MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě

25.06.2022   řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice).
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Kneblová Hana
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSBEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 1 Trutnov09:19,97 56/0
2.2/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.09:22,442.47/0,448/0
3.3/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor09:34,5614.60/2,640/0
4.4/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.09:42,5222.55/4,032/0
5.5/DSBEIER Alva 2005 1 Pardub.09:44,8324.86/4,424/0
6.6/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm09:45,9726.00/4,60/35
7.1/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc10:12,2452.27/9,30/27
8.2/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto10:20,9861.01/10,920/0
9.1/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.10:21,5561.58/11,016/0
10.7/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc10:24,5764.61/11,50/23
11.3/DMRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.10:27,2567.28/12,012/0
12.4/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc10:32,2172.24/12,90/19
13.5/DMRETEK Václav 2007 3 Olomouc10:33,0773.10/13,10/15
14.6/DMČAMEK David 2006 3 Litovel10:33,7373.76/13,20/11
15.8/DSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.10:37,6377.66/13,911/0
16.7/DMSTRATIL Filip 2006 2 Litovel10:37,8077.83/13,90/10
17.8/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel10:41,2581.28/14,50/9
18.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc10:51,2491.27/16,30/8
19.3/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc11:10,85110.88/19,80/7
20.9/DMKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto11:10,90110.93/19,810/0
21.4/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc11:11,16111.19/19,90/6
22.10/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto11:14,79114.82/20,59/0
23.11/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.11:21,16121.19/21,68/0
24.5/ZSMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha11:25,25125.28/22,47/0
25.9/DSPAPULA Jan 2005 2 Litovel11:26,05126.08/22,50/5
26.12/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc11:33,88133.91/23,90/4
27.13/DMZUNA Vilém 2007 3 Semily11:36,72136.75/24,46/0
28.6/ZSNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.11:38,08138.11/24,75/0
29.14/DMŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha11:53,51153.54/27,44/0
30.7/ZSHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha12:01,85161.88/28,93/0
31.10/DSVODÁK Norbert   3 Litovel12:02,63162.66/29,00/3
32.8/ZSPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.12:09,90169.93/30,32/0
33.9/ZSČAMEK Petr 2009 Litovel12:12,34172.37/30,80/2
34.10/ZSKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.12:36,54196.57/35,11/0
35.11/ZSSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov12:40,71200.74/35,80/0
36.1/ZMBOTEK Dominik 2011 Olomouc12:54,75214.78/38,40/1
37.2/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov12:55,12215.15/38,40/0
38.3/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno12:55,65215.68/38,50/0
39.4/ZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov12:58,03218.06/38,90/0
40.5/ZMVALENTA Josef 2010 Olomouc12:58,38218.41/39,00/0
41.6/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc13:30,06250.09/44,70/0
42.7/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.14:10,71290.74/51,90/0
43.8/ZMFABIÁN Filip 2010 Boh.Pha15:20,11360.14/64,30/0
  SALAJ František 2004 1 LitovelDNS 0/0
  MÍKA Hynek 2006 2 SoběslavDNS 0/0
  SLEZÁK Adam 2006 2 Pardub.DNS 0/0
  PISCHEK Jan Gabin 2006 SKVSČBDNS 0/0
  HANZEL Jáchym 2008 3 Loko PlzDNS 0/0
  TOMEČEK Adam 2008 SKVeselíDNS 0/0
  PISCHEK Jan 1977 2 Pardub.DNS 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.09:01,28 40/0
2.2/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto09:13,0211.74/2,232/0
3.3/DSRETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc09:30,0328.75/5,30/59
4.4/DSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.09:31,1629.88/5,524/0
5.5/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 1 Loko Plz09:32,9131.63/5,816/0
6.1/DMMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha09:39,9738.69/7,112/0
7.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc09:41,7340.45/7,50/51
8.6/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc09:51,6850.40/9,30/43
9.7/DSSTŘECHOVÁ Ela 2005 1 VSDK10:01,0659.78/11,00/39
10.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno10:05,8464.56/11,90/35
11.3/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov10:31,8190.53/16,78/0
12.4/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov10:32,5191.23/16,97/0
