1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

04.07.2020   Areál Lídy Polesné, dolní trať
ředitel: Oldřich Weber   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
3.1/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc97.86 164 144.52 54 198.52 0
4.2/DMDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno129.78 208 1.00 999 337.78139.26/70,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23SATKOVÁ Gabriela, 2001, USK Pha SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha97.59 4 85.16 2 87.16 75
2.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc86.49 2 88.94 2 88.491.33/1,575
3.2/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.95.42 4 90.40 0 90.403.24/3,775
4. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.98.14 58 92.68 2 94.687.52/8,675
5.1/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc104.11 6 98.13 0 98.1310.97/12,675
6.2/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc98.68 2 106.86 6 100.6813.52/15,568
7.1/VMHAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha96.29 102 98.25 4 102.2515.09/17,362
8.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha103.82 6 100.94 2 102.9415.78/18,162
9.2/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc108.02 2 99.12 4 103.1215.96/18,357
10.2/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK100.19 4 116.72 8 104.1917.03/19,557
11.3/DSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 1 USK Pha102.82 212 103.78 6 109.7822.62/26,053
12.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno102.70 10 134.24 110 112.7025.54/29,353
13.3/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc109.86 6 110.87 2 112.8725.71/29,553
14.4/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno116.68 2 104.17 12 116.1729.01/33,349
15.4/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha108.35 68 108.30 10 118.3031.14/35,746
16.5/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí143.13 58 111.71 12 123.7136.55/41,943
17.5/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.118.51 10 129.50 4 128.5141.35/47,440
18.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava127.27 66 126.70 6 132.7045.54/52,237
19.6/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 1 KK Opava95.38 58 126.05 8 134.0546.89/53,835
20.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc146.95 8 124.11 12 136.1148.95/56,235
21.6/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc129.15 52 145.24 4 149.2462.08/71,233
22.7/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc165.66 162 144.97 6 150.9763.81/73,231
23.7/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.145.75 6 133.07 208 151.7564.59/74,129
24.8/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno162.86 14 150.52 14 164.5277.36/88,827
25.9/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.151.57 256 134.27 64 198.27111.11/127,525
26.4/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor131.81 156 199.74 6 205.74118.58/136,023
27.3/ZSMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc148.09 62 159.69 104 210.09122.93/141,021
28.10/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc154.38 68 144.68 268 222.38135.22/155,119
29.4/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc146.52 154 145.91 158 300.52213.36/244,817

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.74.27 4 74.23 2 76.23 75
2.1/VMKUBRIČAN Lukáš, 1984, Dukla B. KUBRIČAN Lukáš 1984 2+ Dukla B.76.48 0 77.93 52 76.480.25/0,375
3.1/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava77.23 0 78.05 52 77.231.00/1,368
4.2/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha75.45 2 85.25 204 77.451.22/1,662
5.3/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha75.96 2 77.36 100 77.961.73/2,362
6.1/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava76.50 60 76.59 2 78.592.36/3,162
7.2/DMNOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc78.98 0 85.13 102 78.982.75/3,657
8. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí80.02 0 79.32 0 79.323.09/4,153
9. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava83.91 56 79.63 0 79.633.40/4,549
10.4/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy77.96 2 79.12 2 79.963.73/4,946
11.3/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice80.09 0 77.25 204 80.093.86/5,146
12. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.77.92 52 78.35 2 80.354.12/5,443
13. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha78.94 54 78.47 2 80.474.24/5,643
14. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice89.72 54 78.50 2 80.504.27/5,643
15.2/DSRUDORFER Martin 2003 2+ Olomouc77.92 150 80.51 0 80.514.28/5,643
16.5/U23ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava76.74 52 75.46 6 81.465.23/6,940
17.3/DSFRENCL Josef 2002 2+ USK Pha81.53 0 79.93 2 81.535.30/7,037
18.6/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha81.86 50 79.60 2 81.605.37/7,035
19.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus79.74 2 0.00 999 81.745.51/7,235
20.4/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc78.20 4 1.00 999 82.205.97/7,835
21.4/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy82.26 0 86.70 104 82.266.03/7,933
22.5/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2+ Dukla B.79.10 4 78.45 4 82.456.22/8,231
23. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky83.55 6 81.15 2 83.156.92/9,129
