52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů

18.09.2021   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.3/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla85.87 0 86.90 0 85.867 191
2.6/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB87.10 0 86.20 2 87.1041.23/1,4187
3.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně89.47 0 86.13 4 89.4713.60/4,2183
4.1/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně90.76 0 87.94 2 89.9424.07/4,7179
5.2/DSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.92.66 0 93.64 2 92.6576.79/7,9175
6.3/VMVOVES Ladislav 1985 2 Kralupy93.92 0 92.94 0 92.947.07/8,2171
7.12/VMKLÍR Oto   2 USK Pha91.19 2 90.88 50 93.1857.32/8,5167
8.5/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz93.29 0 92.15 2 93.2937.42/8,6163
9. POTUŽÁK Jan 1988 3+ Sušice93.10 2 93.99 0 93.9918.12/9,5159
10.1/VBOČEK Zdeněk   2 SKVS ČB96.54 2 94.52 0 94.5238.65/10,1155
11.2/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav94.71 4 94.53 0 94.5268.66/10,1151
12.3/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha95.54 0 96.10 2 95.549.67/11,3147
13.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy95.64 0 95.86 0 95.6439.77/11,4143
14.6/DSSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec95.91 2 92.47 4 96.47110.60/12,3139
15.1/DMŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak100.99 2 96.50 0 96.49510.63/12,4135
16.2/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň95.48 2 92.53 4 96.5310.66/12,4131
17. MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa103.78 4 93.06 4 97.06111.19/13,0127
18.9/VMARTIN Václav 1971 3+ Boh.Pha97.77 0 96.19 2 97.7711.90/13,9123
19.5/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak95.88 2 99.28 6 97.88212.01/14,0122
20.4/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB98.32 4 98.24 0 98.23912.37/14,4121
21.3/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec100.11 0 101.06 2 100.10714.24/16,6120
22.15/DMLEGUTKO Josef   3+ L.Žatec100.27 0 100.70 2 100.26714.40/16,8119
23.17/VSAJDL František 1970 3+ L.Žatec102.13 0 98.94 2 100.94215.07/17,5118
24.7/VMPRCHLÍK Michal 1981 3 L.Tábor98.97 2 4.00 999 100.97415.10/17,6117
25.7/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand98.98 2 102.12 4 100.9815.11/17,6116
26.8/DMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor95.41 6 102.05 6 101.41215.54/18,1115
27. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.97.75 4 97.74 4 101.74215.87/18,5114
28.2/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy101.49 2 101.88 0 101.87716.01/18,6113
29.4/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV102.79 0 104.79 4 102.79316.92/19,7112
30.4/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha105.97 4 101.07 2 103.0717.20/20,0111
31.1/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice105.20 2 101.22 2 103.22117.35/20,2110
32.21/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava107.37 4 101.40 2 103.40217.53/20,4109
33.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha103.86 0 100.62 4 103.86417.99/21,0108
34.3/DMŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak103.28 4 98.24 6 104.23518.37/21,4107
35. KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B.104.32 0 100.29 6 104.32218.45/21,5106
36.38/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec98.45 6 105.31 4 104.45418.58/21,6105
37.7/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand104.69 0 111.13 8 104.69118.82/21,9104
38.2/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky102.84 2 103.58 4 104.83818.97/22,1103
39.1/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.103.63 2 105.01 2 105.63319.76/23,0102
40.14/VNAJMAN Martin 1972 3 Kralupy105.72 0 105.62 2 105.71719.85/23,1101
41.2/ZMPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha105.72 0 118.00 4 105.72319.85/23,1100
42.10/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava105.47 6 101.93 4 105.93320.06/23,499
43.6/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn106.27 0 110.44 14 106.26920.40/23,898
44.31/ZMSEMERÁD Vít 2010 3 Roudnice105.92 2 110.01 2 107.91822.05/25,797
45.3/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha106.10 2 107.32 6 108.09522.23/25,996
46.4/DSNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor106.31 2 4.00 999 108.31122.44/26,195
