4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ

13.06.2021   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:48,85 00:48,91 00:48,91 75/190/0
2. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:49,91 00:49,19 00:49,190.28/0,668/178/0
3. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:50,48 00:50,17 00:50,171.26/2,662/166/0
4.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel00:49,67 00:50,20 00:50,201.29/2,657/0/117
5.1/DSVANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor00:49,01 00:50,59 00:50,591.68/3,453/154/0
6. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno00:50,16 00:50,66 00:50,661.75/3,649/0/105
7.2/DSSALAJ František 2004 1 Litovel00:50,20 00:51,00 00:51,002.09/4,346/0/93
8.3/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm00:50,02 00:53,16 00:53,164.25/8,743/0/81
9. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:58,10 00:50,62 00:50,621.71/3,540/0/69
10.2/U23JANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:51,57 00:50,71 00:50,711.80/3,737/0/57
11.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:50,80 00:50,94 00:50,801.89/3,935/142/0
12. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:52,77 00:51,02 00:51,022.11/4,333/130/0
13.4/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc00:52,55 00:51,28 00:51,282.37/4,831/0/51
14. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:55,23 00:51,67 00:51,672.76/5,629/118/0
15.3/U23URBAN Daniel 2001 TJ Dukla00:52,18 00:53,19 00:52,183.27/6,727/106/0
16.1/VMŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:53,23 00:52,19 00:52,193.28/6,725/94/0
17.4/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.00:53,00 00:55,19 00:53,004.09/8,423/82/0
18.5/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:53,12 00:53,48 00:53,124.21/8,621/70/0
19.6/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.00:53,23 00:55,13 00:53,234.32/8,819/58/0
20.5/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.00:56,02 00:53,52 00:53,524.61/9,417/52/0
21.6/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:53,72 00:55,56 00:53,724.81/9,815/46/0
22.7/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.00:54,03 00:54,27 00:54,035.12/10,514/40/0
23.8/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel00:54,19 00:00,00 00:54,195.28/10,813/0/45
24.9/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov00:54,49 00:54,67 00:54,495.58/11,412/34/0
25. RUBINT Martin 1990 2 Kroměříž00:54,65 00:56,23 00:54,655.74/11,711/0/39
26.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha00:54,77 00:56,42 00:54,775.86/12,010/28/0
27.1/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov00:55,63 00:55,00 00:55,006.09/12,59/22/0
28.2/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.00:59,40 00:55,43 00:55,436.52/13,38/16/0
29.10/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc00:56,73 00:55,60 00:55,606.69/13,77/0/33
30.3/DMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav00:55,78 00:57,44 00:55,786.87/14,06/10/0
31.4/DMPAPULA Jan 2005 2 Litovel00:55,89 00:57,20 00:55,896.98/14,35/0/27
32.5/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:56,09 01:03,64 00:56,097.18/14,74/4/0
33.11/DSFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.00:56,10 00:56,96 00:56,107.19/14,73/3/0
34.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel00:58,02 00:00,00 00:58,029.11/18,62/0/21
34.6/DMGEPRT David 2005 2 Litovel00:58,84 00:58,02 00:58,029.11/18,61/0/15
36.7/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc01:01,06 00:58,04 00:58,049.13/18,70/0/9
37.8/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel00:58,97 00:58,41 00:58,419.50/19,40/0/8
38.2/VMUNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub.01:19,53 00:59,30 00:59,3010.39/21,20/2/0
39.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto00:59,50 01:07,27 00:59,5010.59/21,70/1/0
40.3/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha01:00,02 01:00,65 01:00,0211.11/22,70/0/0
41.12/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:00,45 01:05,50 01:00,4511.54/23,60/0/7
42.9/DMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:01,05 01:02,49 01:01,0512.14/24,80/0/6
43.2/VSREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno01:05,28 01:03,46 01:03,4614.55/29,70/0/5
44.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc01:08,35 01:04,21 01:04,2115.30/31,30/0/4
45.10/DMČAMEK David 2006 3 Litovel01:04,46 01:32,08 01:04,4615.55/31,80/0/3
46.3/ZSHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz01:23,69 01:06,21 01:06,2117.30/35,40/0/0
47.4/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:07,02 01:07,94 01:07,0218.11/37,00/0/2
48.1/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc01:10,76 01:15,68 01:10,7621.85/44,70/0/1
49.5/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel01:12,66 59:59,99 01:12,6623.75/48,60/0/0
50.2/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc01:21,50 01:17,31 01:17,3128.40/58,10/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:49,99 00:50,28 00:50,28 75/0/111
