6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ

19.09.2021   USD Praha - Troja
ředitel: Martin Říha   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMLONG Merle 2006 9 USA118.56 6 112.29 4 116.29 0
2.1/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha118.75 8 138.74 4 126.7510.46/9,00
3.1/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha129.63 4 126.53 16 133.6317.34/14,90
4.2/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha187.64 8 134.97 4 138.9722.68/19,50
5.3/ZSPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha140.58 110 146.58 2 148.5832.29/27,80
6.4/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha151.27 112 157.92 4 161.9245.63/39,20
7.2/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc135.76 104 143.57 110 239.76123.47/106,20
  LONG Kyler 2005 9 USA4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla120.13 6 113.46 0 113.46 75
2.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc119.66 4 115.90 0 115.902.44/2,275
3.2/DMERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha126.28 0 125.09 0 125.0911.63/10,375
4.1/DSMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha125.67 2 127.45 0 127.4513.99/12,368
5.2/DSFREISLEBENOVÁ Patricie 2003 2+ USK Pha124.59 8 125.07 4 129.0715.61/13,862
6.3/DMJANŮ Veronika 2005 1 Olomouc160.65 4 129.12 0 129.1215.66/13,857
7.4/DMSAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.134.92 2 128.41 6 134.4120.95/18,557
8.5/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc148.68 0 130.45 4 134.4520.99/18,557
9.6/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2+ USK Pha130.58 8 128.41 56 138.5825.12/22,153
10.7/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK137.30 2 180.93 8 139.3025.84/22,849
11.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2+ Olomouc141.54 6 140.55 0 140.5527.09/23,946
12.8/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha156.48 4 130.29 12 142.2928.83/25,443
13.3/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc169.57 6 140.46 4 144.4631.00/27,340
14.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava141.04 6 155.58 2 147.0433.58/29,637
15.9/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand191.26 14 145.58 8 153.5840.12/35,435
16.10/DMKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha145.92 8 158.56 2 153.9240.46/35,733
17.11/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK150.57 6 154.40 8 156.5743.11/38,031
18.3/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc156.76 4 158.98 10 160.7647.30/41,729
19.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk167.29 6 171.90 6 173.2959.83/52,727
20.5/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno176.09 8 168.45 6 174.4560.99/53,825
21.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc221.35 6 172.44 6 178.4464.98/57,323
22.6/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc155.82 56 177.81 12 189.8176.35/67,321
23.4/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor170.19 20 187.85 20 190.1976.73/67,619
24.12/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc189.11 108 170.00 58 228.00114.54/101,017
  VOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand1.00 999 4.00 999 999.00 0
  STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23BÁRTA Jan, 2000, USK Pha BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha90.75 0 92.13 0 90.75 75
2. CVIKL Ondřej, 1992, USK Pha CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha92.10 0 92.34 0 92.101.35/1,575
3.2/U23TICHÝ Štěpán, 2000, TJ Dukla TICHÝ Štěpán 2000 1 TJ Dukla96.39 2 94.31 0 94.313.56/3,975
4.1/DSRUDORFER Martin 2003 1 Olomouc96.32 4 93.68 2 95.684.93/5,475
5. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 TJ Dukla95.93 0 93.50 50 95.935.18/5,775
6.3/U23POHANKA Vít 2000 2 Klatovy99.91 2 96.42 0 96.425.67/6,275
7.1/DMBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla96.45 0 102.12 0 96.455.70/6,368
8.2/DSTURNER Karel 2004 2 Sušice99.16 2 96.86 0 96.866.11/6,762
9.3/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha97.93 0 98.94 2 97.937.18/7,957
10. PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha98.57 0 98.18 4 98.577.82/8,653
11.4/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava107.91 2 98.84 0 98.848.09/8,953
12.4/DSMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava99.53 4 94.91 4 98.918.16/9,049
13.2/DMNOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc97.05 2 99.75 2 99.058.30/9,146
14.5/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice99.22 56 97.19 2 99.198.44/9,343
15.5/U23FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha100.93 0 97.82 2 99.829.07/10,040
16.6/DSHRŇÁK Jáchym 2004 2+ Kralupy102.08 2 100.34 0 100.349.59/10,637
17.7/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc108.67 156 100.63 0 100.639.88/10,935
18. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha101.39 0 100.62 2 101.3910.64/11,733
19.3/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha104.66 2 101.72 0 101.7210.97/12,131
20. MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha97.85 4 102.37 150 101.8511.10/12,229
21.4/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha99.91 2 97.77 54 101.9111.16/12,329
22.8/DSVENC Štěpán 2004 2+ TJ Dukla111.36 0 99.95 2 101.9511.20/12,327
23.5/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha100.89 2 103.25 0 102.8912.14/13,425
24.6/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk99.01 4 101.45 104 103.0112.26/13,523
25. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí102.06 2 109.16 106 104.0613.31/14,721
26.9/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB111.29 62 100.07 4 104.0713.32/14,719
27. DUPAL Jiří 1991 2 Olomouc102.18 2 106.46 0 104.1813.43/14,817
28.7/DMZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha108.76 2 103.09 2 105.0914.34/15,815
29. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava101.16 50 101.61 4 105.6114.86/16,414
30.1/VMRŮZEK David 1976 2 TJ Dukla103.63 2 108.01 4 105.6314.88/16,413
31. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky106.78 50 103.68 2 105.6814.93/16,512
32.8/DMKUTEK Michal 2006 2 TJ Dukla106.63 60 99.86 6 105.8615.11/16,711
33.10/DSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB110.99 0 105.92 0 105.9215.17/16,710
34.6/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk104.71 60 98.97 8 106.9716.22/17,99
35. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno105.40 2 109.47 0 107.4016.65/18,38
36.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor103.53 4 104.92 52 107.5316.78/18,57
37.9/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB106.11 2 107.34 4 108.1117.36/19,16
38.11/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc107.25 2 106.68 50 109.2518.50/20,45
39.12/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice103.73 6 104.87 6 109.7318.98/20,94
40.13/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha121.16 6 107.98 2 109.9819.23/21,23
41.2/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice108.11 2 107.11 4 110.1119.36/21,32
42.10/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha107.07 4 104.66 100 111.0720.32/22,41
43.11/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec115.88 4 109.33 2 111.3320.58/22,70
44.12/DMDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB107.97 4 114.35 2 111.9721.22/23,40
45.13/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor108.20 4 118.75 54 112.2021.45/23,60
46.7/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky113.66 6 108.56 4 112.5621.81/24,00
47.14/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm107.20 6 113.66 2 113.2022.45/24,70
48.14/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc112.49 4 111.56 2 113.5622.81/25,10
49.8/U23HALA Jiří 2002 2 Olomouc112.13 2 107.01 52 114.1323.38/25,80
50.3/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz110.52 4 112.73 4 114.5223.77/26,20
51.15/DSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm112.63 2 4.00 999 114.6323.88/26,30
52.9/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec111.08 6 108.95 6 114.9524.20/26,70
53.16/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol112.20 6 109.57 6 115.5724.82/27,30
54.15/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha120.38 6 115.74 0 115.7424.99/27,50
55.4/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand113.79 2 118.79 104 115.7925.04/27,60
56.10/U23BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.113.65 4 114.27 2 116.2725.52/28,10
56.16/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice116.27 0 124.18 56 116.2725.52/28,10
58.11/U23NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha111.21 6 102.96 404 117.2126.46/29,20
59.5/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand118.75 6 116.07 2 118.0727.32/30,10
60.6/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand116.95 2 114.27 4 118.2727.52/30,30
61.2/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy112.57 56 110.51 8 118.5127.76/30,60
62.7/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí112.61 6 123.41 58 118.6127.86/30,70
63.17/DMBOMBIC Erik 2005 2 SKVS ČB115.13 4 119.31 12 119.1328.38/31,30
64.12/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno147.15 18 116.40 4 120.4029.65/32,70
65.18/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy115.16 106 118.52 2 120.5229.77/32,80
66.17/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh118.58 2 112.45 52 120.5829.83/32,90
67.19/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB118.02 4 102.87 50 122.0231.27/34,50
68.20/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand120.17 2 4.00 999 122.1731.42/34,60
69.8/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava142.00 6 120.34 2 122.3431.59/34,80
70.9/ZSBAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha122.72 4 118.53 4 122.5331.78/35,00
71. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa121.87 8 120.94 2 122.9432.19/35,50
72.21/DMMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice118.63 8 123.01 2 125.0134.26/37,80
73.10/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc203.19 56 121.72 4 125.7234.97/38,50
74.18/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand133.84 6 123.74 2 125.7434.99/38,60
75.11/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky122.64 4 121.86 4 125.8635.11/38,70
76.19/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná121.94 6 124.07 2 126.0735.32/38,90
77.13/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky125.95 2 118.43 8 126.4335.68/39,30
78. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa122.47 4 125.88 106 126.4735.72/39,40
79.22/DMMILYAN Daniel 2006 2 L.Žatec120.48 6 128.07 6 126.4835.73/39,40
80.14/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava120.68 8 120.25 8 128.2537.50/41,30
80.12/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice124.25 4 127.03 4 128.2537.50/41,30
82.13/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK127.56 2 4.00 999 129.5638.81/42,80