47.4/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3+ Č.Kruml.104.43 4 109.68 8 108.4322.56/26,394
48.7/VHORÁK David 1976 3+ Frol112.88 4 106.56 2 108.5622.69/26,493
49.3/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.109.37 2 107.03 2 109.02723.16/27,092
50.14/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy109.27 0 112.79 6 109.26923.40/27,391
51.14/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha111.42 6 109.29 0 109.29323.42/27,390
52. PRAŽAN Vojtěch 1990 3 Kotva B.113.13 12 99.66 10 109.66423.79/27,789
53.4/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha105.87 4 106.86 10 109.8724.00/27,988
54.30/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.108.42 10 109.20 2 111.19825.33/29,587
55.5/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol98.08 16 99.27 12 111.26825.40/29,686
56.6/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk119.01 8 111.64 0 111.6425.77/30,085
57.14/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha112.73 2 112.01 0 112.00726.14/30,484
58.8/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava106.05 8 108.37 4 112.37426.50/30,983
59.33/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha113.24 0 112.85 0 112.8526.98/31,482
60.5/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 3+ Boh.Pha113.12 0 113.17 4 113.12427.25/31,781
61.9/ZSBAAR Dominik 2007 3+ KK Opava109.47 4 109.20 4 113.19527.33/31,880
62.22/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha115.52 2 109.20 4 113.20427.33/31,879
63.5/DSPŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha109.33 4 121.51 10 113.32527.46/32,078
64.29/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.108.87 52 109.75 4 113.74827.88/32,577
65.25/ZSPETŘÍČEK Adam   3 L.Žatec114.03 0 111.92 6 114.03328.16/32,876
66.6/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa114.27 0 114.29 0 114.27228.40/33,175
67.13/VSPRAŽÁK Jan 1963 KVS HK112.34 2 121.74 58 114.34128.47/33,274
68.7/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol111.55 6 100.46 14 114.45528.59/33,373
69.9/DMSLADOVNÍK Jakub 2006 3+ Soběslav102.53 12 110.77 8 114.52628.66/33,472
70.11/VMTRDLIČKA David   Kotva B.118.29 56 112.64 2 114.64128.77/33,571
71.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus112.85 2 115.63 4 114.84828.98/33,770
72.5/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec112.94 4 111.20 4 115.20429.33/34,269
73.16/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand115.39 0 113.33 2 115.33429.46/34,368
74.30/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy113.84 6 111.60 4 115.60229.73/34,667
75.26/ZSVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand112.78 8 113.78 2 115.77629.91/34,866
76.24/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava114.01 2 117.01 8 116.00730.14/35,165
77.31/ZSPETR Martin 2008 SKVS ČB116.19 0 116.20 0 116.19430.32/35,364
78.6/ZMMARTIN Jakub 2009 3+ Boh.Pha110.36 6 113.71 8 116.35930.49/35,563
79.12/ZMRIANT Antonín 2010 3 VS Tábor112.38 4 111.81 6 116.38430.51/35,562
80.35/ZMVLNAS Ota 2010 3 USK Pha107.85 60 114.80 2 116.79530.93/36,061
81.11/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha113.22 4 114.97 8 117.21931.35/36,560
82.11/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně122.20 54 113.65 4 117.64731.78/37,059
83.12/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.113.08 8 113.67 4 117.67131.80/37,058
84.18/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava113.83 4 115.66 8 117.82831.96/37,257
85.13/ZSŠUBRT Jan 2007 3 Šumperk114.10 4 128.34 2 118.10232.23/37,556
86.26/ZMREZEK Adam   3 SKVS ČB125.37 12 117.06 2 119.06233.19/38,755
87.8/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója113.08 6 116.49 52 119.07933.21/38,754
88.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor118.29 10 115.75 4 119.74533.88/39,553
89.11/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk120.16 0 116.02 6 120.15634.29/39,952
90.5/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak120.92 0 121.93 2 120.92435.05/40,851
91.13/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy123.01 4 117.04 4 121.03935.17/41,050
92.10/DMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa129.11 54 115.30 6 121.30235.43/41,349
