3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ

12.06.2021   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:48,36 00:49,83 00:49,83 75/190/0
2.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:50,53 00:50,24 00:50,240.41/0,868/178/0
3. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:50,76 00:50,52 00:50,520.69/1,462/166/0
4.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel00:50,21 00:50,89 00:50,891.06/2,157/0/117
5.1/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc00:50,50 00:51,19 00:51,191.36/2,753/0/105
6.2/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm00:50,21 00:51,33 00:51,331.50/3,049/0/93
7. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:50,39 00:51,50 00:51,501.67/3,446/154/0
8. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno00:49,50 00:51,59 00:51,591.76/3,543/0/81
9. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:51,15 00:50,66 00:50,660.83/1,740/0/69
10.2/U23JANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:50,82 00:52,78 00:50,820.99/2,037/0/57
11.3/DSVANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor00:52,08 00:51,10 00:51,101.27/2,535/142/0
12.4/DSSALAJ František 2004 1 Litovel00:51,98 00:51,25 00:51,251.42/2,833/0/51
13. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:51,62 00:52,07 00:51,621.79/3,631/130/0
14. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:52,17 00:52,20 00:52,172.34/4,729/118/0
15.5/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:54,39 00:52,47 00:52,472.64/5,327/106/0
16. RUBINT Martin 1990 2 Kroměříž00:52,84 00:54,59 00:52,843.01/6,025/0/45
17.3/U23URBAN Daniel 2001 TJ Dukla00:54,10 00:52,88 00:52,883.05/6,123/94/0
18.6/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.00:53,45 00:53,07 00:53,073.24/6,521/82/0
19.1/VMŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:53,51 00:54,10 00:53,513.68/7,419/70/0
20.1/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:53,75 00:00,00 00:53,753.92/7,917/58/0
21.2/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov00:53,86 00:54,90 00:53,864.03/8,115/52/0
22.7/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov00:54,31 01:01,56 00:54,314.48/9,014/46/0
23.8/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel00:54,35 00:54,32 00:54,324.49/9,013/0/39
24.3/DMPAPULA Jan 2005 2 Litovel00:57,02 00:54,38 00:54,384.55/9,112/0/33
25.2/VMUNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub.00:55,87 00:54,76 00:54,764.93/9,911/40/0
26.4/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.00:54,83 00:54,97 00:54,835.00/10,010/34/0
27.5/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.00:54,93 01:01,85 00:54,935.10/10,29/28/0
28.6/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:56,43 00:56,27 00:56,276.44/12,98/22/0
29.9/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.00:57,06 00:56,57 00:56,576.75/13,57/16/0
30.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha00:56,59 00:57,42 00:56,596.76/13,66/10/0
31.10/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc00:56,87 00:58,82 00:56,877.04/14,15/0/27
32.4/DMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav00:57,76 00:59,19 00:57,767.93/15,94/4/0
33.11/DSFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.00:57,77 00:00,00 00:57,777.94/15,93/3/0
34.5/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc00:57,80 00:58,67 00:57,807.97/16,02/0/21
35.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto01:01,99 00:58,95 00:58,959.12/18,31/2/0
36.6/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:01,38 00:59,60 00:59,609.77/19,60/1/0
37.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel00:00,00 00:59,65 00:59,659.82/19,70/0/15
38.3/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha01:01,04 00:59,96 00:59,9610.13/20,30/0/0
39.7/DMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:03,76 01:00,54 01:00,5410.71/21,50/0/9
40.8/DMGEPRT David 2005 2 Litovel01:00,72 01:00,80 01:00,7210.89/21,90/0/8
41.2/VSREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno01:03,25 01:00,74 01:00,7410.91/21,90/0/7
42.12/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:01,42 01:01,56 01:01,4211.59/23,30/0/6
43.9/DMČAMEK David 2006 3 Litovel01:17,89 01:01,51 01:01,5111.68/23,40/0/5
44.10/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel01:02,80 01:01,83 01:01,8312.00/24,10/0/4
45.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc01:33,14 01:02,35 01:02,3512.52/25,10/0/3
46.3/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:05,84 01:09,97 01:05,8416.01/32,10/0/2
47.4/ZSHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz01:06,96 01:06,15 01:06,1516.32/32,80/0/0
48.1/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc01:13,92 01:10,26 01:10,2620.43/41,00/0/1
49.5/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel01:14,68 00:00,00 01:14,6824.85/49,90/0/0
50.2/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc01:22,35 01:26,13 01:22,3532.52/65,30/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:51,45 00:49,26 00:49,26 75/0/117
2.2/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:52,75 00:50,91 00:50,911.65/3,368/0/105
3.3/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno00:51,73 00:51,81 00:51,812.55/5,262/0/93
4.1/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:51,45 00:51,91 00:51,912.65/5,457/0/81
5.4/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:53,75 00:52,01 00:52,012.75/5,653/87/0
6.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc00:53,70 00:53,03 00:53,033.77/7,749/0/69
7.2/DSKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:53,27 00:53,82 00:53,824.56/9,346/75/0
8.3/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.00:53,37 00:54,97 00:54,975.71/11,643/63/0
9.4/DSRETKOVÁ Marie 2003 1 Olomouc00:55,65 00:53,80 00:53,804.54/9,240/0/57
10.5/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:54,19 00:56,60 00:54,194.93/10,037/0/45
11.6/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz00:54,93 00:55,82 00:54,935.67/11,535/51/0
12.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 1 Vys.Mýto00:55,30 00:55,49 00:55,306.04/12,333/39/0
13.3/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:55,32 00:56,43 00:55,326.06/12,331/0/39
14.5/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:55,36 00:55,88 00:55,366.10/12,429/33/0
15.7/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz00:58,57 00:55,86 00:55,866.60/13,427/27/0
16.4/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK00:56,55 00:58,33 00:56,557.29/14,825/0/33
17.1/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha00:56,73 00:59,21 00:56,737.47/15,223/21/0
18.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc00:59,54 00:56,84 00:56,847.58/15,421/0/27
19.8/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:12,01 00:56,99 00:56,997.73/15,719/15/0
20.5/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná00:59,53 00:57,89 00:57,898.63/17,517/0/21
21.6/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:59,74 00:58,31 00:58,319.05/18,415/0/15
22.9/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz00:59,81 00:58,49 00:58,499.23/18,713/9/0
22.2/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc00:58,77 00:58,49 00:58,499.23/18,714/0/9
24.6/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 Č.Kruml.00:58,76 01:01,44 00:58,769.50/19,312/3/0
25.10/DSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK01:01,08 00:58,91 00:58,919.65/19,611/0/8
26.3/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc00:59,53 00:59,00 00:59,009.74/19,810/0/7
27.7/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:00,99 00:59,57 00:59,5710.32/21,09/0/6
28.7/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.00:59,70 00:00,00 00:59,7010.44/21,28/2/0
29.4/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno00:59,71 01:01,44 00:59,7110.45/21,27/0/5
30.5/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc01:00,34 01:05,62 01:00,3411.08/22,56/0/4
31.8/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc01:00,66 01:00,37 01:00,3711.11/22,65/0/3
32.6/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:04,06 01:06,94 01:04,0614.80/30,04/0/2
33.11/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc01:06,06 01:05,66 01:05,6616.40/33,33/0/1
34.12/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 2 Pardub.01:07,21 01:05,88 01:05,8816.62/33,72/1/0
35.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.01:07,75 01:07,50 01:07,5018.24/37,01/0/0
36.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:08,03 01:09,28 01:08,0318.77/38,10/0/0
37. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 59:59,993550.73/7.208,10/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:45,38 00:43,34 00:43,34 75/213/0
2. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:45,90 00:44,66 00:44,661.32/3,068/0/182
3.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:46,03 00:44,78 00:44,781.44/3,362/201/0
4.1/DSHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc00:46,27 00:45,25 00:45,251.91/4,457/0/170
5.3/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno00:45,19 00:45,68 00:45,682.34/5,453/0/158
6.4/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz00:46,35 00:45,82 00:45,822.48/5,749/189/0
7.5/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha00:46,14 00:45,84 00:45,842.50/5,846/177/0
8. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:46,85 00:46,33 00:46,332.99/6,943/0/146
9.2/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc00:46,08 00:46,60 00:46,603.26/7,540/0/134
10.6/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Boh.Pha00:46,41 00:47,84 00:47,844.50/10,437/165/0
11.7/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:48,48 00:46,57 00:46,573.24/7,535/0/122
12.3/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily00:47,25 00:46,68 00:46,683.34/7,733/153/0
13.1/DMNOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc00:46,93 00:46,76 00:46,763.42/7,931/0/110
14.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Semily00:47,56 00:48,08 00:47,564.22/9,729/141/0
