Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů

01.08.2020   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha125.80 6 128.30 6 131.80 0
2.2/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha136.30 0 137.70 0 136.304.50/3,40
3.3/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV142.80 0 136.50 0 136.504.70/3,60
4.4/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor139.70 2 135.60 2 137.605.80/4,40
5.5/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice137.90 2 135.80 2 137.806.00/4,60
6.6/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov138.00 4 142.30 6 142.0010.20/7,70
7.1/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha142.70 4 142.40 0 142.4010.60/8,00
8.7/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn140.20 4 142.80 0 142.8011.00/8,30
8.8/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy142.00 8 140.80 2 142.8011.00/8,30
10.2/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand141.90 10 142.00 2 144.0012.20/9,30
11.9/PZMKOLMAN Vít   Boh.Pha143.80 4 140.30 4 144.3012.50/9,50
12.10/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň143.00 4 144.50 4 147.0015.20/11,50
13.11/PZMSEIDL Marek   Boh.Pha150.10 0 150.20 2 150.1018.30/13,90
14.12/PZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy151.40 4 144.20 6 150.2018.40/14,00
15.13/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha146.10 6 152.60 2 152.1020.30/15,40
16.14/PZMMAŤHA Petr 2010 VS Tábor177.40 54 156.60 0 156.6024.80/18,80
17.15/PZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.159.50 2 156.40 2 158.4026.60/20,20
18.16/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha156.40 4 161.40 6 160.4028.60/21,70
19.17/PZMHRUBEC Matěj   Boh.Pha164.50 4 160.90 2 162.9031.10/23,60
20.18/PZMKLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec173.20 2 163.70 0 163.7031.90/24,20
21.19/PZMZACHYSTAL Adam   Boh.Pha169.50 4 159.60 6 165.6033.80/25,60
22.20/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor161.80 8 160.30 10 169.8038.00/28,80
23.21/PZMMOJŽÍŠ Štěpán 2010 Kralupy182.60 10 172.40 0 172.4040.60/30,80
24.3/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy173.40 4 175.20 6 177.4045.60/34,60
25.4/PZZVACULOVÁ Silvie   9 KK Brand200.30 10 195.90 4 199.9068.10/51,70
26.5/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy170.40 58 156.20 50 206.2074.40/56,40
27.6/PZZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor183.30 56 205.20 6 211.2079.40/60,20
28.7/PZZŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň205.10 10 220.00 8 215.1083.30/63,20
29.22/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy274.20 122 241.20 10 251.20119.40/90,60
  VATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov159.00 4 145.70 2 147.70 0
2.2/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV154.90 0 148.40 0 148.400.70/0,50
3.3/PZMKOLMAN Vít   Boh.Pha166.80 2 156.70 0 156.709.00/6,10
4.4/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha168.30 4 162.80 0 162.8015.10/10,20
5.5/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy169.90 4 163.10 4 167.1019.40/13,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn118.80 2 116.50 0 116.50 22
2.1/DMHOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn122.40 6 120.60 2 122.606.10/5,218
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV124.90 0 124.90 0 124.908.40/7,214
4.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava128.90 4 125.90 0 125.909.40/8,110
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor135.60 0 137.10 2 135.6019.10/16,46
6.2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor137.10 6 133.40 4 137.4020.90/17,95
7.2/VMČERNÁ Lucie 1977 Kadaň149.60 0 138.50 0 138.5022.00/18,94
8.1/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand139.20 2 138.80 0 138.8022.30/19,13
9.3/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor145.20 4 142.60 4 146.6030.10/25,82
10.4/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak160.50 10 145.50 6 151.5035.00/30,01
11.1/DSSMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor1.00 999 156.00 4 160.0043.50/37,30
12.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 Klášter.188.20 4 173.70 4 177.7061.20/52,50

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov117.40 0 117.10 0 117.10 87
2.1/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor116.30 2 115.60 2 117.600.50/0,483
3.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV118.10 0 116.50 4 118.101.00/0,979
4. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor118.50 0 121.60 0 118.501.40/1,275
5.2/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB119.10 0 118.60 0 118.601.50/1,371
6.1/U23MILLER Jan 1997 3+ Turnov118.70 0 118.70 0 118.701.60/1,467