83.14/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava126.78 4 131.32 62 130.7840.03/44,10
84.15/ZSKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc129.25 2 129.52 8 131.2540.50/44,60
85.20/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí130.09 56 122.45 14 136.4545.70/50,40
86.23/DMBERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.139.13 8 131.90 6 137.9047.15/52,00
87.24/DMKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava138.32 6 137.29 6 143.2952.54/57,90
88.15/U23PROCHÁZKA Josef 2002 2+ TJ Dukla96.54 56 104.15 102 152.5461.79/68,10
89.16/U23VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky100.72 52 103.78 54 152.7261.97/68,30
90.25/DMCAPALINI Daniel 2005 2 TJ Dukla102.39 54 107.58 52 156.3965.64/72,30
91.1/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa166.02 6 150.31 8 158.3167.56/74,40
92.21/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk122.23 50 123.83 58 172.2381.48/89,80
  URBAN Michal 2004 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUTAR Martin 2003 2 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/VMJINDRÁK Petr
KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna
1969
1985
2 Tech.Pha
Sláv.HK
145.43 16 143.91 10 153.91 75
2.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie
MOTLOVÁ Andrea
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
153.03 10 187.00 12 163.039.12/5,968
3.1/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
193.97 58 178.07 6 184.0730.16/19,662
  NOVÁK Václav
RIANTOVÁ Anežka
2005
2008
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23BEKOVÁ Kateřina, 2002, TJ Dukla BEKOVÁ Kateřina 2002 1 TJ Dukla107.36 2 105.35 2 107.35 75
2.1/DMGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice115.08 10 109.62 0 109.622.27/2,175
3.2/DMŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB111.03 2 109.82 0 109.822.47/2,368
4.2/U23KARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 TJ Dukla110.38 0 108.29 2 110.292.94/2,762
5.3/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha110.27 2 107.63 4 111.634.28/4,062
6.4/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc114.37 4 111.98 0 111.984.63/4,357
7. MATULKOVÁ Jana 1996 2 TJ Dukla112.40 0 115.88 4 112.405.05/4,757
8.5/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.124.13 104 113.05 0 113.055.70/5,353
9.6/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc113.32 0 119.50 2 113.325.97/5,649
10.3/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha113.20 2 107.86 6 113.866.51/6,146
11.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy112.62 2 119.75 106 114.627.27/6,846
12.7/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava118.16 4 113.89 2 115.898.54/8,043
13.4/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy112.67 4 116.47 58 116.679.32/8,740
14.2/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK129.14 4 116.96 0 116.969.61/9,040
15.8/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus114.08 4 119.02 4 118.0810.73/10,037
16.5/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor119.40 0 118.37 0 118.3711.02/10,335
17.9/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn116.16 4 115.68 58 120.1612.81/11,933
18.3/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB132.81 0 120.19 0 120.1912.84/12,031
19.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK121.30 0 121.07 0 121.0713.72/12,829
20.6/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky121.30 4 121.72 0 121.7214.37/13,427
21.10/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 TJ Dukla125.12 6 121.83 0 121.8314.48/13,525
22.7/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK122.08 0 118.09 4 122.0814.73/13,723
23.11/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand143.89 0 120.07 4 124.0716.72/15,621
24.12/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha117.03 8 125.16 0 125.0317.68/16,519
25.13/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha126.10 4 121.24 4 125.2417.89/16,717
26.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn120.06 6 119.91 6 125.9118.56/17,315
27.14/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc126.16 0 4.00 999 126.1618.81/17,514
28.4/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha122.41 6 122.57 54 128.4121.06/19,613
29. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy127.11 4 128.97 0 128.9721.62/20,112
30.5/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy125.10 4 125.27 6 129.1021.75/20,311
31.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava125.14 4 150.99 52 129.1421.79/20,310
32.3/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc137.03 52 127.51 2 129.5122.16/20,69
33.4/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand128.21 2 129.46 8 130.2122.86/21,38
34.5/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB140.34 8 130.82 0 130.8223.47/21,97
35.15/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy131.42 4 133.85 0 133.8526.50/24,76
36.16/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná138.10 6 134.68 0 134.6827.33/25,55
37.17/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha138.18 2 128.89 6 134.8927.54/25,74
38.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk135.75 58 133.23 2 135.2327.88/26,03
39.7/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand181.63 2 133.88 6 139.8832.53/30,32
40.8/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice131.50 10 136.90 50 141.5034.15/31,81