15.4/DSRUDORFER Martin 2003 1 Olomouc00:47,78 00:48,00 00:47,784.44/10,227/0/98
16.8/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Pardub.00:49,47 00:47,79 00:47,794.45/10,325/129/0
17.9/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc00:48,64 00:47,92 00:47,924.58/10,623/0/86
18.5/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno00:48,07 00:54,09 00:48,074.73/10,921/0/74
19.6/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm00:48,74 00:48,21 00:48,214.87/11,219/0/62
20.2/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:48,53 00:49,28 00:48,535.19/12,017/0/56
21.10/U23KYZLÍK Milan 1999 Roudnice00:49,61 00:48,86 00:48,865.52/12,715/123/0
22.7/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště00:51,03 00:48,93 00:48,935.59/12,914/117/0
23.3/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:49,16 00:50,88 00:49,165.82/13,413/111/0
24.4/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:49,28 00:50,14 00:49,285.94/13,712/105/0
25.5/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:49,83 00:54,42 00:49,836.49/15,011/0/50
25.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:51,03 00:49,83 00:49,836.49/15,010/99/0
27.8/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily00:49,92 00:50,07 00:49,926.58/15,29/93/0
28.9/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:50,87 00:50,18 00:50,186.84/15,88/0/44
29.11/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:50,75 00:52,22 00:50,757.41/17,17/0/38
30. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:54,35 00:51,20 00:51,207.86/18,16/87/0
31.12/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:51,35 00:51,56 00:51,358.01/18,55/81/0
32.10/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand00:53,92 00:51,52 00:51,528.18/18,94/75/0
33.11/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí00:55,33 00:52,14 00:52,148.80/20,33/0/32
34.1/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:54,26 00:52,23 00:52,238.89/20,52/69/0
35.12/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí00:53,26 00:52,38 00:52,389.04/20,91/0/26
36.13/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:52,39 01:02,21 00:52,399.05/20,90/63/0
37.14/DSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.00:52,44 00:53,68 00:52,449.10/21,00/57/0
38.15/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:54,33 00:52,60 00:52,609.26/21,40/51/0
39.6/DMSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:53,72 00:52,70 00:52,709.36/21,60/45/0
40.16/DSPŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha00:56,28 00:52,96 00:52,969.62/22,20/39/0
41.7/DMPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha00:53,05 00:53,51 00:53,059.71/22,40/33/0
42.8/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily00:53,12 00:53,14 00:53,129.78/22,60/27/0
43.2/VMZDRÁHAL Jan 1985 3 TJ Dukla00:53,30 00:53,52 00:53,309.96/23,00/21/0
44.9/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:53,65 00:56,00 00:53,6510.31/23,80/15/0
45.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:55,00 00:53,66 00:53,6610.32/23,80/14/0
46.17/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand00:53,91 01:02,61 00:53,9110.57/24,40/13/0
47.2/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí00:54,20 00:54,38 00:54,2010.86/25,10/0/20
48.3/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:54,71 00:54,73 00:54,7111.37/26,20/0/14
49.10/DMZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto00:56,01 00:55,20 00:55,2011.86/27,40/12/0
50.18/DSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná00:55,24 01:07,96 00:55,2411.90/27,50/0/8
51.3/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto00:57,08 00:55,50 00:55,5012.16/28,10/11/0
52.11/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště01:01,17 00:55,52 00:55,5212.18/28,10/10/0
53.4/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:55,70 00:55,88 00:55,7012.36/28,50/0/7
54.5/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily00:58,98 00:55,76 00:55,7612.42/28,70/9/0
55.13/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 3 Č.Kruml.00:56,14 00:56,92 00:56,1412.80/29,50/8/0
56.12/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha00:56,87 00:56,16 00:56,1612.82/29,60/7/0
57.6/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:56,55 00:57,81 00:56,5513.21/30,50/0/6
58.19/DSJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand00:56,69 00:58,44 00:56,6913.35/30,80/6/0
58.1/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:59,43 00:56,69 00:56,6913.35/30,80/0/5
60.13/DMPOPELKA Petr 2005 KK Brand00:57,21 00:58,73 00:57,2113.87/32,00/5/0
61.2/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc01:02,55 00:57,54 00:57,5414.20/32,80/0/4
62.7/ZSHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz00:57,71 01:00,21 00:57,7114.37/33,20/4/0
63.14/DMSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily00:57,79 01:06,86 00:57,7914.45/33,30/3/0
64.14/U23BERKA Štěpán 2002 3 Litovel00:58,24 00:58,69 00:58,2414.90/34,40/0/3
65.1/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa01:03,56 01:01,79 01:01,7918.45/42,60/2/0