93.11/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus138.04 4 121.67 0 121.67335.80/41,748
94.12/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník123.20 2 119.88 2 121.87736.01/41,947
95.28/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk123.33 4 120.30 2 122.30336.43/42,446
96.13/DMTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz118.90 4 128.66 6 122.9037.03/43,145
97.9/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz123.69 0 121.08 6 123.68637.82/44,044
98.10/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor118.90 52 118.13 6 124.13438.26/44,643
99.25/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha124.93 0 120.49 4 124.4938.62/45,042
100.9/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha132.89 4 121.76 4 125.7639.89/46,541
101.27/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha124.04 2 132.12 4 126.04140.17/46,840
102.12/DMHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB128.44 2 122.62 4 126.62240.75/47,539
103.34/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand126.80 0 130.17 2 126.79940.93/47,738
104.8/ZMMAŤHA Petr 2010 3 VS Tábor123.92 4 127.78 10 127.91642.05/49,037
105.21/ZSVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor122.14 6 137.18 12 128.14242.27/49,236
106.12/VBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec126.26 2 129.78 0 128.25542.39/49,435
107.35/ZSBERAN Tobiáš 2008 Frol121.41 8 129.77 54 129.40543.54/50,734
108.10/VSPÁRTL Miroslav 1954 3 Č.Kruml.130.36 2 129.00 2 131.0045.13/52,633
109.27/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha127.63 4 129.40 2 131.39545.53/53,032
110.16/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa123.51 8 124.02 8 131.50545.64/53,231
111.23/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha129.73 2 135.54 8 131.72945.86/53,430
112.29/ZMZACHYSTAL Adam 2010 3 Boh.Pha146.42 8 132.39 0 132.38946.52/54,229
113.15/ZMSEIDL Marek 2010 3 Boh.Pha134.59 4 128.48 4 132.48346.61/54,328
114.23/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak127.77 58 126.91 6 132.90947.04/54,827
115.15/ZSLEV Ondřej 2008 3 Trutnov146.12 4 128.98 4 132.98247.11/54,926
116.8/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník133.13 0 127.16 6 133.12647.26/55,025
117.9/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy133.53 0 144.22 4 133.5347.66/55,524
118.18/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz132.23 6 134.67 0 134.66848.80/56,823
119.4/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec148.70 2 133.72 2 135.72249.85/58,122
120.32/ZMNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor128.12 8 135.82 0 135.82249.95/58,221
121.22/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice144.08 4 132.50 4 136.50350.63/59,020
122.24/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha139.42 10 123.20 14 137.20451.33/59,819
123.6/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník149.44 56 135.32 2 137.32151.45/59,918
124.17/ZSSVRČINA David 2007 3 Šumperk133.87 4 109.64 56 137.87452.00/60,617
125.19/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB146.54 10 132.40 6 138.40452.53/61,216
126.28/ZMKLÍR Vojtěch   3 USK Pha135.86 6 138.32 2 140.32154.45/63,415
127.2/U23MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha148.47 6 137.28 4 141.27655.41/64,514
128.7/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha143.63 8 140.16 2 142.16356.29/65,613
129.10/VHOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň132.21 12 135.53 108 144.21258.34/67,912
130.19/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn137.89 14 143.61 2 145.6159.74/69,611
131.16/VNOVÁK Jiří 1970 VS Tábor139.87 6 145.04 58 145.86860.00/69,910
132.10/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn183.88 4 139.89 6 145.89360.02/69,99
133.20/ZSROLINEC František 2008 3 Klášter.138.17 20 144.73 6 150.73464.86/75,58
134.39/ZSDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec156.49 50 149.96 6 155.95570.09/81,67
135.36/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov187.77 4 144.90 12 156.90171.03/82,76
136.11/DMADÁMEK Martin 2006 3 Kotva B.102.09 56 118.80 52 158.09172.22/84,15
137.20/ZMŽENTEL Zachariáš 2010 3 USK Pha189.13 12 161.15 10 171.15285.28/99,34
138.37/ZSKOPŘIVA Filip 2008 Č.Kruml.171.88 10 168.00 4 171.99586.13/100,33
139.15/VVYBULKA Jan 1969 3 Kralupy161.12 66 165.88 8 173.87788.01/102,52
140.32/ZSLUTONSKÝ Marek 2008 USK Pha156.83 60 164.46 10 174.4688.59/103,21
141.36/ZMMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.172.83 60 184.37 10 194.374108.50/126,40
142.13/VHADRABA Michal 1976 3 Frol161.35 68 184.10 12 196.10110.23/128,40
143.17/ZMSKALICKÝ Tomáš 2010 3 USK Pha164.43 56 171.36 102 220.425134.56/156,70
144.13/VMFIKEJS Adam 1985 Č.Kruml.188.92 56 163.32 60 223.324137.45/160,10
145.33/ZSKOCUM Šimon 2008 Ot.Strak146.94 164 152.78 110 262.776176.91/206,00
146.37/ZMPROKOPIUS Jan Matěj 2010 USK Pha158.82 114 157.72 258 272.819186.95/217,70
147.34/ZSLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.174.82 160 1.00 999 334.822248.95/289,90
  RUTAR Martin 2003 2 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUMBROVSKÝ Daniel 1991 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOŘEK Michal 1968 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BARTÁK Lukáš 2009 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CIHLÁŘ Filip 2006 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CIHLÁŘ David 2009 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHAVLÍČKOVÁ Kateřina, 0, USK Pha HAVLÍČKOVÁ Kateřina   1 USK Pha104.01 4 102.08 0 102.076 18
2.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV113.51 2 107.46 0 107.4615.38/5,310
3.1/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand111.26 4 112.03 2 114.02511.95/11,76
4.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.132.66 10 123.22 4 127.21625.14/24,65
5.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava127.94 0 133.56 2 127.94325.86/25,34
6.1/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava134.91 0 121.26 10 131.25829.18/28,63
7.2/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand160.50 10 138.00 2 140.00337.92/37,12
8.2/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň171.06 20 148.76 6 154.76152.68/51,61
9.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov154.21 8 155.54 8 162.21360.13/58,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VDOLEŽAL Tomáš
RUBÍN Daniel
1976
1975
3 Kralupy
TJ Dukla
112.39 16 112.87 0 112.871 18
2.2/VMMARTIN Václav
HÁŠA Michal
1971
1981
3 Boh.Pha
Bechyně
110.94 12 109.32 4 113.3160.45/0,414
3.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
123.95 6 119.75 0 119.7476.88/6,110
4. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
146.55 66 130.56 6 136.5623.69/21,09
5.3/ZSKRÁL Ondřej
DVOŘÁK Vít
2008
2009
3 USK Pha
USK Pha
143.24 18 141.05 6 147.05134.18/30,38
6.2/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
144.24 112 148.24 6 154.24341.37/36,77
7.2/ZMMARTIN Jakub
CARDOSELLI Lukas
2009
2010
3 Boh.Pha
Boh.Pha
149.78 24 141.71 14 155.71142.84/38,06
8.3/ZMKOVÁŘ Michal
ROUSEK David
2009
2010
3 KK Opava
KK Opava
154.31 4 169.08 4 158.30845.44/40,35
9.1/ZSBALARIN Evžen
BAAR Patrik
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
155.99 12 150.81 14 164.80851.94/46,04
10.2/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
3 Rakovník
Klatovy
172.52 8 156.88 12 168.88356.01/49,63
11.2/ZSHLADÍK Šimon
ŠTOCHL Vojtěch
2009
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
179.80 20 167.55 14 181.55368.68/60,82
12.1/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 188.03 10 198.02585.16/75,41
13.1/ZMSÝKORA Ondřej
SEIDL Marek
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
185.74 18 255.99 62 203.7490.87/80,50
  CIHLÁŘ David
TÁBORSKÝ Vojtěch
2009
2010
Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KEPŠTA Martin
VANĚK Daniel
2009
2008
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov111.21 4 116.64 4 115.214 0
2.2/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha126.21 6 114.62 2 116.6221.41/1,20
3.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy118.05 4 117.34 0 117.3352.13/1,80
4.4/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV130.02 2 119.81 2 121.8126.60/5,70
5.5/PZMKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB123.27 2 120.83 4 124.8289.62/8,30
6.6/PZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.132.15 10 125.65 0 125.65410.44/9,10
7.7/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň165.40 8 126.17 0 126.16910.96/9,50
8.8/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha124.35 4 141.18 8 128.35313.14/11,40
9.1/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy137.82 8 126.30 6 132.30117.09/14,80
10.9/PZMURBAN František 2011 USK Pha152.95 4 137.49 2 139.48824.28/21,10
11.10/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha174.60 6 138.17 2 140.17424.96/21,70
12.11/PZMBERNARD Ondřej 2011 USK Pha149.15 0 135.35 6 141.35226.14/22,70
13.2/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy147.36 0 148.23 6 147.36332.15/27,90
14.12/PZMSTRNAD Vojtěch 2011 VS Tábor151.02 8 142.02 6 148.02432.81/28,50
15.13/PZMADAMEC Jáchym 2011 Kralupy167.50 114 147.27 2 149.27334.06/29,60
16.14/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor157.39 112 152.16 0 152.16236.95/32,10
17.15/PZMKRÁL Vít 2012 USK Pha153.26 0 157.69 2 153.25538.05/33,00
18.16/PZMBURGER Jonatan 2011 USK Pha179.42 56 152.55 2 154.55339.34/34,10
19.17/PZMKOSTKAN Lukáš 2011 USK Pha1.00 999 153.45 4 157.45142.24/36,70
20.3/PZZJUMROVÁ Johana 2011 USK Pha156.53 8 151.57 6 157.57342.36/36,80
21.4/PZZŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.154.86 10 166.17 60 164.85549.65/43,10
22.5/PZZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor163.91 12 170.26 60 175.90960.70/52,70
23.6/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy146.27 58 144.03 50 194.03378.82/68,40
24.18/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec151.00 62 183.11 64 212.99597.79/84,90
25.19/PZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.226.32 12 217.41 14 231.406116.20/100,90
26.20/PZMRIANT Josef 2013 VS Tábor179.54 66 156.20 112 245.536130.33/113,10
27.21/PZMŠAFAŘÍK Viktor 2011 Č.Kruml.193.40 60 214.43 110 253.40138.19/119,90
28.22/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec213.04 62 156.59 112 268.586153.38/133,10
29.23/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy165.96 112 167.39 150 277.955162.75/141,30
30.24/PZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn149.32 166 154.29 310 315.322200.11/173,70
31.25/PZMMAZANEC Jakub 2011 Klášter.213.61 218 244.07 114 358.07242.86/210,80
32.26/PZMPLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha156.42 260 4.00 999 416.415301.21/261,40
33.27/PZMGLOWACZ Jan   Č.Kruml.251.05 316 169.23 316 485.225370.02/321,20
34.28/PZMJEDLIČKA Adam Kryštof 2012 Klášter.178.54 360 157.78 358 515.778400.57/347,70
35.7/PZZMYŠKOVÁ Dorota 2012 Č.Kruml.159.91 604 127.57 510 637.574522.36/453,40
36.29/PZMDRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec174.32 515 189.81 654 689.316574.11/498,30

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHAVLÍČEK Jan 1982 2+ USK Pha93.53 0 88.41 2 90.412 83
2.4/VKREJČÍ Karel   2 SKVS ČB96.42 0 96.47 0 96.4216.01/6,679
3.2/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV96.73 0 95.05 4 96.736.32/7,075
4.1/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVS ČB100.01 2 97.76 0 97.7597.35/8,171
5. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.102.86 0 98.12 0 98.1177.71/8,567
6.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně104.81 0 99.87 0 99.8669.46/10,563
7.6/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla100.17 0 101.33 0 100.1689.76/10,859
8.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov100.85 2 98.17 2 100.1699.76/10,855
9.2/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha100.99 0 103.19 6 100.98510.58/11,751
10.9/VKUČERA Tomáš   3+ RK Troja102.65 0 100.96 2 102.64812.24/13,547
11.5/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB103.19 0 102.91 0 102.91112.50/13,843
12.2/ZSUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně107.27 0 109.61 4 107.27316.86/18,639
13.1/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha105.54 2 107.39 0 107.3916.98/18,835
14.1/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV106.28 4 106.85 2 108.84518.44/20,434
15.1/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav109.18 0 105.76 4 109.17618.77/20,833
16.8/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.111.79 4 107.48 2 109.4819.07/21,132
17.4/VMDAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK120.07 0 107.81 2 109.81419.40/21,531
18.7/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB109.90 6 109.09 2 111.08920.68/22,930
19.5/VMJÍCHA Dušan 1982 3 So Písek115.81 4 109.84 2 111.8421.43/23,729
20.3/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand112.97 4 110.48 2 112.48222.07/24,428
21.4/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha112.51 0 114.47 4 112.5122.10/24,427
22.3/VBOČEK Zdeněk   2 SKVS ČB112.87 0 140.75 58 112.8722.46/24,826
23.8/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov113.45 10 111.78 2 113.7823.37/25,825
24.6/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.115.79 6 116.58 0 116.57826.17/28,924
25.14/VSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus121.99 2 117.38 0 117.38426.97/29,823
26.3/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor134.85 6 118.66 0 118.65828.25/31,222
27.9/ZSMALINSKÝ Petr 2008 KK Brand121.52 8 117.03 2 119.02828.62/31,721
28.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor118.93 4 116.15 4 120.15229.74/32,920
29.5/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy123.20 2 116.92 4 120.91830.51/33,719
30.7/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.121.35 2 124.20 2 123.35332.94/36,418
31.6/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha123.60 2 121.48 2 123.47933.07/36,617
32.13/VKEŠ Miroslav 1967 3 Soběslav120.54 8 119.63 4 123.63233.22/36,716
33. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor127.93 2 118.27 6 124.26533.86/37,515
34.5/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha121.62 6 116.65 8 124.64534.24/37,914
35.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor127.79 2 125.14 0 125.14334.73/38,413
36.6/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec126.16 2 130.74 2 128.16237.75/41,812
37.10/VVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor131.45 206 123.11 6 129.10638.70/42,811
38.11/ZSKLIMEŠ Daniel 2007 SKVS ČB137.62 4 125.18 4 129.17738.77/42,910
39.7/ZMROUSEK David 2010 KK Opava125.74 8 126.77 4 130.76540.36/44,69
40.12/VKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor135.34 10 127.95 6 133.94843.54/48,28
41.2/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov133.01 2 128.08 54 135.00544.60/49,37
42.10/ZSKRÁL Ondřej 2008 USK Pha147.19 8 138.19 0 138.18947.78/52,86
43.1/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.137.73 8 133.91 6 139.90949.50/54,85
44.7/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník167.85 2 138.83 2 140.83250.42/55,84
45.4/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn140.96 4 154.10 10 144.96254.55/60,33
46.12/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha152.70 54 136.63 12 148.6358.22/64,42
47.5/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn142.02 8 4.00 999 150.02459.61/65,91
48.9/ZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava158.88 6 154.49 8 162.49372.08/79,70
49.3/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB154.80 10 167.24 12 164.80374.39/82,30
50.8/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn165.09 4 166.63 6 169.08978.68/87,00
51.11/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov178.62 60 191.56 10 201.563111.15/122,90
  ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV105.01 2 100.03 0 100.034 51
2.2/VMRÁZOVÁ Renáta 1975 3 SKŽižkov114.62 0 102.44 0 102.442.41/2,447
3.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3+ Šumperk105.73 2 103.66 0 103.6623.63/3,643
4.1/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand107.33 2 107.63 2 109.3349.30/9,342
5.1/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava114.81 6 109.81 0 109.8139.78/9,841
6.4/VPLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky123.31 6 113.30 0 113.29813.27/13,340
7.2/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3+ SKVS ČB117.91 6 111.36 2 113.35813.33/13,339
8.2/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3+ KK Brand119.71 8 112.12 2 114.1214.09/14,138
9.3/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3+ KK Opava115.93 2 112.37 2 114.36614.34/14,337
10.2/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3+ Kralupy116.61 8 113.74 2 115.74415.71/15,736
11.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň127.54 6 116.58 0 116.57816.55/16,535
12.4/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha118.13 0 113.32 6 118.13418.10/18,134
13.4/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha118.36 8 118.42 0 118.42318.39/18,433
14.1/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz119.78 6 116.96 2 118.96218.93/18,932
15.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav124.10 0 120.01 0 120.01119.98/20,031
16.5/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand126.22 8 116.54 4 120.53820.51/20,530
17.2/DMRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor127.83 6 120.91 0 120.90820.88/20,929
18.8/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand126.43 10 120.95 0 120.94920.92/20,928
19.10/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec124.46 56 119.49 2 121.48521.46/21,527
20.3/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.127.29 12 121.57 2 123.57223.54/23,526
21.9/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 3 USK Pha129.31 18 117.14 8 125.13625.11/25,125
22.6/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy125.57 6 124.82 2 126.82126.79/26,824
23.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.119.69 16 126.54 2 128.53728.51/28,523
24.5/VMPŘIBYLOVÁ Karolína 1978 3 Hubertus127.39 2 126.42 4 129.39129.36/29,422
25.3/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec119.69 10 129.03 4 129.68629.66/29,721
26.11/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha131.41 8 125.72 4 129.71629.69/29,720
27.5/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník133.78 6 132.67 0 132.66932.64/32,619
28.9/ZSČELLÁROVÁ Zuzana 2007 3 USK Pha133.35 10 128.92 4 132.92132.89/32,918
29.7/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň148.98 14 124.61 10 134.60534.58/34,617
30.5/ZSLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus128.77 14 128.97 6 134.96934.94/34,916
31.10/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha148.76 20 134.07 2 136.07336.04/36,015
32.4/VMMULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja142.40 2 136.09 0 136.08636.06/36,014
33. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha148.51 8 137.97 0 137.96837.94/37,913
34.1/VPODUŠKOVÁ Marie 1974 3 So Trója153.48 56 137.42 4 141.41541.39/41,412
35.3/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor148.61 4 136.40 6 142.39842.37/42,411
36.3/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa134.30 10 152.93 10 144.29844.27/44,310
37.7/VMŠUTTOVÁ Zita   3 Č.Kruml.140.55 10 154.05 2 150.54550.52/50,59
38.1/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník139.22 14 145.25 10 153.21553.19/53,28
39.7/ZMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.164.63 18 155.27 2 157.26857.24/57,27
40.8/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 3 Boh.Pha153.17 12 154.37 10 164.37264.34/64,36
41.8/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 Hubertus159.77 10 165.32 102 169.76569.74/69,75
42.11/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec173.98 18 171.22 2 173.21873.19/73,24
43.6/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.166.25 12 1.00 999 178.24678.22/78,23
44.2/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz189.42 60 175.61 6 181.60781.58/81,62
45.13/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň188.40 72 178.14 110 260.399160.37/160,31
46.12/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.211.13 68 209.04 62 271.037171.01/171,00
47.4/DMHORÁKOVÁ Ela 2006 Frol165.22 110 4.00 999 275.219175.19/175,10
48.6/VMŠTĚPINOVÁ Šárka 1983 Kadaň166.98 512 117.27 760 678.981578.95/578,80
  ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana
DOLEŽAL Tomáš
1980
1976
3 Kralupy
Kralupy
132.98 10 128.86 2 130.858 2
2.1/ZMVACULOVÁ Silvie
NOVOTNÝ Matyáš
2010
2009
3 KK Brand
KK Brand
141.81 10 144.31 2 146.30915.45/11,81
3.1/DMBAČINA Jan
BLÁHOVÁ Karolína
2006
2007
Č.Lípa
Č.Lípa
213.11 70 197.32 20 217.32286.46/66,10
  RIANTOVÁ Marie
ČAPEK Vojtěch
2006
2002
3 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.2/PZMSUCHÝ Zbyšek   USK Pha116.61 4 115.87 0 115.872 0
2.3/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov120.90 2 118.88 0 118.8763.01/2,60
3.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV126.77 4 125.84 2 127.83511.97/10,30
4.4/PZMKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB133.09 156 125.72 4 129.72413.85/12,00
5.5/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy138.06 2 126.67 4 130.66714.80/12,80
6.6/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha136.93 0 136.39 0 136.3920.52/17,70
7.7/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň181.79 0 154.55 4 158.54942.68/36,80
Oddíl