Slalom pod Borskou přehradou

02.08.2020  
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha122.20 6 120.80 4 124.80 0
2.2/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice129.70 0 127.70 0 127.702.90/2,30
3.3/PZMSEIDL Marek   Boh.Pha1.00 999 127.70 2 129.704.90/3,90
4.4/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov135.50 0 129.90 0 129.905.10/4,10
5.5/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy132.70 0 127.10 4 131.106.30/5,00
6.6/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV129.50 2 130.50 2 131.506.70/5,40
7.1/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand131.40 4 131.90 0 131.907.10/5,70
8.7/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor131.60 4 132.40 0 132.407.60/6,10
9.8/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň130.70 2 131.70 2 132.707.90/6,30
10.2/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha131.00 4 132.30 2 134.309.50/7,60
11.9/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn134.50 2 132.40 2 134.409.60/7,70
12.10/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha137.10 8 132.50 2 134.509.70/7,80
13.3/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand137.80 0 132.40 6 137.8013.00/10,40
14.11/PZMKOLMAN Vít   Boh.Pha135.90 2 136.60 2 137.9013.10/10,50
15.12/PZMHRUBEC Matěj   Boh.Pha151.40 6 143.10 4 147.1022.30/17,90
16.13/PZMMAŤHA Petr 2010 VS Tábor147.10 2 145.90 2 147.9023.10/18,50
17.4/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy148.10 2 146.70 2 148.7023.90/19,20
18.14/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha149.20 0 151.60 0 149.2024.40/19,60
19.15/PZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.148.40 2 148.30 2 150.3025.50/20,40
20.16/PZMZACHYSTAL Adam   Boh.Pha150.90 2 153.70 0 152.9028.10/22,50
21.17/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha148.70 6 162.40 2 154.7029.90/24,00
22.5/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy164.80 10 154.80 0 154.8030.00/24,00
23.18/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor155.70 4 155.40 6 159.7034.90/28,00
24.19/PZMMOJŽÍŠ Štěpán 2010 Kralupy172.40 50 162.10 6 168.1043.30/34,70
25.6/PZZVACULOVÁ Silvie   9 KK Brand181.10 6 186.60 0 186.6061.80/49,50
27.7/PZZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor185.60 12 184.60 6 190.6065.80/52,70
28.8/PZZŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň192.60 10 184.90 10 194.9070.10/56,20
30.22/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy254.00 16 234.30 24 258.30133.50/107,00
31.23/PZMKLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec4.00 999 213.80 114 327.80203.00/162,70
  KOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov136.40 0 137.80 0 136.40 0
2.2/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV142.40 2 136.90 2 138.902.50/1,80
3.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy151.70 0 151.60 0 151.6015.20/11,10
4.4/PZMKOLMAN Vít   Boh.Pha154.40 2 151.40 2 153.4017.00/12,50
5.5/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha165.50 8 159.10 0 159.1022.70/16,60

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn116.90 6 114.20 0 114.20 21
2.1/DMHOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn116.90 2 114.80 0 114.800.60/0,517
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV121.30 0 119.90 0 119.905.70/5,013
4.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava120.40 0 118.70 2 120.406.20/5,49
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor129.10 0 128.10 0 128.1013.90/12,25
6.2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor127.20 4 127.00 2 129.0014.80/13,04
7.1/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand130.10 2 130.10 0 130.1015.90/13,93
8.2/VMČERNÁ Lucie 1977 Kadaň137.30 2 135.90 0 135.9021.70/19,02
9.3/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor137.10 4 137.70 6 141.1026.90/23,61
10.1/DSSMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor149.00 0 147.30 2 149.0034.80/30,50
11.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 Klášter.171.70 2 151.20 2 153.2039.00/34,20
  KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV113.90 0 112.10 0 112.10 78
2.2/VMWENDL Miloslav   2 Horš.Týn114.70 0 113.40 0 113.401.30/1,274
3.3/VMŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB113.90 0 113.90 0 113.901.80/1,670
4.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB114.50 0 114.60 0 114.502.40/2,166