24.5/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB86.33 2 83.54 0 83.547.31/9,627
25.7/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc80.06 4 83.59 0 83.597.36/9,725
26.1/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB83.96 0 90.35 0 83.967.73/10,123
27.6/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk80.19 4 84.62 6 84.197.96/10,421
28.6/DSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky82.29 2 80.63 8 84.298.06/10,619
29.7/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.82.68 2 79.61 54 84.688.45/11,117
30.7/DSHALA Jiří 2002 2+ Olomouc95.38 104 82.71 2 84.718.48/11,115
31.8/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB78.74 6 88.27 58 84.748.51/11,214
32. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha81.20 52 84.81 0 84.818.58/11,313
33.9/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk79.14 6 80.85 4 84.858.62/11,312
34.8/DMBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.81.31 4 80.57 56 85.319.08/11,911
35.8/U23ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice83.79 2 86.15 110 85.799.56/12,510
36.9/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz84.42 4 81.92 4 85.929.69/12,79
37.10/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha83.27 104 83.94 2 85.949.71/12,78
38. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.86.64 0 86.97 50 86.6410.41/13,77
39.10/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky84.65 2 84.65 52 86.6510.42/13,76
40.11/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno86.04 110 87.08 0 87.0810.85/14,25
41.12/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí91.32 2 88.15 0 88.1511.92/15,64
42.3/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy91.36 54 88.54 0 88.5412.31/16,13
43.2/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB88.89 0 87.38 4 88.8912.66/16,62
44.9/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB88.08 2 86.29 160 90.0813.85/18,21
45.10/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor85.98 56 85.13 6 91.1314.90/19,50
46.13/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky88.25 4 90.12 2 92.1215.89/20,80
47.4/VMBENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice88.38 4 86.91 54 92.3816.15/21,20
48.11/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB92.68 2 86.86 6 92.8616.63/21,80
49.11/U23REZEK Tomáš   2 SKVS ČB88.94 4 100.84 300 92.9416.71/21,90
50.12/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak89.18 206 89.08 4 93.0816.85/22,10
51.5/VMJANČAR Filip 1976 2 USK Pha93.31 0 96.99 106 93.3117.08/22,40
52.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy93.43 0 97.33 0 93.4317.20/22,60
53.6/VMMRŮZEK David 1976 2 Dukla B.85.60 8 86.42 52 93.6017.37/22,80
54.14/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky88.32 6 88.19 6 94.1917.96/23,60
55.1/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha99.24 60 92.48 2 94.4818.25/23,90
56.13/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha90.68 4 98.03 156 94.6818.45/24,20
57.15/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm88.75 6 120.60 208 94.7518.52/24,30
58.3/VRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.88.98 6 0.00 999 94.9818.75/24,60
59.12/U23HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk107.15 60 95.37 0 95.3719.14/25,10
60.14/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha91.20 58 89.96 6 95.9619.73/25,90
61.15/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice92.06 4 88.10 58 96.0619.83/26,00
62. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy98.51 4 94.13 2 96.1319.90/26,10
63. ROLENC Ondřej 1991 2 Pardub.94.40 2 99.27 50 96.4020.17/26,50
64.16/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk97.91 54 94.75 4 98.7522.52/29,50
65.16/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná96.76 2 113.38 0 98.7622.53/29,60
66. PUŠKARČUK Aleš   2 Č.Lípa94.92 4 98.73 6 98.9222.69/29,80
67.17/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.93.49 6 84.92 52 99.4923.26/30,50
68.18/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha85.90 62 91.87 8 99.8723.64/31,00
69.13/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.99.55 2 102.47 52 101.5525.32/33,20
70.19/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB94.77 8 97.36 62 102.7726.54/34,80
71.20/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc97.24 6 96.93 52 103.2427.01/35,40
72.14/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha102.10 6 99.86 4 103.8627.63/36,20
73.21/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand96.36 8 101.05 50 104.3628.13/36,90
74.2/ZSBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha98.43 6 104.69 304 104.4328.20/37,00
75.22/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand107.53 58 102.52 2 104.5228.29/37,10
76.15/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno104.04 8 96.69 8 104.6928.46/37,30
77.17/DSPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB98.79 6 113.01 6 104.7928.56/37,50
78.23/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.104.21 4 100.92 4 104.9228.69/37,60
79.24/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand104.03 2 92.81 52 106.0329.80/39,10
80.3/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice104.34 2 123.38 10 106.3430.11/39,50
81.18/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava98.95 8 105.43 10 106.9530.72/40,30
