Sjezd ve Vysokém Mýtě

29.06.2019   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto09:39,80 15
2. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto11:03,6083.80/14,57
3.1/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.11:08,4088.60/15,33
4.1/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto12:09,50149.70/25,82
5.2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto13:27,40227.60/39,31
6.3/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.14:46,00306.20/52,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto10:12,20 6
2.2/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.10:55,3043.10/7,02
3.1/VMHAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov12:39,60147.40/24,11
4.2/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.13:54,70222.50/36,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště07:51,40 51
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto08:29,8038.40/8,143
3.2/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov08:37,2045.80/9,735
4. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto09:08,3076.90/16,327
5.1/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily09:12,6081.20/17,223
6.2/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště09:34,10102.70/21,819
6.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.09:34,10102.70/21,815
8.3/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.10:05,30133.90/28,411
9.1/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště10:48,70177.30/37,610
10.2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto10:57,90186.50/39,69
11.4/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily11:22,10210.70/44,78
12.1/DSSTEHLÍK Alexander 2002 3 Trutnov11:35,50224.10/47,57
13.5/DMŠVAGR Robin 2004 3 Týniště11:40,40229.00/48,66
14.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov11:42,50231.10/49,05
15.1/ZMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto11:59,50248.10/52,64
16.2/ZMPLEŠTIL Šimon 2007 Semily13:27,00335.60/71,23
17.3/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto14:21,10389.70/82,72
18.4/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.14:32,40401.00/85,11
19.3/ZSSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto15:18,20446.80/94,80
20.5/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto17:59,50608.10/129,00
21.6/ZMSEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto18:13,50622.10/132,00
  CINKO Radek 1993 2 Pardub.DNS 0
  VOSMEK Jáchym 2007 Vys.MýtoDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.11:35,80 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
11:51,90 9
2. ŠILAR Jakub
HAMÁČKOVÁ Adéla
1987
1982
1 Vys.Mýto
Trutnov
12:26,2034.30/4,81
3.2/ZSSLAVÍK Daniel
NOVOTNÝ Štěpán
2006
2006
Semily
Semily
14:22,30150.40/21,10
  MICKA Jakub
VENIGEROVÁ Hana
1983
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
DNS 0
  KVAPIL Ondřej
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
DNS 0
Oddíl

Historie procházení