Sjezd na Sázavě

31.03.2019   řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Kateřina Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.22:17,31 20
2.1/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.23:33,0775.76/5,712
3.2/DMFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.23:44,1386.82/6,58
4.1/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.24:27,25129.94/9,74

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha18:39,90 44
2.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha19:11,8331.93/2,936
3.1/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav19:56,2176.31/6,828
4.2/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz21:29,16169.26/15,120
5.3/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz21:37,28177.38/15,816
6.4/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav22:30,49230.59/20,612
7.2/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand23:17,67277.77/24,88
8.5/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.28:34,00594.10/53,04

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.16:37,24 94
2. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:51,4514.21/1,486
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha17:20,5743.34/4,378
4.1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz17:33,7556.51/5,770
5.2/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha17:33,9556.71/5,762
6.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz17:53,6676.42/7,758
7.3/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha18:41,87124.63/12,554
8.2/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.19:08,35151.11/15,250
9.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav19:36,28179.05/18,046
10.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha19:38,21180.97/18,142
11.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz19:44,27187.03/18,838
12.1/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice20:39,68242.44/24,334
13.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily20:54,79257.55/25,830
14.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:55,06257.82/25,926
15.1/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa22:02,61325.37/32,622
16.1/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz22:06,16328.92/33,018
17.4/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.22:06,60329.36/33,014
18.3/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav22:17,83340.59/34,210
19.4/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.22:32,72355.48/35,66
20.3/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.22:35,10357.86/35,92
21.5/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha23:56,95439.71/44,11
  JAROLÍMEK Otta 1961 3 TurnovDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
  MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
DNS 0
  CHLOUBA Luboš
JANŮ Petr
1959
1987
1 Boh.Pha
Č.Kruml.
DNS 0
Oddíl