82.25/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor91.98 160 106.05 2 108.0531.82/41,70
83.26/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc96.88 12 86.01 58 108.8832.65/42,80
84.27/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Frol112.56 8 102.93 6 108.9332.70/42,90
85.4/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice103.77 112 103.12 6 109.1232.89/43,10
86.5/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz99.35 10 130.58 56 109.3533.12/43,40
87.28/DMSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno112.99 156 103.50 6 109.5033.27/43,60
88.19/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand106.51 104 102.83 8 110.8334.60/45,40
89.29/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand119.11 12 106.85 4 110.8534.62/45,40
90.6/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand111.88 106 103.44 8 111.4435.21/46,20
91.30/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk107.69 6 117.45 58 113.6937.46/49,10
92.31/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy107.96 14 113.11 4 117.1140.88/53,60
93.7/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK117.78 54 115.46 2 117.4641.23/54,10
94.1/ZMANTL Tomáš 2008 2 KK Opava106.44 54 115.48 2 117.4841.25/54,10
95.8/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 Rakovník110.92 8 111.05 10 118.9242.69/56,00
96.9/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha113.49 6 111.95 258 119.4943.26/56,70
97.32/DMZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí116.86 156 110.82 10 120.8244.59/58,50
98.33/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec111.67 12 116.66 6 122.6646.43/60,90
99.34/DMWESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy132.93 208 114.73 10 124.7348.50/63,60
100.20/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná119.94 6 134.81 4 125.9449.71/65,20
101.35/DMPOPELKA Petr   2 KK Brand129.25 12 128.21 2 130.2153.98/70,80
102.7/VMBEDNÁREK Jan   2 Zábřeh100.32 158 128.12 4 132.1255.89/73,30
103.36/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice108.24 50 82.98 52 134.9858.75/77,10
104.10/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha133.51 4 1.00 999 137.5161.28/80,40
105.11/ZSKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava125.60 12 117.45 56 137.6061.37/80,50
106.37/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.79.99 58 86.65 54 137.9961.76/81,00
107.38/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc104.08 112 88.15 52 140.1563.92/83,90
108.21/DSPÁTEK Vítězslav   2 Zábřeh86.15 56 104.78 52 142.1565.92/86,50
109.39/DMŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand131.56 12 114.19 60 143.5667.33/88,30
110.12/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor93.86 52 96.18 54 145.8669.63/91,30
111.22/DSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno89.06 108 96.05 58 154.0577.82/102,10
112.23/DSTESAŘ Vojtěch   2 SKVS ČB100.28 56 4.00 1001 156.2880.05/105,00
113.13/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc104.35 56 102.71 54 156.7180.48/105,60
114.24/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov96.29 106 101.13 56 157.1380.90/106,10
115.14/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol90.57 68 101.23 106 158.5782.34/108,00
116.16/U23BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.84.95 106 90.40 154 190.95114.72/150,50
117.15/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand98.34 106 0.00 999 204.34128.11/168,10
118.40/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha111.49 108 130.64 208 219.49143.26/187,90
119.2/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí0.00 999 101.52 158 259.52183.29/240,40
120.16/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc130.43 214 105.24 160 265.24189.01/247,90
  HORÁK David 1976 2 Frol1.00 999 1.00 999 999.00 0
  BOUZEK Filip   2 Sušice4.00 999 1.00 999 999.00 0
  SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec4.00 999 1.00 999 999.00 0
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice4.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  KÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha4.00 999 4.00 1049 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
103.94 56 101.51 2 103.51 75
2.1/DMDRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK
 DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
130.86 6 134.65 8 136.8633.35/32,268
3.2/DMŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
131.02 14 4.00 999 145.0241.51/40,162
4.3/DMHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
2 Olomouc
Olomouc
188.76 70 173.83 70 243.83140.32/135,657

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha85.62 0 79.77 0 79.77 75
2.1/U23SATKOVÁ Gabriela, 2001, USK Pha SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha85.87 54 85.87 0 85.876.10/7,675
3.1/DSBEKOVÁ Kateřina, 2002, Dukla B. BEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.86.57 2 84.90 2 86.907.13/8,975
4.2/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha86.64 54 85.66 2 87.667.89/9,975
5.3/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor93.12 4 87.99 0 87.998.22/10,375
6.2/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 Dukla B.95.20 4 86.30 2 88.308.53/10,762
7.4/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.83.45 50 86.53 2 88.538.76/11,062