13.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc10:35,4994.21/17,40/31
14.3/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc10:48,78107.50/19,90/27
15.4/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.10:52,48111.20/20,56/0
16.8/DSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc10:53,38112.10/20,70/23
17.9/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná10:59,57118.30/21,90/19
18.5/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc11:02,60121.32/22,40/15
19.6/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov11:03,16121.88/22,55/0
20.10/DSDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK11:08,06126.78/23,40/14
21.5/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc11:11,39130.11/24,00/13
22.7/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná11:19,90138.62/25,60/12
23.11/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc11:24,22142.94/26,40/11
24.6/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc11:33,26151.98/28,10/10
25.8/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 3 Č.Kruml.11:37,51156.23/28,94/0
26.1/VMPAULÍKOVÁ Gabriela   VSDK11:42,50161.22/29,80/9
27.1/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.11:44,77163.49/30,23/0
28.9/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3 Kroměříž11:46,93165.65/30,60/8
29.10/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3 Kroměříž11:48,68167.40/30,90/7
30.7/DMHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto11:49,50168.22/31,12/0
31.2/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.11:53,06171.78/31,71/0
32.8/DMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc11:59,36178.08/32,90/6
33.3/ZMLOVECKÁ Nela 2011 3 SKVeselí12:11,50190.22/35,10/5
34.9/DMJASANSKÁ Anna 2007 3 Vys.Mýto12:23,36202.08/37,30/0
35.4/ZMSMUTKOVÁ Karolína 2011 Olomouc12:27,11205.83/38,00/4
36.5/ZMGABRLÍKOVÁ Eliška 2011 Litovel12:37,79216.51/40,00/3
37.6/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc12:51,42230.14/42,50/2
38.7/ZMŠLÉGLOVÁ Tereza 2011 VSDK12:54,48233.20/43,10/1
39.8/ZMCIGÁNKOVÁ Veronika 2011 VSDK13:14,13252.85/46,70/0
40.9/ZMGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno13:16,91255.63/47,20/0
41.10/ZMHANUŠOVÁ Johanka 2010 Olomouc13:24,01262.73/48,50/0
42.11/ZMFUCHSOVÁ Terezie 2011 VSDK13:30,20268.92/49,70/0
43.12/ZMBLAŽKOVÁ Alžběta   Litovel14:53,49352.21/65,10/0
44.13/ZMKUTÁ Lucie 2011 Litovel15:25,80384.52/71,00/0
  SLÁDKOVÁ Linda 2004 2 Loko PlzDNS 0/0
  ČECHOVÁ Nina 2011 VSDKDNS 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSNOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc07:50,93 0/88
2.1/DMMÍKA Hynek 2006 1 Soběslav08:03,0812.15/2,6136/0
3.2/DSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.08:06,1915.26/3,2128/0
4.3/DSCARDOSELLI Tomáš 2005 1 Boh.Pha08:10,7819.85/4,2120/0
5.4/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily08:11,3220.39/4,3116/0
6.5/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc08:11,6820.75/4,40/80
7.6/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc08:15,1624.23/5,10/72
8.1/U23BROKEŠ Marek 2003 1 Postřelm08:20,9430.01/6,40/64
9.7/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc08:29,3738.44/8,20/56
10.2/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz08:31,4340.50/8,6112/0
11.3/DMKASPER Jakub 2007 2 Č.Kruml.08:33,3542.42/9,0108/0
12.8/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand08:38,5647.64/10,1104/0
13.9/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc08:45,9855.05/11,70/48
14.10/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand08:46,4555.52/11,8100/0
15.11/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.08:48,8257.89/12,396/0
16.4/DMŠRÁMEK David 2007 2 Pardub.08:51,2760.34/12,892/0
17.12/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc08:54,9964.06/13,60/44
18.5/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily08:57,3266.39/14,188/0
19.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí09:02,9572.02/15,30/40
20.6/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště09:05,4774.54/15,884/0
21.7/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto09:12,1781.24/17,380/0
22.13/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí09:12,8981.96/17,40/36
23.2/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně09:14,5783.65/17,876/0
24.14/DSPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha09:16,9586.02/18,372/0
25.3/ZSMARTIN Jakub 2009 2 Boh.Pha09:17,0686.13/18,368/0
26.4/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc09:17,4286.49/18,40/32
27.8/DMSLAVÍK Daniel 2006 2 Semily09:21,2790.34/19,264/0
28.9/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.09:21,6190.68/19,360/0
29.15/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Třebech.09:24,1993.26/19,856/0
30.10/DMVYBÍRAL Viktor 2007 2 KK Brno09:26,1395.20/20,20/28
31.11/DMKOT Michal 2006 2 Boh.Pha09:29,5298.59/20,952/0
32.12/DMTRNKA Tobiáš 2007 2 Litovel09:33,57102.65/21,80/24
33.13/DMSEDLÁK Václav 2007 2 Vys.Mýto09:42,14111.21/23,648/0
34.14/DMFRANZ Jakub 2007 3 Loko Plz09:42,46111.53/23,744/0
35.15/DMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto09:42,89111.96/23,840/0
36.16/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice09:45,62114.69/24,436/0
37.17/DSPOPELKA Petr 2005 2 KK Brand09:49,19118.26/25,132/0
38.5/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc09:51,03120.10/25,50/20
39.16/DMKASATSKYI Denys 2007 3 Olomouc09:51,57120.65/25,60/16
40.18/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí09:57,26126.33/26,80/15
41.6/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.09:58,16127.23/27,031/0
42.7/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc09:59,26128.33/27,30/14
43.8/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz10:00,84129.91/27,630/0
44.9/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná10:06,89135.96/28,90/13
45.10/ZSPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha10:08,22137.29/29,229/0
46.19/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto10:11,53140.60/29,928/0
47.11/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha10:12,06141.13/30,027/0
48.12/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.10:17,24146.31/31,126/0
49.13/ZSBOUŠKA David 2008 3 KK Brno10:17,28146.35/31,10/12
50.20/DSGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno10:22,50151.57/32,20/11
51.1/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3 Boh.Pha10:24,23153.30/32,625/0
52.17/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto10:24,51153.58/32,624/0
53.18/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc10:47,21176.28/37,40/10
54.14/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha10:47,23176.30/37,423/0
55.19/DMŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha10:51,72180.79/38,422/0
56.20/DMPLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily10:56,59185.66/39,421/0
57.15/ZSČAMEK Petr 2009 3 Litovel11:01,74190.81/40,50/9
58.16/ZSHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha11:02,37191.44/40,720/0
59.2/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily11:10,92199.99/42,519/0
60.3/ZMFABIÁN Filip 2010 3 Boh.Pha11:10,93200.00/42,518/0
61.17/ZSHITHA Čeněk 2008 Č.Kruml.11:12,13201.20/42,717/0
62.4/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha11:14,96204.03/43,316/0
63.5/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně11:15,97205.04/43,515/0
64.18/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí11:16,59205.66/43,70/8
65.6/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno11:19,81208.88/44,40/7
66.7/ZMSEIDL Marek 2010 3 Boh.Pha11:20,56209.63/44,514/0
67.21/DMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.11:24,02213.09/45,213/0
68.19/ZSKOPŘIVA Filip 2008 3 Č.Kruml.11:26,06215.13/45,712/0
69.8/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc11:28,16217.23/46,10/6
70.20/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc11:28,76217.83/46,30/5
71.9/ZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov11:29,67218.74/46,411/0
72.10/ZMMRŮZEK Šimon 2011 Semily11:38,86227.93/48,410/0
73.11/ZMBOTEK Dominik 2011 Olomouc11:44,60233.67/49,60/4
74.12/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno11:48,34237.41/50,40/3
75.13/ZMFRANZ Tadeáš 2010 Loko Plz11:48,48237.55/50,49/0
76.14/ZMŠTURC Filip 2010 Semily11:49,52238.59/50,78/0
77.21/ZSKOFROŇ Lukáš 2008 Č.Kruml.11:51,34240.41/51,17/0
78.21/DSSEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto11:53,66242.73/51,56/0
79.15/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha11:55,99245.06/52,05/0
80.16/ZMKOMIŠ Jan 2011 Loko Plz11:56,37245.44/52,14/0
81.22/ZSLEV Ondřej 2008 Trutnov12:05,74254.81/54,13/0
82.17/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3 Trutnov12:08,05257.12/54,62/0
83.18/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc12:08,09257.16/54,60/2
84.22/DMLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.12:09,38258.45/54,91/0
85.19/ZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha12:12,25261.32/55,50/0
86.20/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc12:17,48266.55/56,60/1
87.23/DMHRSTKA Jaromír 2007 Pardub.12:26,85275.92/58,60/0
88.24/DMTALÍŘ Matyáš 2007 Č.Kruml.12:32,70281.77/59,80/0
89.21/ZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí12:48,99298.06/63,30/0
90.22/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc13:00,31309.38/65,70/0