2.2/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:51,72 00:50,44 00:50,440.16/0,368/0/99
3.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:50,59 00:50,56 00:50,560.29/0,662/0/87
4.2/DSKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:52,94 00:52,00 00:52,001.72/3,457/87/0
5.3/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:51,31 00:52,68 00:52,682.40/4,853/75/0
6.4/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno00:52,86 00:53,17 00:53,172.89/5,749/0/75
7.3/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.00:53,42 00:53,93 00:53,933.65/7,346/63/0
8.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc00:53,12 00:54,49 00:54,494.21/8,443/0/63
9.5/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:53,73 00:57,17 00:53,733.45/6,940/51/0
10.6/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 Č.Kruml.00:54,74 01:05,27 00:54,744.46/8,937/39/0
11.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 1 Vys.Mýto00:55,81 00:54,96 00:54,964.68/9,335/33/0
12.3/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK00:56,17 00:55,33 00:55,335.05/10,033/0/51
13.4/DSRETKOVÁ Marie 2003 1 Olomouc00:58,60 00:55,57 00:55,575.30/10,531/0/39
14.5/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:56,77 00:55,66 00:55,665.38/10,729/0/33
15.6/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz00:57,23 00:55,77 00:55,775.49/10,927/27/0
16.1/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha00:57,11 00:55,95 00:55,955.67/11,325/21/0
17.7/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:57,40 00:56,18 00:56,185.90/11,723/15/0
18.4/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:57,50 00:56,49 00:56,496.21/12,421/0/27
19.8/DSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK00:56,66 00:58,33 00:56,666.38/12,719/0/21
20.9/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz00:58,17 00:56,87 00:56,876.59/13,117/9/0
21.2/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc01:00,60 00:57,10 00:57,106.82/13,615/0/15
22.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc00:59,91 00:57,28 00:57,287.00/13,914/0/9
23.3/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc00:57,79 00:58,00 00:57,797.51/14,913/0/8
24.10/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz00:57,85 00:58,26 00:57,857.57/15,112/3/0
24.5/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná00:59,11 00:57,85 00:57,857.57/15,111/0/7
26.6/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:58,61 00:58,56 00:58,568.29/16,510/0/6
27.7/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:02,04 00:58,73 00:58,738.45/16,89/0/5
28.7/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.00:59,50 01:05,37 00:59,509.22/18,38/2/0
29.4/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno01:02,35 00:59,87 00:59,879.59/19,17/0/4
30.5/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc01:02,46 01:00,22 01:00,229.94/19,86/0/3
31.11/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc01:03,05 01:03,39 01:03,0512.77/25,45/0/2
32.12/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 2 Pardub.01:03,28 01:09,11 01:03,2813.00/25,94/1/0
33.6/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:07,74 01:05,84 01:05,8415.56/30,93/0/1
34.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.01:08,67 01:06,53 01:06,5316.25/32,32/0/0
35.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc02:02,72 01:14,87 01:14,8724.59/48,91/0/0
36. NOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993549.71/7.059,90/0/0
37. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 59:59,993549.71/7.059,90/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:45,49 00:45,04 00:45,04 75/201/0
2. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:45,91 00:45,62 00:45,620.58/1,368/0/182
3.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:45,77 00:45,67 00:45,670.63/1,462/189/0
4.1/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc00:45,97 00:45,85 00:45,850.81/1,857/0/170
5.1/DMNOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc00:44,90 00:45,91 00:45,910.87/1,953/0/158
6.2/DSHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc00:45,56 00:45,92 00:45,920.88/2,049/0/146
7.3/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz00:46,66 00:46,00 00:46,000.96/2,146/177/0
8.4/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha00:45,69 00:46,26 00:46,261.22/2,743/165/0
9.5/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno00:45,65 00:46,62 00:46,621.58/3,540/0/134
10.6/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Boh.Pha00:46,94 00:46,99 00:46,991.95/4,337/153/0
11.3/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily00:47,21 00:47,43 00:47,212.17/4,835/141/0
12.4/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno00:47,22 00:48,83 00:47,222.18/4,833/0/122
13. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:47,49 00:00,00 00:47,492.45/5,431/0/110
14.5/DSRUDORFER Martin 2003 1 Olomouc00:47,51 00:48,26 00:47,512.47/5,529/0/98
15.7/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc00:48,54 00:47,96 00:47,962.92/6,527/0/86
