MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod

23.06.2019   řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm13:20,06 -
2.1/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc13:32,4512.39/1,5-
3.2/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.13:36,4616.40/2,0-
4.2/DMSALAJ František 2004 2 Litovel13:46,3326.27/3,3-
5.3/DSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk13:58,0337.97/4,7-
6.3/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov13:59,4439.38/4,9-
7. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha14:16,9156.85/7,1-
8.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.14:21,0961.03/7,6-
9.4/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc14:35,3175.25/9,4-
10.2/ZSMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav14:49,6289.56/11,2-
11.5/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov15:01,20101.14/12,6-
12.6/DMVITOUL Tomáš 2003 3 Litovel15:08,40108.34/13,5-
13.7/DMURBAN Michal 2004 3 Šumperk15:12,59112.53/14,1-
14.3/ZSPAPULA Jan 2005 2 Litovel15:23,06123.00/15,4-
15.8/DMFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.15:23,41123.35/15,4-
16.9/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.15:38,55138.49/17,3-
17.10/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc15:52,20152.14/19,0-
18.4/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel15:56,80156.74/19,6-
19.11/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel15:57,39157.33/19,7-
20.5/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc16:04,51164.45/20,6-
21.6/ZSBEIER Alva 2005 Trutnov16:05,13165.07/20,6-
22.7/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav16:11,46171.40/21,4-
23.8/ZSSTRATIL Filip 2006 Litovel16:15,95175.89/22,0-
24.1/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc16:17,40177.34/22,2-
25.9/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.16:26,25186.19/23,3-
26.10/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc16:41,67201.61/25,2-
27.11/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.16:47,00206.94/25,9-
28.12/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc16:50,56210.51/26,3-
29.2/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto16:55,32215.26/26,9-
30.3/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc17:47,42267.36/33,4-
31.4/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc18:32,83312.77/39,1-
32.5/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc19:37,04376.98/47,1-
  ŠMAKAL Petr 2003 2 LitovelDNS -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc12:24,21 -
2.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha12:41,6217.41/2,3-
3.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav12:55,9731.76/4,3-
4.3/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.12:56,6132.40/4,4-
5.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc13:09,3245.11/6,1-
6.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno13:11,6047.39/6,4-
7.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc13:37,5773.37/9,9-
8.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor13:42,0377.82/10,5-
9.4/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc13:42,9478.73/10,6-
10.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.13:49,4585.24/11,5-
11.5/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz13:51,0386.82/11,7-
12.6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc14:09,74105.53/14,2-
13.3/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto14:19,06114.85/15,4-
14.7/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK14:28,12123.91/16,6-
15.8/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz14:33,77129.56/17,4-
16.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc14:45,43141.22/19,0-
17.5/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc14:50,89146.68/19,7-
18.5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc15:00,63156.42/21,0-
19.6/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc15:05,95161.74/21,7-
20.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav15:08,79164.58/22,1-
21.7/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK15:11,19166.98/22,4-
22.8/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.15:11,96167.75/22,5-
23.10/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK15:23,25179.04/24,1-
24.6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.15:25,73181.52/24,4-
25.9/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc15:41,23197.02/26,5-
26.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc15:45,44201.23/27,0-
27.10/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno15:45,98201.77/27,1-
28.2/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc15:56,77212.56/28,6-
29.3/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc16:09,89225.68/30,3-
30.11/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz16:13,12228.91/30,8-
31.12/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.16:15,84231.63/31,1-
32.13/DMKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK16:17,81233.60/31,4-
33.11/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.16:27,03242.82/32,6-
34.4/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno16:40,14255.93/34,4-
35.14/DMCHROMÁ Nicol 2004 Olomouc16:54,16269.95/36,3-
36.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc17:00,80276.59/37,2-
37.6/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha17:08,83284.62/38,2-
38.7/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc17:32,28308.07/41,4-
39.8/ZMHAVLÍČKOVÁ Nela 2008 VSDK17:58,23334.02/44,9-
  RUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS DesnáDNS -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:16,63 -
2.2/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha11:19,532.90/0,4-
3.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc11:23,747.11/1,1-
4.3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz11:23,867.23/1,1-
5.4/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha11:28,7112.08/1,8-
6.1/VGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz11:29,9313.30/2,0-
7.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily11:36,2119.58/2,9-
8.5/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:36,2219.59/2,9-
9.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno11:40,0223.39/3,5-
10.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně12:02,3345.70/6,8-
11.6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.12:05,4748.84/7,2-
12.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc12:08,3051.67/7,6-
13.7/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc12:10,6454.01/8,0-
14.2/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav12:17,2860.65/9,0-
15.4/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc12:25,2868.66/10,1-
16.3/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha12:27,5470.91/10,5-
17.5/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc12:34,8478.21/11,6-
18.6/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk12:40,3783.74/12,4-
19.4/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc12:56,69100.06/14,8-
20.8/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc13:07,11110.48/16,3-
21.5/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov13:13,33116.70/17,2-
22.9/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.13:18,63122.00/18,0-
23.7/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily13:34,06137.43/20,3-
24.8/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště13:39,20142.57/21,1-
25.9/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí14:03,13166.50/24,6-
26.6/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav14:06,77170.14/25,1-
27.10/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno14:06,82170.19/25,2-
28.7/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec14:10,61173.98/25,7-
29.11/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc14:13,83177.20/26,2-
30.1/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz14:13,90177.27/26,2-
31.12/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí14:15,85179.22/26,5-
32.10/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.14:17,22180.59/26,7-
33.13/DMFLORIÁN Heřman 2003 Trutnov14:21,33184.70/27,3-
34.14/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.14:21,38184.75/27,3-
35.8/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.14:29,74193.11/28,5-
36.11/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí14:30,00193.37/28,6-
37.9/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno14:30,06193.43/28,6-
38.2/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí14:30,94194.31/28,7-
39.3/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně14:39,65203.02/30,0-
40.15/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.14:40,06203.43/30,1-
41.10/ZSKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav14:40,90204.27/30,2-
42.11/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno14:41,80205.17/30,3-
43.16/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí14:55,69219.06/32,4-
44.12/DSWALTER David 2001 2 Šumperk14:57,42220.79/32,6-
45.13/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel14:57,74221.11/32,7-
46.12/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí14:58,69222.06/32,8-
47.13/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto14:58,97222.34/32,9-
48.4/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.14:59,65223.02/33,0-
49.17/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily15:01,88225.25/33,3-
50.14/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc15:01,97225.34/33,3-
51.15/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště15:18,84242.21/35,8-
52.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.15:23,43246.80/36,5-
53.18/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc15:25,71249.08/36,8-
54.16/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily15:29,80253.17/37,4-
55.17/ZSNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.15:36,03259.40/38,3-
56.18/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha15:36,20259.57/38,4-
57.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha15:37,93261.30/38,6-
58.19/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc15:40,40263.77/39,0-
59.19/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc15:40,85264.22/39,0-
60.20/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily15:42,66266.03/39,3-
61.21/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí15:43,06266.43/39,4-
62.5/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz15:43,54266.91/39,4-
63.20/DMPŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha15:48,74272.11/40,2-
64.21/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily15:49,70273.07/40,4-
65.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov15:49,75273.12/40,4-
66.6/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc15:54,17277.54/41,0-
67.7/ZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz16:09,61292.98/43,3-
68.22/DMŠVAGR Robin 2004 Týniště16:10,25293.62/43,4-
69.8/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK16:15,67299.04/44,2-
70.9/ZMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto16:16,42299.79/44,3-
71.22/ZSČAMEK David 2006 Litovel16:18,95302.32/44,7-
72.10/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.16:20,33303.70/44,9-
73.11/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc16:21,74305.11/45,1-
74.23/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 3 Pardub.16:32,56315.93/46,7-
75.24/ZSBEIER Alva 2005 2 Trutnov16:33,90317.27/46,9-
76.23/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc16:39,56322.94/47,7-
77.12/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc16:45,37328.74/48,6-
78.13/ZMPLEŠTIL Šimon 2007 Semily16:47,34330.71/48,9-
79.25/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště16:55,28338.66/50,1-
80.14/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.16:58,50341.87/50,5-
81.26/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc17:12,59355.96/52,6-
82.15/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha17:12,81356.18/52,6-
83.27/ZSČERNÍK Jan 2005 Pardub.17:17,08360.45/53,3-
84.28/ZSPROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel17:33,31376.68/55,7-
85.16/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto17:54,59397.96/58,8-
86.17/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.18:00,37403.74/59,7-
87.18/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.18:07,69411.06/60,8-
88.19/ZMRETEK Toman 2007 3 Olomouc18:26,13429.50/63,5-
89.20/ZMZUNA Viilém 2007 Semily19:03,28466.65/69,0-
90.21/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto19:29,34492.71/72,8-
91.22/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto21:59,81643.18/95,1-
  KOT Michal 2006 Boh.PhaDNS -
  PLUTA Adam 2008 Boh.PhaDNS -
  ŠOTEK Adam 2005 2 OlomoucDNS -
  KRATOCHVÍL Martin 2003 OlomoucDNS -
  STEHLÍK Alexander 2002 3 TrutnovDNS -
  HLOBIL Josef 2001 3 TurnovDNS -
  RUTAR Martin 2003 2 VS DesnáDNS -
  KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS DesnáDNS -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc14:16,78 -
2.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc15:03,2146.43/5,4-
3.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.15:06,5649.78/5,8-
4.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno15:42,7886.00/10,0-
5.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc15:44,6487.86/10,3-
6.2/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc15:44,8888.10/10,3-
7.3/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK16:22,66125.88/14,7-
8.4/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc16:25,87129.09/15,1-
9.5/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.16:30,20133.42/15,6-
10.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc16:46,32149.54/17,5-
11.3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno16:47,44150.66/17,6-
12.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc16:58,61161.83/18,9-
13.6/DMRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc17:12,10175.32/20,5-
14.2/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc18:00,73223.95/26,1-
15.3/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc18:23,47246.69/28,8-
16.4/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc18:44,70267.92/31,3-
17.5/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno19:12,00295.22/34,5-
  STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDKDNS -
  ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.MýtoDNS -
  CHROMÁ Nicol 2004 OlomoucDNS -
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.DNS -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
2 Postřelm
VS Tábor
13:30,11 -
2.2/DMSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
13:36,246.13/0,8-
3.1/DSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
14:16,0345.92/5,7-
4.1/ZSFLORIÁN Jindřich
BEIER Alva
2006
2005
2 Trutnov
Trutnov
14:56,5486.43/10,7-
5.3/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
14:59,0288.91/11,0-
6.2/ZSVEJNAR Samuel
NOVOTNÝ Petr
2005
2006
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:01,9691.85/11,3-
7.3/ZSSTRATIL Filip
PAPULA Jan
2006
2005
2 Litovel
Litovel
15:12,73102.62/12,7-
8.4/ZSŠTÝBNAR Vojtěch
JAROŠ Michael
2005
2006
Olomouc
Olomouc
15:26,02115.91/14,3-
9.5/ZSJIŘÍK Matěj
ŠŤASTNÝ Matěj
2005
2005
3 Pardub.
Pardub.
15:35,52125.41/15,5-
10.6/ZSCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
15:40,93130.82/16,1-
11.1/ZMŠAFAŘÍK Pavel
PALOUDA Mikoláš
2008
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:59,99149.88/18,5-
12.7/ZSBEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
16:30,96180.85/22,3-
13.8/ZSPLÁŠIL Hynek
ČERNÍK Jan
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
17:06,88216.77/26,8-
14.2/ZMKVAPIL Ondřej
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
17:22,92232.81/28,7-
15.3/ZMPAJTINA Tomáš
RUFFER Jakub
2008
2007
Pardub.
Pardub.
17:54,93264.82/32,7-
16.9/ZSSTŘÍLKA Richard
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
18:47,53317.42/39,2-
  WALTER David
URBAN Michal
2001
2004
2 Šumperk
Šumperk
DNS -
  FENCL Jáchym
ŠŤASTNÝ Matěj
2003
2005
3 Pardub.
Pardub.
DNS -
  NĚMEC Radek
JIŘÍK Matěj
2004
2005
2 Pardub.
Pardub.
DNS -
  BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
DNS -
  HRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
DNS -
  JANŮ Filip
KLÍMA Vojtěch
2002
2002
1 Olomouc
Č.Kruml.
DNS -

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
15:38,12 -
2.1/DMBOČÁNKOVÁ Jana
KOLIHOVÁ Hana
2003
2003
Soběslav
Soběslav
15:40,302.18/0,2-
3.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
2005
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:28,4550.33/5,4-
4.1/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
16:42,9564.83/6,9-
5.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
NOVOSADOVÁ Eliška
2005
2005
Olomouc
Olomouc
17:36,79118.67/12,6-
  ŠANDOVÁ Anežka
SADÍLKOVÁ Lucie
2003
2002
Pardub.
Pardub.
DNS -
Oddíl