Křivoklátský slalom + MČR veteránů

13.06.2020   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SEMERÁD Vít 2010 Roudnice119.15 4 121.12 4 123.15 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha99.54 2 97.16 0 97.16 42
2.1/DSFREISLEBENOVÁ Patricia, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 1 USK Pha95.99 2 95.63 2 97.630.47/0,532
3.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.101.66 2 98.39 0 98.391.23/1,327
4.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK103.83 0 99.16 2 101.164.00/4,122
5.2/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK108.00 0 99.99 2 101.994.83/5,017
6.2/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha103.36 2 105.87 50 105.368.20/8,412
7.3/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn108.24 6 102.95 4 106.959.79/10,111
8.3/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand108.14 0 111.32 2 108.1410.98/11,310
9.4/DMKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha115.83 54 113.55 2 115.5518.39/18,99
10.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand174.56 54 115.86 0 115.8618.70/19,28
11.5/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha113.38 6 112.16 4 116.1619.00/19,67
12.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK119.44 4 114.44 2 116.4419.28/19,86
13.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK113.06 4 122.99 6 117.0619.90/20,55
14.6/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha131.22 0 118.92 0 118.9221.76/22,44
15.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk148.07 6 118.97 2 120.9723.81/24,53
16.7/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 Dukla B.125.76 8 120.49 4 124.4927.33/28,12
17.6/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy1.00 999 133.98 12 145.9848.82/50,21
18.8/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor136.62 60 1.00 999 196.6299.46/102,40
  ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. RAK Tomáš, 1989, Dukla B. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.84.50 0 81.88 0 81.88 166
2.1/U23URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk87.23 52 85.18 0 85.183.30/4,0156
3.1/DMŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB88.99 0 89.76 2 88.997.11/8,7151
4.2/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha90.66 0 90.88 0 90.668.78/10,7146
5.1/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha86.99 4 89.41 8 90.999.11/11,1141
6.3/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK91.02 0 93.28 2 91.029.14/11,2136
7.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK89.95 2 91.51 0 91.519.63/11,8131
8.2/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB92.10 0 90.26 4 92.1010.22/12,5126
9.1/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK4.00 999 93.10 0 93.1011.22/13,7121
10.4/DMURBAN Michal 2004 2+ Šumperk91.35 2 90.26 4 93.3511.47/14,0116
11.1/VKREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB93.68 0 94.54 0 93.6811.80/14,4111
12. SUCHÝ Matěj 1986 2 Dukla B.94.33 0 93.85 2 94.3312.45/15,2106
13.5/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.93.77 2 94.67 0 94.6712.79/15,6101
14.2/VRUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.96.54 0 94.82 0 94.8212.94/15,896
15.2/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK101.18 4 94.94 0 94.9413.06/16,091
16.2/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV95.26 0 97.72 54 95.2613.38/16,386
17.6/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha95.89 2 94.73 6 97.8916.01/19,681
18.3/VMŠRÁMEK Michal 1982 3+ Dukla B.98.20 0 108.33 52 98.2016.32/19,976
19. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec96.25 2 98.51 0 98.2516.37/20,071
20.2/U23MILLER Jan 1997 3+ Turnov98.49 0 100.27 0 98.4916.61/20,366
21.4/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha99.46 0 102.94 0 99.4617.58/21,561
22.5/VMŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB97.53 2 99.89 2 99.5317.65/21,656
23.3/VKREMR Patrik 1972 2 USK Pha105.75 4 101.46 0 101.4619.58/23,951
24.7/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn101.48 0 103.17 10 101.4819.60/23,946
25.4/VMILLER Jan 1968 2 Turnov110.66 4 101.53 0 101.5319.65/24,041
26. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB99.83 2 101.47 2 101.8319.95/24,436
27.3/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor102.82 4 100.05 2 102.0520.17/24,631
28.3/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn100.90 2 98.17 4 102.1720.29/24,830
29.5/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov103.22 2 102.64 0 102.6420.76/25,429
30.4/ZSBOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand100.71 2 104.28 52 102.7120.83/25,428
31.8/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol100.98 2 102.66 2 102.9821.10/25,827
32.6/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB102.34 2 101.88 2 103.8822.00/26,926
33.5/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand102.08 2 104.02 0 104.0222.14/27,025
34.6/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand104.62 0 109.77 2 104.6222.74/27,824
35.7/VMVÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník110.41 2 105.22 0 105.2223.34/28,523
36.8/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK105.33 4 103.49 2 105.4923.61/28,822
37.7/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB101.55 4 103.90 2 105.5523.67/28,921
38.6/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav105.97 0 106.91 4 105.9724.09/29,420
39.7/VKUČERA Tomáš 1970 3 RK Troja103.49 4 105.09 2 107.0925.21/30,819
40.8/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha105.46 2 109.55 2 107.4625.58/31,218
41.8/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB113.28 4 108.66 0 108.6626.78/32,717
42.9/DMEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník106.73 2 128.59 8 108.7326.85/32,816
43.10/DMŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.120.66 2 110.18 0 110.1828.30/34,615
44.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3+ Kralupy119.91 4 111.91 2 113.9132.03/39,114
45.9/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB110.21 4 120.82 4 114.2132.33/39,513
46.2/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov121.32 50 111.16 4 115.1633.28/40,612
47.10/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice4.00 999 114.82 2 116.8234.94/42,711
48.1/ZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha118.31 6 116.91 0 116.9135.03/42,810
49.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník119.02 4 118.08 0 118.0836.20/44,29
50.2/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK116.42 2 119.33 2 118.4236.54/44,68
51.4/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor113.98 6 112.55 8 119.9838.10/46,57
52.9/VMSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus126.77 56 118.84 4 122.8440.96/50,06
53.3/ZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV129.19 8 122.63 2 124.6342.75/52,25
54.11/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník126.48 10 122.69 2 124.6942.81/52,34
55.9/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov125.09 0 170.29 54 125.0943.21/52,83
56.10/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník122.90 4 150.59 60 126.9045.02/55,02
57.5/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa1.00 999 126.02 2 128.0246.14/56,41
58.11/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor127.82 56 130.61 0 130.6148.73/59,50
59.12/VŠTERCL Pavel 1966 Dukla B.130.20 2 138.27 54 132.2050.32/61,50
60.4/ZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK159.63 100 135.84 2 137.8455.96/68,30
61.5/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand134.62 102 135.00 56 191.00109.12/133,30
  PETERKA Vít 1969 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KEŠ Miroslav   3+ Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
95.60 0 97.24 0 95.60 50
2.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
94.92 2 97.09 0 96.921.32/1,445
3.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
103.62 6 100.53 0 100.534.93/5,240
4.1/DSHARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
108.58 8 110.81 10 116.5820.98/21,935
5.1/VJINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
127.30 2 114.61 2 116.6121.01/22,030
6.2/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
114.07 6 113.69 352 120.0724.47/25,625
7.2/DSPROCHÁZKA Josef
KUDRNA Josef
2002
2004
Dukla B.
Dukla B.
113.40 8 114.51 550 121.4025.80/27,020
8.2/DMNOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
2 VS Tábor
VS Tábor
134.20 10 115.76 8 123.7628.16/29,515
9. BOMBIC Erik
WEBER Oldřich
2005
1987
SKVS ČB
SKVS ČB
118.25 8 4.00 999 126.2530.65/32,110
10.1/U23SAAL Štěpán
KOŘÍNEK Vojtěch
2001
2004
3 Jablonec
Jablonec
118.37 10 127.30 62 128.3732.77/34,35
11.1/ZMVÍT Matyáš
INDRUCH Tomáš
2009
2008
3 KVS HK
KVS HK
134.60 108 134.80 2 136.8041.20/43,14
12.3/VŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
135.02 2 4.00 999 137.0241.42/43,33
13.3/DMSLAVÍK Vojtěch
HADRABA Martin
2005
2005
3 Frol
Frol
130.40 8 1.00 999 138.4042.80/44,82
14. HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
3 Rakovník
Rakovník
133.14 10 156.68 358 143.1447.54/49,71
15.4/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
127.59 108 129.08 58 187.0891.48/95,70
  TARABA Matyáš
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip
JINEK Hugo
2005
2005
2 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEGER Jonáš
INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Eliška
KOPEČEK Michal
2005
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004 3 Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
3 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23HILGERTOVÁ Amálie, 1997, USK Pha HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha84.81 0 85.99 0 84.81 212
2.1/DMPAVELKOVÁ Markéta, 2005, Dukla B. PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.96.58 50 91.21 2 93.218.40/9,9202
3.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK95.30 2 93.40 0 93.408.59/10,1192
3.1/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha96.10 102 91.40 2 93.408.59/10,1187
5.2/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy89.99 4 97.08 2 93.999.18/10,8182
6.2/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2+ USK Pha92.09 2 98.45 2 94.099.28/10,9177
7.3/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha99.54 0 92.42 2 94.429.61/11,3172
8.3/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK95.02 0 94.79 2 95.0210.21/12,0167
9.4/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK95.03 0 98.23 2 95.0310.22/12,1162
10.5/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB96.29 50 95.25 0 95.2510.44/12,3157
11.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice94.65 6 95.50 0 95.5010.69/12,6152
12.6/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.93.62 2 95.85 0 95.6210.81/12,7147
13.4/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy93.89 2 92.02 50 95.8911.08/13,1142
14.7/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha97.56 0 95.95 0 95.9511.14/13,1137
15.8/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB96.68 0 99.49 0 96.6811.87/14,0132
16.5/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy100.33 2 97.66 0 97.6612.85/15,2127
17.6/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha94.67 50 96.23 2 98.2313.42/15,8122
18.9/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn110.72 2 97.98 2 99.9815.17/17,9117
19.2/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand102.84 0 100.40 0 100.4015.59/18,4112
20.3/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice100.84 0 100.57 0 100.5715.76/18,6107
21.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV104.71 2 100.59 0 100.5915.78/18,6102
22.4/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn100.91 0 108.86 54 100.9116.10/19,097
23.3/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha103.38 2 98.99 2 100.9916.18/19,192
24. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.105.15 2 101.04 0 101.0416.23/19,187
25.7/DSPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha108.61 4 102.32 0 102.3217.51/20,682
26.5/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK100.80 2 101.75 4 102.8017.99/21,277
27.4/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha108.47 6 101.50 2 103.5018.69/22,072
28.6/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy106.37 2 105.56 0 105.5620.75/24,567
29.10/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor101.63 4 124.19 8 105.6320.82/24,562
30.11/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy104.82 2 113.89 0 106.8222.01/26,057
31.7/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy109.83 2 107.21 0 107.2122.40/26,452
32.8/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha114.12 0 107.93 0 107.9323.12/27,347
33.8/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa108.57 4 106.76 2 108.7623.95/28,242
34.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB105.06 6 112.40 4 111.0626.25/31,037
35.9/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus111.37 4 109.34 2 111.3426.53/31,332
36.10/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK111.83 0 110.07 2 111.8327.02/31,931
37.12/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha105.81 52 104.19 8 112.1927.38/32,330
38.5/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK110.77 2 112.74 4 112.7727.96/33,029
39.11/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK108.84 4 136.30 4 112.8428.03/33,128
40.12/ZSBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice114.56 0 113.56 2 114.5629.75/35,127
41. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor108.75 6 115.36 2 114.7529.94/35,326
42.2/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha134.18 0 116.18 0 116.1831.37/37,025
43. BRABCOVÁ Alžběta 1989 So Trója114.77 2 118.68 0 116.7731.96/37,724
44.13/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy113.04 4 120.69 52 117.0432.23/38,023
45.3/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha125.79 56 117.05 0 117.0532.24/38,022
46.4/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand253.95 4 117.27 0 117.2732.46/38,321
47.6/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň116.03 2 150.48 0 118.0333.22/39,220
48.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník136.45 50 118.23 0 118.2333.42/39,419
49.5/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand116.80 2 125.55 2 118.8033.99/40,118
50.9/DSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa115.34 4 116.82 2 118.8234.01/40,117
51.6/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk117.74 2 118.92 2 119.7434.93/41,216
52.2/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.122.92 2 119.86 0 119.8635.05/41,315
53.10/DSKRISTL Anouk   3+ USK Pha117.33 4 132.00 150 121.3336.52/43,114
54.14/ZSCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy130.90 0 121.88 0 121.8837.07/43,713
55.15/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor120.35 4 129.13 0 124.3539.54/46,612
56. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja127.71 52 124.36 2 126.3641.55/49,011
57.7/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB137.94 4 124.68 2 126.6841.87/49,410
58.8/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor130.11 8 125.24 2 127.2442.43/50,09
59.16/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak123.61 6 124.43 50 129.6144.80/52,88
60.9/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec129.91 6 4.00 999 135.9151.10/60,37
61.3/VTYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.137.49 2 135.86 2 137.8653.05/62,66
62.11/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor143.98 6 127.94 102 149.9865.17/76,85
63.10/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy149.39 8 149.67 54 157.3972.58/85,64
64.13/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol199.91 54 114.38 52 166.3881.57/96,23
65.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník203.49 106 213.41 8 221.41136.60/161,12
66.11/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň133.07 208 120.12 160 280.12195.31/230,31
67.14/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.1.00 999 129.87 158 287.87203.06/239,40
  BLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa1.00 999 1.00 999 999.00 0
  KUHNOVÁ Anežka   Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÉTROVÁ Štěpánka   Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKOVÁ Jana   3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSKOVÁ Kateřina   2 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÉTROVÁ Amálie   2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMDRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK
 DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
105.41 2 118.26 50 107.41 44
2.1/VMJINDRÁK Petr
KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna
1969
1985
2 Tech.Pha
Sláv.HK
109.14 6 110.01 2 112.014.60/4,334
3.1/VKAŠPAR Martin
KOTOVSKÁ Karolina
1967 1 SKŽižkov
Boh.Pha
116.56 4 118.55 4 120.5613.15/12,229
4.1/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie
PRÜHER Vojtěch
2008
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 121.50 2 123.5016.09/15,024
5.2/VPODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
120.87 6 130.26 2 126.8719.46/18,119
6.2/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
130.48 8 128.15 0 128.1520.74/19,314
7. CUC Michal
ZIMOVÁ Marie
1977
1992
Tech.Pha
Roudnice
126.26 6 125.05 6 131.0523.64/22,09
8.2/DMNEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
3 KK Brand
Dukla B.
130.04 52 133.88 2 135.8828.47/26,54
9.3/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
137.67 10 4.00 999 147.6740.26/37,53
10. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
121.98 56 168.47 8 176.4769.06/64,32
11.3/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
1.00 999 137.39 52 189.3981.98/76,31
12.4/VKOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
3 Rakovník
Rakovník
1.00 999 140.67 54 194.6787.26/81,20
  MOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODUŠKA Patrik
PODUŠKOVÁ Marie
1976
1974
So Trója
So Trója
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.76.44 2 73.11 0 73.11 507
2. BUCHTEL Michal, 1986, USK Pha BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha79.72 0 76.84 0 76.843.73/5,1497
3. VAŠINA Jiří, 1994, USK Pha VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha77.19 0 76.57 4 77.194.08/5,6487
4.2/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2+ Dukla B.80.85 2 80.80 0 80.807.69/10,5477
5.3/DSFRENCL Josef 2002 2+ USK Pha83.53 2 81.01 0 81.017.90/10,8467
6.1/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy83.95 2 81.31 0 81.318.20/11,2462
7.4/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk81.53 2 79.82 2 81.828.71/11,9457
8.1/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice82.66 0 83.68 0 82.669.55/13,1452
9.2/U23ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice83.31 0 81.03 2 83.039.92/13,6447
10.5/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB84.37 54 81.82 2 83.8210.71/14,6442
11.2/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice84.70 2 83.91 0 83.9110.80/14,8437
12. ZVOLÁNEK Jan 1995 3+ SKVS ČB84.36 0 85.00 2 84.3611.25/15,4432
13.3/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz88.40 0 82.75 2 84.7511.64/15,9427
14.3/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy85.02 0 82.42 4 85.0211.91/16,3422
15.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.85.71 0 86.15 0 85.7112.60/17,2417
16.4/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.86.14 0 85.72 0 85.7212.61/17,2412
17.5/DMBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.83.83 2 82.06 54 85.8312.72/17,4407
18.6/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.87.91 0 86.78 0 86.7813.67/18,7402
19.1/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy86.38 2 85.56 2 87.5614.45/19,8397
20.7/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice88.29 2 87.59 0 87.5914.48/19,8392
21.4/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec87.00 4 86.19 2 88.1915.08/20,6387
22.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy91.76 0 88.53 0 88.5315.42/21,1382
23.8/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy103.50 6 86.81 2 88.8115.70/21,5377
24.2/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy88.87 0 88.81 4 88.8715.76/21,6372
25.3/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus88.44 2 86.98 2 88.9815.87/21,7367
26.6/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha86.02 6 87.26 2 89.2616.15/22,1362
27.2/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB91.07 0 89.35 0 89.3516.24/22,2357
28.9/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB90.02 0 87.51 2 89.5116.40/22,4352
29.3/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB94.04 2 89.85 0 89.8516.74/22,9347
30. PUŠKARČUK Aleš   2 Č.Lípa89.97 0 89.34 4 89.9716.86/23,1342
31.4/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Dukla B.90.28 0 90.05 2 90.2817.17/23,5337
32. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.88.92 4 88.64 2 90.6417.53/24,0332
33.4/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus90.75 0 91.24 0 90.7517.64/24,1327
34.1/ZSBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha90.36 2 89.11 2 91.1118.00/24,6322
35.10/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec92.00 6 89.21 2 91.2118.10/24,8317
36.7/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice88.67 4 89.90 2 91.9018.79/25,7312
37. HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník92.14 0 94.98 0 92.1419.03/26,0307
38.2/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor92.51 0 94.57 2 92.5119.40/26,5302
39.11/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor87.71 52 86.58 6 92.5819.47/26,6297
40.5/VMJANČAR Filip 1976 2 USK Pha91.52 2 92.65 0 92.6519.54/26,7292
41.12/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha88.82 4 96.74 52 92.8219.71/27,0287
42.5/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice95.72 2 93.43 0 93.4320.32/27,8282
43.13/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Frol113.21 6 92.25 2 94.2521.14/28,9277
44.14/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand94.54 0 102.87 4 94.5421.43/29,3272
45.15/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB90.64 4 91.32 6 94.6421.53/29,4267
46.3/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand90.67 4 95.74 6 94.6721.56/29,5262
47.5/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha95.25 0 96.37 0 95.2522.14/30,3257
48.4/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol93.32 2 96.81 2 95.3222.21/30,4252
49.6/VBÍZEK Zdeněk   KK Brand95.44 0 97.57 0 95.4422.33/30,5247
50.5/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice93.75 2 91.60 104 95.7522.64/31,0242
51.16/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak95.87 100 87.81 8 95.8122.70/31,0237
52.6/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice100.91 2 95.86 0 95.8622.75/31,1232
53.6/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB96.13 52 94.40 2 96.4023.29/31,9227
54.2/VSGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice96.61 0 100.55 0 96.6123.50/32,1222
55.7/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice96.79 0 4.00 999 96.7923.68/32,4217
56.8/DSMALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak96.69 6 96.97 0 96.9723.86/32,6212
57.7/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand96.39 2 95.92 2 97.9224.81/33,9207
58.6/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.101.56 0 96.15 2 98.1525.04/34,2202
59.3/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy98.29 0 100.27 2 98.2925.18/34,4197
60.17/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.94.32 4 97.28 52 98.3225.21/34,5192
61.8/VMJEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.107.17 0 98.98 0 98.9825.87/35,4187
62.18/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk84.68 52 97.08 2 99.0825.97/35,5182
63.8/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice97.38 2 111.01 2 99.3826.27/35,9177
64.19/DMPETR Lukáš 2004 2 KK Brand101.96 2 97.48 2 99.4826.37/36,1172
65.7/U23ŠULC Karel 2000 3+ KK Brand103.37 2 97.50 2 99.5026.39/36,1167
66.9/ZSHANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník103.74 0 96.02 4 100.0226.91/36,8162
67.10/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand100.74 0 100.11 0 100.1127.00/36,9157
68.4/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.100.86 0 103.23 0 100.8627.75/38,0152
69. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy103.75 4 96.96 4 100.9627.85/38,1147
70.11/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak102.22 4 101.20 0 101.2028.09/38,4142
71.12/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha99.23 2 99.20 6 101.2328.12/38,5137
72.7/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.104.29 0 99.77 2 101.7728.66/39,2132
73.8/U23ŠOREL Martin 2001 3+ Dukla B.96.10 56 100.09 2 102.0928.98/39,6127
74.13/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB98.31 4 99.11 6 102.3129.20/39,9122
75.20/DMŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand1.00 999 98.69 4 102.6929.58/40,5117
76.21/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec101.03 8 95.00 8 103.0029.89/40,9112
77.8/VVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha103.26 0 103.31 2 103.2630.15/41,2107
78.9/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy109.42 4 99.43 4 103.4330.32/41,5102
79.14/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha100.96 6 99.58 4 103.5830.47/41,797
80.22/DMSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy97.21 8 97.78 6 103.7830.67/42,092
81.15/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK100.51 50 101.92 2 103.9230.81/42,187
82.10/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň98.23 6 109.45 6 104.2331.12/42,682
82.23/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB108.38 62 98.23 6 104.2331.12/42,677
84.16/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec102.25 2 104.49 6 104.2531.14/42,672
85.24/DMŠVEJD Jan 2004 2 Sušice100.28 4 107.72 52 104.2831.17/42,667
86.1/ZMLANGER Filip 2009 USK Pha106.93 2 104.37 0 104.3731.26/42,862
87.11/VMHORÁK David 1976 2 Frol102.92 4 102.53 2 104.5331.42/43,061
88.5/VSCHOD Václav   2 Blovice104.68 0 116.31 6 104.6831.57/43,260
89.25/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol102.79 2 106.48 8 104.7931.68/43,359
90.6/VSNOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy103.45 2 105.22 4 105.4532.34/44,258
91.12/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy106.05 0 105.91 2 106.0532.94/45,157
92.26/DMBOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB100.28 6 110.78 50 106.2833.17/45,456
93.17/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha104.11 4 104.42 2 106.4233.31/45,655
94.9/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha103.10 4 4.00 999 107.1033.99/46,554
95.27/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec109.58 6 105.28 2 107.2834.17/46,753
96.18/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha102.06 6 105.68 2 107.6834.57/47,352
97.19/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha93.37 104 106.41 2 108.4135.30/48,351
98.10/VCHŇOUPEK Jan 1975 Roztoky107.12 2 128.83 6 109.1236.01/49,350
99.20/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor106.68 6 109.29 0 109.2936.18/49,549
100.21/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy109.35 0 119.00 106 109.3536.24/49,648
101.2/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.112.55 102 109.73 0 109.7336.62/50,147
102.22/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec111.26 4 107.97 2 109.9736.86/50,446
103.3/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha107.77 4 108.69 2 110.6937.58/51,445
104.11/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.105.10 6 118.24 2 111.1037.99/52,044
105.13/VMKOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec116.87 2 105.53 6 111.5338.42/52,643
106.28/DMWESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy103.55 8 111.03 156 111.5538.44/52,642
107.7/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa108.49 4 121.04 2 112.4939.38/53,941
108.8/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus128.99 6 108.50 4 112.5039.39/53,940
109.9/VSKOSHELEV Sergey   3+ Sušice110.80 2 109.68 6 112.8039.69/54,339
110.4/ZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV122.43 4 111.68 2 113.6840.57/55,538
111.5/ZMPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha134.03 54 111.93 2 113.9340.82/55,837
112.23/ZSLEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec129.87 10 114.15 0 114.1541.04/56,136
113.6/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha129.65 56 110.34 4 114.3441.23/56,435
114.7/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand115.37 54 114.97 0 114.9741.86/57,334
115.29/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk112.86 8 115.14 0 115.1442.03/57,533
116.10/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.113.57 2 127.48 2 115.5742.46/58,132
117.24/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Třebech.119.11 2 112.38 4 116.3843.27/59,231
118.12/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník116.39 0 4.00 999 116.3943.28/59,230
119.8/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha111.67 6 110.75 6 116.7543.64/59,729
120.14/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník117.49 0 4.00 999 117.4944.38/60,728
121.11/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník116.13 2 115.78 2 117.7844.67/61,127
122.9/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK117.17 4 113.89 4 117.8944.78/61,326
123.30/DMŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak118.07 4 114.43 4 118.4345.32/62,025
124.31/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor112.59 6 129.17 6 118.5945.48/62,224
125.25/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha115.48 4 114.90 4 118.9045.79/62,623
126.26/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak111.23 8 111.74 54 119.2346.12/63,122
127.12/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz124.15 104 113.82 6 119.8246.71/63,921
128.27/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha114.23 6 115.69 100 120.2347.12/64,520
129.15/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója119.56 54 118.36 2 120.3647.25/64,619
130.13/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk113.76 58 120.44 0 120.4447.33/64,718
131.10/ZMHRŇÁK Matouš   Kralupy131.38 104 114.54 6 120.5447.43/64,917
132.16/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol130.63 108 118.66 2 120.6647.55/65,016
133.11/ZMDVOŘÁK Vít 2009 USK Pha114.78 6 116.29 56 120.7847.67/65,215
134.32/DMEGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník117.94 4 103.81 106 121.9448.83/66,814
135.17/VMRIANT Martin 1977 3+ VS Tábor121.54 6 120.69 2 122.6949.58/67,813
136.33/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol115.72 8 111.12 58 123.7250.61/69,212
137.13/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník122.19 2 122.97 2 124.1951.08/69,911
138.28/ZSHRŇÁK Šimon   3 Kralupy129.78 6 119.45 6 125.4552.34/71,610
139.14/VJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník124.50 50 124.88 2 126.8853.77/73,59
140.12/ZMHORÁK David 2009 Frol119.51 8 4.00 999 127.5154.40/74,48
141.29/ZSPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice135.32 8 128.46 0 128.4655.35/75,77
142.30/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk122.74 6 125.58 52 128.7455.63/76,16
143.13/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn125.20 4 128.41 4 129.2056.09/76,75
144.14/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.133.33 4 129.13 2 131.1358.02/79,44
145.14/ZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha125.61 56 128.42 4 132.4259.31/81,13
146.31/ZSBOURA Samuel 2007 USK Pha112.02 54 121.73 12 133.7360.62/82,92
147.34/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha90.11 52 89.69 50 139.6966.58/91,11
148.15/ZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK134.09 14 147.93 204 148.0974.98/102,60
149.32/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB146.05 6 147.12 56 152.0578.94/108,00
150.16/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB132.31 56 165.82 8 173.82100.71/137,80
151.17/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.131.75 104 123.39 54 177.39104.28/142,60
152.18/ZMKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn125.04 204 149.60 54 203.60130.49/178,50
153.19/ZMKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha125.14 104 130.94 102 229.14156.03/213,40
154.18/VMHADRABA Michal 1976 Frol1.00 999 125.71 108 233.71160.60/219,70
  KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAAR Patrik 2007 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MIHALIK Tomáš 2004 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAAR Dominik 2007 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVODA Vojtěch   3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBITA Tomáš 2008 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav   3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ANTL Tomáš 2008 2 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK Martin   2 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Matyáš   2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl