134 Třebechovický slalom

25.09.2022   Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec138.77 2 138.18 4 140.77 0
2.2/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV144.13 2 147.13 0 146.135.36/3,80
3.3/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha147.35 0 153.79 0 147.356.58/4,70
4.4/PZMMERENUS Jan 2012 Č.Lípa152.75 0 147.23 2 149.238.46/6,00
5.5/PZMKRÁL Vít 2012 USK Pha149.39 0 150.41 6 149.398.62/6,10
6.6/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy151.30 2 151.85 0 151.8511.08/7,90
7.7/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec152.57 2 152.83 6 154.5713.80/9,80
8.8/PZMPECHAČ Vavřinec 2012 USK Pha170.22 6 159.41 2 161.4120.64/14,70
9.9/PZMDRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec161.46 4 161.54 0 161.5420.77/14,80
10.1/PZZVONEŠOVÁ Adéla 2013 KK Brand163.54 2 163.24 0 163.2422.47/16,00
11.10/PZMNOŽÍŘ David 2012 KK Brand161.26 4 172.83 8 165.2624.49/17,40
12.2/PZZZAPLETALOVÁ Viktorie 2013 Kralupy170.91 4 162.54 4 166.5425.77/18,30
13.3/PZZKŘIŽKOVÁ Anna 2012 KK Brand165.42 2 165.18 4 167.4226.65/18,90
14.11/PZMHVĚZDA Daniel 2012 KK Brand172.24 4 168.43 0 168.4327.66/19,60
15.4/PZZŠENKOVÁ Aniko 2013 KK Brand171.96 0 168.00 2 170.0029.23/20,80
16.12/PZMZACH Jeroným 2013 KK Brand182.94 4 176.42 0 176.4235.65/25,30
17.5/PZZHAVLÍNOVÁ Eliška 2014 Kralupy179.74 6 169.63 10 179.6338.86/27,60
18.13/PZMMERENUS Matouš 2015 Č.Lípa195.09 0 185.50 0 185.5044.73/31,80
19.6/PZZŠTECHOVÁ Anna 2013 KK Brand182.46 4 182.41 8 186.4645.69/32,50
20.7/PZZHRONOVÁ Hana 2013 Kralupy189.16 2 200.31 8 191.1650.39/35,80
21.14/PZMMRŮZEK Matouš 2013 Semily192.43 0 187.05 6 192.4351.66/36,70
22.15/PZMRAŠNER Eduard 2013 Postřelm189.93 6 225.15 16 195.9355.16/39,20
23.16/PZMKOMÍNEK Mikuláš 2013 Č.Lípa213.90 56 194.53 8 202.5361.76/43,90
24.17/PZMČAPEK Ondřej 2012 Č.Lípa207.79 0 196.77 6 202.7762.00/44,00
25.8/PZZBARTOŠOVÁ Eliška 2013 Roudnice208.65 4 220.59 6 212.6571.88/51,10
26.18/PZMPEŠKA Václav 2012 Pardub.206.38 8 227.35 14 214.3873.61/52,30
27.9/PZZPAULŮ Erika 2013 Semily227.27 6 216.99 2 218.9978.22/55,60
28.19/PZMVOREL Filip 2013 Pardub.218.45 6 228.94 8 224.4583.68/59,40
29.20/PZMBENÁK Ondřej 2013 Trutnov227.06 6 218.90 118 233.0692.29/65,60
30.21/PZMNĚMEC Filip 2016 Kadaň230.92 4 242.72 6 234.9294.15/66,90
31.10/PZZMILYANOVÁ Anežka 2014 L.Žatec249.86 8 226.17 12 238.1797.40/69,20
32.22/PZMKYSELA Michal 2014 Kralupy254.06 106 240.83 8 248.83108.06/76,80
33.23/PZMMAREK Vojtěch 2013 Trutnov223.52 62 250.55 2 252.55111.78/79,40
34.24/PZMMRŮZEK Matěj 2015 KK Brand318.10 18 243.54 12 255.54114.77/81,50
35.25/PZMSTOLÍN Damián   Trutnov274.83 6 252.94 10 262.94122.17/86,80
36.1/ZKLÍROVÁ Markéta   9 USK Pha276.24 14 275.29 12 287.29146.52/104,10
37.26/PZMMIKEŠ Antonín 2012 Č.Lípa284.41 66 316.37 18 334.37193.60/137,50
38.27/PZMŠTĚPINA Dominik 2012 Kadaň395.73 14 464.12 64 409.73268.96/191,10
39.11/PZZŠTĚPINOVÁ Nikola 2015 Kadaň441.97 112 388.55 110 498.55357.78/254,20
  PIŠVEJCOVÁ Bára 2013 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘEJHOVÁ Veronika 2012 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYHNÁNEK Jiří 2013 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIŠVEJC Marek 2014 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYBULKA Matěj 2012 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVORNÍK Jonáš 2012 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV150.50 0 150.25 0 150.25 0
2.2/PZMKRÁL Vít 2012 USK Pha163.83 2 165.65 0 165.6515.40/10,20
3.3/PZMMERENUS Jan 2012 Č.Lípa169.41 4 169.75 4 173.4123.16/15,40
4.4/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha179.61 4 194.03 6 183.6133.36/22,20
5.5/PZMMERENUS Matouš 2015 Č.Lípa234.39 0 235.97 0 234.3984.14/56,00
6.6/PZMPEŠKA Václav 2012 Pardub.251.98 10 236.81 10 246.8196.56/64,30
  VEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.122.85 0 121.63 4 122.85 56
2.1/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand132.00 0 128.82 0 128.825.97/4,948
3.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2+ KVS HK130.48 0 128.48 2 130.487.63/6,244
4.2/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2+ KVS HK127.48 4 123.30 54 131.488.63/7,040
5.3/DMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn136.91 2 132.45 0 132.459.60/7,836
6.4/DMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand137.11 2 132.94 0 132.9410.09/8,232
7.2/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3+ KVS HK146.89 2 138.09 0 138.0915.24/12,428
8.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV142.74 2 140.73 0 140.7317.88/14,624
9.1/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand142.99 2 139.13 2 141.1318.28/14,920
10.3/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov146.36 2 141.61 0 141.6118.76/15,319
11.2/DSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn140.27 4 143.92 8 144.2721.42/17,418
12.2/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3+ KK Brand132.90 52 144.65 0 144.6521.80/17,717
13.3/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand153.22 0 144.70 0 144.7021.85/17,816
14.4/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 3+ KVS HK153.11 0 147.27 0 147.2724.42/19,915
15.1/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK147.53 0 4.00 999 147.5324.68/20,114
16.5/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3 Kralupy154.95 52 147.67 0 147.6724.82/20,213
17.3/DSBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.150.36 2 149.61 0 149.6126.76/21,812
18.6/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 3+ Třebech.154.01 2 152.45 2 154.4531.60/25,711
19.4/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov165.75 4 159.88 2 161.8839.03/31,810
20.7/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 3 Kralupy170.67 2 163.88 0 163.8841.03/33,49
21.5/ZSMALINSKÁ Aneta 2009 3 KK Brand165.55 2 162.39 2 164.3941.54/33,88
22.8/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 3 Kralupy166.31 0 164.31 2 166.3143.46/35,47
23.6/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec176.88 0 166.82 0 166.8243.97/35,86
24.7/ZSZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand177.40 4 165.43 2 167.4344.58/36,35
25.8/ZSVIKOVÁ Anna 2008 Trutnov167.92 0 165.56 6 167.9245.07/36,74
26.9/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 3 USK Pha169.87 0 165.96 2 167.9645.11/36,73
27. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov190.62 4 170.30 2 172.3049.45/40,32
28.9/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3 USK Pha179.69 2 164.78 52 181.6958.84/47,91
29.10/ZMČAPSKÁ Valerie 2011 Pardub.207.11 0 189.02 0 189.0266.17/53,90
30.11/ZMMRŮZKOVÁ Marie 2011 KK Brand210.26 4 192.90 6 198.9076.05/61,90
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSDRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš 2005 2+ KVS HK113.11 0 113.38 0 113.11 122
2.1/DMVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand114.32 2 115.65 0 115.652.54/2,2118
3.2/DMHEGER Jonáš 2006 2+ KVS HK116.06 0 116.24 2 116.062.95/2,6114
4.3/DMINDRUCH Matěj 2006 2+ KVS HK116.76 2 116.08 0 116.082.97/2,6110
5.1/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz120.00 0 118.02 2 120.006.89/6,1106
6.2/DSRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm119.01 2 120.21 0 120.217.10/6,3102
7.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK119.59 2 119.59 2 121.598.48/7,598
8.3/DSBEIER Alva 2005 2 Pardub.121.77 0 121.01 2 121.778.66/7,794
9.4/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz120.80 2 125.08 2 122.809.69/8,690
10.2/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV124.17 0 123.84 2 124.1711.06/9,886
11.4/DSVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.124.94 0 127.13 0 124.9411.83/10,582
12.5/DSBEIER Matouš 2004 2+ Trutnov124.30 4 122.99 4 126.9913.88/12,378
13.2/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV126.10 2 125.16 2 127.1614.05/12,474
14.1/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.128.13 0 127.88 4 128.1315.02/13,370
15.5/DMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand125.34 4 129.02 4 129.3416.23/14,366
16.6/DMJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha129.59 0 133.74 2 129.5916.48/14,662
17. MILLER Jan 1997 2 Turnov130.72 0 131.02 0 130.7217.61/15,658
18.7/DMSLEZÁK Adam 2006 2 Pardub.131.15 2 131.80 0 131.8018.69/16,554
19.3/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.132.46 0 135.19 0 132.4619.35/17,150
20.8/DMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice129.27 4 130.49 5 133.2720.16/17,846
21.9/DMRUFFER Jakub 2007 3+ Pardub.133.95 2 133.38 0 133.3820.27/17,942
22.3/ZSVÍT Matyáš 2009 3+ KVS HK133.45 0 133.60 0 133.4520.34/18,038
23.4/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand134.45 6 131.89 2 133.8920.78/18,437
24.10/DMKOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor132.61 2 133.87 2 134.6121.50/19,036