7.1/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn119.60 0 119.20 0 119.202.10/1,863
8.3/VMŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB118.90 2 117.60 2 119.602.50/2,159
9. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy121.10 0 120.00 0 120.002.90/2,555
10.4/VMWENDL Miloslav   2 Horš.Týn120.10 0 119.00 2 120.103.00/2,651
10.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor122.40 2 120.10 0 120.103.00/2,647
12.1/VSSÝKORA Jaroslav   3+ Hubertus123.40 0 121.10 0 121.104.00/3,443
13.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV124.80 0 119.70 2 121.704.60/3,939
14.1/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol118.80 4 118.40 4 122.405.30/4,538
15.2/ZSPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz123.00 2 122.50 0 122.505.40/4,637
16.2/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn127.30 0 123.70 0 123.706.60/5,636
17.2/DMTURNER Karel 2004 3+ Sušice121.90 2 119.90 50 123.906.80/5,835
18. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor125.00 0 137.20 0 125.007.90/6,734
19.2/VSKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy128.70 0 125.30 0 125.308.20/7,033
20.3/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB123.40 2 125.00 2 125.408.30/7,132
21.6/VMVÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník125.90 0 128.50 0 125.908.80/7,531
22.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor126.30 0 128.30 2 126.309.20/7,930
23.4/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov130.00 0 128.00 0 128.0010.90/9,329
24.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz128.00 6 124.20 4 128.2011.10/9,528
25.4/VPECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice128.90 4 129.00 0 129.0011.90/10,227
26.1/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz128.00 2 131.00 4 130.0012.90/11,026
27.5/VKOLMAN Filip   3 SKŽižkov131.50 0 130.80 0 130.8013.70/11,725
28.5/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec130.90 0 132.20 0 130.9013.80/11,824
29.6/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.135.20 0 132.20 0 132.2015.10/12,923
30.7/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor140.20 8 131.00 2 133.0015.90/13,622
31.3/DMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice135.90 4 133.50 0 133.5016.40/14,021
32.8/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov133.60 2 127.70 6 133.7016.60/14,220
33.9/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov135.00 0 133.90 0 133.9016.80/14,319
34.6/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor133.00 2 135.90 2 135.0017.90/15,318
35.2/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV135.20 0 136.80 2 135.2018.10/15,517
36.7/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň135.20 4 131.60 4 135.6018.50/15,816
37.7/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník136.40 0 136.60 0 136.4019.30/16,515
38.8/VSNEDVÍDEK František   3 Dv.Král.143.90 2 139.90 0 139.9022.80/19,514
39.3/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha138.90 2 138.00 2 140.0022.90/19,613
39.4/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava140.00 0 141.10 2 140.0022.90/19,612
41.9/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV145.00 0 140.30 0 140.3023.20/19,811
42.10/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník142.30 0 141.20 0 141.2024.10/20,610
43.5/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn137.70 4 137.20 6 141.7024.60/21,09
44.10/VSČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus141.80 0 141.70 2 141.8024.70/21,18
45.11/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov143.20 0 142.20 0 142.2025.10/21,47
46. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor137.20 8 4.00 999 145.2028.10/24,06
47.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor143.50 4 148.10 0 147.5030.40/26,05
48.11/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy153.10 2 151.70 0 151.7034.60/29,54
49.3/ZSPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice148.50 4 154.90 8 152.5035.40/30,23
50.6/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn163.40 4 155.10 0 155.1038.00/32,52
51.7/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.154.10 2 155.10 4 156.1039.00/33,31
52.8/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor163.90 0 164.50 6 163.9046.80/40,00
53.4/ZSKOLMAN Vojtěch   SKŽižkov167.30 2 179.50 0 169.3052.20/44,60
54.9/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn178.60 4 181.50 4 182.6065.50/55,90
  POLLERT Metoděj 2009 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
127.50 0 124.50 0 124.50 30
2.1/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
136.40 2 131.90 4 135.9011.40/9,226
3.2/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
 
