52. ročník Slalomu o štít města Tábora

19.09.2021   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně91.11 0 89.82 6 91.105 174
2.1/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB89.90 2 89.14 2 91.1440.03/0,0170
3.2/VMKLÍR Oto   2 USK Pha92.35 0 92.00 0 92.0020.89/1,0166
4.2/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla92.27 0 93.34 2 92.2721.16/1,3162
5.1/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně94.35 2 91.87 4 95.8724.76/5,2158
6.3/VBOČEK Zdeněk   2 SKVS ČB102.10 0 96.07 0 96.0694.96/5,4154
7.1/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav97.91 0 96.54 0 96.5385.43/6,0150
8.2/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha101.91 0 97.19 0 97.1866.08/6,7146
9.1/DSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice97.68 0 101.24 2 97.6836.57/7,2142
10.4/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB102.74 0 97.71 0 97.7096.60/7,2138
11. MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa98.06 0 97.94 0 97.9376.83/7,5134
12.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy101.91 2 98.68 0 98.6827.57/8,3130
13.3/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak99.31 4 100.48 0 100.4819.37/10,3126
14.5/VMARTIN Václav 1971 3+ Boh.Pha101.71 0 100.74 0 100.7419.63/10,6122
15.2/DSSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec101.60 2 98.75 2 100.7529.64/10,6118
16.3/DSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.96.92 4 98.82 4 100.9219.81/10,8114
17.3/VMPRCHLÍK Michal 1981 3 L.Tábor102.94 4 101.01 0 101.0069.90/10,9110
18.2/DMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor99.45 2 4.00 999 101.44510.34/11,3109
19.3/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol106.38 2 99.06 4 103.05511.95/13,1108
20.4/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná102.39 2 103.18 0 103.17912.07/13,2107
21.4/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha103.22 0 115.78 8 103.22212.11/13,3106
22.4/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec104.71 0 108.77 2 104.71413.60/14,9105
23.5/DMLEGUTKO Josef   3+ L.Žatec111.13 2 103.47 2 105.47314.36/15,8104
24.1/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV106.27 4 105.56 0 105.55714.45/15,9103
25.2/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha106.09 0 105.63 0 105.6314.52/15,9102
26.5/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava105.85 0 109.13 4 105.84714.74/16,2101
27.6/VSAJDL František 1970 3+ L.Žatec105.85 0 106.72 4 105.84814.74/16,2100
28.6/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky113.55 2 106.12 0 106.11615.01/16,599
29.7/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand106.06 2 102.44 4 106.44115.33/16,898
30.5/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec104.56 2 103.03 4 106.55515.45/17,097
31.4/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy99.79 50 106.81 0 106.8115.70/17,296
32.6/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk108.74 0 105.37 2 107.36916.26/17,895
33.8/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava118.17 0 107.43 0 107.42916.32/17,994
34.7/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň100.20 56 103.60 4 107.6016.49/18,193
35.6/DSNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor110.80 4 103.72 4 107.7216.61/18,292
36.5/VMTRDLIČKA David   Kotva B.116.08 2 108.68 0 108.67817.57/19,391
37.1/U23ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor112.26 2 109.33 0 109.33118.22/20,090
38.3/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava107.60 2 107.47 6 109.59518.49/20,389
39.4/ZMMARTIN Jakub 2009 3+ Boh.Pha109.76 0 108.21 2 109.75918.65/20,588
40.7/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol109.08 4 105.95 4 109.9518.84/20,787
41. PRAŽAN Vojtěch 1990 3 Kotva B.106.00 4 103.31 8 110.0018.89/20,786
42.7/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice108.30 2 108.54 2 110.30119.19/21,185
43.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus110.70 0 112.75 2 110.70319.59/21,584
44.5/ZMPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha111.00 0 107.98 4 110.99719.89/21,883
45.9/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.118.87 0 109.25 2 111.24920.14/22,182
46.6/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha107.64 4 107.26 8 111.64220.53/22,581
47.10/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy116.13 4 112.61 0 112.60921.50/23,680
48.8/DMŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak102.81 52 106.79 6 112.78921.68/23,879
49.11/ZSBAAR Dominik 2007 3+ KK Opava111.37 2 109.79 8 113.37422.26/24,478
50.7/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha117.42 4 113.64 0 113.63722.53/24,777
