51. ročník Slalomu o štít města Tábora

20.09.2020   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice80.84 2 81.05 0 81.053 210
2.2/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB84.01 0 82.74 0 82.7411.69/2,1206
3.3/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor85.64 2 83.35 0 83.3522.30/2,8202
4.1/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice85.05 0 87.73 6 85.0454.00/4,9198
5.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.87.19 2 85.13 0 85.1324.08/5,0194
6.2/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB85.44 0 86.31 0 85.4434.39/5,4190
7.2/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB89.43 52 83.85 2 85.8524.80/5,9186
8.4/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor84.02 2 85.92 0 85.9214.87/6,0182
9.5/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha87.27 0 87.07 0 87.0686.02/7,4178
10.6/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice87.27 0 85.46 2 87.2666.22/7,7174
11.7/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB89.06 2 87.62 0 87.6186.57/8,1170
12.3/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB89.03 4 88.13 0 88.1347.08/8,7166
13.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor88.55 0 89.50 0 88.5517.50/9,3162
14.2/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice88.14 54 89.02 0 89.0227.97/9,8158
15.3/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz91.20 0 93.55 8 91.19710.15/12,5154
16.1/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice91.77 0 90.36 2 91.7710.72/13,2150
17.4/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav98.85 4 92.81 0 92.80911.76/14,5146
18.8/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec93.21 50 93.86 0 93.86212.81/15,8142
19.5/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice92.17 2 101.64 54 94.17113.12/16,2138
20.9/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.91.09 4 90.83 4 94.8313.78/17,0134
21.6/ZSDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB92.85 2 92.96 2 94.84913.80/17,0130
22.10/DMŠVEJD Jan 2004 2 Sušice94.42 4 95.34 0 95.33714.29/17,6126
23.7/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice96.11 0 93.61 2 95.61114.56/18,0122
24.8/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice96.25 0 95.95 0 95.95314.90/18,4118
25.4/VMARTIN Václav   2 Boh.Pha97.76 0 96.81 0 96.8115.76/19,4114
26.2/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy99.85 0 95.83 2 97.83416.78/20,7110
27.5/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.74 2 93.93 4 97.93416.88/20,8106
28.6/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz99.58 6 95.40 4 99.40318.35/22,6102
29.9/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor99.27 54 97.55 2 99.54918.50/22,898
30.11/DMŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak120.23 4 98.63 2 100.62619.58/24,294
31.3/VMHORÁK David 1976 2 Frol99.34 2 100.67 0 100.66519.62/24,290
32.12/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec101.66 56 98.96 2 100.96119.91/24,686
33.13/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha116.19 56 96.98 4 100.98319.93/24,682
34.4/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor96.18 56 97.77 4 101.77420.72/25,678
35.1/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně102.47 0 102.09 0 102.09121.04/26,074
36.14/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol98.32 4 108.65 58 102.31621.27/26,270
37.10/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha105.61 106 102.47 0 102.46821.42/26,469
38.11/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak101.70 2 101.61 2 103.61222.56/27,868
39.2/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV104.15 0 103.06 2 104.15423.10/28,567
40.7/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha100.29 4 100.18 4 104.17923.13/28,566
41.12/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.106.13 6 102.22 2 104.21923.17/28,665
42.15/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice105.01 6 100.53 4 104.52623.48/29,064
43.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus100.64 4 103.68 4 104.63723.59/29,163
44.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.98.83 6 105.61 4 104.82523.78/29,362
45.3/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz106.24 0 105.32 6 106.23825.19/31,161
46.13/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3+ Soběslav100.43 6 100.93 6 106.43325.38/31,360
47.1/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.103.39 4 102.51 4 106.5125.46/31,459
48.16/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor105.29 2 98.10 12 107.28626.24/32,458
49.14/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor102.58 6 117.69 4 108.58427.53/34,057
50.3/VSKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor105.29 4 108.89 4 109.29428.24/34,856
51.5/VMKOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec109.58 0 109.67 0 109.58228.53/35,255
52.15/ZSLEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec105.74 4 109.10 4 109.73728.69/35,454
53.3/DSVOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor108.18 4 103.76 6 109.76428.71/35,453
54.17/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol107.22 4 102.18 8 110.1829.13/35,952
55.16/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.107.91 4 107.49 4 111.48630.44/37,651
56.17/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec108.50 4 107.52 4 111.51830.47/37,650
57. NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.105.86 6 104.41 10 111.86430.81/38,049
58.4/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha108.56 4 106.27 6 112.26831.22/38,548
59.5/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha110.42 4 108.87 4 112.86631.82/39,347
60.2/U23ZIMMER Dominik   9 EU127.00 8 111.46 2 113.4632.41/40,00
61.4/DSČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor110.03 8 105.48 8 113.47732.43/40,046
62.6/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha114.51 6 111.66 2 113.66132.61/40,245
63.18/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz123.37 6 107.54 8 115.54134.49/42,644
64.6/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy119.57 2 116.23 0 116.22735.18/43,443
65.4/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus118.35 2 114.35 2 116.35335.30/43,642
66.7/VMKRÁL Tomáš 1979 3 USK Pha117.47 4 109.07 8 117.06736.02/44,441
67.7/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha109.84 58 109.45 8 117.44536.40/44,940
68.8/ZMKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha127.76 4 113.56 4 117.56436.51/45,039
69.8/VDI STEFAN Marco   9 EU136.91 104 109.99 8 117.9936.94/45,60
70.9/ZMŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.106.10 12 111.74 14 118.09537.05/45,738
71.9/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník121.50 2 114.24 4 118.23937.19/45,937
72.19/ZSPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice117.33 2 125.02 10 119.33138.28/47,236
73.20/ZSPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec128.66 8 109.75 10 119.74738.70/47,735
74.21/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy110.45 10 107.09 16 120.4539.40/48,634
75.10/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn130.41 4 116.62 4 120.61939.57/48,833
76.10/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy127.07 12 116.76 4 120.76239.71/49,032
77.11/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn122.53 12 115.39 6 121.38640.34/49,831
78.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor118.07 4 127.52 258 122.06841.02/50,630
79.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník127.99 8 118.40 4 122.40441.35/51,029
80.18/DMPODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.117.85 6 119.04 8 123.84942.80/52,828
81.22/ZSKOT Michal 2006 3 Boh.Pha120.93 8 114.10 10 124.10343.05/53,127
82.9/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója99.88 56 122.61 2 124.60543.56/53,726
83.19/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor122.33 8 121.18 4 125.18144.13/54,425
84.11/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB132.28 62 121.68 4 125.67644.63/55,124
85.12/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha121.44 6 125.05 2 127.05446.00/56,823
86.6/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz112.88 60 123.50 4 127.49646.45/57,322
87.23/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak99.39 58 112.57 16 128.56547.52/58,621
88.7/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak128.07 2 120.15 52 130.07249.02/60,520
89.3/U23PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník126.45 4 127.26 6 130.45249.40/61,019
90.8/VSDODAL Jan   3 Boh.Pha123.86 58 128.83 4 132.82851.78/63,918
91.24/ZSKOČIČKA Patrik 2007 3 VS Tábor125.27 8 127.50 60 133.27252.22/64,417
92.5/DSMARTIN Václav   3 Boh.Pha159.32 8 129.32 4 133.32152.27/64,516
93.13/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor133.86 8 132.48 2 134.47653.43/65,915
94.25/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB128.62 6 157.47 6 134.61753.57/66,114
95.14/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy127.34 12 125.06 10 135.06154.01/66,613
96.15/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB130.22 6 141.76 8 136.22355.17/68,112
97.9/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.132.10 6 136.40 6 138.09957.05/70,411
98.16/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz165.80 12 135.81 6 141.81360.76/75,010
99. MATĚJKA Jaroslav 1993 Ot.Strak130.13 12 147.48 8 142.12961.08/75,49
100.10/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol117.48 58 132.67 10 142.66761.62/76,08
101.17/ZMNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor136.91 8 146.88 10 144.9163.86/78,87
102.18/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn141.80 8 161.73 12 149.79568.75/84,86
103.19/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha128.88 66 136.87 16 152.87271.82/88,65
104.12/VPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor149.68 6 165.39 58 155.67574.63/92,14
105.26/ZSBARTÁK Josef   SKVS ČB137.62 22 149.36 16 159.62478.57/96,93
106.13/VNOVÁK Jiří 1970 VS Tábor192.38 64 157.86 8 165.86284.81/104,62
107.20/ZMČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň137.51 68 157.51 16 173.51392.46/114,11
108.27/ZSŠTOCHL Vojtěch   Boh.Pha191.71 176 174.75 18 192.752111.70/137,80
109.21/ZMROLINEC František 2008 Klášter.261.31 64 184.37 10 194.366113.32/139,80
110.22/ZMVOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak156.05 66 146.50 58 204.497123.45/152,30
111.23/ZMNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.154.25 52 176.46 58 206.249125.20/154,50
112.24/ZMCMUNT Ondřej 2008 Loko Plz141.26 366 136.49 314 450.486369.44/455,80
  LUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLUTA Adam   3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  UHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ODVÁRKO Jakub 2008 3 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  UHLÍK František 1975 3+ Bechyně4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jakub 2007 2 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Zdeněk   2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMHOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn98.32 4 99.60 54 102.323 37
2.1/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK102.13 4 100.57 6 106.1293.81/3,733
3.2/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn108.23 2 106.24 62 110.2277.91/7,729
4.1/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor110.94 0 108.64 4 110.9428.62/8,425
5.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK111.85 0 107.59 6 111.8499.53/9,321
6.2/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB108.43 4 105.98 6 111.9839.66/9,417
7.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy124.11 4 110.82 2 112.81910.50/10,313
8.3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor108.36 8 110.12 4 114.12411.80/11,59
9.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV110.13 54 115.11 0 115.11212.79/12,58
10.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK140.04 8 113.32 4 117.32215.00/14,77
11.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB113.19 6 115.92 4 119.19216.87/16,56
12.5/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy132.78 4 119.80 8 127.79825.48/24,95
13.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.123.84 4 120.52 8 127.83825.52/24,94
14.4/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy125.27 12 128.26 2 130.26327.94/27,33
15. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor127.09 4 4.00 999 131.08828.77/28,12
16.6/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha127.41 4 130.98 8 131.40929.09/28,41
17.7/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy149.27 0 140.49 4 144.48642.17/41,20
18.8/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy150.94 4 142.15 6 148.15345.83/44,80
19.9/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor144.29 6 4.00 999 150.29247.97/46,90
20.2/DSSMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor173.84 52 1.00 999 225.844123.52/120,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VJINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
123.74 2 113.02 2 115.022 38
2.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
110.09 10 103.44 12 115.4410.42/0,434
3.1/DSHAVRÁNEK Jakub
SEMERÁD Adam
2002
2004
3 Roudnice
Roudnice
111.06 8 108.59 8 116.5921.57/1,430
4.2/DSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
113.21 4 113.66 6 117.2072.19/1,926
5.2/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
116.40 2 117.89 2 118.3993.38/2,922
6.3/VRUBÍN Daniel
MARTIN Václav
1975 2 Dukla B.
Boh.Pha
4.00 999 112.99 6 118.993.97/3,518
7.3/DSPÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 114.71 8 122.7097.69/6,714
8.1/ZSPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
120.07 10 130.78 10 130.07115.05/13,110
9.4/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
130.12 2 139.73 56 132.11917.10/14,96
10.2/ZSMAREK Kryštof
SEMERÁD Jakub
2006
2006
3 Roudnice
Roudnice
127.59 8 127.18 12 135.59220.57/17,95
11.2/DMNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
135.22 4 134.44 10 139.21524.20/21,04
12.1/ZMDVOŘÁK Vít
KRÁL Ondřej
2009
2008
USK Pha
USK Pha
135.68 14 132.95 16 148.95133.93/29,53
13.2/ZMUHLÍK Jan
MARTIN Jakub
2008
2009
2 Bechyně
Boh.Pha
157.78 10 141.52 16 157.51842.50/37,02
14.1/VMHRON Robin
FOHL Ondřej
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
149.05 16 146.79 24 165.0550.03/43,51
15.3/DMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
143.88 64 4.00 999 207.87592.86/80,70
  BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEBER Oldřich
WENDL Miloslav
1987
1978
2 SKVS ČB
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha124.08 8 108.62 4 112.62 0
2.2/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice112.41 4 114.49 8 116.4093.79/3,40
3.3/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor139.13 8 117.95 6 123.95311.33/10,10
4.4/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha134.54 10 122.40 6 128.39715.78/14,00
5.5/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy123.15 6 125.43 10 129.14716.53/14,70
6.6/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV136.77 2 131.53 0 131.52718.91/16,80
7.1/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha125.34 8 129.80 8 133.33520.72/18,40
8.7/PZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy136.81 16 128.50 6 134.50121.88/19,40
9.8/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov121.47 14 154.42 12 135.46522.85/20,30
10.9/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň141.40 6 143.51 8 147.40134.78/30,90
11.10/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně143.97 4 135.57 56 147.97235.35/31,40
12.11/PZMREZEK Adam   SKVS ČB158.46 10 138.20 12 150.19937.58/33,40
13.12/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha201.14 14 145.34 8 153.34240.72/36,20
14.13/PZMKREJČÍ Matěj   SKVS ČB204.27 58 143.96 10 153.95741.34/36,70
15.14/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn153.00 8 149.54 6 155.53642.92/38,10
16.15/PZMMAŤHA Petr 2010 VS Tábor149.58 6 146.35 58 155.57542.96/38,10
17.16/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha149.84 6 153.90 4 155.83643.22/38,40
18.17/PZMSEIDL Marek   Boh.Pha150.18 8 152.83 4 156.82844.21/39,30
19.18/PZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.154.29 4 150.30 54 158.2945.67/40,60
20.2/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK160.28 2 156.28 10 162.28449.66/44,10
21.19/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha163.23 112 161.05 4 165.04652.43/46,60
22.3/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy163.61 10 157.21 14 171.21458.59/52,00
23.20/PZMZACHYSTAL Adam   Boh.Pha228.92 14 165.99 20 185.99173.37/65,10
24.21/PZMHRUBEC Matěj   Boh.Pha167.05 50 182.61 8 190.6177.99/69,30
25.22/PZMBARTOŠ Vojtěch 2010 Roudnice180.93 14 195.40 12 194.93282.31/73,10
26.4/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy197.45 12 204.68 114 209.45396.83/86,00
27.23/PZMKLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec208.24 12 196.30 14 210.30297.68/86,70
28.24/PZMSKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha163.00 108 168.21 60 228.205115.59/102,60
29.5/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy183.33 166 190.04 60 250.042137.42/122,00
30.25/PZMRIANT Josef 2013 VS Tábor255.87 66 1.00 999 321.87209.25/185,80
31.6/PZZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor144.77 406 168.01 262 430.01317.39/281,80
32.26/PZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn132.17 402 137.37 360 497.374384.75/341,60
  PLUTA Štěpán   Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BECK Hynek   L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB84.94 0 84.25 0 84.249 99
2.1/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB90.54 4 88.44 2 90.4426.19/7,395
3. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha92.11 2 90.00 4 94.0029.75/11,691
4. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB93.42 2 94.79 8 95.4211.17/13,387
5.2/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor93.82 8 94.45 2 96.44912.20/14,583
6.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV97.17 2 94.78 2 96.77512.53/14,979
7.1/VRUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.95.15 2 95.12 4 97.14612.90/15,375
8.2/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn96.62 2 97.33 8 98.62114.37/17,171
9. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor107.82 4 98.69 0 98.6914.44/17,167
10.1/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor100.17 6 95.48 4 99.47815.23/18,163
11.2/VKREJČÍ Karel 1972 2 SKVS ČB98.28 4 95.64 4 99.6415.39/18,359
12.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK103.80 6 100.06 0 100.05915.81/18,855
13.3/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB101.04 6 97.90 6 103.9019.65/23,351
14.4/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB107.53 4 104.06 0 104.05919.81/23,547
15.2/VMVÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník105.91 0 106.31 0 105.91221.66/25,743
16.3/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol99.39 8 102.41 8 107.39423.14/27,539
17.5/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov105.73 2 108.04 52 107.73223.48/27,935
18.3/VMPYTELKA Ján   9 EU105.61 4 102.83 8 109.60725.36/30,10
19.4/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor113.64 0 104.22 6 110.22325.97/30,831
20.2/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice111.25 6 106.65 4 110.65326.40/31,330
21.3/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVS ČB108.68 10 99.51 12 111.5127.26/32,429
22.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor117.86 4 108.06 4 112.06427.81/33,028
23.4/ZSKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor108.63 4 109.24 10 112.6328.38/33,727
24.4/DMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice116.54 6 100.70 12 112.7028.45/33,826
25.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor108.77 4 126.48 4 112.77228.52/33,925
26.5/ZSPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz107.18 6 112.76 2 113.17528.93/34,324
27.6/VPECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice109.66 4 108.78 6 113.65729.41/34,923
28.6/ZSMAREK Kryštof 2006 Roudnice121.40 12 105.29 10 115.29431.04/36,822
29.7/VKOTEK Miloš 1974 VS Tábor119.24 2 113.82 4 117.82333.57/39,821
30.2/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz112.94 14 110.92 8 118.91834.67/41,220
31.3/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha139.13 8 113.33 6 119.33235.08/41,619
32.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3+ Kralupy117.38 4 116.07 4 120.06635.82/42,518
33.4/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV114.72 8 114.50 6 120.50436.25/43,017
34.8/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav130.47 4 112.39 10 122.3938.14/45,316
35.9/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov139.94 2 118.43 4 122.42738.18/45,315
36.5/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně119.81 4 120.83 4 123.81139.56/47,014
37.5/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn124.76 2 97.65 54 126.76342.51/50,513
38.6/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha123.42 4 148.89 4 127.42243.17/51,212
39.7/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.141.15 4 121.79 6 127.78543.54/51,711
40.7/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn123.08 6 140.03 6 129.08144.83/53,210
41.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor121.21 8 125.38 6 129.2144.96/53,49
42.3/DSČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor130.87 4 126.69 10 134.86950.62/60,18
43.8/ZMŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.134.71 8 134.89 6 140.88756.64/67,27
44.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník136.95 4 138.72 4 140.95256.70/67,36
45.8/ZSPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice158.68 8 128.17 16 144.16659.92/71,15
46.9/ZMSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov148.36 10 142.45 8 150.45266.20/78,64
47.10/ZMNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.150.94 54 143.82 8 151.81567.57/80,23
48.2/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.155.79 6 125.46 56 161.79177.54/92,02
49.11/ZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha156.97 10 177.43 2 166.9782.72/98,21
50.10/VKOLMAN Filip   3 SKŽižkov162.90 18 132.63 60 180.89896.65/114,70
51.5/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor196.47 10 4.00 999 206.467122.22/145,10
52.12/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB206.92 18 195.11 60 224.921140.67/167,00
53.13/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor186.89 60 4.00 999 246.889162.64/193,00
  POPOVIČ Pavel 1971 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACEK Jiří 1971 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KELLER Miloslav 1962 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB89.78 0 91.78 6 89.781 94
2.1/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor90.75 0 91.89 8 90.7490.97/1,190
3.1/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn92.64 0 93.48 4 92.642.86/3,286
4.2/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus93.60 2 93.81 0 93.8134.03/4,582
5.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy95.62 0 93.36 52 95.6195.84/6,578
6.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK95.74 0 94.46 2 95.7365.96/6,674
7.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV103.30 2 104.02 4 105.30415.52/17,370
8.2/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn110.63 6 101.32 4 105.32115.54/17,366
9.3/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy113.98 4 105.45 0 105.45115.67/17,562
10. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor101.50 4 110.46 8 105.49515.72/17,558
11. FOREJTOVÁ Andrea 1988 3+ Č.Kruml.106.65 0 103.77 8 106.65216.87/18,854
12.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB102.04 6 102.65 10 108.03818.26/20,350
13.2/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor104.31 4 107.19 6 108.31318.53/20,646
14.3/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy105.95 6 106.90 2 108.90219.12/21,342
15.4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor97.21 12 104.45 6 109.2119.43/21,638
16.4/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy108.07 4 114.56 52 112.0722.29/24,834
17.2/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec123.35 10 108.16 4 112.15622.38/24,930
18.5/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz113.71 8 107.09 8 115.08725.31/28,229
19.5/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy107.16 8 112.97 8 115.16325.38/28,328
20.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.115.38 6 109.84 6 115.83826.06/29,027
21.2/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz111.94 4 117.19 6 115.94326.16/29,126
22.6/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha134.01 8 112.68 6 118.68328.90/32,225
23.6/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol111.89 8 153.72 6 119.88830.11/33,524
24.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň118.63 8 117.72 4 121.72431.94/35,623
25.3/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec119.46 10 115.11 8 123.11233.33/37,122
26. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja125.03 4 121.52 2 123.5233.74/37,621
27.7/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz116.28 8 133.07 56 124.27934.50/38,420
28.8/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice184.31 4 119.07 6 125.06635.29/39,319
29.7/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak138.58 16 122.86 4 126.86137.08/41,318
30.8/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor119.75 8 109.27 58 127.75337.97/42,317
31.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.118.09 10 118.67 10 128.08538.31/42,716
32.4/U23BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz123.81 6 157.33 6 129.81340.03/44,615
33.4/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha157.08 10 129.05 2 131.05141.27/46,014
34.5/ZMLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus131.34 8 129.54 2 131.5441.76/46,513
35. HOCHHEIM Kristýna   3 Boh.Pha135.34 8 125.98 8 133.98144.20/49,212
36.6/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB123.04 14 124.37 14 137.04147.26/52,611
37.3/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor136.26 106 134.06 4 138.0648.28/53,810
38.5/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník146.65 6 122.84 20 142.83653.06/59,19
39.4/DSNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec135.60 10 132.47 54 145.60255.82/62,28
40.5/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz161.24 68 144.55 10 154.54664.77/72,17
41.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník134.06 52 146.58 8 154.58364.80/72,26
42.3/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor151.77 4 147.17 54 155.76565.99/73,55
43.7/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň194.61 62 146.73 12 158.72568.95/76,84
44.8/ZMMRÁZOVÁ Ema   Boh.Pha152.00 14 192.90 12 165.99776.22/84,93
45.9/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy170.29 60 178.88 8 186.87897.10/108,22
46.9/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 Klášter.198.81 14 212.11 18 212.807123.03/137,01
47.10/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec249.64 512 1.00 999 761.642671.86/748,30
  DOLEŽALOVÁ Julia   Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMJINDRÁK Petr
KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna
1969
1985
2 Tech.Pha
Sláv.HK
107.64 8 111.76 8 115.644 42
2.1/DMVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
2004
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
113.61 4 113.78 8 117.611.97/1,738
3.2/DMRIANTOVÁ Anežka
NOVÁK Václav
2008
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
129.31 8 110.25 8 118.2542.61/2,334
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
121.07 4 129.42 10 125.0659.43/8,230
5.1/ZSMOTLOVÁ Andrea
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
123.69 66 117.17 10 127.16811.53/10,026
6.1/VPODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
122.36 6 123.88 16 128.35512.72/11,022
7.2/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 125.47 8 133.46817.83/15,418
8. MACHUTOVÁ Iva
MACHUTA Zdeněk
2003
1964
2 Kralupy
Kralupy
132.09 6 126.11 8 134.11118.47/16,014
9.3/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
122.48 16 124.88 108 138.48322.84/19,810
10.1/DSRIANTOVÁ Marie
ČAPEK Vojtěch
2006
2002
3 VS Tábor
VS Tábor
146.95 8 175.04 10 154.95439.31/34,06
11.2/DSMÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
147.77 60 138.84 18 156.83541.20/35,65
12.4/ZSSAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
171.96 18 159.82 8 167.81552.18/45,14
13.3/DMHADRABA Martin
BURGEROVÁ Ester
2005
2004
3 Frol
Frol
158.94 74 174.92 22 196.91981.28/70,33
14.2/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
140.61 58 155.66 56 198.61182.97/71,72
15.1/U23NOVÁKOVÁ Karolína
STRASSEROVÁ Bára
2002
2001
L.Žatec
L.Žatec
184.84 68 188.81 14 202.80887.17/75,41
16.1/ZMHRONOVÁ Šárka
PÁCA Jan
2009
2009
Kralupy
Kralupy
199.85 66 209.24 22 231.24115.60/100,00
17.5/ZSHOŘENÍ Hedvika
PECHLÁT Adam
2008
2007
Kadaň
Sušice
179.70 210 169.89 68 237.891122.25/105,70
  KOHOUTOVÁ Lenka
VÁCHA Viktor
1974
1985
3 Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov131.08 16 150.98 58 147.083 0
2.2/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV157.42 4 150.83 2 152.8295.75/3,90
3.3/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha153.28 6 161.86 6 159.2812.20/8,30
4.4/PZMSUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha151.97 10 178.97 10 161.96814.89/10,10
5.5/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy147.73 60 152.05 12 164.04716.97/11,50
6.6/PZMKREJČÍ Matěj   SKVS ČB178.76 62 175.66 6 181.65934.58/23,50
7.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK200.52 6 201.99 6 206.52259.44/40,40
8.7/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha187.33 56 221.07 158 243.33296.25/65,40
Oddíl