Sjezd v Třebechovicích

27.07.2019   řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:48,90 21
2. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto16:53,5064.60/6,813
3.1/VLACINA Richard 1967 Semily18:55,10186.20/19,65
4.1/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov19:07,10198.20/20,94
5.1/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov19:48,70239.80/25,33
6.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto20:13,40264.50/27,92
7.1/VSNEDVÍDEK František 1944 Dv.Král.20:40,20291.30/30,71
8.3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto21:22,00333.10/35,10
9.4/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště22:32,60403.70/42,50
  KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto00:00,00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto16:31,60 12
2.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.17:25,1053.50/5,48
3.1/VLACINOVÁ Leona 1974 2 Semily18:04,5092.90/9,44
4.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.19:53,10201.50/20,33
5.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.20:59,50267.90/27,02
6.2/VMHAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov21:00,10268.50/27,11
7.3/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.21:08,00276.40/27,90
  ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.00:00,00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily13:42,80 55
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto14:17,8035.00/4,347
3. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto14:48,2065.40/7,943
4.1/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov15:14,6091.80/11,239
5.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.15:37,20114.40/13,935
6.2/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště15:37,60114.80/14,031
7.3/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily15:43,80121.00/14,727
8.1/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:53,80131.00/15,923
9.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.16:25,60162.80/19,819
10.2/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.16:30,70167.90/20,415
11.2/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily17:54,40251.60/30,614
12.2/DSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.18:00,50257.70/31,313
13.3/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště18:12,00269.20/32,712
14.4/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto18:19,10276.30/33,611
15.4/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily18:23,70280.90/34,110
16.5/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily18:23,80281.00/34,29
17.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.18:32,90290.10/35,38
18.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.18:44,50301.70/36,77
19.2/U23PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.18:52,40309.60/37,66
20.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.19:09,30326.50/39,75
21.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov19:18,20335.40/40,84
22.1/PZKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.19:39,60356.80/43,40
23.2/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto19:43,80361.00/43,93
24.3/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto20:46,70423.90/51,52
25.5/DMFLORIÁN Heřman 2003 3 Trutnov21:05,20442.40/53,81
26.4/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.21:39,30476.50/57,90
27.2/PZZUNA Jáchym 2010 Semily21:53,20490.40/59,60
28.5/ZMZUNA Viilém 2007 Semily22:47,40544.60/66,20
29.6/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.25:05,90683.10/83,00
30.6/ZSHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.27:13,30810.50/98,50
  BERÁNEK Tomáš 2006 TýništěDNS 0
  FLORIÁN Michal 2011 TrutnovDNS 0
  MAREK Matyáš 2003 Třebech.DNS 0
  KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSBEIER Alva
FLORIÁN Jindřich
2005
2006
2 Trutnov
Trutnov
19:05,90 13
2. ŠILAR Jakub
HAMÁČKOVÁ Adéla
1987
1982
1 Vys.Mýto
Trutnov
19:24,7018.80/1,65
3.1/DMBEK Matyáš
VIRAGH Tomáš
2006
2004
Týniště
Týniště
20:16,7070.80/6,21
4.2/DMMÍL Jakub
FLORIÁN Heřman
2003
2003
Trutnov
Trutnov
21:21,70135.80/11,90
5.1/ZMVOSMEK Jáchym
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
21:37,80151.90/13,30
  ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
DNS 0
Oddíl

Historie procházení