Sjezd na Chrudimce

18.04.2019   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.12:51,70 41
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto13:54,9063.20/8,233
3. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto14:31,6099.90/12,925
4. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.14:57,30125.60/16,317
5. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.15:20,20148.50/19,213
6. UNCAJTÍK Lukáš 1984 3 Pardub.15:42,50170.80/22,19
7. VESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.16:58,40246.70/32,05
8. JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.17:02,50250.80/32,54
9. ŽENKA Martin 2000 Pardub.17:22,80271.10/35,13
10. ŽENKA Ondra 2000 Pardub.17:24,80273.10/35,42
11. PLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.18:57,50365.80/47,41
12. ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto20:25,30453.60/58,80
13. VORAL David 2005 Pardub.20:29,70458.00/59,30
14. VORAL Jakub 2005 Pardub.20:45,80474.10/61,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto15:18,40 11
2. BUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.16:33,1074.70/8,17
3. ŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub.17:19,40121.00/13,23
4. ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.17:34,20135.80/14,82
5. KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.18:09,10170.70/18,61
6. VESELÁ Veronika 2002 Pardub.18:18,40180.00/19,60
7. KOTĚROVÁ Terezka 2002 Pardub.19:38,40260.00/28,30
8. HRDÁ Kateřina 2006 Pardub.19:54,80276.40/30,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. OUTRATA Jindřich 1970 Pardub.14:34,20 15
2. SKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.15:05,3031.10/3,611
3. ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto15:57,1082.90/9,57
4. NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.16:02,5088.30/10,16
5. ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.17:01,50147.30/16,85
6. FENCL Jáchym 2003 Pardub.17:24,80170.60/19,54
7. SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto17:47,40193.20/22,13
8. SEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto21:48,90434.70/49,72
9. FRANKOTA Matěj 2008 Pardub.22:48,90494.70/56,61
10. HALBERŠTÁT Jakub 2007 Pardub.22:51,90497.70/56,90
11. SUCHÝ Matěj 2006 Pardub.23:45,60551.40/63,10
12. ZEMEN Tomáš 2001 Pardub.24:23,60589.40/67,40
13. ZÁKOUTSKÝ Petr 2008 Pardub.24:27,30593.10/67,80
14. HLAVATÝ Jan 2007 Pardub.25:06,90632.70/72,40
15. VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto29:05,90871.70/99,70

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.19:25,40 3
2. SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.21:48,60143.20/12,32
3. ŠTĚPÁNKOVÁ Lenka 2007 Pardub.22:36,90191.50/16,41
4. ZIMOVÁ Barbora 2003 Pardub.22:47,10201.70/17,30
5. ZIMOVÁ Majdalena 2006 Pardub.22:58,60213.20/18,30
6. ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana 2004 Pardub.25:41,50376.10/32,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. RAŠNER Karel
RAŠNER Karel
2004
1976
3 Postřelm
Postřelm
15:02,40 7
2. NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
16:19,4077.00/8,53
3. ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
16:21,5079.10/8,82
4. PILAŘ Vít
PILAŘ Jan
2006
2004
Pardub.
Pardub.
17:53,60171.20/19,01
5. VORAL David
VORAL Jakub
2005
2005
Pardub.
Pardub.
19:26,40264.00/29,30
6. KONVALINKA Šťepán
KONVALINKA Ondřej
2009
2007
Pardub.
Pardub.
19:51,20288.80/32,00

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
Vys.Mýto
Pardub.
17:14,20 2
2.1/DMŠANDOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2003
2004
Pardub.
Pardub.
18:13,4059.20/5,71
3.1/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
SADÍLKOVÁ Lucie
2002
2002
Pardub.
Pardub.
18:15,4061.20/5,90
4.2/DMZIMOVÁ Anna Marie
ZIMOVÁ Barbora
2009
2003
Pardub.
Pardub.
20:31,80197.60/19,10
5.3/DMŠTĚPÁNKOVÁ Lenka
ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana
2007
2004
Pardub.
Pardub.
21:23,60249.40/24,10
Oddíl

Historie procházení