66.8/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:02,28 01:03,20 01:02,2818.94/43,70/0/2
67.9/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto01:03,45 01:02,44 01:02,4419.10/44,10/1/0
68.3/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc01:03,44 01:21,80 01:03,4420.10/46,40/0/1
69.10/ZSSEKANINA Matěj 2008 VS Desná01:03,53 01:04,05 01:03,5320.19/46,60/0/0
70.4/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.01:05,77 01:04,69 01:04,6921.35/49,30/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno00:57,11 00:56,56 00:56,56 75/0/87
2.2/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:55,67 00:56,61 00:56,610.05/0,168/0/75
3.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:57,05 00:56,63 00:56,630.07/0,162/0/63
4.2/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 MT Č.Kruml.01:00,19 00:59,41 00:59,412.85/5,057/42/0
5.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc01:00,19 00:59,54 00:59,542.98/5,353/0/51
6.3/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc01:00,80 01:00,48 01:00,483.92/6,949/0/39
7.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:01,28 01:03,39 01:03,396.83/12,146/30/0
8.3/DMJANŮ Veronika 2005 1 Olomouc01:01,95 01:05,37 01:05,378.81/15,643/0/27
9.4/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.01:07,97 01:01,98 01:01,985.42/9,640/18/0
10.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:02,13 01:15,94 01:02,135.57/9,837/6/0
11.4/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc01:48,06 01:04,33 01:04,337.77/13,735/0/15
12.5/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc01:12,95 01:06,39 01:06,399.83/17,433/0/9
13.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc01:08,11 01:07,00 01:07,0010.44/18,531/0/3
14.2/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc01:14,59 01:15,01 01:14,5918.03/31,929/0/2
15.3/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:16,02 01:26,92 01:16,0219.46/34,427/0/1
16.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:20,12 01:22,72 01:20,1223.56/41,725/0/0
17. ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993543.43/6.264,90/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 TJ Dukla
USK Pha
00:49,75 00:47,90 00:47,90 75/136/0
2. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
00:49,27 00:48,31 00:48,310.41/0,968/0/97
3. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
00:49,53 00:48,61 00:48,610.71/1,562/124/0
4. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:49,35 00:48,80 00:48,800.90/1,957/112/0
5.1/DSVANĚK Matěj
RAŠNER Karel
2004
2004
1 VS Tábor
Postřelm
00:49,39 00:50,33 00:50,332.43/5,153/100/85
6. JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Olomouc
00:50,04 00:50,80 00:50,802.90/6,149/88/73
7.2/DSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
00:51,17 00:51,28 00:51,283.39/7,146/76/0
8.3/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
00:51,04 00:58,13 00:58,1310.23/21,443/0/61
9.1/U23ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:51,20 00:52,10 00:51,203.30/6,940/0/49
10.4/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
00:51,45 00:52,82 00:51,453.55/7,437/64/0
11.2/U23URBAN Daniel
URBAN Michal
2001
2004
TJ Dukla
Šumperk
00:53,37 00:51,57 00:51,573.68/7,735/52/37
12.1/VMZDRÁHAL Jan
CUC Michal
1985
1977
TJ Dukla
Tech.Pha
00:51,77 00:52,30 00:51,773.87/8,133/40/0
13. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:51,97 00:51,89 00:51,893.99/8,331/28/0
14.3/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:52,54 00:52,95 00:52,544.64/9,729/0/25
15.4/U23ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:52,62 00:52,82 00:52,624.72/9,927/22/0
16.1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:54,00 00:52,81 00:52,814.91/10,325/16/0
17.1/DMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
2 Pardub.
Pardub.
00:54,08 00:53,13 00:53,135.23/10,923/10/0
18.1/VSREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
00:53,32 00:54,22 00:53,325.42/11,319/0/13
18.2/VJINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
00:53,81 00:53,32 00:53,325.42/11,321/4/0
20.5/DSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
00:55,53 00:53,57 00:53,575.68/11,917/0/7
21.2/VMSUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
TJ Dukla
TJ Dukla
00:55,34 00:56,06 00:55,347.44/15,515/3/0
22.5/U23ŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
2 Boh.Pha
Pardub.
00:56,14 00:00,00 00:56,148.24/17,214/2/0
23.2/DMGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
00:56,88 00:57,38 00:56,888.98/18,713/0/1
24.6/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
00:57,54 01:00,27 00:57,549.64/20,112/1/0
25.3/DMČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
3 Litovel
Litovel
00:57,63 01:01,23 00:57,639.73/20,311/0/0
26.4/DMSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
3 Vys.Mýto
Týniště
01:01,06 00:58,93 00:58,9311.03/23,010/0/0
27.7/DSKOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
KK Brand
KK Brand
01:02,57 01:00,70 01:00,7012.80/26,79/0/0
Oddíl