Jarní sjezd na Lužnici

06.04.2019   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec20:06,50 16
2.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec20:50,7044.20/3,78
3.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně22:51,10164.60/13,64
  HABICH Tomáš 1997 VS TáborDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.17:49,60 24
2.2/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.18:53,6064.00/6,016
3.1/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav21:00,90191.30/17,98
4.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand22:09,20259.60/24,34
5.1/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha26:43,60534.00/49,90
  KOLIHOVÁ Hana 2003 1 SoběslavDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:42,50 41
2.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně17:35,1052.60/5,237
3.2/VPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně18:13,4090.90/9,133
4.2/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně19:11,80149.30/14,929
5.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav19:18,70156.20/15,625
6.3/VMTREFNÝ Jiří 1982 Boh.Pha19:28,30165.80/16,521
7.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:28,30225.80/22,517
8.4/VMPAZOUREK Pavel 1976 2 Bechyně21:24,20281.70/28,113
9.1/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně21:55,50313.00/31,29
10.2/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav22:02,40319.90/31,98
11.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.22:22,50340.00/33,97
12.5/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice22:25,40342.90/34,26
13.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha22:33,30350.80/35,05
14.2/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.23:02,00379.50/37,94
15.1/U23ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně23:22,50400.00/39,93
16.3/ZSKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav23:51,40428.90/42,82
17.4/ZSNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.24:13,20450.70/45,01
18.3/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz24:14,50452.00/45,10
19.4/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.24:18,00455.50/45,40
20.5/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha24:26,40463.90/46,30
21.5/ZSPECH Antonín 2006 Soběslav26:42,00599.50/59,80
  KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.DNS 0
  KODET Marcel 1965 3 L.ŽatecDNS 0
Oddíl

Historie procházení