Sjezd na Svitavě - krajský přebor

16.03.2019   viz. závod č. 1
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK11:46,30 12
2. BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí11:57,2010.90/1,54

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.10:13,30 42
2. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno10:40,7027.40/4,534
3. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno10:55,1041.80/6,826
4. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno11:22,0068.70/11,218
5. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí11:29,9076.60/12,514
6. ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto12:10,00116.70/19,010
7. DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK13:04,20170.90/27,96
8. VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK13:16,10182.80/29,85
9. BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno13:46,00212.70/34,74
10. MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno13:49,30216.00/35,23
11. STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK13:57,30224.00/36,52
12. KUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK14:11,20237.90/38,81
13. HAVLÍČKOVÁ Nela 2008 VSDK20:18,40605.10/98,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno08:50,50 59
2.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno09:23,0032.50/6,151
3.2/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí09:28,6038.10/7,243
4.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:41,7051.20/9,735
5.1/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno09:57,2066.70/12,627
6. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí10:09,1078.60/14,823
7. MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž10:15,9085.40/16,119
8.1/VŠAMÁNEK Pavel 1972 KK Brno11:34,70164.20/31,015
9.2/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno11:37,40166.90/31,511
10.3/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí11:47,20176.70/33,310
11.3/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 SKVeselí11:50,30179.80/33,99
12.4/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí11:58,30187.80/35,48
13.1/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno12:01,00190.50/35,97
14.5/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí12:13,90203.40/38,36
15.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí12:20,80210.30/39,65
16.2/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno12:21,30210.80/39,74
17.3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto12:27,80217.30/41,03
18.2/VNĚMEC Jakub 1969 KK Brno12:32,30221.80/41,82
19.4/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 SKVeselí13:22,80272.30/51,31
20.2/ZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí13:46,30295.80/55,80
21.3/ZMVÍTEK David 2007 KK Brno14:11,30320.80/60,50
22.4/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto14:25,00334.50/63,10
23.5/ZMDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno14:26,60336.10/63,40
24.6/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto15:19,40388.90/73,30
25.5/ZSGROSS Benedikt 2005 9 KK Brno17:29,70519.20/97,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno11:37,30 29
2.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.11:54,9017.60/2,521
3.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno12:59,6082.30/11,813
4.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí13:16,5099.20/14,29
5.1/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK14:32,30175.00/25,15
6.1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno15:19,50222.20/31,91
7.2/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK15:53,50256.20/36,70
Oddíl