5.1/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn115.20 0 116.20 4 115.203.10/2,862
6.1/DMTURNER Karel 2004 3+ Sušice113.60 2 115.30 0 115.303.20/2,958
6.1/ZSPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz114.00 2 115.30 0 115.303.20/2,954
8. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor115.40 0 115.40 0 115.403.30/2,950
9.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor116.50 0 118.00 0 116.504.40/3,946
10. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy116.70 0 114.90 2 116.704.60/4,142
11.2/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor123.00 56 113.30 4 117.305.20/4,638
12.2/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol117.40 2 115.50 2 117.505.40/4,834
13. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor119.00 0 117.60 0 117.605.50/4,933
14.1/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov119.90 0 117.70 0 117.705.60/5,032
15.2/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB118.00 0 120.10 0 118.005.90/5,331
16.3/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn118.50 0 4.00 999 118.506.40/5,730
17.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV119.00 0 118.10 2 119.006.90/6,229
18.1/VSKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy122.90 0 120.70 0 120.708.60/7,728
19.6/VMVÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník121.00 0 124.10 0 121.008.90/7,927
19. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor119.00 2 4.00 999 121.008.90/7,926
21.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz121.80 0 117.70 4 121.709.60/8,625
21.4/VPECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice122.10 0 121.70 0 121.709.60/8,624
23.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor122.80 0 121.90 0 121.909.80/8,723
24.5/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor124.60 0 122.70 0 122.7010.60/9,522
25.3/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov123.40 0 123.40 0 123.4011.30/10,121
26.1/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz122.50 4 121.50 4 125.5013.40/12,020
27.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor126.30 0 126.00 0 126.0013.90/12,419
28.6/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov128.50 0 126.70 0 126.7014.60/13,018
29.7/VKOLMAN Filip   3 SKŽižkov127.50 2 126.80 0 126.8014.70/13,117
30.2/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava129.00 2 122.90 4 126.9014.80/13,216
31.8/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.126.70 2 128.00 0 128.0015.90/14,215
32.5/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec132.90 0 129.50 0 129.5017.40/15,514
33.3/DMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice130.70 0 131.70 0 130.7018.60/16,613
34.6/VSNEDVÍDEK František   3 Dv.Král.131.50 0 130.80 0 130.8018.70/16,712
35.7/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor135.50 0 131.40 0 131.4019.30/17,211
36.3/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha132.80 0 129.80 2 131.8019.70/17,610
37.9/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov132.60 0 137.90 0 132.6020.50/18,39
38.4/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV131.00 2 133.50 2 133.0020.90/18,68
39.5/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn133.70 6 132.40 2 134.4022.30/19,97
40.6/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn137.60 0 140.20 2 137.6025.50/22,76
41.10/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník139.90 0 137.90 0 137.9025.80/23,05
42.3/ZSPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice147.40 2 142.80 2 144.8032.70/29,24
43.7/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy151.30 0 145.30 0 145.3033.20/29,63
44.7/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.147.10 2 149.10 0 149.1037.00/33,02
45.11/VŽATECKÝ Jiří 1969 Roztoky153.00 4 147.10 6 153.1041.00/36,61
46.8/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor155.80 4 151.60 2 153.6041.50/37,00
47.9/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn159.50 0 157.00 0 157.0044.90/40,10
48.4/ZSKOLMAN Vojtěch   SKŽižkov159.50 0 159.40 0 159.4047.30/42,20
  POLLERT Metoděj 2009 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POULA Jan 1955 3 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 3+ Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
123.30 0 121.00 0 121.00 28
2.1/ZSPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