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
138.70 0 136.60 0 136.6012.10/9,722
4. HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
135.40 8 138.10 0 138.1013.60/10,918
4. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.70 2 136.10 2 138.1013.60/10,914
6.1/ZSPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
136.50 6 137.60 2 139.6015.10/12,110
7.2/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
141.30 4 138.50 2 140.5016.00/12,96
8.1/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 140.40 2 142.4017.90/14,45
9.1/DMTESAŘ Petr
VRÁNEK Jan
2006
2004
Loko Plz
Blovice
147.10 6 148.00 12 153.1028.60/23,04
10.2/VMFOHL Ondřej
HRON Robin
 
1979
3 Kralupy
Kralupy
173.80 6 157.40 4 161.4036.90/29,63
11.2/ZSŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jan
2006
2007
3 Ot.Strak
Ot.Strak
156.80 8 152.10 60 164.8040.30/32,42
12.3/VMLEPÍK Filip
DOLEJŠ Martin
1976
1980
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 167.60 6 173.6049.10/39,41
13.1/ZMKLIMENT Tomáš
CIHLÁŘ David
2008
2009
Horš.Týn
Horš.Týn
168.60 8 167.10 12 176.6052.10/41,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus108.70 0 109.50 0 108.70 70
2.2/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn109.50 0 112.00 4 109.500.80/0,766
3.1/DMHOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn110.30 0 112.10 0 110.301.60/1,562
4.3/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava115.50 2 116.30 0 116.307.60/7,058
5.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV117.20 0 117.40 0 117.208.50/7,854
6.1/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor119.40 2 119.80 0 119.8011.10/10,250
7. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor120.00 0 121.90 2 120.0011.30/10,446
8.2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor121.10 0 121.20 4 121.1012.40/11,442
9.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha121.50 0 123.00 4 121.5012.80/11,838
10. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy122.40 0 122.50 2 122.4013.70/12,634
11.2/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy121.80 2 149.60 0 123.8015.10/13,930
12.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav125.20 0 126.00 0 125.2016.50/15,226
12.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.125.90 2 125.20 0 125.2016.50/15,225
14.3/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand128.40 0 126.50 0 126.5017.80/16,424
15.4/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor125.50 2 128.10 2 127.5018.80/17,323
16. ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice132.60 0 126.30 2 128.3019.60/18,022
17.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň129.90 0 132.50 0 129.9021.20/19,521
18.1/U23BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz135.10 0 132.00 0 132.0023.30/21,420
19.3/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice132.90 0 132.10 0 132.1023.40/21,519
20.4/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz133.50 2 132.60 0 132.6023.90/22,018
21.4/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana   3 Kralupy138.60 8 133.30 0 133.3024.60/22,617
22. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja139.10 0 134.00 0 134.0025.30/23,316
23.5/ZSAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus133.70 2 135.60 0 135.6026.90/24,715
24.1/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor136.00 0 136.00 4 136.0027.30/25,114
25.2/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor143.20 2 137.50 0 137.5028.80/26,513
26.6/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak138.80 0 135.20 4 138.8030.10/27,712
27.5/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.134.70 8 135.00 4 139.0030.30/27,911
28.5/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus141.20 0 141.70 2 141.2032.50/29,910
29.4/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň140.20 12 141.00 2 143.0034.30/31,69
30.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy144.90 2 143.40 0 143.4034.70/31,98
31. HOCHHEIM Kristýna   3 Boh.Pha144.90 0 145.00 0 144.9036.20/33,37
32.2/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz145.20 2 143.60 2 145.6036.90/33,96
32.7/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.143.60 2 149.60 4 145.6036.90/33,95
34.8/ZSŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky144.90 6 144.80 8 150.9042.20/38,84
35.3/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník150.00 4 151.60 2 153.6044.90/41,33
36.6/DMKUSÁ Viktorie   Rakovník165.10 6 165.00 2 167.0058.30/53,62
37.9/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 L.Žatec169.10 12 170.00 4 174.0065.30/60,11
38.5/ZMVANČOVÁ Linda 2009 Rakovník176.10 12 177.30 8 185.3076.60/70,50
39. DOLEŽALOVÁ Julia   Loko Plz236.00 54 192.20 6 198.2089.50/82,30
40.6/VMŠTĚPINOVÁ Šárka 1983 Kadaň236.10 60 247.90 56 296.10187.40/172,40
  HABICHOVÁ Polesná Jitka 1990 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMTURNER Karel, 2004, Sušice TURNER Karel 2004 2 Sušice102.10 0 101.50 0 101.50 156
2.2/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor105.90 0 100.40 2 102.400.90/0,9152
3.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus104.00 4 104.60 0 104.603.10/3,1148
4.1/VGROSSMANN Petr   2 Loko Plz104.90 0 106.00 0 104.903.40/3,3144
5.2/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus105.10 2 105.20 0 105.203.70/3,6140
6.3/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB105.00 2 105.70 0 105.704.20/4,1136
7.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor108.00 2 106.40 0 106.404.90/4,8132
8.4/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB110.90 4 108.30 0 108.306.80/6,7128
9.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz111.20 0 109.50 0 109.508.00/7,9124
9.2/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB109.90 2 109.50 0 109.508.00/7,9120
11.3/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand111.20 2 109.60 0 109.608.10/8,0116
12.1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz111.30 2 110.50 0 110.509.00/8,9112
13.5/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz113.60 0 111.00 0 111.009.50/9,4108
14.3/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice109.30 2 113.80 2 111.309.80/9,7104
15.2/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand126.90 0 111.90 0 111.9010.40/10,2100
16.4/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň113.00 0 112.70 0 112.7011.20/11,096
17.6/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice113.40 2 113.40 0 113.4011.90/11,792
18.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV116.00 0 115.30 0 115.3013.80/13,688
19.7/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.115.70 0 117.00 2 115.7014.20/14,084
20.8/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz115.80 0 115.20 2 115.8014.30/14,180
20.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus119.00 0 115.80 0 115.8014.30/14,176
22.2/VSMACEČEK Dušan   Hubertus116.30 0 119.30 4 116.3014.80/14,672
23.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.117.10 0 116.50 0 116.5015.00/14,868
24.3/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.116.70 0 116.70 0 116.7015.20/15,064
25.6/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy118.90 0 115.40 2 117.4015.90/15,760
26.4/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice120.90 4 118.00 0 118.0016.50/16,356
27.3/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak119.60 6 118.50 0 118.5017.00/16,752
28.4/DMŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak122.00 2 116.60 2 118.6017.10/16,851
29.5/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice116.80 2 118.70 0 118.7017.20/16,950
30. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy120.00 0 118.80 0 118.8017.30/17,049
31.9/VVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha120.20 0 118.20 2 120.2018.70/18,448
32.7/VMDOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus121.50 2 120.80 0 120.8019.30/19,047
33.10/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.119.10 2 119.40 2 121.1019.60/19,346
33.4/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.119.10 2 123.60 4 121.1019.60/19,345
35.8/VMRIANT Martin 1977 3+ VS Tábor129.40 6 122.60 0 122.6021.10/20,844
36.1/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn124.60 4 118.80 4 122.8021.30/21,043
37.2/ZMUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand123.00 0 128.00 2 123.0021.50/21,242
38.3/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.124.10 0 123.70 0 123.7022.20/21,941
38.6/DMSALÁK Petr   3 Blovice121.90 8 121.70 2 123.7022.20/21,940
40.5/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak119.90 6 117.80 6 123.8022.30/22,039
41.4/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava124.50 6 124.20 0 124.2022.70/22,438
42.5/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha126.60 2 125.10 0 125.1023.60/23,337
43.6/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV124.10 6 125.80 0 125.8024.30/23,936
44.5/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.128.10 2 124.00 2 126.0024.50/24,135
45.9/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník126.10 0 4.00 999 126.1024.60/24,234
46.6/VSNEUWIRTH Josef   3 Hubertus127.00 0 124.20 2 126.2024.70/24,333
47.7/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz128.50 0 124.30 2 126.3024.80/24,432
48.7/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz127.60 4 124.70 2 126.7025.20/24,831
