Slalom ve Veselí n.M.

19.09.2020   řeka Morava pod silničním mostem
ředitel: Petr Tomeček   vrchní rozhodčí: Michaela Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMROUSEK David 2010 KK Opava121.60 2 98.70 0 98.70 0
2.2/PZMVALENTA Josef 2010 Olomouc98.40 6 119.10 4 104.405.70/5,80
3.1/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk105.60 0 106.90 2 105.606.90/7,00
4.2/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava106.10 2 106.10 0 106.107.40/7,50
5.3/PZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno111.30 2 113.90 2 113.3014.60/14,80
6.4/PZMKRÁL Samuel   Olomouc115.40 2 116.60 2 117.4018.70/18,90
7.3/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava126.80 4 129.80 12 130.8032.10/32,50
8.5/PZMSTEKLÝ Pavel 2010 Olomouc142.00 2 128.10 6 134.1035.40/35,90
9.6/PZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí134.70 2 137.60 4 136.7038.00/38,50
10.7/PZMKAFKA Martin 2010 Olomouc126.70 56 133.50 4 137.5038.80/39,30
11.4/PZZLOVECKÁ Nela 2011 SKVeselí135.10 4 137.50 4 139.1040.40/40,90
12.8/PZMBASARABA Albert   Olomouc144.40 4 141.40 2 143.4044.70/45,30
13.5/PZZGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno175.50 6 195.00 2 181.5082.80/83,90
  DOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMROUSEK David 2010 KK Opava1.00 999 137.30 0 137.30 0
2.1/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava147.30 0 136.60 2 138.601.30/0,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno89.90 0 88.90 4 89.90 64
2.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno91.80 0 91.20 0 91.201.30/1,456
3.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí95.80 2 90.40 2 92.402.50/2,852
4.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava96.20 0 94.40 0 94.404.50/5,048
5.2/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc95.20 0 94.90 0 94.905.00/5,644
6.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc95.00 0 96.50 0 95.005.10/5,740
7.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk97.60 0 98.10 0 97.607.70/8,636
8.3/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava97.90 2 96.80 2 98.808.90/9,932
9.1/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc103.50 0 101.80 0 101.8011.90/13,228
10.2/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná106.90 2 100.90 2 102.9013.00/14,524
11.3/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK106.70 0 105.10 0 105.1015.20/16,920
12.4/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK104.00 2 103.20 2 105.2015.30/17,016
13.4/ZSMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc106.20 2 105.70 0 105.7015.80/17,612
14.5/DMCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc106.50 0 106.90 0 106.5016.60/18,511
15.6/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava112.00 0 106.90 0 106.9017.00/18,910
16.3/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno107.70 2 109.90 0 109.7019.80/22,09
17.3/DSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Ostrava110.00 0 104.50 6 110.0020.10/22,48
18.7/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc114.10 0 110.50 0 110.5020.60/22,97
19.8/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno112.50 0 107.40 52 112.5022.60/25,16
20.4/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc112.00 6 114.90 0 114.9025.00/27,85
21.5/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc113.10 2 113.50 4 115.1025.20/28,04
22.6/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava116.00 0 115.20 8 116.0026.10/29,03
23.9/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc121.00 6 127.70 2 127.0037.10/41,32
24.7/ZSSRPOVÁ Stela 2006 Ostrava129.60 4 123.70 10 133.6043.70/48,61
24.5/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava131.60 2 129.40 8 133.6043.70/48,60
26.8/ZSŠLACHTOVÁ Tereza 2006 Ostrava140.30 2 135.20 6 141.2051.30/57,10
  STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMGABRLÍK Jakub, 2004, Olomouc GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan, 2004, Olomouc MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
103.10 2 101.90 2 103.90 16
2.2/DMHRIC Ondřej
KOSÍK Dan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
107.50 4 107.60 0 107.603.70/3,612
3.1/U23HEŘMANSKÝ Jan
WALTER Jakub
2005 3 Šumperk
Olomouc
108.50 10 107.80 4 111.807.90/7,68
4.1/ZSRETEK Toman
TOMEČEK Adam
2007
2008
2 Olomouc
SKVeselí
111.70 6 111.40 2 113.409.50/9,14
5.1/ZMBALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
3 KK Opava
KK Opava
123.40 0 119.90 0 119.9016.00/15,43
6.2/ZSANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
129.20 0 131.00 4 129.2025.30/24,42
7.3/ZSBAAR Dominik
DRAGON Jakub
2007
2007
KK Opava
KK Opava
125.40 4 129.00 4 129.4025.50/24,51
8.3/DMKADUBEC Matěj
POLÁŠEK Martin
2005
2005
SKVeselí
SKVeselí
141.50 6 138.60 8 146.6042.70/41,10

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK90.70 0 88.40 0 88.40 51
2.1/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk90.50 4 88.80 0 88.800.40/0,547
3. SATKE Adam 1994 2 KK Brno88.40 2 89.40 0 89.401.00/1,143
4. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí90.60 4 89.50 0 89.501.10/1,239
5. RYGEL Marek 1989 3+ KK Brno92.00 0 91.00 0 91.002.60/2,935
6.1/U23WALTER Jakub   2 Olomouc93.10 2 92.80 0 92.804.40/5,031
7.1/ZSMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc96.50 4 95.00 0 95.006.60/7,527
8.2/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc96.70 8 93.40 2 95.407.00/7,923
9.3/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc100.40 4 96.30 2 98.309.90/11,219
10.1/VSSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná104.00 2 100.90 0 100.9012.50/14,115
11.4/DMLOUN Matěj 2004 3+ Šumperk97.40 4 106.40 2 101.4013.00/14,714
12.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí102.60 2 99.60 2 101.6013.20/14,913
13.2/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc100.40 2 101.50 6 102.4014.00/15,812
14.3/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc103.50 0 102.50 4 103.5015.10/17,111
15.2/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava108.70 2 105.40 0 105.4017.00/19,210
16.5/DMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno106.30 0 104.70 2 106.3017.90/20,29
17.3/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc100.70 52 104.40 2 106.4018.00/20,48
18.4/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc107.00 6 104.70 2 106.7018.30/20,77
19.6/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno117.20 2 107.50 2 109.5021.10/23,96
20.5/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava111.30 4 108.40 2 110.4022.00/24,95
21.7/DMZEMAN Šimon 2004 SKVeselí117.00 6 109.40 2 111.4023.00/26,04
22.4/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc115.60 4 110.30 2 112.3023.90/27,03
23.5/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc116.60 2 112.60 2 114.6026.20/29,62
24.6/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava130.20 0 127.70 4 130.2041.80/47,31
25.7/ZMKÁPKA Lukáš 2009 Ostrava136.00 2 126.80 4 130.8042.40/48,00
26.6/ZSKÁPKA Kryštof 2007 Ostrava137.60 12 127.00 4 131.0042.60/48,20
27.8/ZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava149.00 8 143.20 4 147.2058.80/66,50
  URBAN Jaroslav 2004 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRIC Vítězslav 1974 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RETEK Václav 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava85.10 2 84.00 0 84.00 71
2.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava85.70 0 89.90 4 85.701.70/2,067
3.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno84.40 4 85.50 4 88.404.40/5,263
3.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno88.90 2 88.40 0 88.404.40/5,259
5.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc89.40 0 90.30 2 89.405.40/6,455
6.1/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná88.40 54 87.70 4 91.707.70/9,251
7.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí88.00 4 88.40 8 92.008.00/9,547
8.3/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc90.50 2 91.10 4 92.508.50/10,143
9.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava94.90 4 92.70 0 92.708.70/10,439
10.2/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc91.30 4 91.60 2 93.609.60/11,435
11.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc94.60 0 91.70 2 93.709.70/11,531
12.3/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava91.90 2 92.40 4 93.909.90/11,827
13.3/DSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Ostrava92.00 2 91.80 8 94.0010.00/11,923
14.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk96.90 0 95.60 2 96.9012.90/15,419
15.5/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná98.50 0 101.70 2 98.5014.50/17,315
16.4/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK97.40 2 99.60 6 99.4015.40/18,314
17.5/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK100.40 4 98.30 2 100.3016.30/19,413
18.6/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc98.30 4 99.50 4 102.3018.30/21,812
19.7/DMCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc99.30 4 101.20 4 103.3019.30/23,011
20.6/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc101.90 2 101.10 4 103.9019.90/23,710
21.8/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc104.90 2 102.20 2 104.2020.20/24,09
22.7/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava104.10 2 103.20 2 105.2021.20/25,28
23.8/ZSŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Ostrava103.60 2 107.60 2 105.6021.60/25,77
24.3/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava102.30 6 103.90 2 105.9021.90/26,16
25.9/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava102.80 4 105.00 8 106.8022.80/27,15
26.4/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno103.80 4 107.80 2 107.8023.80/28,34
27.5/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc107.40 2 109.70 0 109.4025.40/30,23
28.9/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno109.90 0 110.90 2 109.9025.90/30,82
29.10/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc105.30 6 106.90 8 111.3027.30/32,51
30. MATULÍKOVÁ Martina   9 Sk Veselí143.60 2 136.20 0 136.2052.20/62,10
31.6/ZMKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž135.50 4 137.30 8 139.5055.50/66,10
32.7/ZMKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž139.70 12 152.40 6 151.7067.70/80,60
  HAVLÍČKOVÁ Nela 2008 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JURÁSKOVÁ Karina 2008 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽANDOVÁ Tereza 2006 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KONEČNÁ Eliška 2006 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 2 KK Brno75.60 2 73.70 0 73.70 138
2. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno73.80 2 74.20 0 74.200.50/0,7134
3.1/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk76.00 0 77.80 0 76.002.30/3,1130
4. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí79.80 0 77.50 0 77.503.80/5,2126
5.1/DSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno107.90 0 78.20 0 78.204.50/6,1122
6.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí82.00 0 83.70 2 82.008.30/11,3118
7.2/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná82.30 0 82.20 0 82.208.50/11,5114
8.2/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc82.50 0 82.60 6 82.508.80/11,9110
9.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí4.00 999 83.00 0 83.009.30/12,6106
10.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno83.10 0 82.40 6 83.109.40/12,8102
11.3/DMZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí83.40 0 85.00 2 83.409.70/13,298
12.4/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc81.70 2 83.80 6 83.7010.00/13,694
13.1/ZSDRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava84.30 0 88.70 4 84.3010.60/14,490
13.3/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí4.00 999 80.30 4 84.3010.60/14,486
15.2/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava83.90 2 84.50 0 84.5010.80/14,782
16.2/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc85.00 0 82.60 2 84.6010.90/14,878
17.2/ZMKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava85.70 6 84.90 0 84.9011.20/15,274
18.5/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk83.30 2 85.90 2 85.3011.60/15,770
19.6/DMSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno89.90 4 86.00 0 86.0012.30/16,766
20.1/VKOŠÍK Ivo   SKVeselí89.00 2 87.80 0 87.8014.10/19,162
21.4/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná86.20 2 88.00 0 88.0014.30/19,458
22.3/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc88.10 0 94.00 2 88.1014.40/19,554
23.7/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc87.90 2 93.30 4 89.9016.20/22,050
24.2/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK90.30 0 90.60 4 90.3016.60/22,546
25. BOHÁČ Robert 1989 3+ Ostrava88.60 2 86.90 6 90.6016.90/22,942
26.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž91.20 0 90.70 0 90.7017.00/23,138
26.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž91.30 0 90.70 0 90.7017.00/23,134
28.4/ZMANTL Tomáš 2008 2 KK Opava88.70 4 89.00 2 91.0017.30/23,533
29.2/VSROUSEK Martin   2 KK Opava91.40 0 92.10 0 91.4017.70/24,032
29.8/DMDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno91.40 0 91.60 4 91.4017.70/24,031
31. ŠIŠPERA Petr   9 Sk Veselí93.90 0 92.00 0 92.0018.30/24,80
32.3/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc92.20 0 93.40 0 92.2018.50/25,130
33.4/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava92.80 0 101.70 2 92.8019.10/25,929
34.5/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc96.90 0 93.90 0 93.9020.20/27,428
35.6/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc93.90 2 92.20 2 94.2020.50/27,827
36.3/VŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KK Brno94.90 0 93.30 2 94.9021.20/28,826
37.7/ZSKÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava93.20 4 95.40 0 95.4021.70/29,425
38.8/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc96.60 2 95.50 0 95.5021.80/29,624
39.9/ZSAMBROŽ Jiří 2006 Ostrava93.90 2 92.90 6 95.9022.20/30,123
40.9/DMPOLÁŠEK Martin 2005 3+ SKVeselí94.30 2 99.70 4 96.3022.60/30,722
41.4/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk97.10 0 96.60 2 97.1023.40/31,821
41.5/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc98.20 2 97.10 0 97.1023.40/31,820
43.10/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk97.30 0 97.60 0 97.3023.60/32,019
44.6/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc98.10 4 97.40 0 97.4023.70/32,218
45.11/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc97.90 0 97.70 0 97.7024.00/32,617
46.10/DMKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí98.00 0 96.90 2 98.0024.30/33,016
47.11/DMBERNAT Pavel 2004 3+ KK Brno98.30 0 98.10 6 98.3024.60/33,415
48.12/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava95.80 4 98.40 0 98.4024.70/33,514
48.7/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava96.40 2 98.80 6 98.4024.70/33,513
50.8/ZMBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava99.60 0 99.80 0 99.6025.90/35,112
51.9/ZMKÁPKA Lukáš 2009 3 Ostrava99.70 2 98.90 4 101.7028.00/38,011
52.13/ZSMINAŘÍK Šimon 2007 3 SKVeselí101.70 52 100.10 2 102.1028.40/38,510
53.10/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava102.30 0 104.70 2 102.3028.60/38,89
54.14/ZSZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí102.90 0 103.70 0 102.9029.20/39,68
55.3/VMKUPKA Petr 1981 3 Ostrava100.50 4 103.40 2 104.5030.80/41,87
56.15/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno104.90 0 103.40 4 104.9031.20/42,36
57.11/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava105.60 2 103.30 2 105.3031.60/42,95
58.16/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno106.50 0 108.70 4 106.5032.80/44,54
59.17/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava105.60 2 107.30 52 107.6033.90/46,03
60.12/ZMŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí110.30 0 108.10 2 110.1036.40/49,42
61.12/DMKOLÁŘ Jakub 2004 Šumperk112.20 2 106.60 4 110.6036.90/50,11
62.13/ZMŠLACHTA Jan 2009 Ostrava111.70 2 113.80 2 113.7040.00/54,30
63.14/ZMŠUMBERA Vít   Olomouc124.80 2 123.60 4 126.8053.10/72,00
64.13/DMGROSS Benedikt 2005 KK Brno127.90 4 128.90 14 131.9058.20/79,00
  KONEČNÝ Matouš 2008 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JURÁSEK Matěj 2009 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FIŠNAR Jakub   3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BŘEČKA Jan   3+ SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RETEK Václav 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSIVÁNEK Roman
DOLEŽALOVÁ Lucie
2002
2003
2 SKVeselí
Olomouc
104.40 4 112.30 8 108.40 21
2.1/ZSVRBOVÁ Marie
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2007
2008
2 Olomouc
Olomouc
112.70 4 112.20 2 114.205.80/5,417
3.2/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
120.60 2 113.80 2 115.807.40/6,813
4.1/DMSTŘÍLKOVÁ Jana
STŘÍLKA Richard
2004
2006
3 Olomouc
Olomouc
129.04 8 122.60 0 122.6014.20/13,19
5.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
124.70 8 124.30 4 128.3019.90/18,45
6.3/ZSJÍLKOVÁ Pavla
MALÁ Magdaléna
2007
2007
2 Olomouc
Olomouc
144.60 6 147.10 2 149.1040.70/37,51
Oddíl

Historie procházení