25.5/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha133.08 2 133.03 4 135.0821.97/19,435
26.2/VMŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto137.71 0 138.42 0 137.7124.60/21,734
27.6/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3+ Trutnov134.61 6 138.80 0 138.8025.69/22,733
28.7/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha138.76 2 141.71 4 140.7627.65/24,432
29.11/DMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec152.47 8 140.85 0 140.8527.74/24,531
30.8/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand142.09 0 140.94 0 140.9427.83/24,630
31.6/DSHANUŠ Tomáš 2005 3+ Třebech.135.04 6 136.03 6 141.0427.93/24,729
32.7/DSSTOLÍN Adam   Trutnov149.56 2 141.24 0 141.2428.13/24,928
33.12/DMHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha140.95 2 141.25 0 141.2528.14/24,927
34.3/VMDAVID Ondřej 1984 2 KVS HK142.23 0 143.27 0 142.2329.12/25,726
35.1/U23MAREK Matyáš 2003 Třebech.147.07 2 143.57 0 143.5730.46/26,925
36.1/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand145.39 0 144.25 0 144.2531.14/27,524
37.13/DMZUNA Vilém 2007 3 Semily143.11 4 138.50 6 144.5031.39/27,823
38.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov146.09 2 145.07 0 145.0731.96/28,322
39.9/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.145.69 0 145.84 0 145.6932.58/28,821
40.4/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov146.98 0 148.32 0 146.9833.87/29,920
41.4/VMJÍCHA Dušan 1982 3+ So Písek143.00 4 4.00 999 147.0033.89/30,019
42.2/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.146.89 2 151.65 2 148.8935.78/31,618
43.2/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3+ Trutnov147.99 2 152.34 2 149.9936.88/32,617
44.3/ZMSTEHNO Maxmilián 2010 Pardub.153.26 6 146.19 4 150.1937.08/32,816
45.5/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.151.38 0 152.51 0 151.3838.27/33,815
46.10/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa151.11 2 154.52 0 153.1140.00/35,414
47.4/ZMKUDĚJ Jan 2011 3 Trutnov155.58 0 151.06 4 155.0641.95/37,113
48.5/VMJANKO Jan 1986 3 Vys.Mýto153.21 2 154.46 4 155.2142.10/37,212
49.11/ZSPORTYCH Matyáš 2008 3 Trutnov153.48 2 153.41 6 155.4842.37/37,511
50.6/VMSTOLÍN David   3 Trutnov160.56 4 155.87 2 157.8744.76/39,610
51.5/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily156.75 2 162.07 4 158.7545.64/40,49
52.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec158.24 2 4.00 999 160.2447.13/41,78
53.7/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy167.98 2 157.77 4 161.7748.66/43,07
54.6/ZMMRŮZEK Šimon 2011 Semily168.17 0 162.41 0 162.4149.30/43,66
55.7/ZMŠTEFAN Vojtěch 2011 3 USK Pha160.86 2 165.19 0 162.8649.75/44,05
56.6/VJINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha160.46 4 4.00 999 164.4651.35/45,44
57.12/ZSHOVORKA Dominik 2009 3 Pardub.166.81 2 165.06 2 167.0653.95/47,73
58.3/VSMÍL Pavel 1967 3 Trutnov169.44 0 172.88 2 169.4456.33/49,82
59.13/ZSRAŠNER Jiří 2008 Postřelm180.79 4 175.77 0 175.7762.66/55,41
60.14/ZSKEPŠTA Martin 2009 KK Brand176.88 4 184.09 4 180.8867.77/59,90
61.4/VSNEDVÍDEK František   3 Dv.Král.185.28 2 193.20 0 187.2874.17/65,60
62.15/ZSGOMBOŠ Miroslav 2009 Trutnov186.39 6 182.35 12 192.3979.28/70,10
63.16/ZSBAŤA Václav 2009 Pardub.199.99 4 188.90 4 192.9079.79/70,50
64.8/ZMPORTYCH Ondřej 2011 Trutnov235.91 4 253.87 2 239.91126.80/112,10
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Vít 2010 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUŘIL Hynek 2009 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Vojtěch 2007 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMENT Tomáš 2008 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KEŠ Miroslav 1967 2 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOČKAL Radek 2008 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.2/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
137.59 2 136.60 2 138.60 18
2.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
3 Jablonec
SKVSČB
144.98 4 144.16 0 144.165.56/4,014
3.1/VMJANKO Jan
ŠILAR Jakub
1986
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
148.61 2 155.66 6 150.6112.01/8,710
4.2/DMVENC Ondřej
UHLÍK Kryštof
2007
2008
3 KK Brand
KK Brand
156.68 0 152.82 0 152.8214.22/10,39
5.2/ZSKRÁL Ondřej
DVOŘÁK Vít
2008
2009
3 USK Pha
USK Pha
156.94 8 154.56 4 158.5619.96/14,48
6.1/DSHANUŠ Tomáš
BERÁNEK Tomáš
2005
2006
3 Třebech.
Třebech.
160.74 0 184.49 8 160.7422.14/16,07
7.1/DMSYNEK Přemysl
HANUŠ Jakub
2007
2007
3 L.Žatec
USK Pha
171.34 6 161.09 0 161.0922.49/16,26
8.1/U23RUFFER Jakub
RUFFER Matěj
2007
1999
3 Pardub.
Pardub.
170.16 8 163.93 2 165.9327.33/19,75
9.1/ZSPAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
3 Pardub.
Pardub.
172.73 12 173.85 0 173.8535.25/25,44
10.2/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952 3 Trutnov
Dv.Král.
175.96 0 174.35 0 174.3535.75/25,83
11. ADAMEC Jáchym
ADAMEC Jakub
2011
1984
3 Kralupy
Kralupy
191.97 12 185.92 4 189.9251.32/37,02
12.1/ZMDVORNÍK Štěpán
KRPÁLEK Jáchym
2010
2011
USK Pha
USK Pha
217.02 8 207.78 6 213.7875.18/54,21
13.3/ZSLANG Sebastián
VOŘÍŠEK Václav
 
2008
Vys.Mýto
Vys.Mýto
247.58 6 246.99 54 253.58114.98/83,00
  JINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAMKOVÁ Valerie
INDRUCHOVÁ Daniela
2011
2011
Třebech.
KVS HK
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Vojtěch
KOLMAN Jakub
2007
2013
SKŽižkov
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUŘIL Hynek
BOUDA Vladimír
2009
2009
3 Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Filip
KOLMAN Vít
1973
2010
3 SKŽižkov
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.112.90 0 114.10 0 112.90 100
2.1/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand119.36 0 120.84 2 119.366.46/5,796
3.1/U23MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy122.35 0 120.98 0 120.988.08/7,292
4.1/DMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand121.86 0 121.02 0 121.028.12/7,288
5.2/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2+ KVS HK124.15 0 121.39 0 121.398.49/7,584
6.2/DMHOJDOVÁ Markéta 2007 2+ Horš.Týn121.71 0 122.90 0 121.718.81/7,880
7.3/DSHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn124.05 50 127.73 0 127.7314.83/13,176
8.3/DMKOUCKÁ Mariana 2007 2 USK Pha129.67 0 128.25 0 128.2515.35/13,672
9.4/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK128.85 0 127.23 2 128.8515.95/14,168
10.4/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 3+ Vys.Mýto130.78 0 131.62 2 130.7817.88/15,864
11.1/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 2 KK Brand132.98 0 130.99 0 130.9918.09/16,060
12.2/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 2 KK Brand132.60 2 131.98 0 131.9819.08/16,956
13.2/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec132.75 0 133.58 2 132.7519.85/17,652
14.1/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.137.92 0 131.53 2 133.5320.63/18,348
15.3/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 3+ USK Pha135.57 2 134.60 0 134.6021.70/19,244
16.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV133.30 2 133.99 2 135.3022.40/19,840
17.4/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 2 KK Brand134.30 2 132.16 4 136.1623.26/20,639
18.2/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3+ Č.Lípa137.93 0 138.16 0 137.9325.03/22,238
19.3/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3+ USK Pha139.45 0 138.24 0 138.2425.34/22,437
20.4/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3+ Trutnov136.80 2 137.05 4 138.8025.90/22,936
21.5/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha138.83 0 137.95 2 138.8325.93/23,035
22. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor139.33 6 139.52 0 139.5226.62/23,634
23.5/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3+ KVS HK140.64 0 142.23 0 140.6427.74/24,633
24.6/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3+ Trutnov140.34 2 141.22 0 141.2228.32/25,132
25.6/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3+ Kralupy141.84 0 141.98 4 141.8428.94/25,631
26.7/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 3+ Třebech.142.35 0 143.83 0 142.3529.45/26,130
27.7/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov142.86 0 142.75 4 142.8629.96/26,529
28.8/ZSZAŤKOVÁ Eliška 2009 3+ KK Brand143.24 0 142.85 4 143.2430.34/26,928
29.9/ZSHRONOVÁ Šárka 2009 3+ Kralupy147.53 0 143.74 0 143.7430.84/27,327
30.5/DMBLÁHOVÁ Karolína 2007 3+ Č.Lípa147.39 0 148.88 0 147.3934.49/30,526
31.6/DMSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec155.01 4 149.50 0 149.5036.60/32,425
32.10/ZSMALINSKÁ Aneta 2009 3 KK Brand147.73 2 144.90 54 149.7336.83/32,624
33.1/VČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň150.59 2 150.06 0 150.0637.16/32,923
