Sprint v Třebechovicích

28.07.2019   řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:57,90 00:58,80 00:57,90 23
2. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto01:00,30 00:58,90 00:58,901.00/1,715
3.1/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov01:00,20 01:21,20 01:00,202.30/4,07
4.1/VLACINA Richard 1967 Semily01:06,00 01:07,20 01:06,008.10/14,06
5.1/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov01:08,70 00:00,00 01:08,7010.80/18,75
6.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:10,40 01:11,40 01:10,4012.50/21,64
7.3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto01:10,90 01:11,30 01:10,9013.00/22,53
8.1/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto01:13,30 01:13,90 01:13,3015.40/26,62
9.1/VSNEDVÍDEK František 1944 Dv.Král.01:16,00 01:15,80 01:15,8017.90/30,91
10. NOVOSAD Lukáš 1993 Olomouc01:21,40 01:17,70 01:17,7019.80/34,20
11.4/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:22,50 01:21,60 01:21,6023.70/40,90

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:57,90 00:58,80 00:57,90 23
2. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto01:00,30 00:58,90 00:58,901.00/1,715
3.1/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov01:00,20 01:21,20 01:00,202.30/4,07
4.1/VLACINA Richard 1967 Semily01:06,00 01:07,20 01:06,008.10/14,06
5.1/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov01:08,70 00:00,00 01:08,7010.80/18,75
6.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:10,40 01:11,40 01:10,4012.50/21,64
7.3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto01:10,90 01:11,30 01:10,9013.00/22,53
8.1/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto01:13,30 01:13,90 01:13,3015.40/26,62
9.1/VSNEDVÍDEK František 1944 Dv.Král.01:16,00 01:15,80 01:15,8017.90/30,91
10. NOVOSAD Lukáš 1993 Olomouc01:21,40 01:17,70 01:17,7019.80/34,20
11.4/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:22,50 01:21,60 01:21,6023.70/40,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.00:57,10 00:57,60 00:57,10 17
2.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:59,80 00:59,00 00:59,001.90/3,313
3.3/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.01:05,10 01:05,10 01:05,108.00/14,09
4.1/VLACINOVÁ Leona 1974 2 Semily01:06,40 01:06,20 01:06,209.10/15,95
5.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.01:06,70 01:07,00 01:06,709.60/16,84
6.4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc01:08,50 01:37,60 01:08,5011.40/20,03
7. KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 Týniště01:09,60 01:09,30 01:09,3012.20/21,42
8.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.01:12,40 01:11,80 01:11,8014.70/25,71
9.5/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.01:12,30 01:13,30 01:12,3015.20/26,60
10.2/VMHAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov01:17,50 01:16,00 01:16,0018.90/33,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.00:57,10 00:57,60 00:57,10 17
2.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:59,80 00:59,00 00:59,001.90/3,313
3.3/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.01:05,10 01:05,10 01:05,108.00/14,09
4.1/VLACINOVÁ Leona 1974 2 Semily01:06,40 01:06,20 01:06,209.10/15,95
5.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.01:06,70 01:07,00 01:06,709.60/16,84
6.4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc01:08,50 01:37,60 01:08,5011.40/20,03
7. KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 Týniště01:09,60 01:09,30 01:09,3012.20/21,42
8.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.01:12,40 01:11,80 01:11,8014.70/25,71
9.5/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.01:12,30 01:13,30 01:12,3015.20/26,60
10.2/VMHAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov01:17,50 01:16,00 01:16,0018.90/33,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:46,30 00:45,50 00:45,50 52
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto00:48,90 00:48,20 00:48,202.70/5,944
3. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:49,50 00:49,00 00:49,003.50/7,740
4.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:51,60 00:50,30 00:50,304.80/10,536
5.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.00:51,40 00:51,90 00:51,405.90/13,032
6.2/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:52,10 00:52,30 00:52,106.60/14,528
7.2/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.00:53,00 00:52,40 00:52,406.90/15,224
8.3/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:52,60 00:53,10 00:52,607.10/15,620
9.4/DMFLORIÁN Heřman 2003 3 Trutnov00:52,90 00:56,70 00:52,907.40/16,316
10.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.00:54,70 00:55,40 00:54,709.20/20,215
11.1/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov00:55,40 00:57,10 00:55,409.90/21,814
12.5/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily00:56,20 00:56,10 00:56,1010.60/23,313
13.2/DSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.00:57,60 00:57,50 00:57,5012.00/26,412
14.2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto01:02,30 01:04,60 01:02,3016.80/36,911
15.3/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště01:03,60 01:03,70 01:03,6018.10/39,810
16.2/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech.01:03,80 01:05,90 01:03,8018.30/40,29
17.4/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily01:05,50 01:04,20 01:04,2018.70/41,18
18.5/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily01:04,80 01:04,60 01:04,6019.10/42,07
19.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.01:04,70 01:04,90 01:04,7019.20/42,26
20.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:05,50 01:04,80 01:04,8019.30/42,45
21.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:06,90 01:06,10 01:06,1020.60/45,34
22.2/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto00:00,00 01:07,10 01:07,1021.60/47,53
23.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:08,10 01:07,20 01:07,2021.70/47,72
24.6/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:11,10 01:11,10 01:11,1025.60/56,31
25.1/PZKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.01:12,20 01:15,10 01:12,2026.70/58,70
26.3/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto01:12,50 01:12,60 01:12,5027.00/59,30
27.7/ZSHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.01:14,90 01:13,50 01:13,5028.00/61,50
28.4/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.01:22,60 01:17,90 01:17,9032.40/71,20
29.5/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.01:18,90 01:19,50 01:18,9033.40/73,40
30.2/PZZUNA Jáchym 2010 Semily01:19,00 01:19,50 01:19,0033.50/73,60
31.6/ZMZUNA Viilém 2007 Semily01:22,80 01:23,60 01:22,8037.30/82,00
32.3/PZFLORIÁN Michal 2011 Trutnov01:42,10 01:37,90 01:37,9052.40/115,20
33. VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993554.49/7.812,10
34. MAREK Matyáš 2003 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993554.49/7.812,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:46,30 00:45,50 00:45,50 52
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto00:48,90 00:48,20 00:48,202.70/5,944
3. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:49,50 00:49,00 00:49,003.50/7,740
4.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:51,60 00:50,30 00:50,304.80/10,536
5.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.00:51,40 00:51,90 00:51,405.90/13,032
6.2/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:52,10 00:52,30 00:52,106.60/14,528
7.2/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.00:53,00 00:52,40 00:52,406.90/15,224
8.3/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:52,60 00:53,10 00:52,607.10/15,620
9.4/DMFLORIÁN Heřman 2003 3 Trutnov00:52,90 00:56,70 00:52,907.40/16,316
10.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.00:54,70 00:55,40 00:54,709.20/20,215
11.1/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov00:55,40 00:57,10 00:55,409.90/21,814
12.5/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily00:56,20 00:56,10 00:56,1010.60/23,313
13.2/DSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.00:57,60 00:57,50 00:57,5012.00/26,412
14.2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto01:02,30 01:04,60 01:02,3016.80/36,911
15.3/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště01:03,60 01:03,70 01:03,6018.10/39,810
16.2/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech.01:03,80 01:05,90 01:03,8018.30/40,29
17.4/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily01:05,50 01:04,20 01:04,2018.70/41,18
18.5/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily01:04,80 01:04,60 01:04,6019.10/42,07
19.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.01:04,70 01:04,90 01:04,7019.20/42,26
20.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:05,50 01:04,80 01:04,8019.30/42,45
21.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:06,90 01:06,10 01:06,1020.60/45,34
22.2/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto00:00,00 01:07,10 01:07,1021.60/47,53
23.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:08,10 01:07,20 01:07,2021.70/47,72
24.6/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:11,10 01:11,10 01:11,1025.60/56,31
25.1/PZKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.01:12,20 01:15,10 01:12,2026.70/58,70
26.3/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto01:12,50 01:12,60 01:12,5027.00/59,30
27.7/ZSHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.01:14,90 01:13,50 01:13,5028.00/61,50
28.4/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.01:22,60 01:17,90 01:17,9032.40/71,20
29.5/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.01:18,90 01:19,50 01:18,9033.40/73,40
30.2/PZZUNA Jáchym 2010 Semily01:19,00 01:19,50 01:19,0033.50/73,60
31.6/ZMZUNA Viilém 2007 Semily01:22,80 01:23,60 01:22,8037.30/82,00
32.3/PZFLORIÁN Michal 2011 Trutnov01:42,10 01:37,90 01:37,9052.40/115,20
33. VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993554.49/7.812,10
34. MAREK Matyáš 2003 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993554.49/7.812,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSBEIER Alva
FLORIÁN Jindřich
2005
2006
2 Trutnov
Trutnov
01:06,50 00:00,00 01:06,50 14
2.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
01:07,70 01:08,20 01:07,701.20/1,86
3. ŠILAR Jakub
HAMÁČKOVÁ Adéla
1987
1982
1 Vys.Mýto
Trutnov
01:10,00 01:10,70 01:10,003.50/5,32
4.1/DMBEK Matyáš
VIRAGH Tomáš
2006
2004
Týniště
Týniště
01:11,70 01:11,50 01:11,505.00/7,51
5.2/DMMÍL Jakub
FLORIÁN Heřman
2003
2003
Trutnov
Trutnov
01:11,70 00:00,00 01:11,705.20/7,80
6.1/ZMVOSMEK Jáchym
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:15,50 01:15,00 01:15,008.50/12,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSBEIER Alva
FLORIÁN Jindřich
2005
2006
2 Trutnov
Trutnov
01:06,50 00:00,00 01:06,50 14
2.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
01:07,70 01:08,20 01:07,701.20/1,86
3. ŠILAR Jakub
HAMÁČKOVÁ Adéla
1987
1982
1 Vys.Mýto
Trutnov
01:10,00 01:10,70 01:10,003.50/5,32
4.1/DMBEK Matyáš
VIRAGH Tomáš
2006
2004
Týniště
Týniště
01:11,70 01:11,50 01:11,505.00/7,51
5.2/DMMÍL Jakub
FLORIÁN Heřman
2003
2003
Trutnov
Trutnov
01:11,70 00:00,00 01:11,705.20/7,80
6.1/ZMVOSMEK Jáchym
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:15,50 01:15,00 01:15,008.50/12,80
Oddíl

Historie procházení