51.8/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 3+ Boh.Pha113.33 54 113.69 0 113.68722.58/24,876
52.9/ZMSEMERÁD Vít 2010 3 Roudnice115.29 4 113.99 0 113.98522.88/25,175
53.12/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3+ Č.Kruml.108.34 6 120.51 54 114.33523.23/25,574
54.8/VHORÁK David 1976 3+ Frol112.55 2 4.00 999 114.54823.44/25,773
55.3/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.114.26 2 112.65 2 114.64723.54/25,872
56.6/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha112.87 2 110.22 6 114.87223.76/26,171
57.13/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn110.89 4 117.73 2 114.89423.78/26,170
58.10/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand127.18 0 115.26 0 115.25924.15/26,569
59.14/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha112.67 4 119.08 0 116.66725.56/28,168
60.15/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava131.36 4 117.14 0 117.1426.03/28,667
61.11/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha115.44 4 114.09 4 118.08926.98/29,666
62.7/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor114.80 4 123.96 56 118.79627.69/30,465
63.16/ZSŠUBRT Jan 2007 3 Šumperk130.73 52 118.90 0 118.89527.79/30,564
64.8/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec112.47 8 117.33 2 119.32628.22/31,063
65.9/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója117.62 4 119.77 0 119.76828.66/31,562
66.8/DSPŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha123.27 2 115.95 4 119.94628.84/31,761
67.9/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha118.94 2 115.80 6 120.94229.83/32,760
68.10/DMTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz131.80 2 119.48 2 121.48130.37/33,359
69.12/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz135.62 10 123.39 0 123.38632.28/35,458
70.13/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava124.61 4 124.21 0 124.21233.10/36,357
71.14/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy116.30 8 122.56 6 124.29633.19/36,456
72.17/ZSVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand121.15 4 126.59 4 125.1534.04/37,455
73.11/DMSLADOVNÍK Jakub 2006 3+ Soběslav113.31 12 113.44 62 125.31234.20/37,554
74.4/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník129.05 0 125.61 0 125.60534.50/37,953
75.15/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha123.89 4 125.62 0 125.62134.51/37,952
76.18/ZSPETR Martin 2008 SKVS ČB124.29 50 121.77 4 125.76834.66/38,051
77.16/ZMREZEK Adam   3 SKVS ČB121.78 4 132.86 2 125.77534.67/38,150
78.17/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha126.38 0 132.10 2 126.37735.27/38,749
79.18/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice124.46 8 127.05 0 127.04935.94/39,448
80.19/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.136.56 4 117.10 10 127.09935.99/39,547
81.9/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor131.50 108 123.49 4 127.49236.38/39,946
82.20/ZSSVRČINA David 2007 3 Šumperk176.99 10 123.58 4 127.5836.47/40,045
83.21/ZSPETŘÍČEK Adam   3 L.Žatec119.06 10 128.37 6 129.05637.95/41,744
84.19/ZMRIANT Antonín 2010 3 VS Tábor130.76 4 127.15 2 129.15238.04/41,843
85.10/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa136.75 10 119.61 10 129.60938.50/42,342
86.11/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy132.88 2 129.61 0 129.61338.50/42,341
87.20/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně127.46 6 124.14 6 130.13839.03/42,840
88.22/ZSVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor123.79 8 130.29 0 130.28739.18/43,039
89.21/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand148.56 0 130.93 0 130.92939.82/43,738
90.5/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz140.39 8 129.01 2 131.00739.90/43,837
91.12/DMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa136.13 58 131.27 0 131.27440.16/44,136
92.10/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk147.59 0 127.95 4 131.95140.84/44,835
93.22/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha135.08 4 131.06 2 133.05741.95/46,034
94.23/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk129.65 4 129.74 4 133.65442.54/46,733
95.6/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus131.86 2 143.18 2 133.8642.75/46,932
96.23/ZMVLNAS Ota 2010 3 USK Pha130.79 4 134.17 12 134.7943.68/47,931
97.24/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha147.63 6 129.31 6 135.31144.20/48,530
98.25/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak149.54 14 131.63 4 135.62944.52/48,929
99.13/DMHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB131.93 4 130.83 6 135.92944.82/49,228
100.24/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy127.99 8 130.76 6 135.99344.88/49,327
101.26/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa138.92 2 132.75 4 136.74645.64/50,126
102.7/VSPÁRTL Miroslav 1954 3 Č.Kruml.136.81 0 139.96 4 136.8145.70/50,225
103.8/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník141.92 0 137.26 2 139.25548.15/52,824
104.25/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha131.36 8 140.80 62 139.3648.25/53,023
105.26/ZMSEIDL Marek 2010 3 Boh.Pha146.29 10 137.95 4 141.95450.84/55,822
106.27/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB147.23 2 140.26 2 142.26251.15/56,121
107.11/VHOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň163.77 10 133.85 10 143.84652.74/57,920
108.28/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha138.25 6 141.60 10 144.24553.14/58,319
109.27/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn143.08 6 142.40 2 144.4053.29/58,518
110.28/ZMNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor142.45 2 144.64 10 144.44853.34/58,517
111.9/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec153.80 4 141.43 4 145.43154.32/59,616
112.29/ZMMAŤHA Petr 2010 3 VS Tábor156.98 6 137.50 8 145.49954.39/59,715
113.30/ZMKLÍR Vojtěch   3 USK Pha140.27 6 142.57 60 146.27355.16/60,514
114.31/ZMZACHYSTAL Adam 2010 3 Boh.Pha145.70 4 143.96 4 147.9656.85/62,413
115.29/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.108.96 50 138.00 10 148.00256.89/62,412
116.30/ZSROLINEC František 2008 3 Klášter.149.57 6 144.10 4 148.09956.99/62,611
117.10/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník161.51 6 146.21 2 148.20557.10/62,710
118.31/ZSLEV Ondřej 2008 3 Trutnov162.04 10 142.79 8 150.79259.68/65,59
119.32/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn139.63 52 148.67 4 152.66861.56/67,68
120.14/DMŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak100.88 54 107.41 56 154.88463.77/70,07
121.32/ZSBERAN Tobiáš 2008 Frol152.08 6 144.48 56 158.0866.97/73,56
122.12/VNOVÁK Jiří 1970 VS Tábor158.10 4 169.34 12 162.09670.99/77,95
123.33/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov159.47 6 177.10 62 165.47474.36/81,64
124.12/VMFIKEJS Adam 1985 Č.Kruml.160.41 162 171.71 8 179.70788.60/97,23
125.34/ZSLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.209.23 116 174.97 14 188.97397.86/107,42
126.35/ZSLUTONSKÝ Marek 2008 USK Pha186.94 6 176.82 22 192.938101.83/111,81
127.13/VHADRABA Michal 1976 3 Frol183.76 62 180.51 14 194.511103.40/113,50
128.14/VVYBULKA Jan 1969 3 Kralupy187.41 18 243.52 18 205.41114.30/125,50
129.36/ZSDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec157.85 58 155.78 58 213.779122.67/134,60
130.37/ZSKOCUM Šimon 2008 Ot.Strak164.51 52 180.11 168 216.509125.40/137,60
131.33/ZMMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.190.13 56 1.00 999 246.133155.02/170,10
  PROKOPIUS Jan Matěj 2010 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPŘIVA Filip 2008 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUMBROVSKÝ Daniel 1991 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOŘEK Michal 1968 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BARTÁK Lukáš 2009 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CIHLÁŘ Filip 2006 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽENTEL Zachariáš 2010 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NAJMAN Martin 1972 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SKALICKÝ Tomáš 2010 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ADÁMEK Martin 2006 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CIHLÁŘ David 2009 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POTUŽÁK Jan 1988 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand120.90 2 113.45 0 113.451 10
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV118.30 2 114.62 0 114.6151.17/1,06
3.1/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava123.59 0 124.49 0 123.58510.14/8,95
4.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.131.96 6 130.69 0 130.69217.24/15,24
5.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava135.38 2 144.02 0 137.38223.93/21,13
6.2/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand151.80 12 149.46 0 149.45636.01/31,72
7.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov160.03 4 158.59 2 160.58947.14/41,61
8.2/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň153.11 156 161.86 8 169.8656.41/49,70
  HAVLÍČKOVÁ Kateřina   1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMARTIN Václav
HÁŠA Michal
1971
1981
3 Boh.Pha
Bechyně
117.23 6 113.31 2 115.306 17
2.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
129.89 2 123.85 0 123.8458.54/7,413
3. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
143.72 10 138.96 2 140.95525.65/22,29
4. DOLEŽAL Tomáš
VYBULKA Matěj
1976
2012
3 Kralupy
Kralupy
4.00 999 143.82 6 149.81634.51/29,90
5.3/ZMMARTIN Jakub
CARDOSELLI Lukas
2009
2010
3 Boh.Pha
Boh.Pha
171.46 18 149.94 2 151.94236.63/31,88
6.2/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
3 Rakovník
Klatovy
149.46 6 157.86 54 155.46240.15/34,87
7.4/ZSKRÁL Ondřej
DVOŘÁK Vít
2008
2009
3 USK Pha
USK Pha
154.06 14 154.55 2 156.55241.24/35,86
8.1/ZSKEPŠTA Martin
VANĚK Daniel
2009
2008
3 KK Brand
KK Brand
164.52 14 153.91 4 157.90942.60/36,95
9.1/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
153.91 8 160.33 4 161.90646.60/40,44
10.4/ZMKOVÁŘ Michal
ROUSEK David
2009
2010
3 KK Opava
KK Opava
180.24 12 160.53 8 168.53453.22/46,23
11.2/ZSBALARIN Evžen
BAAR Patrik
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
170.35 12 171.72 4 175.71560.41/52,42
12.2/ZMSÝKORA Ondřej
SEIDL Marek
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
210.55 76 182.83 14 196.82881.52/70,71
13.3/ZSHLADÍK Šimon
ŠTOCHL Vojtěch
2009
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
197.53 16 190.31 16 206.3191.00/78,90
  VELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CIHLÁŘ David
TÁBORSKÝ Vojtěch
2009
2010
Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.15/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha127.09 4 118.40 2 120.395 0
2.23/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV125.57 0 124.54 2 125.5735.17/4,30
3.17/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy124.15 2 126.10 0 126.0965.70/4,70
4.14/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov123.17 6 124.51 2 126.5066.11/5,10
5.10/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha134.93 0 125.51 4 129.5139.11/7,60
6.4/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy137.82 2 135.39 4 139.38518.99/15,80
7.6/PZMKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB145.58 50 136.20 4 140.19919.80/16,40
8.16/PZMKOSTKAN Lukáš 2011 USK Pha139.06 8 141.73 8 147.06326.66/22,10
9.9/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň140.28 10 140.67 12 150.27629.88/24,80
10.25/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec150.62 6 145.09 6 151.0930.69/25,50
11.8/PZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.153.82 12 137.85 14 151.84931.45/26,10
12.6/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy154.52 2 153.57 0 153.57333.17/27,50
13.3/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha147.13 8 136.71 56 155.12634.73/28,80
14.1/PZMBERNARD Ondřej 2011 USK Pha158.19 60 145.77 10 155.77235.37/29,40
15.1/PZZJUMROVÁ Johana 2011 USK Pha177.52 2 152.43 8 160.43440.03/33,20
16.18/PZMKRÁL Vít 2012 USK Pha164.54 6 149.04 12 161.03640.64/33,80
17.5/PZMSTRNAD Vojtěch 2011 VS Tábor156.68 6 154.26 12 162.67842.28/35,10
18.3/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy161.08 4 165.90 8 165.08444.68/37,10
19.12/PZMBURGER Jonatan 2011 USK Pha165.21 2 173.76 6 167.20646.81/38,90
20.2/PZMADAMEC Jáchym 2011 Kralupy147.67 20 154.20 58 167.67247.27/39,30
21.13/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor158.39 10 156.15 12 168.15147.75/39,70
22.5/PZZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor175.27 2 177.09 6 177.26856.87/47,20
23.11/PZMURBAN František 2011 USK Pha150.32 54 173.41 12 185.40565.01/54,00
24.26/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec179.96 12 173.66 16 189.6669.26/57,50
25.4/PZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.181.26 62 181.74 10 191.73971.34/59,30
26.7/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy186.69 16 226.29 10 202.69182.29/68,30
27.21/PZMRIANT Josef 2013 VS Tábor194.70 8 180.71 62 202.69882.30/68,40
28.24/PZMŠAFAŘÍK Viktor 2011 Č.Kruml.227.90 8 215.47 6 221.473101.07/83,90
29.22/PZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn164.18 204 170.30 112 282.299161.90/134,50
30.20/PZMJEDLIČKA Adam Kryštof 2012 Klášter.4.00 999 151.92 362 513.916393.52/326,80
31.19/PZMGLOWACZ Jan   Č.Kruml.172.46 362 212.22 408 534.459414.06/343,90
32.27/PZMDRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec252.46 316 4.00 999 568.464448.06/372,10
33.2/PZZMYŠKOVÁ Dorota 2012 Č.Kruml.196.84 556 223.74 512 735.735615.34/511,10
  ŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAZANEC Jakub 2011 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV97.67 2 99.68 0 99.671 67
2.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně103.51 0 102.43 0 102.4262.76/2,863
3.3/VKREJČÍ Karel   2 SKVS ČB99.05 4 102.72 0 102.7153.05/3,159
4.4/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB107.46 2 104.60 0 104.5994.93/4,955
5.1/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVS ČB99.41 54 104.69 0 104.6945.02/5,051
6.5/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla104.74 0 106.54 0 104.7385.07/5,147
7.6/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB105.61 0 109.56 2 105.6065.94/6,043
8.2/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha105.42 2 107.21 0 107.2137.54/7,639
9.1/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV107.86 0 110.40 0 107.8618.19/8,235
10.1/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha109.95 0 108.80 0 108.809.13/9,231
11.2/ZSUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně111.51 0 109.75 0 109.74610.08/10,130
12.5/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha119.41 0 109.72 2 111.72112.05/12,129
13.2/VBOČEK Zdeněk   2 SKVS ČB120.41 4 113.10 0 113.10113.43/13,528
14.7/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov115.61 0 4.00 999 115.61115.94/16,027
15.3/VMVÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník113.50 4 4.00 999 117.5017.83/17,926
16.7/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.117.29 6 115.71 2 117.71418.04/18,125
17.3/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha118.19 2 116.21 2 118.20918.54/18,624
18.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor113.71 6 131.40 0 119.70820.04/20,123
19.4/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy123.90 4 117.76 2 119.76120.09/20,222
20.10/VKEŠ Miroslav 1967 3 Soběslav122.76 0 119.00 2 120.99721.33/21,421
21.5/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.121.01 2 192.07 10 123.01323.34/23,420
22.8/ZSMALINSKÝ Petr 2008 KK Brand119.07 6 118.60 10 125.06825.40/25,519
23.4/VMJÍCHA Dušan 1982 3 So Písek122.49 4 117.51 8 125.5125.84/25,918
24.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov124.03 2 127.11 0 126.03226.36/26,417
25.5/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha122.19 6 122.63 4 126.62626.96/27,016
26.4/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha125.31 4 121.84 6 127.84428.17/28,315
27.9/VKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor127.91 0 126.01 2 127.90928.24/28,314
28.6/ZMROUSEK David 2010 KK Opava132.39 10 127.20 2 129.19929.53/29,613
29. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor127.87 2 134.28 2 129.86730.20/30,312
30.11/VSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus129.49 2 136.39 2 131.49131.82/31,911
31.5/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec131.93 0 4.00 999 131.92732.26/32,410
32.4/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn132.67 0 4.00 999 132.67233.00/33,19
33.8/VVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor149.53 4 130.06 4 134.05634.39/34,58
34.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor127.25 8 127.57 352 135.2535.58/35,77
35.1/U23ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor129.52 6 135.13 10 135.52235.85/36,06
36.6/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.128.45 8 142.61 12 136.45236.78/36,95
37.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor133.83 4 1.00 999 137.83238.16/38,34
38.6/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník145.53 4 139.38 0 139.38139.71/39,83
39.10/ZSKLIMEŠ Daniel 2007 SKVS ČB157.98 104 148.39 4 152.38652.72/52,92
40.11/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha151.44 2 148.65 12 153.43953.77/53,91
41.8/ZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava153.25 2 151.73 4 155.25155.58/55,80
42.3/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB149.46 6 151.61 8 155.45555.79/56,00
43.9/ZSKRÁL Ondřej 2008 USK Pha156.71 6 192.53 8 162.70663.04/63,20
44.7/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn196.63 10 167.64 10 177.63977.97/78,20
  KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍL Pavel 1967 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUČERA Tomáš   3+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVLÍČEK Jan 1982 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV106.05 0 105.61 0 105.612 46
2.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3+ Šumperk108.60 0 114.22 0 108.5972.99/2,842
3.2/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3+ SKVS ČB115.79 4 111.40 0 111.405.79/5,538
4.1/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand113.78 0 111.41 2 113.4117.80/7,437
5.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.114.41 0 144.73 6 114.4088.80/8,336
6.3/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec125.03 8 115.38 0 115.3819.77/9,335
7.3/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3+ KK Opava115.08 4 124.07 0 119.07913.47/12,834
8.1/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava118.73 4 113.62 6 119.61814.01/13,333
9.9/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec122.26 6 118.45 2 120.45214.84/14,132
10.2/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3+ Kralupy120.73 8 117.71 4 121.71116.10/15,231
11.4/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha121.99 2 125.05 4 123.98618.38/17,430
12.2/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3+ KK Brand120.32 4 118.93 52 124.32318.71/17,729
13.5/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand123.12 2 122.81 4 125.12219.51/18,528
14.4/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha123.71 4 123.91 2 125.9120.30/19,227
15.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň126.61 2 126.46 0 126.45820.85/19,726
16.1/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz127.25 2 124.81 4 128.81323.20/22,025
17.2/DMRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor129.79 0 133.59 6 129.79224.18/22,924
18.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav132.59 2 130.92 0 130.92325.31/24,023
19.5/VMPŘIBYLOVÁ Karolína 1978 3 Hubertus135.79 4 131.88 0 131.87526.27/24,922
20.6/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy136.00 0 131.94 0 131.94226.33/24,921
21.3/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.130.40 2 157.24 4 132.40226.79/25,420
22.8/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand132.83 0 128.71 6 132.82527.22/25,819
23.3/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník133.38 0 132.08 2 133.37827.77/26,318
24.5/ZSLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus133.87 4 136.04 6 137.87232.26/30,517
25.7/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň130.06 12 203.25 112 142.0636.45/34,516
26.8/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 3 Boh.Pha140.09 4 167.80 10 144.08538.48/36,415
27.4/VMMULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja146.02 2 161.19 0 148.01642.41/40,214
28. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha156.97 6 142.88 6 148.87843.27/41,013
29.1/VPODUŠKOVÁ Marie 1974 3 So Trója149.31 2 148.37 6 151.30845.70/43,312
30.8/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 Hubertus149.15 4 164.41 14 153.15347.54/45,011
31.9/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha147.09 12 145.73 10 155.72850.12/47,510
32.7/ZMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.163.19 10 152.41 4 156.41350.80/48,19
33.2/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor164.27 8 156.74 2 158.73953.13/50,38
34.1/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník155.16 10 159.90 12 165.15859.55/56,47
35.6/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.158.28 8 165.65 10 166.27660.67/57,46
36.7/VMŠUTTOVÁ Zita   3 Č.Kruml.146.07 52 164.62 6 170.62365.01/61,65
37.10/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec169.51 6 163.43 12 175.42969.82/66,14
38.3/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa144.86 54 152.07 58 198.8693.25/88,33
39.2/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz202.17 4 169.78 112 206.166100.56/95,22
40.10/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.222.00 18 202.51 68 239.998134.39/127,31
41.11/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň253.50 8 264.37 10 261.502155.89/147,60
42.6/VMŠTĚPINOVÁ Šárka 1983 Kadaň199.38 556 107.58 658 755.382649.77/615,30
  HORÁKOVÁ Ela 2006 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČELLÁROVÁ Zuzana 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ADÁMKOVÁ Klára 2010 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRÁZOVÁ Renáta 1975 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana
DOLEŽAL Tomáš
1980
1976
3 Kralupy
Kralupy
130.96 2 132.67 4 132.957 3
2.1/U23RIANTOVÁ Marie
ČAPEK Vojtěch
2006
2002
3 VS Tábor
VS Tábor
159.54 8 155.38 62 167.54234.58/26,02
3.1/ZMVENCOVÁ Alžběta
PÁDIVÁ Františka
2010
2010
3 KK Brand
KK Brand
169.94 6 190.82 12 175.93742.98/32,31
4.1/DMBAČINA Jan
BLÁHOVÁ Karolína
2006
2007
Č.Lípa
Č.Lípa
182.11 10 208.04 24 192.10659.15/44,50
  VACULOVÁ Silvie
NOVOTNÝ Matyáš
2010
2009
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.2/PZMSUCHÝ Zbyšek   USK Pha121.84 0 126.55 6 121.839 0
2.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV128.13 2 127.83 0 127.8285.99/4,90
3.3/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov134.81 2 133.40 2 135.40213.56/11,10
4.4/PZMKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB138.47 2 132.42 4 136.41914.58/12,00
5.5/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy131.56 8 143.51 2 139.56317.72/14,50
6.6/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha144.38 6 138.95 6 144.95423.11/19,00
7.7/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň164.12 6 4.00 999 170.11648.28/39,60
Oddíl