91.23/ZMJETMAR Ondřej 2010 3 Vys.Mýto13:02,56311.63/66,20/0
92.24/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc13:14,27323.34/68,70/0
93.25/DMKŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.13:17,82326.89/69,40/0
94.25/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.13:20,97330.04/70,10/0
95.23/ZSLANG Sebastián 2008 Vys.Mýto13:21,91330.98/70,30/0
96.26/ZMŠAFAŘÍK Viktor 2011 Č.Kruml.13:23,81332.88/70,70/0
97.27/ZMJANKO Jonáš 2011 Vys.Mýto17:11,23560.30/119,00/0
  JANEČEK Jáchym 2007 OlomoucDNS 0/0
  MYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.DNS 0/0
  HOVORKA Dominik 2009 3 Pardub.DNS 0/0
  RUTAR Martin 2003 2 VS DesnáDNS 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc10:57,81 0/40
2.2/DSRETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc11:04,286.47/1,00/32
3.3/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto11:06,468.65/1,320/0
4.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc11:13,9916.18/2,50/24
5.1/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc11:20,6622.85/3,50/16
6.4/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.11:32,8435.03/5,312/0
7.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno11:49,0051.19/7,80/12
8.2/DMMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc11:55,7057.89/8,80/8
9.3/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc12:10,4172.60/11,00/4
10.4/DMMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha12:10,8973.08/11,14/0
11.5/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc12:24,4586.64/13,20/3
12.5/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.12:28,3690.55/13,83/0
13.3/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov12:29,5791.77/14,02/0
14.4/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc12:37,5499.73/15,20/2
15.1/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.13:01,48123.67/18,81/0
16.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.13:27,13149.32/22,70/0
17.6/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov13:40,57162.77/24,70/0
18.2/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.13:45,52167.71/25,50/0
19.3/ZMSMUTKOVÁ Karolína 2011 Olomouc14:53,30235.49/35,80/1
20.4/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc15:14,16256.35/39,00/0
21.5/ZMHANUŠOVÁ Johanka 2010 Olomouc15:22,78264.97/40,30/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
09:12,70 54/0
2.2/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor
 VANĚK Matěj
RAŠNER Karel
2004
2004
1 VS Tábor
Postřelm
09:20,557.85/1,446/21
3.3/DSBEIER Alva
BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš
2005
2004
1 Pardub.
Trutnov
09:20,868.16/1,538/0
4.4/DSONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
09:22,039.33/1,730/0
5.1/ZSŠUTTA Jan
ŠAFAŘÍK Pavel
2008
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
09:56,9844.28/8,022/0
6.1/DMŠRÁMEK David
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
10:00,9348.23/8,718/0
7.2/DMKUTÍN Filip
MALÝ Vojtěch
2007
2006
3 Olomouc
Olomouc
10:03,6550.95/9,20/13
8.3/DMČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
2 Litovel
Litovel
10:13,0960.39/10,90/9
9.4/DMPALOUDA Mikoláš
KASPER Jakub
2007
2007
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
10:13,4660.76/11,014/0
10.5/DMRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
2 Olomouc
Olomouc
10:38,0685.36/15,40/5
11.2/ZSTOMEČEK Adam
UHLÍK Jan
2008
2008
2 SKVeselí
Bechyně
10:38,2485.54/15,510/1
12.5/DSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
2 Pardub.
Pardub.
10:54,52101.82/18,49/0
13.6/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Třebech.
10:54,89102.19/18,58/0
14.6/DMSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
3 Vys.Mýto
Týniště
11:03,22110.52/20,07/0
15.7/DMSEDLÁK Václav
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
11:03,74111.04/20,16/0
16.7/DSTARABA Matyáš
KÖRNER Adam
2004
2004
3 KK Brand
KK Brand
11:09,99117.29/21,25/0
17.3/ZSPAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
3 Pardub.
Pardub.
11:19,24126.54/22,94/0
18.4/ZSNIEDL Robin
KOPŘIVA Filip
2008
2008
Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:35,19142.49/25,83/0
19.5/ZSPLUTA Adam
RENDÓN Marco
2008
2008
Boh.Pha
Boh.Pha
11:38,42145.72/26,42/0
20.1/ZMCARDOSELLI Lucas
SÝKORA Ondřej
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
12:33,59200.89/36,31/0
21.6/ZSKULHÁNEK Adam
HOVORKA Dominik
2009
2009
Pardub.
Pardub.
12:42,57209.88/38,00/0
22.2/ZMČERMÁK Vojtěch
KAFKA Martin
2010
2010
Olomouc
Olomouc
14:05,43292.73/53,00/0
23.8/DMTALÍŘ Matyáš
LAMAČ Kristián
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:40,40327.70/59,30/0
24.3/ZMJANKO Jonáš
JETMAR Ondřej
2011
2010
Vys.Mýto
Vys.Mýto
15:59,56406.87/73,60/0
Oddíl