Jarní sjezd na Lužnici

07.04.2019   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23HABICH Tomáš 1997 VS Tábor20:03,90 5
2.1/VMPAZOUREK Pavel 1976 Bechyně24:12,30248.40/20,61
  SLANINA Vladimír 1969 2 L.ŽatecDNF 0
  SLANINA Vladimír 1994 MT L.ŽatecDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.17:37,20 24
2.2/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.18:50,4073.20/6,916
3.1/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav20:43,80186.60/17,78
4.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand21:49,10251.90/23,84
5.1/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha26:44,10546.90/51,70
  KOLIHOVÁ Hana 2003 1 SoběslavDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav19:00,40 24
2.1/VMTREFNÝ Jiří 1982 Boh.Pha19:07,407.00/0,620
3.2/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně19:22,3021.90/1,916
4.1/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand19:59,7059.30/5,212
5.1/DSKOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.20:37,0096.60/8,58
6.3/VMPAZOUREK Pavel 1976 2 Bechyně21:02,20121.80/10,74
7.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.21:10,90130.50/11,43
8.2/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav21:36,70156.30/13,72
9.1/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně22:00,20179.80/15,81
10.3/ZSKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav22:05,40185.00/16,20
11.2/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha23:20,60260.20/22,80
12.3/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.24:14,60314.20/27,60
  HÁŠA Michal 1981 2 BechyněDNS 0
  PECH Antonín 2006 SoběslavDNS 0
  NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.DNS 0
  GROSSMANN Lukáš 2008 Loko PlzDNS 0
  KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.DNS 0
  GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.DNS 0
  ZVOLÁNEK Filip 1999 3 BechyněDNS 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.PhaDNS 0
  KODET Marcel 1965 3 L.ŽatecDNS 0
  BUREŠ Jan 1978 3 SušiceDNS 0
  PAZOUREK Jan 1973 2 BechyněDNS 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko PlzDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSDOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
21:16,60 2
2.1/ZSMÍKA Hynek
SLADOVNÍK Jakub
2006
2006
Soběslav
Soběslav
22:20,8064.20/5,01
3.2/ZSKASPER Jakub
NOVOTNÝ Petr
2007
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
24:41,60205.00/16,10
  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
DNS 0
  PALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0
Oddíl

Historie procházení