125.50 8 125.60 0 125.604.60/3,824
3.1/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
128.40 0 125.50 2 127.506.50/5,420
4. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
130.40 4 127.70 0 127.706.70/5,516
5. HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
128.20 2 128.50 0 128.507.50/6,212
6.2/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
 
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
132.40 4 131.00 0 131.0010.00/8,38
7.2/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
133.40 0 132.50 0 132.5011.50/9,54
8.1/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
135.50 10 137.90 0 137.9016.90/14,03
9.2/VMFOHL Ondřej
HRON Robin
 
1979
3 Kralupy
Kralupy
148.20 8 141.80 2 143.8022.80/18,82
10.1/DMTESAŘ Petr
VRÁNEK Jan
2006
2004
Loko Plz
Blovice
144.30 2 140.20 4 144.2023.20/19,21
11. KOLMAN Filip
KOLMAN Vojtěch
  SKŽižkov
SKŽižkov
154.90 4 153.60 4 157.6036.60/30,20
12.1/ZMKLIMENT Tomáš
CIHLÁŘ David
2008
2009
Horš.Týn
Horš.Týn
156.10 2 159.60 4 158.1037.10/30,70
  ŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jan
2006
2007
3 Ot.Strak
Ot.Strak
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip
DOLEJŠ Martin
1976
1980
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn107.60 4 108.30 2 110.30 70
2.1/DMHOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn110.10 2 109.50 2 111.501.20/1,166
3.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava110.50 2 107.70 6 112.502.20/2,062
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV114.00 0 114.90 0 114.003.70/3,458
5.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha116.40 0 114.10 0 114.103.80/3,454
5.1/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor118.30 2 114.10 0 114.103.80/3,450
7. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor119.70 0 116.00 2 118.007.70/7,046
8. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy118.60 0 118.90 0 118.608.30/7,542
9.1/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz119.10 0 118.50 2 119.108.80/8,038
10.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.121.30 2 120.40 0 120.4010.10/9,234
11.2/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand120.60 0 119.40 2 120.6010.30/9,330
12.3/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor121.00 4 121.00 0 121.0010.70/9,726
13.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav121.90 0 121.10 0 121.1010.80/9,825
14.2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor115.40 6 117.70 6 121.4011.10/10,124
15. HABICHOVÁ Polesná Jitka 1990 3+ Loko Plz126.20 2 126.40 0 126.4016.10/14,623
16.1/U23BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz126.70 0 125.10 2 126.7016.40/14,922
16.2/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor128.30 0 126.70 0 126.7016.40/14,921
18.3/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz125.40 2 125.70 2 127.4017.10/15,520
19.4/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz126.30 8 123.60 4 127.6017.30/15,719
20.5/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice130.70 4 127.70 0 127.7017.40/15,818
21.4/ZSAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus126.60 2 129.70 4 128.6018.30/16,617
22.6/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.129.10 2 126.70 2 128.7018.40/16,716
23.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň127.00 2 130.20 2 129.0018.70/17,015
24.4/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus130.90 0 4.00 999 130.9020.60/18,714
25.3/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy131.10 2 133.10 6 133.1022.80/20,713
26. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja134.00 0 133.20 0 133.2022.90/20,812
27.2/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor139.40 0 131.50 2 133.5023.20/21,011
28.5/ZSŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky129.70 4 134.90 2 133.7023.40/21,210
29.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy136.80 0 135.00 0 135.0024.70/22,49
30.3/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz136.00 2 135.90 0 135.9025.60/23,28
31.4/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň134.30 4 135.00 4 138.3028.00/25,47
32. HOCHHEIM Kristýna   3 Boh.Pha139.70 2 139.70 0 139.7029.40/26,76
33.6/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.139.40 6 137.10 4 141.1030.80/27,95
34.3/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník152.30 4 143.30 2 145.3035.00/31,74