34.8/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha156.13 8 148.30 4 152.3039.40/34,922
35.9/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 3+ Kralupy135.70 50 148.52 4 152.5239.62/35,121
36.10/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 3+ Kralupy150.60 2 157.51 0 152.6039.70/35,220
37.7/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3+ Pardub.157.67 2 154.97 0 154.9742.07/37,319
38.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník156.36 0 155.26 2 156.3643.46/38,518
39.3/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.161.49 0 157.92 0 157.9245.02/39,917
40.3/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov154.01 4 156.12 2 158.0145.11/40,016
41.8/DMHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto158.31 4 157.51 2 159.5146.61/41,315
42.11/ZMMRŮZKOVÁ Marie 2011 KK Brand157.56 2 158.77 2 159.5646.66/41,314
43.12/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 3 Kadaň157.09 4 159.43 4 161.0948.19/42,713
44.9/DMJASANSKÁ Anna 2007 3 Vys.Mýto169.95 2 162.20 0 162.2049.30/43,712
45.4/VMHÁKOVÁ Jitka 1980 Boh.Pha161.80 2 4.00 999 163.8050.90/45,111
46.4/VTREFNÁ Hana 1975 3 Boh.Pha166.15 2 160.39 4 164.3951.49/45,610
47.11/ZSVANČOVÁ Linda 2009 3 Rakovník167.79 10 163.06 2 165.0652.16/46,29
48.5/VPODUŠKOVÁ Marie 1974 3 So Trója165.09 4 163.77 2 165.7752.87/46,88
49.12/ZSLINHARTOVÁ Emílie 2009 3 USK Pha169.18 0 175.88 6 169.1856.28/49,87
50.5/VMVOLKOVÁ Pavla 1985 3 Trutnov168.65 2 170.79 0 170.6557.75/51,26
51.13/ZSLINHARTOVÁ Patricie 2009 3 USK Pha164.17 10 155.51 52 174.1761.27/54,35
52.3/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 Č.Kruml.176.63 8 162.95 14 176.9564.05/56,74
53.5/DSZÁRUBOVÁ Veronika 2005 3 Třebech.172.93 8 173.85 4 177.8564.95/57,53
54.6/DSKUSÁ Viktorie 2004 3 Rakovník194.93 6 185.20 2 187.2074.30/65,82
55.13/ZMČAPSKÁ Valerie 2011 Pardub.195.93 0 182.09 6 188.0975.19/66,61
56.14/ZMŠEJVLOVÁ Kateřina 2010 Rakovník196.86 8 170.56 62 204.8691.96/81,50
57.6/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.205.62 4 217.70 10 209.6296.72/85,70
58.6/VKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.209.20 100 216.07 50 266.07153.17/135,70
  ČIHÁKOVÁ Šárka 1983 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAŤKOVÁ Simona 2008 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁKOVÁ Anna 2005 3 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAMEŠOVÁ Věra 1955 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JASANSKÁ Jitka 1981 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.6/DMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor106.17 0 105.17 0 105.17 212
2.9/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.118.81 54 111.66 0 111.666.49/6,2208
3.1/VMMĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.112.32 0 112.17 0 112.177.00/6,7204
4.5/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz110.71 52 108.38 4 112.387.21/6,9200
5.3/DSZACH Radovan 2005 2 KK Brand111.13 2 111.53 2 113.137.96/7,6196
6.2/DMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice113.10 2 115.64 0 115.109.93/9,4192
7.5/VMRŮZEK Kamil 1977 3+ Semily116.89 0 115.36 0 115.3610.19/9,7188
8.1/DMHAUCK Marek 2007 2 KVS HK121.28 2 115.91 0 115.9110.74/10,2184
9.4/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand114.39 2 111.70 54 116.3911.22/10,7180
10.7/DMJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha114.48 2 113.92 50 116.4811.31/10,8176
11.6/DSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm114.56 2 118.39 2 116.5611.39/10,8172
12.2/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand122.95 0 117.11 0 117.1111.94/11,4168
13.5/VMPOLÍVKA Radek 1980 3+ Sláv.HK117.23 2 117.20 0 117.2012.03/11,4164
14.1/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Třebech.119.13 2 115.75 2 117.7512.58/12,0160
15.6/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz119.39 0 119.15 6 119.3914.22/13,5156
16.5/U23LACINA Jakub 2003 Semily117.65 2 4.00 999 119.6514.48/13,8152
17.7/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 2 USK Pha125.83 4 118.64 2 120.6415.47/14,7148
18.3/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV127.63 4 120.69 0 120.6915.52/14,8144
19. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto120.93 0 121.49 4 120.9315.76/15,0140