8.3/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc89.18 0 89.25 0 89.189.41/11,862
9.4/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy90.30 4 88.35 2 90.3510.58/13,362
10.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc87.23 152 90.15 2 92.1512.38/15,568
11.1/VHILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.93.45 154 90.54 2 92.5412.77/16,062
12.5/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec90.60 2 89.48 50 92.6012.83/16,162
13.2/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.99.55 2 92.74 0 92.7412.97/16,362
14.6/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK97.07 0 99.42 0 97.0717.30/21,757
15.7/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava100.69 56 95.80 2 97.8018.03/22,653
16.3/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn95.46 4 105.75 12 99.4619.69/24,749
17.4/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB98.69 6 97.05 4 101.0521.28/26,746
18.5/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB95.90 10 93.15 8 101.1521.38/26,843
19.5/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn111.99 104 102.38 0 102.3822.61/28,340
20.6/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno98.35 8 98.69 4 102.6922.92/28,740
21.6/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc100.74 2 99.22 50 102.7422.97/28,837
22.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice99.19 4 118.16 2 103.1923.42/29,435
23.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK101.00 4 106.13 4 105.0025.23/31,633
23.8/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha113.02 4 101.00 4 105.0025.23/31,631
25.7/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK105.91 2 105.86 54 107.9128.14/35,329
26.9/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno107.91 2 105.67 56 109.9130.14/37,827
27.2/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus109.99 0 113.64 104 109.9930.22/37,925
28.10/DSPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha109.29 52 106.97 4 110.9731.20/39,123
29.8/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.103.08 156 107.54 4 111.5431.77/39,821
30.3/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn115.92 56 111.36 2 113.3633.59/42,119
31.9/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha110.30 4 110.81 4 114.3034.53/43,317
32.11/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky0.00 999 113.81 2 115.8136.04/45,215
33.10/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha113.17 4 123.02 56 117.1737.40/46,914
34.4/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand114.60 4 123.17 54 118.6038.83/48,713
35.12/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc116.15 10 118.07 2 120.0740.30/50,512
36.5/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava126.83 4 114.52 6 120.5240.75/51,111
37.6/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice107.89 56 117.82 4 121.8242.05/52,710
38.7/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 1 USK Pha116.88 6 96.50 50 122.8843.11/54,09
39.11/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc123.41 2 115.16 8 123.1643.39/54,49
40.7/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice117.37 6 119.13 104 123.3743.60/54,78
41.8/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc124.53 2 123.78 4 126.5346.76/58,67
42.12/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy131.76 10 119.65 8 127.6547.88/60,06
43.13/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná119.60 54 126.51 4 130.5150.74/63,65
44.14/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha114.70 162 123.96 8 131.9652.19/65,44
45.15/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor129.91 6 113.03 304 135.9156.14/70,43
46.9/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha120.59 18 131.99 4 135.9956.22/70,52
47.10/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc126.64 10 122.17 54 136.6456.87/71,31
48.16/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2+ USK Pha94.20 54 90.83 54 144.8365.06/81,60
49.17/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno133.76 12 163.38 12 145.7665.99/82,70
50.13/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha96.67 50 107.60 56 146.6766.90/83,90
51.14/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc94.76 52 95.87 52 146.7666.99/84,00
52.11/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava100.74 52 96.54 54 150.5470.77/88,70
53.15/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.141.86 10 126.71 60 151.8672.09/90,40
54.18/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc103.69 52 99.06 54 153.0673.29/91,90
55.19/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava134.16 56 152.88 2 154.8875.11/94,20
56.16/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy103.70 52 121.80 56 155.7075.93/95,20
57.12/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy178.15 60 144.31 14 158.3178.54/98,50
58.17/DSKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha155.72 18 151.34 8 159.3479.57/99,70
59.18/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy114.49 50 106.07 58 164.0784.30/105,70
60.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc128.23 54 125.82 56 181.82102.05/127,90
61.2/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB132.68 58 129.85 56 185.85106.08/133,00
62.20/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc102.21 102 101.01 106 204.21124.44/156,00
63. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor89.29 352 124.69 102 226.69146.92/184,20
64.21/DMCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc177.53 64 161.14 164 241.53161.76/202,80
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí1.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš 1999 MT USK Pha73.92 0 77.89 0 73.92 75
2.1/VMGEBAS Vítězslav, 1984, USK Pha GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha78.78 0 76.95 0 76.953.03/4,175
3. ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha78.76 0 77.94 50 78.764.84/6,575
4.2/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.79.77 0 79.38 58 79.775.85/7,975
5.1/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc79.91 0 80.38 0 79.915.99/8,175
6.3/U23URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk80.55 0 82.33 6 80.556.63/9,068
7.4/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha79.99 4 77.54 4 81.547.62/10,362
8.2/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha82.23 2 80.66 2 82.668.74/11,862
9.5/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha80.71 2 80.77 54 82.718.79/11,957
10.3/DSKRÁL Adam 2003 1 USK Pha93.92 52 80.83 2 82.838.91/12,157
11.1/DMURBAN Michal 2004 2+ Šumperk85.91 0 89.09 6 85.9111.99/16,257
12. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha82.25 56 84.20 2 86.2012.28/16,653
13.2/VMHAVLÍČEK Jan 1982 2 USK Pha92.34 6 84.68 2 86.6812.76/17,353
14.6/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha82.50 8 85.88 2 87.8813.96/18,949
15.7/U23GÜRTLER Adam 2001 2+ USK Pha86.09 2 80.79 60 88.0914.17/19,249
16.2/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB86.60 2 91.61 6 88.6014.68/19,946
17.3/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus85.44 4 87.32 58 89.4415.52/21,043
18.8/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn90.05 0 87.84 2 89.8415.92/21,540
19.3/DMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc89.88 4 91.57 0 91.5717.65/23,937
20.4/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha85.65 6 86.12 58 91.6517.73/24,035
21.4/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha90.18 2 89.04 6 92.1818.26/24,733
22.4/VMHROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja88.39 100 88.34 4 92.3418.42/24,931
23.5/DMRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm88.62 4 91.61 6 92.6218.70/25,331
24.5/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.89.59 4 0.00 999 93.5919.67/26,629
25.9/U23MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.90.81 4 91.69 4 94.8120.89/28,327
26. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy92.96 2 94.29 10 94.9621.04/28,525
27. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.92.01 52 89.27 6 95.2721.35/28,923
28. LESKOVJAN Martin   2 Tech.Pha91.44 4 90.50 6 95.4421.52/29,121
29.1/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK96.31 2 103.66 6 98.3124.39/33,019
30.6/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha91.29 58 94.56 4 98.5624.64/33,317
31.5/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB96.03 4 119.99 6 100.0326.11/35,315
32.7/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha94.95 6 101.22 4 100.9527.03/36,614
33.6/VMŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB97.61 4 107.67 256 101.6127.69/37,513
34.8/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK103.05 0 99.75 4 103.0529.13/39,412
35.9/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov97.32 8 103.58 202 105.3231.40/42,511
36.6/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn109.82 56 99.92 6 105.9232.00/43,310
37.2/ZSMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc112.42 58 108.98 0 108.9835.06/47,49
38.10/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc105.20 4 118.45 4 109.2035.28/47,78
39.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.105.56 4 105.78 4 109.5635.64/48,27
40.7/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov103.01 58 104.03 14 118.0344.11/59,76
41.11/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol118.11 54 106.63 12 118.6344.71/60,55
42.12/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn110.13 10 121.59 56 120.1346.21/62,54
43.3/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor100.20 52 118.23 4 122.2348.31/65,43
44.13/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.122.59 4 130.46 204 126.5952.67/71,32
45.14/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.129.00 0 1.00 999 129.0055.08/74,51
46.8/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn113.98 18 110.29 52 131.9858.06/78,50
47.15/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc170.03 156 128.10 4 132.1058.18/78,70
48.16/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor91.15 50 95.35 58 141.1567.23/90,90
49.9/DSULITZKA Oliver 2002 2+ KK Opava84.51 60 84.01 156 144.5170.59/95,50
50.4/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc126.65 54 144.65 8 152.6578.73/106,50
51.5/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc119.03 60 147.96 16 163.9690.04/121,80
52.17/DMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov121.89 60 131.40 56 181.89107.97/146,10
  JIRAS Filip 2005 2 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
101.81 164 105.92 4 109.92 75
2.1/VKAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
1 SKŽižkov
Kotva B.
