Jarní sjezd na Lužnici

06.04.2019   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec19:56,40 16
2.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec20:35,8039.40/3,38
3.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně22:46,90170.50/14,34
  HABICH Tomáš 1997 VS TáborDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.17:39,00 32
2.2/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.18:28,2049.20/4,624
3.1/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav19:09,8090.80/8,616
4.2/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav20:47,00188.00/17,88
5.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand22:07,90268.90/25,44
6.1/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha25:44,50485.50/45,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz17:02,10 42
2.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně17:29,8027.70/2,738
3.2/VPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně18:16,0073.90/7,234
4.2/VMTREFNÝ Jiří 1982 Boh.Pha19:07,80125.70/12,330
5.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně19:08,00125.90/12,326
6.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav19:20,70138.60/13,622
7.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:30,80208.70/20,418
8.4/VMPAZOUREK Pavel 1976 2 Bechyně21:02,40240.30/23,514
9.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.21:17,20255.10/25,010
10.2/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav21:49,70287.60/28,19
11.1/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně21:55,70293.60/28,78
12.2/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.22:11,60309.50/30,37
13.5/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice22:17,00314.90/30,86
14.3/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha22:26,80324.70/31,85
15.2/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.22:34,10332.00/32,54
16.3/ZSKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav22:35,50333.40/32,63
17.1/U23ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně23:22,10380.00/37,22
18.4/ZSNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.23:30,50388.40/38,01
19.3/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz24:19,40437.30/42,80
20.4/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.24:20,90438.80/42,90
21.5/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha24:28,60446.50/43,70
22.5/ZSPECH Antonín 2006 Soběslav32:17,40915.30/89,60
  KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.DNS 0
  KODET Marcel 1965 3 L.ŽatecDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
20:43,00 9
2.1/U23PALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:05,4022.40/1,81
3.1/ZSKASPER Jakub
NOVOTNÝ Petr
2007
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
30:55,70612.70/49,30
  DOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
DNS 0
Oddíl

Historie procházení