41.9/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 2 Kralupy136.60 12 134.69 8 142.6935.34/32,90
42.10/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor160.09 58 142.34 4 146.3438.99/36,30
43.11/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc140.68 8 155.63 58 148.6841.33/38,50
44.18/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy141.56 8 162.86 8 149.5642.21/39,30
45.19/DMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice204.33 58 143.75 6 149.7542.40/39,50
46.6/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava147.71 8 142.18 8 150.1842.83/39,90
47.12/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc154.44 8 149.28 2 151.2843.93/40,90
48.13/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc148.38 106 151.60 0 151.6044.25/41,20
49.14/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha148.04 106 141.71 10 151.7144.36/41,30
50.15/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy168.17 4 149.93 4 153.9346.58/43,40
51.7/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc151.29 10 148.43 8 156.4349.08/45,70
52.20/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 Ostrava275.03 10 173.23 4 177.2369.88/65,10
  CHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 1 USK Pha98.90 0 109.84 4 98.90 75
2. VĚTROVSKÝ Jan, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha99.20 0 100.07 52 99.200.30/0,375
3.2/DSKRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc103.55 0 100.75 0 100.751.85/1,975
4.3/DSURBAN Michal 2004 2+ Šumperk115.06 2 104.35 0 104.355.45/5,575
5.1/VMKARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha104.13 2 104.86 52 106.137.23/7,368
6.1/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha111.31 0 107.55 0 107.558.65/8,768
7.4/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha105.76 2 107.74 4 107.768.86/9,062
8.2/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja108.26 0 109.76 2 108.269.36/9,557
9. FOUKAL Pavel 1987 2+ TJ Dukla109.20 0 109.40 0 109.2010.30/10,453
10.1/U23URBAN Daniel 2001 1 TJ Dukla108.87 2 109.37 0 109.3710.47/10,649
11.2/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha109.49 0 112.34 102 109.4910.59/10,749
12.5/DSPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha107.57 2 113.72 50 109.5710.67/10,846
13.6/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVS ČB119.05 156 107.20 4 111.2012.30/12,443
14.3/VMLESKOVJAN Martin 1986 2+ Tech.Pha110.40 2 109.93 8 112.4013.50/13,740
15.1/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand116.17 0 112.50 0 112.5013.60/13,837
16.7/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB114.28 4 111.03 2 113.0314.13/14,335
17.3/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha113.08 0 111.19 2 113.0814.18/14,333
18.4/DMHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK125.65 8 110.85 4 114.8515.95/16,131
19.4/VMMALÝ Vojtěch 1986 2+ USK Pha113.71 2 113.06 102 115.7116.81/17,029
20.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK115.89 0 117.00 0 115.8916.99/17,227
21.8/DSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov114.26 2 115.55 4 116.2617.36/17,625
22.2/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn119.34 6 116.78 0 116.7817.88/18,123
23.9/DSRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm113.26 4 114.07 4 117.2618.36/18,621
24.5/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK117.52 0 116.36 2 117.5218.62/18,819
25.6/DMVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor118.29 0 120.01 4 118.2919.39/19,617
26.7/DMINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK122.76 4 114.40 6 120.4021.50/21,715
27.8/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov122.40 4 122.32 0 122.3223.42/23,714
28.9/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc123.21 4 123.32 0 123.3224.42/24,713
29.2/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK131.25 4 122.19 4 126.1927.29/27,612
30.10/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol130.20 4 120.80 8 128.8029.90/30,211
31.3/U23BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.121.81 8 136.66 104 129.8130.91/31,310
32.10/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn125.85 8 127.90 2 129.9031.00/31,39
33. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Jablonec124.52 10 124.82 6 130.8231.92/32,38
34.11/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc126.13 8 126.38 8 134.1335.23/35,67
35.11/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.132.54 2 141.40 8 134.5435.64/36,06
36.12/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov134.16 6 126.76 8 134.7635.86/36,35
37.12/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc129.71 6 121.21 54 135.7136.81/37,24
38.3/ZSKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc135.29 4 152.61 4 139.2940.39/40,83
39.13/DSHRIC Ondřej 2004 2 Olomouc137.99 2 153.23 0 139.9941.09/41,52
40.13/DMŠTERCL Dominik 2005 2 TJ Dukla138.22 4 132.48 8 140.4841.58/42,01
41. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.144.35 60 4.00 999 204.35105.45/106,60
  CVIKL Ondřej 1992 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/VMSUCHÝ Ondřej, 1979, TJ Dukla
 SUCHÝ Ondřej
POLLERT Jaroslav
1979
1971
2 TJ Dukla
USK Pha
146.91 6 134.49 6 140.49 75
2.1/U23POHANKA Vít, 2000, Klatovy
 POHANKA Vít
WENDL Denis, 2000, Horš.Týn WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
134.53 8 4.00 999 142.532.04/1,568
3.1/VKAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
1 SKŽižkov
Kotva B.