114.09 12 126.52 54 126.0916.17/14,768
3.1/U23WENDL Denis, 2000, Horš.Týn
 WENDL Denis
TURNER Karel, 2004, Sušice TURNER Karel
2000
2004
1 Horš.Týn
Sušice
4.00 999 122.43 18 140.4330.51/27,868
4.1/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
167.21 8 1.00 999 175.2165.29/59,468
  KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
1.00 999 4.00 999 999.00 0
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.C2X
0/2/50
2.C2X
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
151/1/050/2/027/2/025/4/04/0/04/0/04/0/04/0/0116/4/0119/1/062/2/061/3/0264/9/0263/10/0527/19/0
243/8/147/5/021/8/027/2/01/3/02/1/12/2/02/2/0106/14/0115/5/059/5/060/3/1232/40/1253/18/2485/58/3
349/2/147/3/225/3/121/7/13/0/12/2/00/3/13/1/0104/8/8101/4/1547/6/1155/4/5228/22/23229/21/23457/43/46
449/3/047/5/027/2/026/2/14/0/04/0/02/2/03/1/0104/15/1105/15/062/2/056/7/1248/24/1241/30/2489/54/3
548/3/148/4/024/5/020/8/12/1/12/2/01/3/04/0/0102/10/8108/5/757/4/356/6/2234/26/13238/25/10472/51/23
647/5/050/2/022/7/024/5/02/1/14/0/04/0/03/1/0114/5/1109/9/261/3/060/4/0250/21/2250/21/2500/42/4
749/2/148/4/027/2/026/3/04/0/02/2/03/1/04/0/0110/10/0114/6/058/6/060/4/0251/21/1254/19/0505/40/1
837/12/344/4/418/5/621/5/33/1/02/2/02/2/02/2/090/11/19104/8/852/4/853/6/5202/35/36226/27/20428/62/56
944/8/041/11/020/8/119/8/23/1/00/3/13/1/04/0/076/43/178/41/138/25/145/18/1184/86/3187/81/5371/167/8
1048/4/045/7/025/3/127/1/13/1/02/1/14/0/03/1/099/20/1104/15/158/5/159/4/1237/33/3240/29/4477/62/7
1149/1/244/7/124/5/028/1/03/1/04/0/04/0/04/0/0110/7/3114/2/459/3/255/6/3249/17/7249/16/8498/33/15
1236/14/234/16/216/8/518/9/22/2/03/1/03/0/12/2/091/20/999/16/542/19/352/11/1190/63/20208/55/10398/118/30
1351/0/148/2/226/2/128/1/04/0/04/0/04/0/04/0/0115/3/2118/2/059/5/064/0/0259/10/4266/5/2525/15/6
1447/4/143/8/119/7/325/4/04/0/03/1/04/0/03/1/0101/16/3100/16/454/9/158/5/1229/36/8232/35/6461/71/14
1543/5/442/8/218/8/325/3/12/2/04/0/02/2/04/0/0100/14/6101/10/948/12/451/8/5213/43/17227/29/17440/72/34
1650/2/046/4/222/3/422/6/14/0/03/1/02/2/03/0/1104/13/3103/8/950/11/360/4/0232/31/10237/23/13469/54/23
1747/4/138/11/324/5/024/4/13/1/04/0/03/1/03/1/079/38/391/21/852/10/253/11/0208/59/6213/48/12421/107/18
1847/5/049/2/126/3/027/1/13/1/04/0/04/0/03/1/0106/12/2105/10/553/10/159/5/0239/31/3247/19/7486/50/10
1946/6/040/10/222/5/224/3/22/2/04/0/03/1/04/0/0101/15/495/18/753/9/249/10/5227/38/8216/41/16443/79/24
2047/5/046/6/027/2/022/7/04/0/04/0/04/0/04/0/0113/7/0114/5/160/4/062/1/1255/18/0252/19/2507/37/2
2145/6/147/2/316/12/121/8/04/0/03/1/02/2/04/0/097/20/386/31/358/5/154/7/3222/45/6215/49/9437/94/15
2247/5/050/2/025/4/024/5/04/0/04/0/03/1/04/0/0110/9/1110/7/363/1/057/7/0252/20/1249/21/3501/41/4
Oddíl