49.10/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója131.70 2 125.10 2 127.1025.60/25,230
50.11/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn131.00 2 129.30 0 129.3027.80/27,429
51.6/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec129.50 0 133.70 0 129.5028.00/27,628
52.11/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor130.20 6 130.60 0 130.6029.10/28,727
53.7/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz126.80 6 128.90 2 130.9029.40/29,026
54.8/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec131.10 0 132.30 2 131.1029.60/29,225
55.8/ZSPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice127.50 4 128.30 4 131.5030.00/29,624
55.7/DMPODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.125.50 6 136.20 6 131.5030.00/29,623
57.9/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník138.30 0 131.60 0 131.6030.10/29,722
58.12/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz132.40 0 4.00 999 132.4030.90/30,421
59.8/DMPŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha129.00 4 129.30 4 133.0031.50/31,020
59.8/ZMKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn134.20 2 133.00 0 133.0031.50/31,019
61.10/VSNEDVÍDEK František   3 Dv.Král.134.10 2 133.50 0 133.5032.00/31,518
62.13/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky132.00 2 130.60 4 134.0032.50/32,017
63.11/VSDODAL Jan   3 Boh.Pha136.30 0 136.30 0 136.3034.80/34,316
64.12/VMFOHL Ondřej   3 Kralupy137.00 2 137.70 0 137.7036.20/35,715
65.14/VHOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň138.10 4 138.10 2 140.1038.60/38,014
66.9/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor134.90 6 142.20 6 140.9039.40/38,813
67.9/ZSPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec137.30 5 139.40 2 141.4039.90/39,312
67.3/DSMARTIN Václav   3 Boh.Pha141.00 2 139.40 2 141.4039.90/39,311
69.10/ZMCIHLÁŘ David 2009 Horš.Týn142.60 4 142.10 0 142.1040.60/40,010
70.11/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy142.60 6 143.60 0 143.6042.10/41,59
71.12/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz144.10 2 146.70 2 146.1044.60/43,98
72.9/DMŠIŠKA Jakub 2005 Rakovník136.40 10 133.50 58 146.4044.90/44,27
73.13/ZMNOVÁK Dalibor 2009 VS Tábor158.40 0 149.00 0 149.0047.50/46,86
74.14/ZMVOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak149.30 0 153.30 6 149.3047.80/47,15
75.15/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn153.40 6 149.30 4 153.3051.80/51,04
76.16/ZMBOUDA Vladimir 2009 Horš.Týn167.70 8 149.50 4 153.5052.00/51,23
77.10/ZSCIHLÁŘ Filip 2006 Horš.Týn154.40 6 159.40 4 160.4058.90/58,02
78.2/U23ZIMMER Dominik   9 Plzeň157.90 8 156.80 4 160.8059.30/58,40
79.11/ZSPECH Antonín 2006 Soběslav167.80 14 155.10 8 163.1061.60/60,71
80.12/ZSŠTĚRBA Václav 2007 Rakovník164.30 6 201.40 6 170.3068.80/67,80
81.15/VDOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV167.70 6 164.50 6 170.5069.00/68,00
82.17/ZMPECH Jaroslav 2008 Soběslav217.10 56 172.20 2 174.2072.70/71,60
83.13/ZSŠTOCHL Vojtěch   Boh.Pha199.40 4 167.90 10 177.9076.40/75,30
84.18/ZMCMUNT Ondřej   Loko Plz158.20 106 181.60 8 189.6088.10/86,80
85.19/ZMROLINEC František 2008 Klášter.187.80 6 170.00 54 193.8092.30/90,90
86.20/ZMRENDÓN Marco 2008 Boh.Pha164.20 52 152.70 60 212.70111.20/109,60
87.16/VNOVÁK Aleš   VS Tábor423.70 210 358.60 212 570.60469.10/462,20
  KEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMNOVÁK Václav
RIANTOVÁ Anežka
2005
2008
2 VS Tábor
VS Tábor
130.30 4 125.60 2 127.60 35
2.1/VMDOLEŽAL Tomáš
DOLEŽALOVÁ Zuzana
  2 Kralupy
Kralupy
137.10 2 129.60 0 129.602.00/1,631
3.1/VPODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
130.80 0 132.60 2 130.803.20/2,527
4.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
135.70 0 137.00 6 135.708.10/6,323
5. BOČEK Zdeněk
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1975
1989
2 SKVS ČB
VS Tábor
135.50 2 135.30 6 137.509.90/7,819
6.1/VSBENHÁK Jiří
LAGNEROVÁ Jana
1956
1959
2 Jablonec
Soběslav
141.80 2 137.20 2 139.2011.60/9,115
7. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
143.40 10 139.50 0 139.5011.90/9,311
8.1/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
134.80 6 140.70 4 140.8013.20/10,37
9. WENDL Miloslav
ZIMOVÁ Marie
 
1992
Horš.Týn
Roudnice
147.10 0 152.70 6 147.1019.50/15,33
10.3/VMKOHOUTOVÁ Lenka
VÁCHA Viktor
1974
1985
3 Rakovník
Rakovník
159.30 0 152.10 2 154.1026.50/20,82
11.4/VMČERNÁ Lucie
NĚMEC Aleš
1977
1976
Kadaň
Kadaň
159.00 4 167.70 2 163.0035.40/27,71
12.2/ZSHOŘENÍ Hedvika
PECHLÁT Adam
2008
2007
Kadaň
Sušice
155.50 8 169.30 8 163.5035.90/28,10
13.1/DSPANZEROVÁ Kateřina
SLÁDKOVÁ Linda
2003
2004
Loko Plz
Loko Plz
181.10 6 187.50 10 187.1059.50/46,60
  MÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
4.00 999 5.00 0 999.00 0
Oddíl