,229/0
4.1/ZSŠUTTA Jan
ŠAFAŘÍK Pavel
2008
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
09:44,5637.79/6,921/0
5.1/DMKUTÍN Filip
MALÝ Vojtěch
2007
2006
3 Olomouc
Olomouc
10:02,6855.91/10,20/13
6.2/DMPALOUDA Mikoláš
KASPER Jakub
2007
2007
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
10:05,6358.86/10,817/0
7.3/DMRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
2 Olomouc
Olomouc
10:14,4867.71/12,40/9
8.2/ZSTOMEČEK Adam
UHLÍK Jan
2008
2008
2 SKVeselí
Bechyně
10:18,3971.62/13,113/5
9.4/DSPAPULA Jan
STRATIL Filip
2005
2006
2 Litovel
Litovel
10:36,7189.94/16,40/1
10.5/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Třebech.
10:43,4996.72/17,79/0
11.4/DMŠRÁMEK David
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
10:44,9398.16/18,08/0
12.6/DSTARABA Matyáš
KÖRNER Adam
2004
2004
3 KK Brand
KK Brand
10:50,63103.86/19,07/0
13.3/ZSPAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
3 Pardub.
Pardub.
10:51,66104.89/19,26/0
14.5/DMSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
3 Vys.Mýto
Týniště
10:54,76107.99/19,85/0
15.6/DMSEDLÁK Václav
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
11:09,40122.63/22,44/0
16.4/ZSNIEDL Robin
KOPŘIVA Filip
2008
2008
Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:10,53123.76/22,63/0
17.7/DSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
2 Pardub.
Pardub.
11:37,73150.96/27,62/0
18.5/ZSKULHÁNEK Adam
HOVORKA Dominik
2009
2009
Pardub.
Pardub.
11:56,47169.70/31,00/0
19.6/ZSPLUTA Adam
RENDÓN Marco
2008
2008
Boh.Pha
Boh.Pha
12:08,28181.51/33,21/0
20.1/ZMCARDOSELLI Lucas
SÝKORA Ondřej
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
12:08,33181.56/33,20/0
21.2/ZMČERMÁK Vojtěch
KAFKA Martin
2010
2010
Olomouc
Olomouc
12:56,56229.80/42,00/0
22.7/DMTALÍŘ Matyáš
LAMAČ Kristián
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:43,30276.53/50,60/0
23.3/ZMJANKO Jonáš
JETMAR Ondřej
2011
2010
Vys.Mýto
Vys.Mýto
15:01,56354.80/64,90/0
  VANĚK Matěj
RAŠNER Karel
2004
2004
1 VS Tábor
Postřelm
DNS 0/0
Oddíl