51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje

19.09.2020   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus84.61 0 85.12 2 84.608 230
2.1/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice88.44 2 86.16 2 88.1593.55/4,2222
3.2/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor89.70 8 88.71 0 88.7094.10/4,8218
4.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.93.41 0 90.38 0 90.3775.77/6,8214
5.3/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor92.34 0 91.72 0 91.7177.11/8,4210
6.2/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB94.08 2 92.22 0 92.2247.61/9,0206
7.4/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice97.39 0 94.02 0 94.029.41/11,1202
8.5/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB92.25 4 90.17 4 94.1679.56/11,3198
9.1/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB93.31 62 86.19 8 94.1919.58/11,3194
10.3/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus96.02 2 96.21 0 96.20811.60/13,7190
11.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor100.10 0 96.17 2 98.17313.56/16,0186
12.6/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.104.04 4 98.86 0 98.86314.25/16,8182
13.7/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB98.68 6 98.32 2 100.32315.71/18,6178
14.4/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice101.11 0 99.64 4 101.10716.50/19,5174
15.2/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice97.19 4 94.84 8 101.19316.58/19,6170
16.2/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB105.42 6 101.22 0 101.22416.61/19,6166
17.2/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice101.58 0 102.78 0 101.58216.97/20,1162
18.3/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice100.57 52 97.62 4 101.62317.01/20,1158
19.4/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice98.56 4 97.89 4 101.88917.28/20,4154
20.8/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha100.60 2 98.96 8 102.59917.99/21,3150
21.5/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.16 2 100.93 2 102.93418.32/21,7146
22.6/VMARTIN Václav   2 Boh.Pha103.13 2 106.19 52 105.12620.52/24,3142
23.5/ZSDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB124.30 8 103.37 2 105.37320.76/24,5138
24.3/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor102.39 4 106.38 4 106.38521.78/25,7134
25.9/DMŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak114.75 2 102.92 4 106.91822.31/26,4130
26.10/DMŠVEJD Jan 2004 2 Sušice103.40 4 105.89 56 107.40422.79/26,9126
27.6/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav111.14 0 103.59 4 107.58522.98/27,2122
28.11/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec108.55 2 103.61 4 107.6123.00/27,2118
29.7/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand106.14 2 120.49 4 108.13923.53/27,8114
30.12/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha108.49 2 124.77 12 110.49425.88/30,6110
31.8/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor109.67 2 108.32 4 111.66727.06/32,0106
32.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.116.07 8 110.34 2 112.33727.73/32,8102
33.1/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně110.80 2 111.84 4 112.79728.19/33,398
34.13/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice107.60 6 111.43 2 113.42828.82/34,194
35.14/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor107.27 58 107.60 6 113.59528.99/34,390
36.4/VMHORÁK David 1976 2 Frol107.94 6 113.03 12 113.93729.33/34,786
37.9/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3+ Soběslav125.89 8 107.99 6 113.99229.38/34,782
38.10/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice112.35 2 110.15 6 114.34829.74/35,178
39.11/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 Rakovník116.70 0 108.43 6 114.42829.82/35,274
40.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus129.53 2 114.61 0 114.61330.00/35,573
41.2/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV110.90 4 118.13 4 114.89630.29/35,872
42.12/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor111.04 4 132.05 10 115.03730.43/36,071
43.1/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.114.29 2 115.09 8 116.28631.68/37,470
44.13/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak111.28 16 104.73 12 116.73332.12/38,069
45.15/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec116.97 2 110.88 6 116.87732.27/38,168
46.3/ZMUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand134.53 0 113.84 4 117.83533.23/39,367
47.7/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha111.92 6 4.00 999 117.91933.31/39,466
48.14/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak110.12 8 113.18 10 118.12333.51/39,665
49.16/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol115.99 6 110.38 8 118.37733.77/39,964
50.5/VMKRÁL Tomáš 1979 3 USK Pha127.72 10 118.60 2 120.59935.99/42,563
51.6/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy127.59 16 114.71 6 120.71136.10/42,762
52.15/ZSLEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec117.34 4 124.63 6 121.33636.73/43,461
53.4/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz118.77 4 122.77 6 122.76638.16/45,160
54.16/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha119.97 8 116.92 6 122.91838.31/45,359
55.5/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha122.51 6 122.31 2 124.30739.70/46,958
56.6/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha118.39 6 118.31 6 124.31439.70/46,957
57.17/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.124.25 12 118.33 6 124.32639.72/46,956
58.3/DSVOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor118.68 8 120.38 4 124.37739.77/47,055
59.18/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz145.68 12 118.77 6 124.77240.16/47,554
60.7/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója122.88 2 119.68 6 124.88140.27/47,653
61.19/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec118.35 8 121.13 8 126.34841.74/49,352
62. KUBÁT Zdeněk   2 Klatovy122.46 4 114.31 50 126.45741.85/49,551
63.7/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha119.93 8 127.94 60 127.92743.32/51,250
64. NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.126.44 6 118.84 10 128.84144.23/52,349
65.8/ZMKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha130.50 4 126.95 2 128.94844.34/52,448
66.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor152.36 6 123.96 6 129.96445.35/53,647
67.8/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník127.15 4 126.35 4 130.35445.74/54,146
68.9/VDI STEFAN Marco   9 EU125.72 58 120.84 10 130.83746.23/54,60
69.4/DSČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor126.87 8 117.53 14 131.53146.92/55,545
70.9/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha123.68 8 131.90 4 131.67547.07/55,644
71.3/VSKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor1.00 999 121.83 10 131.83347.22/55,843
72.4/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak131.62 4 128.18 4 132.17747.57/56,242
73.9/VMKOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec141.08 4 127.38 6 133.38348.77/57,641
74.20/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.122.81 18 119.56 14 133.56448.95/57,940
75.10/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy134.59 58 131.69 2 133.68649.08/58,039
76.5/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus132.07 2 143.51 152 134.06749.46/58,538
77.21/ZSPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice128.82 12 122.11 12 134.11449.50/58,537
78.10/ZMŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.128.25 6 131.69 10 134.25249.64/58,736
79.22/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy127.24 8 136.71 52 135.2450.63/59,835
80.23/ZSKOČIČKA Patrik 2007 3 VS Tábor132.84 4 148.56 6 136.83652.23/61,734
81.11/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol161.85 22 123.58 14 137.58452.97/62,633
82.6/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník134.95 4 135.19 52 138.95154.34/64,232
83.11/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand129.72 12 134.32 6 140.31955.71/65,831
84.24/ZSPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec134.78 6 136.10 10 140.78156.17/66,430
85.10/VUHLÍK František 1975 3+ Bechyně139.68 4 137.24 6 143.23658.63/69,329
86.11/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB137.36 6 126.77 56 143.36358.75/69,428
87.12/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn153.87 6 134.23 10 144.23159.62/70,527
88.7/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.138.23 8 166.83 4 146.23361.62/72,826
89.12/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha145.71 4 144.60 2 146.59961.99/73,325
90. MATĚJKA Jaroslav 1993 Ot.Strak157.55 4 139.69 8 147.69263.08/74,624
91.17/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol133.24 16 117.02 62 149.24364.63/76,423
92.25/ZSKOT Michal 2006 3 Boh.Pha138.69 16 135.49 14 149.49164.88/76,722
93.8/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz132.68 58 141.42 10 151.41966.81/79,021
94.13/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy162.34 60 149.67 4 153.66769.06/81,620
95.26/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB161.82 8 148.37 6 154.37469.76/82,419
96.14/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy140.01 16 149.68 54 156.00971.40/84,418
97.15/ZMNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor146.39 10 174.92 10 156.38871.78/84,817
98.2/U23ZIMMER Dominik   9 EU138.82 58 154.42 2 156.42171.81/84,90
99.16/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB166.43 12 150.19 8 158.19273.58/87,016
100.17/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha160.31 12 150.17 12 162.16877.56/91,715
101.27/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB150.53 12 149.92 60 162.53477.92/92,114
102.18/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor151.46 12 151.31 12 163.30878.70/93,013
103.3/U23PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník4.00 999 120.10 50 170.10485.49/101,012
104.5/DSMARTIN Václav   3 Boh.Pha162.86 10 173.21 10 172.86388.25/104,311
105.18/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn125.41 58 123.56 60 183.41398.80/116,810
106.19/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn221.30 10 173.59 10 183.59498.98/117,09
107.20/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz176.90 8 149.01 56 184.902100.29/118,58
108.21/ZMPLUTA Adam   3 Boh.Pha1.00 999 176.10 16 192.096107.49/127,07
109.19/DMPODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.156.45 62 133.83 60 193.825109.22/129,16
110.22/ZMNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.174.77 64 138.24 56 194.235109.63/129,65
111.13/VPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor188.49 8 157.14 62 196.488111.88/132,24
112.23/ZMROLINEC František 2008 Klášter.188.31 12 195.68 52 200.312115.70/136,73
113.24/ZMČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň171.42 68 183.43 18 201.432116.82/138,12
114.9/VSDODAL Jan   3 Boh.Pha156.69 58 145.61 60 205.607121.00/143,01
115.14/VNOVÁK Jiří 1970 VS Tábor211.46 12 195.41 16 211.414126.80/149,90
116.25/ZMVOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak144.00 110 228.14 62 254.00169.39/200,20
117.28/ZSBARTÁK Josef   SKVS ČB168.81 110 167.54 112 278.809194.20/229,50
118.29/ZSŠTOCHL Vojtěch   Boh.Pha171.86 110 231.03 210 281.861197.25/233,10
119.26/ZMCMUNT Ondřej 2008 Loko Plz146.61 654 133.39 658 791.393706.78/835,30
  LUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ODVÁRKO Jakub 2008 3 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TAIŠL Filip 1976 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Martin 2007 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMHOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn115.49 8 107.69 4 111.691 33
2.1/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK112.49 0 110.80 4 112.4930.80/0,729
3.2/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn113.01 0 112.64 2 113.011.32/1,225
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV121.91 4 115.17 2 117.1745.48/4,921
5.2/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB120.07 2 126.52 4 122.06710.38/9,317
6.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK119.03 6 136.78 2 125.02513.34/11,913
7.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy122.94 6 119.11 12 128.94417.25/15,49
8.3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor125.43 6 124.40 106 131.43419.74/17,78
9.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB141.20 8 129.22 4 133.22421.53/19,37
10.1/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor127.43 6 145.42 2 133.42821.74/19,56
11.4/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy127.70 8 128.77 6 134.76723.08/20,75
12.5/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor167.87 8 141.51 4 145.50733.82/30,34
13.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK138.89 8 143.67 10 146.89235.20/31,53
14.4/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy142.24 8 140.00 12 150.23538.55/34,52
15.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.185.43 6 138.80 18 156.8045.11/40,41
16.7/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha144.87 12 153.01 8 156.86745.18/40,50
17.8/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy174.99 8 173.69 6 179.68768.00/60,90
18.2/DSSMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor1.00 999 188.44 8 196.4484.75/75,90
19.9/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy191.50 8 1.00 999 199.50387.81/78,60
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
115.33 2 113.66 6 117.326 41
2.1/VVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
4.00 999 119.55 2 121.5484.22/3,637
3.1/DSKUNEŠ Daniel, 2003, Horš.Týn KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub, 2004, Horš.Týn HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
126.78 18 127.49 4 131.49314.16/12,133
4.2/DSHAVRÁNEK Jakub
SEMERÁD Adam
2002
2004
3 Roudnice
Roudnice
138.67 12 125.01 8 133.00715.68/13,429
5.2/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
135.48 6 139.91 10 141.48124.15/20,625
6.2/DMNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
132.50 10 128.94 14 142.49725.17/21,521
7.3/DSPÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 131.65 16 147.64530.32/25,817
8.3/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
161.79 66 143.05 10 153.04935.72/30,413
9.3/DMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
169.82 24 144.61 18 162.60945.28/38,69
10.4/VRUBÍN Daniel
MARTIN Václav
1975 2 Dukla B.
Boh.Pha
4.00 999 119.68 58 177.67560.35/51,45
11.1/ZSMAREK Kryštof
SEMERÁD Jakub
2006
2006
3 Roudnice
Roudnice
157.94 20 1.00 999 177.93560.61/51,74
12. WEBER Oldřich
WENDL Miloslav
1987
1978
2 SKVS ČB
Horš.Týn
4.00 999 119.11 60 179.11261.78/52,73
13.1/ZMUHLÍK Jan
MARTIN Jakub
2008
2009
2 Bechyně
Boh.Pha
175.48 4 168.61 62 179.47762.15/53,02
14.2/ZMDVOŘÁK Vít
KRÁL Ondřej
2009
2008
USK Pha
USK Pha
187.72 16 164.19 18 182.19364.86/55,31
15.1/VMHRON Robin
FOHL Ondřej
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
236.18 20 1.00 999 256.175138.85/118,30
  BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice128.31 8 124.21 2 126.205 0
2.2/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha134.62 2 134.95 6 136.61710.41/8,20
3.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy133.31 6 147.89 8 139.31313.10/10,40
4.1/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha136.80 60 130.76 10 140.7614.55/11,50
5.4/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně161.29 4 143.79 2 145.79119.58/15,50
6.5/PZMKREJČÍ Matěj   SKVS ČB154.24 112 143.69 4 147.69421.48/17,00
7.6/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov155.82 2 138.48 10 148.47822.27/17,60
8.7/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor162.27 2 140.15 10 150.14823.94/19,00
9.8/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV155.72 104 150.59 2 152.58926.38/20,90
10.9/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha148.31 6 165.27 54 154.31128.10/22,30
11.10/PZMMAŤHA Petr 2010 VS Tábor150.98 10 152.59 6 158.59232.38/25,70
12.11/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha163.66 2 180.43 8 165.65839.45/31,30
13.12/PZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.161.39 8 172.50 58 169.38643.18/34,20
14.13/PZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy155.73 14 156.79 60 169.73243.52/34,50
15.14/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň160.33 12 146.43 54 172.33146.12/36,50
16.15/PZMREZEK Adam   SKVS ČB168.63 8 169.88 106 176.62950.42/39,90
17.16/PZMSEIDL Marek   Boh.Pha165.28 12 175.46 2 177.27751.07/40,50
18.2/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK180.90 14 157.97 60 194.90268.69/54,40
19.17/PZMBARTOŠ Vojtěch 2010 Roudnice209.08 62 187.29 16 203.28577.08/61,10
20.3/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy199.81 62 186.81 18 204.81278.60/62,30
21.18/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha198.99 62 187.56 18 205.56279.35/62,90
22.19/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn157.94 58 169.05 54 215.93589.73/71,10
23.20/PZMHRUBEC Matěj   Boh.Pha221.44 10 217.76 8 225.75799.55/78,90
24.21/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha211.30 70 190.80 60 250.799124.59/98,70
25.4/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy252.76 66 216.72 54 270.721144.51/114,50
26.22/PZMZACHYSTAL Adam   Boh.Pha258.16 116 274.47 8 282.472156.26/123,80
27.23/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója161.67 164 173.20 208 325.673199.46/158,00
28.24/PZMRIANT Josef 2013 VS Tábor263.50 64 275.23 114 327.501201.29/159,50
29.25/PZMSKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha190.03 216 179.70 164 343.696217.49/172,30
30.26/PZMPLUTA Štěpán   Boh.Pha153.19 406 169.78 210 379.784253.57/200,90
31.27/PZMKLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec188.65 262 220.94 166 386.937260.73/206,60
32.5/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy193.37 214 200.82 258 407.37281.16/222,80
33.28/PZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn135.70 462 141.26 354 495.263369.05/292,40
34.6/PZZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor153.37 558 114.58 602 711.372585.16/463,60
  BECK Hynek   L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB90.20 4 89.37 0 89.372 113
2.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus91.85 2 91.75 0 91.7542.38/2,7109
3.1/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB97.23 2 95.72 0 95.7156.35/7,1105
4. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha97.89 2 96.85 0 96.8497.48/8,4101
5.2/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn107.36 0 98.54 0 98.5389.17/10,397
6. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB103.18 0 98.89 0 98.8869.52/10,793
7.1/VKREJČÍ Karel 1972 2 SKVS ČB99.64 2 99.14 0 99.1389.77/10,989
8.2/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor99.68 0 99.54 0 99.54110.17/11,485
9.2/VRUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.101.58 2 101.49 0 101.48512.12/13,681
10.2/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV100.35 2 99.98 4 102.34712.98/14,577
11.3/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn106.08 0 103.70 0 103.69914.33/16,073
12.1/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor107.13 52 103.43 2 105.4316.06/18,069
13. HOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn104.57 4 103.88 2 105.8816.51/18,565
14.2/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVS ČB105.40 6 105.53 2 107.53318.16/20,361
15.4/DMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice112.33 4 103.80 4 107.80218.43/20,657
16.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK109.88 4 108.78 0 108.77919.41/21,753
17. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor105.56 4 106.26 4 109.55520.19/22,649
18.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav109.56 2 109.20 2 111.20121.83/24,445
19.3/ZSMAREK Kryštof 2006 Roudnice111.70 2 109.00 6 113.70324.33/27,241
20.5/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol107.28 8 107.13 8 115.12725.76/28,837
21.4/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov113.29 4 113.70 2 115.70326.33/29,533
22.4/ZSKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor120.39 8 112.54 4 116.53727.17/30,432
23.3/VMVÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník118.07 4 114.83 2 116.8327.46/30,731
24.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB113.47 4 114.28 154 117.4728.10/31,430
25.5/VPECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice116.20 2 115.55 2 117.54728.18/31,529
26.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor128.66 16 117.67 0 117.67128.30/31,728
27.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor115.98 2 119.74 2 117.97728.61/32,027
28.5/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice117.59 4 115.49 4 119.49230.12/33,726
29.6/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav124.35 54 117.82 2 119.81830.45/34,125
30.6/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn113.49 10 113.85 6 119.84630.48/34,124
31.2/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz118.11 10 116.01 4 120.0130.64/34,323
32.6/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB117.25 6 118.47 4 122.47133.10/37,022
33.7/VMPYTELKA Ján   9 EU116.79 6 131.88 6 122.79433.42/37,40
34.3/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV120.06 6 118.82 4 122.81633.45/37,421
35.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3+ Kralupy189.23 8 119.47 4 123.47434.10/38,220
36.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor122.04 2 120.17 8 124.03734.67/38,819
37.4/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha134.19 8 124.70 0 124.69535.33/39,518
38.7/VKOTEK Miloš 1974 VS Tábor180.28 4 126.14 2 128.14138.77/43,417
39.7/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník131.68 2 126.90 2 128.9039.53/44,216
40.5/ZMŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.125.75 4 144.74 2 129.7540.38/45,215
41.6/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha134.60 6 129.99 2 131.98542.62/47,714
42.3/VSKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy132.87 2 135.42 4 134.87245.50/50,913
43.8/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.133.56 4 133.04 6 137.56248.19/53,912
44.8/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov155.78 52 137.44 4 141.4452.07/58,311
45.2/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.140.39 8 136.88 6 142.88453.51/59,910
46.7/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn156.95 2 143.81 2 145.80956.44/63,29
47.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník146.20 8 139.34 8 147.34257.97/64,98
48.5/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor146.64 2 134.93 56 148.63759.27/66,37
49.8/ZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha170.80 6 148.27 4 152.27362.90/70,46
50.9/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně151.57 4 124.40 50 155.57366.20/74,15
51.9/ZSPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice143.91 14 183.47 6 157.91468.54/76,74
52.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor1.00 999 157.48 4 161.47572.11/80,73
53.10/ZMSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov155.21 10 160.40 4 164.40275.03/84,02
54.3/DSČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor171.01 2 162.48 8 170.47581.11/90,81
55.9/VKOLMAN Filip   3 SKŽižkov177.58 56 183.89 10 193.891104.52/117,00
56.11/ZMNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.161.76 216 151.48 60 211.483122.11/136,60
57. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor154.93 104 4.00 999 258.934169.56/189,70
  PLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB4.00 999 1.00 999 999.00 0
  POPOVIČ Pavel 1971 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACEK Jiří 1971 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KELLER Miloslav 1962 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor100.83 4 95.44 0 95.444 91
2.1/DMŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB100.78 4 98.59 0 98.5893.15/3,387
3.1/ZSTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus101.07 6 99.82 0 99.8194.38/4,683
4.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK99.40 2 99.88 0 99.8834.44/4,779
5.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy118.57 2 101.28 2 103.287.84/8,275
6.2/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn102.81 4 103.68 2 105.67510.24/10,771
7.2/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn100.28 6 104.76 2 106.27710.84/11,467
8.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV108.55 2 105.31 2 107.31211.87/12,463
9.1/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor117.04 2 112.52 2 114.52119.08/20,059
10.2/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB112.70 2 116.73 0 114.70119.26/20,255
11.3/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy115.08 4 114.73 0 114.72819.29/20,251
12.3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor109.46 6 111.08 4 115.08119.64/20,647
13.4/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy116.28 2 113.41 2 115.41419.97/20,943
14.4/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy118.66 0 121.72 6 118.66123.22/24,339
15.2/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec118.07 6 116.76 2 118.75823.32/24,435
16.5/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy134.05 6 114.30 6 120.29824.86/26,031
17.2/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz131.61 6 119.55 2 121.54626.11/27,430
18.5/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz134.48 4 122.40 2 124.4028.96/30,329
19. FOREJTOVÁ Andrea 1988 3+ Č.Kruml.122.80 4 118.53 6 124.53329.09/30,528
20.6/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha119.83 6 124.54 6 125.83330.39/31,827
21.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň125.82 6 124.05 4 128.04632.61/34,226
22.6/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol132.53 0 125.35 4 129.35133.91/35,525
23.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.133.66 8 128.02 4 132.02136.58/38,324
24.7/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor126.20 6 139.98 6 132.19836.76/38,523
25.3/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB134.63 4 124.28 10 134.27838.84/40,722
26. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja134.55 4 133.61 2 135.60640.17/42,121
27.3/DSNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec137.70 8 134.80 2 136.80441.36/43,320
28.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník139.44 6 131.01 6 137.01441.57/43,619
29.7/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice154.25 54 135.89 2 137.89142.45/44,518
30.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.129.91 8 134.32 6 137.91242.47/44,517
31.8/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz139.45 10 132.32 8 140.31544.88/47,016
32.4/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec136.42 56 138.40 8 146.39750.96/53,415
33.8/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak154.63 8 140.49 8 148.48853.05/55,614
34.5/ZMLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus159.46 2 147.89 4 151.88556.45/59,113
35. HOCHHEIM Kristýna   3 Boh.Pha205.92 10 156.02 0 156.01860.58/63,512
36.6/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha153.60 6 158.57 4 159.60164.16/67,211
37.4/U23BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz152.54 8 161.84 8 160.5465.10/68,210
38.7/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy161.43 4 161.35 6 165.43469.99/73,39
39.3/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor173.10 52 165.41 2 167.40771.97/75,48
40.1/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy192.16 6 175.18 4 179.18483.74/87,77
41.4/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor146.10 54 189.80 4 193.79898.36/103,16
42.8/ZMMRÁZOVÁ Ema   Boh.Pha186.94 8 186.47 54 194.93999.50/104,35
43.9/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň150.84 54 142.53 56 198.526103.09/108,04
44.5/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník163.42 50 147.36 58 205.359109.92/115,23
45.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník179.78 56 168.71 54 222.708127.27/133,42
46.9/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 Klášter.235.47 54 245.65 12 257.649162.21/170,01
47.10/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec218.16 462 260.72 368 628.715533.28/558,80
  DOLEŽALOVÁ Julia   Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMJINDRÁK Petr
KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna
1969
1985
2 Tech.Pha
Sláv.HK
118.77 2 120.30 6 120.773 39
2.1/DMVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
2004
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
129.93 12 122.73 4 126.7285.96/4,935
3.2/DMRIANTOVÁ Anežka
NOVÁK Václav
2008
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
127.77 16 124.74 6 130.7419.97/8,331
4.1/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
135.26 56 134.05 6 140.05119.28/16,027
5.1/VPODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
135.43 8 132.19 16 143.42722.66/18,823
6.2/ZSMOTLOVÁ Andrea
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
135.55 58 137.98 6 143.9823.21/19,219
7.3/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 139.06 8 147.06126.29/21,815
8. MACHUTOVÁ Iva
MACHUTA Zdeněk
2003
1964
2 Kralupy
Kralupy
140.87 8 1.00 999 148.87128.10/23,311
9.2/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
179.53 20 165.91 6 171.91351.14/42,37
10.1/DSRIANTOVÁ Marie
ČAPEK Vojtěch
2006
2002
3 VS Tábor
VS Tábor
169.45 6 168.76 14 175.45454.68/45,36
11.4/ZSSAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
175.81 12 179.91 14 187.81167.04/55,55
12.2/DSMÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
203.86 10 181.04 10 191.04370.27/58,24
13.2/VMKOHOUTOVÁ Lenka
VÁCHA Viktor
1974
1985
3 Rakovník
Rakovník
193.86 16 184.38 14 198.37977.61/64,33
14.3/DMHADRABA Martin
BURGEROVÁ Ester
2005
2004
3 Frol
Frol
177.38 60 191.05 64 237.375116.61/96,62
15.5/ZSHOŘENÍ Hedvika
PECHLÁT Adam
2008
2007
Kadaň
Sušice
200.65 158 222.39 22 244.387123.62/102,41
16.1/U23NOVÁKOVÁ Karolína
STRASSEROVÁ Bára
2002
2001
L.Žatec
L.Žatec
238.18 16 211.22 64 254.181133.41/110,50
17.1/ZMHRONOVÁ Šárka
PÁCA Jan
2009
2009
Kralupy
Kralupy
248.60 16 220.92 66 264.603143.83/119,10
  POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov133.20 8 137.55 10 141.204 0
2.2/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV147.48 0 139.97 2 141.9720.77/0,50
3.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy139.49 8 141.49 10 147.4856.29/4,50
4.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK172.70 0 159.63 2 161.63220.43/14,50
5.4/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha172.04 6 158.16 6 164.15722.96/16,30
6.5/PZMSUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha219.30 58 173.16 10 183.15641.96/29,70
7.6/PZMKREJČÍ Matěj   SKVS ČB161.32 62 185.45 110 223.31882.12/58,20
8.7/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha207.34 156 229.14 6 235.1493.94/66,50
Oddíl