Sjezd na Chrudimce

14.10.2021   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.15:18,00 12
2.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto15:20,092.09/0,28
3.2/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto17:03,05105.05/11,47
4. PILAŘ Jan 2004 Pardub.19:11,01233.01/25,46
5. MAKAROV Lukáš 2006 Pardub.19:42,05264.05/28,85
6. ŠTĚPÁN Josef 2006 Pardub.19:51,06273.06/29,74
7. SAMEK Mathias 2008 Pardub.20:02,08284.08/30,93
8. TICHÝ Antonín Adam 2008 Pardub.20:09,08291.08/31,72
9. VORAL Jakub 2005 Pardub.20:14,05296.05/32,21
10. KŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.20:19,08301.08/32,80
11. HEMERKA Marek 2008 Pardub.21:15,08357.08/38,90
12. HOBKIRK Alex 2009 Pardub.22:06,09408.09/44,50
13. KOTĚRA Vojtěch 2006 Pardub.22:14,08416.08/45,30
14. NOVÝ Jakub 2009 Pardub.22:18,07420.07/45,80
15. SEMERÁD Tomáš 2009 Pardub.22:47,06449.06/48,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.15:23,05 5
2.1/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto18:10,06167.01/18,11
3. ZIMOVÁ Majdalena 2006 Pardub.20:14,05291.00/31,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto13:47,08 18
2.1/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.13:55,088.00/1,014
3.2/ZSSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto14:12,0424.96/3,010
4.3/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto14:48,0260.94/7,49
5.1/CINKO Radek 1993 Pardub.15:29,06101.98/12,38
6.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.16:27,04159.96/19,37
7. ŠKOLOUDÍK Václav 2002 Pardub.17:15,08208.00/25,16
8.4/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.17:25,06217.98/26,45
9. JENČEK Michal 2002 Pardub.18:02,06254.98/30,84
10. SVATOŠ Ondřej 2003 Pardub.18:11,05263.97/31,93
11.2/ZMHOVORKA Dominik   Pardub.18:46,05298.97/36,12
12. NEKUT Martin   Pardub.19:14,05326.97/39,51
13. PILAŘ Vít 2006 Pardub.19:42,05354.97/42,90
14. NEKVINDA Ivo 2003 Pardub.19:45,02357.94/43,30
15.2/DSLUSTIG Josef 2003 3 Pardub.19:54,02366.94/44,40
16.5/ZSOUTRATA Jan   Pardub.20:07,01379.93/45,90
17. LAZARIDIS Nikolas   Pardub.22:14,05506.97/61,30
18.3/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto23:43,04595.96/72,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.17:11,02 10
2. HAVRANOVÁ Barbora 2008 Pardub.19:02,06111.04/10,82
3. POZNEROVÁ Magdalena 2004 Pardub.19:36,05145.03/14,11
4. SLABIHOUDOVÁ Tereza 2007 Pardub.20:22,08191.06/18,50
5. ZÍMOVÁ Barbora 2003 Pardub.21:11,05240.03/23,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HAVRAN Adam
HALBERŠTÁT Jakub
2010
2007
Pardub.
Pardub.
19:11,04 1
2. CULEK Vojta
KLEJCH Matouš
2006 Pardub.
Pardub.
20:14,0563.01/5,50
3. MACAS Petr
LEJSEK Bruno
2008
2006
Pardub.
Pardub.
20:54,08103.04/9,00
Oddíl

Historie procházení