150.54 10 143.88 8 151.8811.39/8,162
4. FOUKAL Pavel
UHLÍK Kryštof
1987
2008
2 TJ Dukla
KK Brand
155.92 8 149.09 10 159.0918.60/13,262
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.C2X
0/2/50
2.C2X
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
140/1/040/1/024/0/024/0/04/0/04/0/03/0/03/0/091/1/092/0/052/0/052/0/0214/2/0215/1/0429/3/0
239/2/040/1/021/3/020/4/04/0/04/0/02/1/03/0/087/4/188/2/250/2/049/2/1203/12/1204/9/3407/21/4
341/0/040/1/024/0/022/2/04/0/04/0/03/0/03/0/087/5/089/1/241/9/246/5/1200/14/2204/9/3404/23/5
437/4/039/1/123/1/021/3/03/1/02/2/02/1/03/0/084/8/089/3/048/4/051/1/0197/19/0205/10/1402/29/1
539/2/038/3/020/4/020/4/03/1/03/1/02/1/01/2/082/9/183/9/043/8/148/3/1189/25/2193/22/1382/47/3
641/0/040/0/121/2/122/2/04/0/04/0/03/0/03/0/091/1/090/2/052/0/052/0/0212/3/1211/4/1423/7/2
739/2/039/2/023/1/020/4/04/0/04/0/03/0/01/2/082/10/079/12/145/6/147/5/0196/19/1190/25/1386/44/2
839/2/041/0/020/4/019/5/03/1/02/2/02/1/03/0/077/15/080/12/038/14/042/10/0179/37/0187/29/0366/66/0
938/3/034/5/216/8/017/6/14/0/02/2/02/0/12/1/066/16/1067/15/1039/9/440/9/3165/36/15162/38/16327/74/31
1034/6/129/12/020/4/021/3/03/1/03/1/02/1/03/0/076/15/176/11/548/4/045/7/0183/31/2177/34/5360/65/7
1139/1/138/2/120/4/023/1/04/0/04/0/02/1/03/0/089/3/087/5/047/4/149/3/0201/13/2204/11/1405/24/3
1239/2/041/0/017/7/023/1/04/0/04/0/03/0/03/0/090/1/187/4/150/2/050/2/0203/12/1208/7/1411/19/2
1335/6/036/5/017/6/121/3/03/1/04/0/03/0/03/0/085/5/289/3/051/1/050/2/0194/19/3203/13/0397/32/3
1436/5/038/3/017/6/118/6/02/2/02/2/03/0/01/2/090/2/090/2/047/5/049/3/0195/20/1198/18/0393/38/1
1535/5/139/1/120/4/019/5/01/3/03/1/00/3/00/3/083/9/088/2/246/6/048/4/0185/30/1197/16/3382/46/4
1639/1/137/3/120/4/021/3/04/0/04/0/02/1/02/1/081/11/077/14/145/7/046/6/0191/24/1187/27/2378/51/3
1736/5/033/7/117/7/017/7/04/0/04/0/00/3/02/1/076/16/067/21/434/18/044/7/1167/49/0167/43/6334/92/6
1841/0/040/1/023/1/024/0/03/1/04/0/02/1/03/0/091/1/089/1/252/0/051/1/0212/4/0211/3/2423/7/2
1937/4/039/2/022/2/021/3/03/1/04/0/02/1/03/0/084/8/083/7/248/4/052/0/0196/20/0202/12/2398/32/2
2037/4/039/2/021/3/023/1/03/1/04/0/02/1/02/1/075/16/179/12/150/1/147/4/1188/26/2194/20/2382/46/4
2134/7/035/5/124/0/023/0/12/2/04/0/03/0/02/1/082/10/084/6/247/5/048/4/0192/24/0196/16/4388/40/4
2237/4/036/4/123/1/021/3/03/1/03/1/02/1/03/0/080/11/184/6/244/8/044/8/0189/26/1191/22/3380/48/4
Oddíl