16.2/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:48,15 00:49,44 00:48,153.11/6,925/129/0
17.8/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:48,62 00:48,17 00:48,173.13/6,923/0/74
18.3/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:52,28 00:48,27 00:48,273.23/7,221/123/0
19.9/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:48,40 00:50,08 00:48,403.36/7,519/0/62
20.6/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm00:49,32 00:48,44 00:48,443.40/7,517/0/56
21.7/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:49,63 00:48,92 00:48,923.88/8,615/0/50
22.10/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Pardub.00:48,98 00:49,86 00:48,983.94/8,714/117/0
23.4/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:51,35 00:49,72 00:49,724.68/10,413/0/44
24.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:49,75 00:51,02 00:49,754.71/10,512/111/0
25.8/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily00:00,00 00:49,96 00:49,964.92/10,911/105/0
26.11/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:51,70 00:50,06 00:50,065.02/11,110/99/0
27.9/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand00:50,08 01:00,98 00:50,085.04/11,29/93/0
28. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:50,21 00:50,42 00:50,215.17/11,58/87/0
29.5/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:50,41 00:50,57 00:50,415.37/11,97/0/38
30.12/U23KYZLÍK Milan 1999 Roudnice00:00,00 00:50,49 00:50,495.45/12,16/81/0
31.10/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště00:50,79 00:53,03 00:50,795.75/12,85/75/0
32.11/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand00:57,15 00:51,08 00:51,086.04/13,44/69/0
33.1/VMZDRÁHAL Jan 1985 3 TJ Dukla00:51,23 00:51,37 00:51,236.19/13,73/63/0
34.6/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily00:52,27 00:51,40 00:51,406.36/14,12/57/0
35.12/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí00:52,13 00:51,43 00:51,436.39/14,21/0/32
36.7/DMSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:51,51 00:52,60 00:51,516.47/14,40/51/0
37.13/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:56,18 00:51,59 00:51,596.55/14,50/45/0
38.14/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí00:54,77 00:51,85 00:51,856.81/15,10/0/26
39.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:51,91 00:53,53 00:51,916.87/15,30/39/0
40.15/DSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.00:51,97 00:51,92 00:51,926.88/15,30/33/0
41.1/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:52,44 00:52,19 00:52,197.15/15,90/27/0
42.8/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště00:55,24 00:52,53 00:52,537.49/16,60/21/0
43.16/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:54,30 00:52,66 00:52,667.62/16,90/15/0
44.9/DMPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha00:53,25 00:54,87 00:53,258.21/18,20/14/0
45.17/DSPŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha00:55,31 00:53,80 00:53,808.76/19,40/13/0
46.18/DSJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand00:54,01 01:10,54 00:54,018.97/19,90/12/0
47.3/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:54,88 00:54,26 00:54,269.22/20,50/0/20
48.2/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí00:58,33 00:54,46 00:54,469.42/20,90/0/14
49.3/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily00:54,47 00:57,99 00:54,479.43/20,90/11/0
50.4/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:54,48 00:55,43 00:54,489.44/21,00/0/8
51.10/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:54,89 00:55,57 00:54,899.85/21,90/10/0
52.11/DMZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto00:55,78 00:55,66 00:55,6610.62/23,60/9/0
53.19/DSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná01:07,38 00:55,69 00:55,6910.65/23,60/0/7
54.5/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:55,74 00:55,96 00:55,7410.70/23,80/0/6
55.12/DMSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily00:55,75 01:09,98 00:55,7510.71/23,80/8/0
56.1/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:57,63 00:55,81 00:55,8110.77/23,90/0/5
57.6/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto00:55,95 00:59,66 00:55,9510.91/24,20/7/0
58.13/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 3 Č.Kruml.00:56,00 00:00,00 00:56,0010.96/24,30/6/0
59.13/DMPOPELKA Petr 2005 KK Brand00:56,53 00:00,00 00:56,5311.49/25,50/5/0
60.14/U23BERKA Štěpán 2002 3 Litovel00:58,20 00:57,40 00:57,4012.36/27,40/0/4
61.7/ZSHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz00:58,06 00:58,91 00:58,0613.02/28,90/4/0
62.2/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc00:58,11 00:59,61 00:58,1113.07/29,00/0/3
63.14/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha00:59,03 01:13,03 00:59,0313.99/31,10/3/0
64.8/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc00:59,96 01:01,48 00:59,9614.92/33,10/0/2
65.3/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.01:00,56 01:03,96 01:00,5615.53/34,50/2/0