35.7/DMKUSÁ Viktorie   Rakovník156.90 6 153.00 0 153.0042.70/38,73
36.7/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 L.Žatec158.60 10 171.00 12 168.6058.30/52,92
37.5/ZMVANČOVÁ Linda 2009 Rakovník165.60 54 178.40 2 180.4070.10/63,61
38.5/VMZÁBRANSKÁ Monika   Kralupy193.20 10 183.90 18 201.9091.60/83,00
39.6/VMŠTĚPINOVÁ Šárka 1983 Kadaň213.30 10 198.30 10 208.3098.00/88,80
40. DOLEŽALOVÁ Julia   Loko Plz4.00 999 189.10 62 251.10140.80/127,70
  ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽALOVÁ Zuzana   3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMTURNER Karel, 2004, Sušice TURNER Karel 2004 2 Sušice96.10 0 97.10 4 96.10 128
2.2/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor98.50 2 98.40 0 98.402.30/2,4124
3.1/VGROSSMANN Petr   2 Loko Plz101.00 0 102.60 0 101.004.90/5,1120
4.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor103.30 0 105.40 0 103.307.20/7,5116
5.1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz105.00 0 103.70 0 103.707.60/7,9112
6.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz104.00 0 104.60 4 104.007.90/8,2108
7.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice102.40 2 4.00 999 104.408.30/8,6104
8.2/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand103.90 2 104.90 2 105.909.80/10,2100
9.3/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB108.00 2 106.20 0 106.2010.10/10,596
10.3/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand109.70 4 106.50 0 106.5010.40/10,892
11.4/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB102.80 4 105.70 52 106.8010.70/11,188
12.1/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň108.80 0 107.60 0 107.6011.50/12,084
13.2/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB107.10 4 108.50 0 108.5012.40/12,980
14.5/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz110.40 0 108.60 0 108.6012.50/13,076
15.6/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz110.60 0 111.80 2 110.6014.50/15,172
16.3/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV113.70 0 111.10 0 111.1015.00/15,668
17.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus113.70 0 112.20 0 112.2016.10/16,864
18.7/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.117.50 2 112.60 0 112.6016.50/17,260
19.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.114.90 0 112.70 0 112.7016.60/17,356
20.8/VVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha114.00 4 113.90 0 113.9017.80/18,552
21.4/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy116.20 2 114.10 0 114.1018.00/18,748
22.4/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice115.20 0 116.20 0 115.2019.10/19,944
22. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy118.10 0 115.20 0 115.2019.10/19,943
22.2/VSMACEČEK Dušan   Hubertus124.60 8 115.20 0 115.2019.10/19,942
25.3/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice115.80 2 115.50 0 115.5019.40/20,241
26.1/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn117.70 0 117.60 2 117.7021.60/22,540
27.3/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.117.50 2 116.00 2 118.0021.90/22,839
28.2/ZMUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand118.60 0 121.60 2 118.6022.50/23,438
29.5/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor132.20 2 119.00 0 119.0022.90/23,837
30.6/VMDOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus122.50 0 119.10 0 119.1023.00/23,936
31.4/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.121.30 0 119.30 0 119.3023.20/24,135
32.7/VMRIANT Martin 1977 3+ VS Tábor119.60 0 121.40 0 119.6023.50/24,534
33.3/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV122.70 2 120.50 0 120.5024.40/25,433
34.4/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz121.90 0 121.00 0 121.0024.90/25,932
34.4/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava132.50 4 119.00 2 121.0024.90/25,931
36.5/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha121.50 0 117.10 4 121.1025.00/26,030
37.5/ZSPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice123.70 0 121.30 0 121.3025.20/26,229
37.6/ZSPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec132.10 2 121.30 0 121.3025.20/26,228
39.6/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz119.40 2 120.70 2 121.4025.30/26,327
40.8/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója122.50 0 121.60 0 121.6025.50/26,526
40.5/DMPODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.119.60 2 120.90 6 121.6025.50/26,525
42.6/DMSALÁK Petr   3 Blovice117.80 4 118.70 4 121.8025.70/26,724
43.7/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.120.50 4 119.90 2 121.9025.80/26,823
44.9/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník122.70 0 4.00 999 122.7026.60/27,722
45.7/DMPŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha121.20 2 122.80 0 122.8026.70/27,821
46.9/VŠTEFAN Marek   9 Není120.00 6 121.20 2 123.2027.10/28,20
47.10/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn124.70 0 124.30 0 124.3028.20/29,320
47.5/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec127.20 0 124.30 0 124.3028.20/29,319
49.11/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky125.30 0 125.70 0 125.3029.20/30,418
50.12/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz126.30 0 4.00 999 126.3030.20/31,417
51.6/VSNEDVÍDEK František   3 Dv.Král.127.20 0 127.40 2 127.2031.10/32,416
52.7/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec128.00 4 125.70 2 127.7031.60/32,915
53.8/ZMKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn128.50 0 138.80 0 128.5032.40/33,714
54.7/VSDODAL Jan   3 Boh.Pha129.20 0 129.80 0 129.2033.10/34,413
55.13/VHOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň130.20 4 128.80 2 130.8034.70/36,112
56.8/DMŠIŠKA Jakub 2005 Rakovník131.30 2 129.60 2 131.6035.50/36,911
57.9/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor132.00 4 132.00 0 132.0035.90/37,410
58.2/U23ZIMMER Dominik   9 Plzeň131.20 4 130.80 2 132.8036.70/38,20
59.10/ZMCIHLÁŘ David 2009 Horš.Týn132.30 4 133.30 0 133.3037.20/38,79
60.8/ZSCIHLÁŘ Filip 2006 Horš.Týn135.30 0 138.40 8 135.3039.20/40,88
61.10/VMFOHL Ondřej   3 Kralupy136.50 2 135.40 0 135.4039.30/40,97
62.3/DSMARTIN Václav   3 Boh.Pha134.60 4 135.80 2 137.8041.70/43,46
63.11/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz137.10 2 143.30 4 139.1043.00/44,75
64.12/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn141.80 0 137.90 2 139.9043.80/45,64
65.13/ZMBOUDA Vladimir 2009 Horš.Týn138.90 4 140.30 0 140.3044.20/46,03
66.14/ZMPECH Jaroslav 2008 Soběslav142.70 8 141.20 0 141.2045.10/46,92
67.9/ZSPECH Antonín 2006 Soběslav140.40 8 136.60 8 144.6048.50/50,51
68.10/ZSŠTĚRBA Václav 2007 Rakovník147.90 6 141.00 4 145.0048.90/50,90
69.15/ZMRENDÓN Marco 2008 Boh.Pha143.40 8 141.10 4 145.1049.00/51,00
70.16/ZMNOVÁK Dalibor 2009 VS Tábor160.00 4 149.30 4 153.3057.20/59,50
71.11/ZSŠTOCHL Vojtěch   Boh.Pha157.20 10 152.70 6 158.7062.60/65,10
72.17/ZMROLINEC František 2008 Klášter.161.60 0 168.50 2 161.6065.50/68,20
73.14/VVYBULKA Jan   Kralupy171.70 0 160.30 2 162.3066.20/68,90
74.18/ZMCMUNT Ondřej   Loko Plz171.40 10 175.10 8 181.4085.30/88,80
75.15/VNOVÁK Aleš   VS Tábor281.50 108 1.00 999 389.50293.40/305,30
  VOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁCA Jan 2009 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUWIRTH Josef   3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TAIŠL Filip 1976 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMNOVÁK Václav
RIANTOVÁ Anežka
2005
2008
2 VS Tábor
VS Tábor
121.50 8 120.20 4 124.20 31
2.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
132.30 4 128.00 0 128.003.80/3,127
3.1/VPODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
129.00 0 130.40 6 129.004.80/3,923
4.1/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
129.40 2 129.90 0 129.905.70/4,619
5. BOČEK Zdeněk
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1975
1989
2 SKVS ČB
VS Tábor
129.00 4 4.00 999 133.008.80/7,115
6. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
132.50 2 131.60 2 133.609.40/7,611
7.1/VSBENHÁK Jiří
LAGNEROVÁ Jana
1956
1959
2 Jablonec
Soběslav
134.50 2 4.00 999 136.5012.30/9,97
8.1/DSMÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
139.00 0 143.40 4 139.0014.80/11,93
9.2/VMKOHOUTOVÁ Lenka
VÁCHA Viktor
1974
1985
3 Rakovník
Rakovník
154.90 2 145.80 0 145.8021.60/17,42
10.2/ZSHOŘENÍ Hedvika
PECHLÁT Adam
2008
2007
Kadaň
Sušice
154.40 6 161.50 12 160.4036.20/29,11
11.2/DSPANZEROVÁ Kateřina
SLÁDKOVÁ Linda
2003
2004
Loko Plz
Loko Plz
160.90 8 173.70 4 168.9044.70/36,00
  WENDL Miloslav
ZIMOVÁ Marie
 
1992
Horš.Týn
Roudnice
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÁ Lucie
NĚMEC Aleš
1977
1976
Kadaň
Kadaň
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽAL Tomáš
DOLEŽALOVÁ Zuzana
  2 Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení