10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR

25.08.2019   Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou
ředitel: Lukáš Novosad   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.13:44,16 75/144/0
2. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec14:09,1124.95/3,068/132/0
3. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.14:10,4726.31/3,262/120/0
4. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno14:13,5629.41/3,657/0/54
5.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc14:15,8031.64/3,853/0/42
6. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto14:22,2538.09/4,649/108/0
7.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.14:26,0841.92/5,146/96/0
8.1/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov14:45,5761.42/7,543/84/0
9.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.14:46,6462.48/7,640/72/0
10. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.14:57,5273.36/8,937/60/0
11.2/DMSALAJ František 2004 2 Litovel15:09,9385.77/10,435/0/30
12.3/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.15:11,8887.72/10,633/48/0
13. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.15:20,9696.80/11,731/36/0
14.1/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc15:21,0496.88/11,829/0/18
15.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.15:47,42123.26/15,027/24/0
16.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.15:52,37128.21/15,625/12/0
17.3/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel16:16,36152.20/18,523/0/12
18.2/ZSPAPULA Jan 2005 2 Litovel17:02,47198.31/24,121/0/6
  HOHNJEC TOMISLAV 1979 9 CRO KoncarDNS 0/0/0
  OBADIC LUKA 1996 9 CRO KoncarDNS 0/0/0
  TOLIC IVAN 1996 9 CRO KoncarDNS 0/0/0
  ZONJIC JADRAN 1996 9 CRO KoncarDNS 0/0/0
  SMADILO MAKS 2004 9 CRO KoncarDNS 0/0/0
  CRESSER NICKY 1981 9 GBR Nottingham Kayak ClubDNS 0/0/0
  PLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.DNS 0/0/0
  FENCL Jáchym 2003 2 Pardub.DNS 0/0/0
  JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.PhaDNS 0/0/0
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.DNS 0/0/0
  VESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.DNS 0/0/0
  ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.MýtoDNF 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.13:22,16 75/84/0
2.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc14:03,9641.80/5,268/0/96
3.3/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:09,9047.74/6,062/72/0
4.4/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha14:13,5651.40/6,457/60/0
5. DUPRAS PHENICIA 1996 9 FRA France canoe14:23,8561.69/7,70/0/0
6.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno14:37,7875.62/9,453/0/84
7.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha14:37,7975.63/9,449/48/0
8.1/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.15:01,3999.23/12,446/36/0
9.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav15:11,72109.56/13,743/24/0
10.6/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel15:15,10112.94/14,140/0/72
11.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor15:19,09116.93/14,637/12/0
12.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí15:33,59131.43/16,435/0/60
13.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc15:49,03146.87/18,333/0/48
14.1/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník16:02,27160.11/20,031/0/36
15.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc16:03,62161.46/20,129/0/24
16.4/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno16:58,61216.45/27,027/0/18
17.2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc20:26,49424.33/52,925/0/12
  ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.MýtoDNS 0/0/0
  COLLIN GEORGINA 1997 9 AUS Australian CanoeDNS 0/0/0
  DILAI MAGDALEN 1986 9 GBR Nottingham Kayak ClubDNS 0/0/0
  DURRANT ESME 2000 9 GBR Nottingham Kayak ClubDNS 0/0/0
  CHMIEL KASIA 2000 9 GBR Nottingham Kayak ClubDNS 0/0/0
  SEED ELLIE 1996 9 GBR Pinkston PanthersDNS 0/0/0
  KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 SoběslavDNS 0/0/0
  MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko PlzDNS 0/0/0
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.DNF 0/0/0
  DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT LitovelDNF 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno12:30,01 75/0/138
2. BAROUH MAXENCE 1995 9 FRA France canoe12:32,642.63/0,40/0/0
3. HRIC Filip 1993 MT Olomouc12:48,4218.41/2,568/0/126
4.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.12:50,4220.41/2,762/126/0
5. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc12:52,1922.18/3,057/0/114
6.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno13:16,7946.78/6,253/0/102
7.1/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště13:17,4747.46/6,349/114/0
8. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha13:18,0148.00/6,446/102/0
9.2/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí13:26,6556.64/7,643/0/90
10.1/VCRESSER NICKY 1981 9 GBR Nottingham Kayak Club13:31,3661.35/8,20/0/0
11.3/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha13:46,3176.30/10,240/90/0
12.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK13:47,1577.14/10,337/78/0
13.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily13:48,5778.57/10,535/66/0
14. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí13:49,4079.39/10,633/0/78
15.2/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc13:56,1686.15/11,531/0/66
16.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno14:02,2592.24/12,329/0/54
17.2/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov14:10,61100.60/13,427/54/0
18.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc14:10,84100.83/13,425/0/48
19.3/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:12,95102.94/13,723/0/42
20.4/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc14:14,19104.18/13,921/0/36
21. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto14:18,97108.96/14,519/42/0
22.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz14:29,77119.76/16,017/30/0
23.4/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc14:33,59123.58/16,515/0/30
24.4/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha14:35,90125.89/16,814/24/0
25.5/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.15:03,46153.45/20,513/18/0
26.6/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha15:10,36160.35/21,412/12/0
27.5/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc15:40,89190.88/25,511/0/24
28.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž15:45,65195.64/26,110/0/18
29.1/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc20:55,32505.31/67,49/0/12
  NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.DNS 0/0/0
  JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.DNS 0/0/0
  SHEPPY ALEX 1998 9 GBR Devizes Canoe ClubDNF 0/0/0
  CIVICO JACK 1997 9 GBR Pennine Canoe ClubDNS 0/0/0
  ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 OlomoucDNF 0/0/0
  MÍKA Hynek 2006 2 SoběslavDNS 0/0/0
  FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  BERNAT Pavel 2004 2 KK BrnoDNS 0/0/0
  VANĚK Matěj 2004 2 VS TáborDNS 0/0/0
  VRÁNEK Jan 2004 2 BloviceDNS 0/0/0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.LípaDNS 0/0/0
  NACHTIGAL Jiří 1997 2 ChomutovDNS 0/0/0
  SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.PhaDNS 0/0/0
  PANZER Aleš 1974 2 Loko PlzDNF 0/0/0
  ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.PhaDNS 0/0/0
  ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko PlzDNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
13:46,51 75/78/0
2. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
13:52,135.62/0,768/0/66
3. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:53,326.81/0,862/66/0
4.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
13:58,4111.90/1,457/54/54
5.1/DMSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
14:39,8853.37/6,553/0/42
6.2/U23KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
1 Trutnov
Týniště
14:42,3455.83/6,849/42/0
7.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
15:10,0083.49/10,146/30/0
8.1/DSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
15:11,5585.04/10,343/0/30
9.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
15:27,81101.30/12,340/0/18
10.3/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
2 Tech.Pha
Tech.Pha
15:33,28106.78/12,937/18/0
11.3/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
16:50,46183.95/22,335/0/6
  OBADIC LUKA
TOLIC IVAN
1996
1996
9 CRO Koncar
CRO Koncar
DNS 0/0/0
  SKOŘEPA Vojtěch
ŠTUDLAR Patrik
1999
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0/0/0
  TATÍČEK Miroslav
PISCHEK Jan
1985
1977
2 Pardub.
Pardub.
DNS 0/0/0
  ŠMOLDAS Michal
ZAPLETAL Vojtěch
1998
1998
1 Litovel
Boh.Pha
DNS 0/0/0
  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
DNS 0/0/0
  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
DNF 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc15:29,59 75/0/36
2.1/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.15:53,0023.41/2,568/36/0
3.2/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno16:16,3946.80/5,062/0/24
4.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.17:09,90100.31/10,857/24/0
5.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno17:11,53101.94/11,053/0/12
6.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.26:45,28675.70/72,749/12/0
  GRZIN ALBA ZOE 1996 9 CRO KoncarDNS 0/0/0
Oddíl