20.1/U23MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.119.36 2 117.95 4 121.3616.19/15,4136
21.5/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand127.39 0 121.39 0 121.3916.22/15,4132
22.1/ZSSAMEK Petr 2008 2 Třebech.126.29 0 121.98 0 121.9816.81/16,0128
23.8/DMHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha122.70 0 120.07 50 122.7017.53/16,7124
24.4/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz123.44 2 123.03 0 123.0317.86/17,0120
25.33/ZSPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha122.74 2 121.62 2 123.6218.45/17,5116
26.3/DMBERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.121.98 2 121.40 52 123.9818.81/17,9112
27.8/VMMERENUS Jan 1983 Č.Lípa126.45 4 124.89 0 124.8919.72/18,8108
28.24/ZSRENDÓN Marco 2008 3+ Boh.Pha123.50 4 124.98 0 124.9819.81/18,8104
29.4/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 2 Jablonec128.08 2 123.51 2 125.5120.34/19,3100
30.4/DMSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec121.59 4 118.63 50 125.5920.42/19,496
31.3/VMHORYNA Lukáš   2 Trutnov123.64 2 125.38 8 125.6420.47/19,595
32.2/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň124.25 2 125.72 0 125.7220.55/19,594
33.13/ZSDOČKAL Radek 2008 3+ USK Pha126.00 2 124.16 2 126.1620.99/20,093
34.2/DSHANUŠ Tomáš 2005 2 Třebech.122.17 4 123.33 6 126.1721.00/20,092
35.7/VMŘÍHA Zdeněk   3 Třebech.127.73 0 124.51 2 126.5121.34/20,391
36.3/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.133.73 54 126.53 0 126.5321.36/20,390
37.8/ZSVANĚK Daniel 2008 3+ KK Brand126.58 0 127.67 2 126.5821.41/20,489
38.22/DMINDRUCH Matěj 2006 KVS HK128.03 2 123.11 4 127.1121.94/20,988
39.2/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov128.28 2 125.21 2 127.2122.04/21,087
40.8/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 3 Semily125.30 2 123.90 4 127.3022.13/21,086
41.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.127.49 0 4.00 999 127.4922.32/21,285
42.11/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha130.20 0 127.89 0 127.8922.72/21,684
43.9/DMKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto123.96 4 1050.00 52 127.9622.79/21,783
44.9/ZSKEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand127.18 2 128.30 0 128.3023.13/22,082
45.1/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB4.00 999 125.28 4 129.2824.11/22,981
46.11/DMPETŘÍČEK Adam 2007 3+ L.Žatec126.74 4 125.43 4 129.4324.26/23,180
47.13/DMFRANZ Jakub 2007 3+ Loko Plz134.04 2 128.55 2 130.5525.38/24,179
48.4/U23ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště128.75 2 133.28 4 130.7525.58/24,378
49.31/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3+ Boh.Pha131.56 0 131.32 6 131.5626.39/25,177
50.10/DMBAČINA Jan 2006 3+ Č.Lípa134.83 0 129.93 2 131.9326.76/25,476
51.1/ZMFOLTÍN Radim 2010 3+ KK Brand130.17 2 130.98 2 132.1727.00/25,775
52.6/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Kralupy137.43 0 132.39 0 132.3927.22/25,974
53.14/DMPOLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha141.15 0 132.59 0 132.5927.42/26,173
54.8/VKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec134.79 2 132.72 0 132.7227.55/26,272
55.3/ZMŠTEFAN Vojtěch 2011 3+ USK Pha134.52 0 129.18 4 133.1828.01/26,671
56.10/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3+ Pardub.135.02 2 133.50 0 133.5028.33/26,970
57.4/VMJEREMIAŠ Jan 1985 3+ Třebech.135.26 2 131.64 2 133.6428.47/27,169
58.15/DMZUNA Vilém 2007 3 Semily134.36 4 133.74 0 133.7428.57/27,268
59.19/DMKAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand139.51 4 134.06 0 134.0628.89/27,567
60.21/DMŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.134.46 0 132.55 2 134.4629.29/27,966
61.2/ZMVLNAS Ota 2010 3+ USK Pha136.17 0 135.18 0 135.1830.01/28,565
62.16/DMSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily127.55 8 125.62 50 135.5530.38/28,964
63.18/DMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto133.74 2 135.67 0 135.6730.50/29,063
64.4/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha131.00 52 132.87 4 136.8731.70/30,162
65.12/DMBEK Matyáš 2006 3+ Týniště134.51 58 132.90 4 136.9031.73/30,261
66.18/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3 Trutnov136.96 0 145.24 0 136.9631.79/30,260
67.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.135.29 2 135.89 2 137.2932.12/30,559