66.1/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa01:03,71 01:01,00 01:01,0015.96/35,40/1/0
67.9/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto01:03,32 01:02,07 01:02,0717.03/37,80/0/0
68.4/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc01:05,84 01:28,96 01:05,8420.80/46,20/0/1
69.10/ZSSEKANINA Matěj 2008 VS Desná01:06,34 01:06,50 01:06,3421.30/47,30/0/0
70. MRŮZEK Kamil 1977 1 Semily00:00,00 00:00,00 59:59,993554.95/7.892,90/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:57,92 00:55,42 00:55,42 75/0/99
2.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno00:58,67 00:58,52 00:58,523.10/5,668/0/87
3.2/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza, 2003, Č.Kruml. KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 MT Č.Kruml.01:00,89 00:58,61 00:58,613.19/5,862/42/0
4.2/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:58,63 00:59,95 00:59,954.53/8,257/0/75
5.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc00:57,61 01:00,05 01:00,054.63/8,453/0/63
6.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:00,22 01:02,20 01:02,206.78/12,249/30/0
7.4/U23ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc01:01,75 01:03,15 01:03,157.73/13,946/0/51
8.3/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.00:59,08 01:23,19 01:23,1927.77/50,143/18/0
9.4/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc01:02,87 01:00,03 01:00,034.61/8,340/0/39
10.5/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc01:03,65 01:02,06 01:02,066.64/12,037/0/27
11.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:04,89 01:02,40 01:02,406.98/12,635/6/0
12.3/DMJANŮ Veronika 2005 1 Olomouc01:03,40 01:04,17 01:03,407.98/14,433/0/15
13.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc01:11,02 01:06,35 01:06,3510.93/19,731/0/9
14.5/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc01:11,27 01:13,39 01:11,2715.85/28,629/0/3
15.2/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc01:17,68 01:11,34 01:11,3415.92/28,727/0/2
16.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:18,97 01:17,78 01:17,7822.36/40,325/0/1
17. JÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993544.57/6.395,80/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
00:48,75 00:48,15 00:48,15 75/136/0
2. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
00:48,53 00:48,77 00:48,770.62/1,368/0/97
3. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:49,10 00:49,44 00:49,441.29/2,762/124/0
4. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 TJ Dukla
USK Pha
00:48,75 00:49,48 00:49,481.33/2,857/112/0
5.1/DSVANĚK Matěj
RAŠNER Karel
2004
2004
1 VS Tábor
Postřelm
00:49,01 00:50,38 00:50,382.23/4,653/100/85
6.2/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
00:50,30 00:50,97 00:50,972.82/5,949/0/73
7. JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Olomouc
00:49,74 00:51,88 00:51,883.73/7,746/88/61
8.1/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:50,83 00:52,75 00:52,754.60/9,643/0/49
9.3/DSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
00:51,20 00:51,82 00:51,203.05/6,340/76/0
10.1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:51,49 00:51,46 00:51,463.31/6,937/64/0
11. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:51,85 00:51,66 00:51,663.51/7,335/52/0
12.1/VMZDRÁHAL Jan
CUC Michal
1985
1977
TJ Dukla
Tech.Pha
00:51,91 00:51,71 00:51,713.56/7,433/40/0
13.4/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
00:52,51 00:51,73 00:51,733.58/7,431/28/0
14.2/U23ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:53,39 00:52,53 00:52,534.38/9,129/22/0
15.2/VJINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
00:52,61 00:53,22 00:52,614.46/9,327/16/0
16.1/DMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
2 Pardub.
Pardub.
00:52,86 00:56,66 00:52,864.71/9,825/10/0
17.1/VSREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
00:54,68 00:53,08 00:53,084.93/10,223/0/37
18.3/U23URBAN Daniel
URBAN Michal
2001
2004
TJ Dukla
Šumperk
00:53,14 00:00,00 00:53,144.99/10,421/4/25
19.4/U23ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:54,41 00:53,76 00:53,765.61/11,719/0/13
20.2/VMSUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
TJ Dukla
TJ Dukla
00:54,71 00:54,07 00:54,075.92/12,317/3/0
21.5/U23ŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
2 Boh.Pha
Pardub.
00:54,71 00:00,00 00:54,716.56/13,615/2/0
22.5/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
00:55,05 00:59,51 00:55,056.90/14,314/1/0
23.2/DMGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
00:55,15 00:55,73 00:55,157.00/14,513/0/7
24.6/DSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
00:55,74 00:00,00 00:55,747.59/15,812/0/1
25.3/DMSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
3 Vys.Mýto
Týniště
01:06,30 00:57,01 00:57,018.86/18,411/0/0
26.4/DMČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
3 Litovel
Litovel
00:58,09 01:00,20 00:58,099.94/20,610/0/0
27.7/DSKOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
KK Brand
KK Brand
01:02,65 01:01,85 01:01,8513.70/28,59/0/0
Oddíl