Sjezd na Chrudimce

04.04.2019   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.13:28,60 40
2. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto14:59,3090.70/11,232
3. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.15:11,20102.60/12,724
4.3/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha15:12,60104.00/12,920
5.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.15:52,20143.60/17,816
6.1/DMFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.17:07,90219.30/27,112
7.2/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.17:58,90270.30/33,48
8.1/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.18:17,60289.00/35,74
9.2/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.19:16,30347.70/43,03
10.1/ZSCULEK Vojta 2006 Pardub.19:25,80357.20/44,22
11. ČERMÁK Jan 2006 Pardub.20:11,40402.80/49,81
12. KUNC David 2006 Pardub.20:25,80417.20/51,60
13.4/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto20:50,20441.60/54,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto15:47,80 8
2.1/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.16:35,4047.60/5,04
3.2/DSSADÍLKOVÁ Lucie 2002 3 Pardub.18:45,50177.70/18,73
4.3/DSVESELÁ Veronika 2002 Pardub.19:23,90216.10/22,82
5. ŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub.19:26,90219.10/23,11
6. DUCHÁČOVÁ Klára 2003 Pardub.20:51,80304.00/32,10
7. DRÁŠILOVÁ Karolína 2002 Pardub.21:42,80355.00/37,50
8. DOUBKOVÁ Anna Marie 2008 Pardub.22:58,30430.50/45,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMVRBATA Jaroslav 1975 3 Pardub.14:22,20 27
2.2/VMNOVOTNÝ Tomáš 1978 3 Pardub.14:41,6019.40/2,323
3. CINKO Radek 1993 2 Pardub.15:12,4050.20/5,819
4.1/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.15:37,4075.20/8,715
5.1/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.16:02,30100.10/11,611
6.1/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.16:12,60110.40/12,810
7.2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto16:28,80126.60/14,79
8. FENCL Jáchym 2003 Pardub.16:29,80127.60/14,88
9. VESELÝ Ondřej 2004 Pardub.16:58,90156.70/18,27
10. ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.17:05,90163.70/19,06
11. PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.18:01,50219.30/25,45
12. BAREŠ Vojtěch 2006 3 Pardub.18:02,50220.30/25,64
13.1/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto18:54,20272.00/31,53
14. BAŽANT Jan 2005 Pardub.18:56,90274.70/31,92
15. BENEŠ František 2007 Pardub.18:57,90275.70/32,01
16. BARVÍK Matyáš 2008 Pardub.18:59,60277.40/32,20
17. BOLECH Jakub 2004 Pardub.19:11,20289.00/33,50
18.2/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto19:16,40294.20/34,10
19.3/ZMSEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto22:39,90497.70/57,70
20.4/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto23:19,80537.60/62,40
21.3/ZSSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto27:18,80776.60/90,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto19:48,70 4
2. ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.19:53,805.10/0,43
3. PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.20:11,5022.80/1,92
4. SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.20:25,9037.20/3,11
5. DRÁŠILOVÁ Karolína 2002 Pardub.20:35,8047.10/4,00
6. VESELÁ Veronika 2002 Pardub.20:45,8057.10/4,80
7. DUCHÁČOVÁ Klára 2003 Pardub.21:26,9098.20/8,30
8. DOUBKOVÁ Anna Marie 2008 Pardub.21:45,70117.00/9,80
Oddíl

Historie procházení