68.12/ZSHILAR Mikoláš 2009 3+ USK Pha133.47 4 137.53 2 137.4732.30/30,758
69.10/VKYSELA David 1977 3+ Kralupy136.38 4 135.75 2 137.7532.58/31,057
70.21/ZSPORTYCH Matyáš 2008 3 Trutnov141.07 2 136.27 2 138.2733.10/31,556
71.2/U23HYNEK Pavel 2003 3 Semily146.81 4 138.72 0 138.7233.55/31,955
72.20/DMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.145.17 66 137.08 2 139.0833.91/32,254
73.20/ZSRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand141.85 0 139.98 0 139.9834.81/33,153
74.19/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa138.95 4 136.07 4 140.0734.90/33,252
75.5/DSZRZAVÝ Jakub 2005 3+ Vys.Mýto138.24 2 145.73 52 140.2435.07/33,351
76.10/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice140.46 4 140.87 0 140.8735.70/33,950
77.26/ZSPÁCA Jan 2009 3 Kralupy146.69 0 140.93 0 140.9335.76/34,049
78.6/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.158.67 56 141.29 0 141.2936.12/34,348
79.9/VMJAVŮREK Jan   Třebech.141.45 0 140.29 4 141.4536.28/34,547
80.4/VSPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí141.45 2 139.56 2 141.5636.39/34,646
81.8/VSPODRASKÝ Tomáš 1967 Třebech.141.66 0 140.33 2 141.6636.49/34,745
82.7/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója142.71 0 141.77 0 141.7736.60/34,844
82.7/ZMMRŮZEK Šimon 2011 3 Semily142.43 4 139.77 2 141.7736.60/34,843
84.24/ZMBURGER Jonatan 2011 3 USK Pha145.14 0 140.21 2 142.2137.04/35,242
85.14/VKAPLICKÝ Petr 1974 KK Brand140.74 2 140.22 2 142.2237.05/35,241
86.17/ZMKUDĚJ Jan 2011 3 Trutnov142.43 0 142.18 2 142.4337.26/35,440
87.6/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily143.88 2 143.02 0 143.0237.85/36,039
88.11/ZMHOŘENÍ Hynek 2011 3 Kadaň144.72 2 143.81 0 143.8138.64/36,738
89.20/ZMSTEHNO Maxmilián 2010 3 Pardub.143.89 0 142.69 4 143.8938.72/36,837
90.5/ZMKOSTKAN Lukáš   3 USK Pha146.36 2 144.07 0 144.0738.90/37,036
91.9/VCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3+ Frol141.64 4 140.23 4 144.2339.06/37,135
92.17/DMPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily143.18 2 138.67 6 144.6739.50/37,634
93.15/ZSVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK4.00 999 139.70 6 145.7040.53/38,533
94.21/ZMADAMEC Jáchym 2011 3 Kralupy141.72 4 138.74 8 145.7240.55/38,632
95.23/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.145.32 8 145.77 0 145.7740.60/38,631
96.9/VSTĚHLE Zbyněk 1964 Štětí148.74 2 146.00 0 146.0040.83/38,830
97.12/VJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.150.55 4 145.25 4 149.2544.08/41,929
98.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.157.49 2 149.96 0 149.9644.79/42,628
99.12/ZMMRŮZEK David 2010 3 KK Brand148.06 6 150.00 0 150.0044.83/42,627
100.6/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec150.38 4 148.43 2 150.4345.26/43,026
101.3/U23VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto146.75 4 173.18 6 150.7545.58/43,325
102.23/ZMKLÍR Vojtěch   3 USK Pha151.64 0 151.85 0 151.6446.47/44,224
103.14/ZMHANZEL Vilém 2010 3 Loko Plz149.46 14 151.81 2 153.8148.64/46,223
104.8/ZMJETMAR Ondřej 2010 3 Vys.Mýto154.48 6 154.20 0 154.2049.03/46,622
105.15/ZMFRANZ Tadeáš 2010 3 Loko Plz160.91 4 153.26 2 155.2650.09/47,621
106.7/DSPOKORNÝ Pavel 2005 3 Turnov151.32 4 147.93 10 155.3250.15/47,720
107.11/VHOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň152.08 4 147.24 10 156.0850.91/48,419
108.16/ZSLANG Sebastián   3 Vys.Mýto153.26 4 158.13 8 157.2652.09/49,518
109.19/ZMJUNEK Vojtěch 2011 3 KK Brand156.68 4 156.71 2 158.7153.54/50,917
110.18/ZSLEBR Johan 2009 3 Roudnice155.87 4 161.74 8 159.8754.70/52,016
111.28/ZMŠAVEL Vojtěch 2010 Frol159.12 6 157.91 2 159.9154.74/52,015
112.25/ZSHOVORKA Dominik 2009 3 Pardub.157.95 2 160.93 4 159.9554.78/52,114
113.27/ZSKOMÍNEK Vojtěch 2008 Č.Lípa169.59 2 159.14 4 163.1457.97/55,113
114.5/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK169.65 2 163.89 0 163.8958.72/55,812
115.30/ZMKOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor167.32 0 164.07 0 164.0758.90/56,011
116.7/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov163.67 2 174.65 0 165.6760.50/57,510
117.31/ZSVÍDEŇSKÝ Antonín   Dv.Král.164.57 2 167.00 4 166.5761.40/58,49
118.22/ZMKRPÁLEK Jáchym 2011 3 USK Pha165.66 4 164.63 8 169.6664.49/61,38
119.22/ZSGOMBOŠ Miroslav 2009 3 Trutnov167.01 14 161.97 8 169.9764.80/61,67
120.9/ZMJANKO Jonáš   3 Vys.Mýto169.33 8 164.33 6 170.3365.16/62,06
121.16/ZMPORTYCH Ondřej 2011 3 Trutnov167.14 4 170.12 54 171.1465.97/62,75
122.17/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 3 Vys.Mýto178.37 2 169.55 4 173.5568.38/65,04
123.23/DMVAVŘÍN Jan 2007 Pardub.190.34 6 173.92 2 175.9270.75/67,33
124.13/VVYBULKA Jan 1969 3 Kralupy170.91 6 172.00 6 176.9171.74/68,22
125.29/ZSRAŠNER Jiří 2008 Postřelm184.22 8 175.09 6 181.0975.92/72,21
126.14/ZSJAROLÍMEK David 2009 3 Turnov178.62 8 181.52 2 183.5278.35/74,50
127.10/VSNEDVÍDEK František   Dv.Král.185.24 2 186.50 2 187.2482.07/78,00
128.32/ZSBAŤA Václav 2009 Pardub.184.11 4 183.84 4 187.8482.67/78,60
129.27/ZMKOMÁREK Michal 2010 Pardub.210.57 60 193.35 4 197.3592.18/87,60
130. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov246.65 8 192.51 6 198.5193.34/88,80
131.29/ZMJEŽEK Filip 2011 Loko Plz199.26 62 201.19 6 207.19102.02/97,00
132.30/ZSKOŠINA Jakub   Trutnov216.09 10 203.14 6 209.14103.97/98,90
133.25/ZMKOMÍNEK Štěpán 2011 Č.Lípa202.79 14 211.12 4 215.12109.95/104,50
134.13/ZMKOMIŠ Jan 2011 3 Loko Plz160.98 110 163.52 54 217.52112.35/106,80
135.28/ZSDZIAK Adam 2009 Pardub.223.08 0 211.71 10 221.71116.54/110,80
136.26/ZMFRANC Karel 2010 Kadaň272.82 62 262.77 18 280.77175.60/167,00
  SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROKOS Josef 2011 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORTVÍK David 2010 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAPLICKÝ Daniel 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVORNÍK Štěpán 2010 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DAVID Antonín 2010 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Vít 2010 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENIGER Jiří 2006 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENIGER Jiří   3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JELÍNEK Tomáš 1975 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CINKO Radek 1993 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEMERÁD Vít 2010 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MRŮZKOVÁ Marie
MRŮZEK David
2011
1976
2 KK Brand
TJ Dukla
141.74 4 137.76 0 137.76 33
2.1/DMHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn
 HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
144.37 0 146.66 0 144.376.61/4,829
3.2/DMVONEŠOVÁ Adéla
VONEŠ Jakub
2013
2007
2 KK Brand
KK Brand
150.77 6 150.11 4 154.1116.35/11,90
4.1/VMMERENUSOVÁ Barbora
MERENUS Jan
1984
1983
2 Č.Lípa
Č.Lípa
153.91 6 150.73 4 154.7316.97/12,325
5. JINDRÁK Petr
BUNDOVÁ Simona
1969
2004
2 Tech.Pha
Pardub.
152.36 4 156.33 4 156.3618.60/13,521
6.3/DMMOTLOVÁ Andrea
VOJTÍKOVÁ Klára
2006
2007
2 KVS HK
KK Brand
152.73 4 160.83 8 156.7318.97/13,817
7. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVSČB
155.49 2 161.21 6 157.4919.73/14,313
8. SUCHÁNEK Daniel
KUČEROVÁ Veronika
1993
1999
3 Vys.Mýto
Č.Kruml.
171.41 4 162.86 6 168.8631.10/22,69
9.1/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
168.67 4 170.54 2 172.5434.78/25,25
10.1/VKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
173.20 2 173.17 4 175.2037.44/27,24
11.1/ZMSAMKOVÁ Valerie
INDRUCHOVÁ Daniela
2011
2011
Třebech.
KVS HK
174.96 2 176.87 2 176.9639.20/28,53
12.1/U23BEDNÁŘOVÁ Anna
BLÁHOVÁ Karolína
2002
2007
Č.Lípa
Č.Lípa
189.46 4 192.10 2 193.4655.70/40,42
13.2/ZMSAMKOVÁ Valerie
INDRUCHOVÁ Daniela
2011
2011
Třebech.
KVS HK
201.60 10 214.09 8 211.6073.84/53,61
14.1/VSJAROLÍMEK Otto
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
3 Turnov
Turnov
216.69 8 206.48 6 212.4874.72/54,20
15.1/PZSVOBODA František
ZAPLETALOVÁ Viktorie
2014
2013
Kralupy
Kralupy
208.18 6 217.69 8 214.1876.42/55,50
16.1/ZSLINHARTOVÁ Emílie
LINHARTOVÁ Patricie
2009
2009
USK Pha
USK Pha
248.39 10 211.47 12 223.4785.71/62,20
17.2/VMHÁKOVÁ Jitka
TREFNÁ Hana
1980
1975
Boh.Pha
Boh.Pha
233.12 12 4.00 999 245.12107.36/77,90
18.2/PZVOREL Filip
MAREK Vojtěch
2013
2013
Pardub.
Trutnov
290.30 26 279.27 24 303.27165.51/120,10
  PODUŠKOVÁ Marie
PODUŠKA Patrik
1974
1976
So Trója
So Trója
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMENT Tomáš
MAŤKOVÁ Simona
2008
2008
3 Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Matyáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2003
2005
3 Třebech.
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení