Klatovský slalom ve Strakonicích

06.10.2019   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 84.29 2 82.12 2 84.12 78
2.1/ HOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn84.28 2 86.40 0 86.282.16/2,674
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.86.40 0 86.42 2 86.402.28/2,770
  POHANKA Vít 2000 2 Klatovy 88.32 0 4.00 999 999.00 66
5.2/VMCHOD David 1982 2 Blovice 88.87 0 90.87 0 88.874.75/5,662
6.2/ WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB 92.51 2 90.61 2 92.618.49/10,158
7.3/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.92.63 0 95.25 0 92.638.51/10,154
8.2/DMKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn94.53 2 92.68 0 92.688.56/10,250
  HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor93.61 0 4.00 999 999.00 46
10.3/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn93.62 0 94.96 2 93.629.50/11,342
11.4/VMŠANDL Lukáš 1983 3+ SKVS ČB 92.90 2 92.00 2 94.009.88/11,738
12.5/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB 94.59 0 94.84 4 94.5910.47/12,434
13.1/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor97.45 0 96.23 0 96.2312.11/14,430
14.2/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol 96.67 0 97.16 0 96.6712.55/14,926
15.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor97.92 0 98.93 0 97.9213.80/16,422
16.6/VMMÍKA Viktor 1977 3+ SKŽižkov100.94 2 98.16 0 98.1614.04/16,721
17.1/VPECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice 97.57 2 111.71 152 99.5715.45/18,420
18.4/DMPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB 4.00 999 100.43 0 100.4316.31/19,419
  NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus101.32 0 4.00 999 999.00 18
20.3/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha 102.82 54 100.59 2 102.5918.47/22,017
21.1/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB 108.00 0 104.32 0 104.3220.20/24,016
22.2/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor109.89 0 104.70 0 104.7020.58/24,515
23.2/VSKUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy 115.93 0 108.48 0 108.4824.36/29,014
24.3/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav1.00 999 108.63 0 108.6324.51/29,113
25.1/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz110.63 2 106.78 2 108.7824.66/29,312
26.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 112.25 0 111.16 0 111.1627.04/32,10
27.4/ZSDRUSKA Vojta 2006 SKVS ČB 109.86 2 109.89 4 111.8627.74/33,011
28.4/VVRBA Pavel 1973 Horš.Týn122.73 0 115.20 0 115.2031.08/36,910
29.2/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha 123.21 0 117.11 0 117.1132.99/39,20
30.2/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně 125.37 0 118.61 0 118.6134.49/41,09
31.5/DMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 123.82 4 119.45 0 119.4535.33/42,08
  HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor119.65 4 4.00 999 999.00 7
33.1/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.133.81 2 124.47 0 124.4740.35/48,06
34.3/ZMKASPER Jakub 2007 Č.Kruml.137.45 6 119.28 6 125.2841.16/48,95
35.4/ZMHANUŠ Jakub 2007 Rakovník123.56 2 125.94 4 125.5641.44/49,34
36.5/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha 151.84 8 125.78 2 127.7843.66/51,93
  ONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.128.96 4 1.00 999 999.00 2
  PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice 131.96 2 4.00 999 999.00 1
39.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor1.00 999 133.46 4 137.4653.34/63,40
40.5/ZSNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.139.48 2 140.00 54 141.4857.36/68,20
  Olar Matteo 2004 Romania 133.98 8 4.00 999 999.00 0
42.7/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.139.51 6 148.15 2 145.5161.39/73,00
43.6/ZSŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak135.71 56 133.98 54 187.98103.86/123,50
44.8/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn204.48 54 182.86 56 238.86154.74/184,00
45.9/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor221.42 152 192.75 100 292.75208.63/248,00
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FENCL Mikoláš Aleš 2006 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.89.16 0 93.53 0 89.16 64
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 90.92 0 92.23 0 90.921.76/2,060
3.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor90.40 52 90.45 2 92.453.29/3,756
4.1/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 96.23 0 98.39 2 96.237.07/7,952
5.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.98.12 0 97.86 0 97.868.70/9,848
6.1/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.105.82 2 96.36 2 98.369.20/10,344
7.2/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha 96.48 2 98.81 0 98.489.32/10,540
8.2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor98.12 52 97.68 2 99.6810.52/11,836
9.2/ ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy 103.92 2 100.56 0 100.5611.40/12,832
10.3/ FOREJTOVÁ Andrea 1988 3+ Č.Kruml.103.78 2 102.17 0 102.1713.01/14,628
11.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.104.84 2 99.18 4 103.1814.02/15,727
12.1/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy 108.98 2 105.42 0 105.4216.26/18,226
13.2/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor107.23 0 112.51 2 107.2318.07/20,325
14.3/DMKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha 115.28 0 108.12 0 108.1218.96/21,324
15.3/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy 108.26 0 109.61 0 108.2619.10/21,423
16.4/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB 108.79 0 103.14 50 108.7919.63/22,022
  HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz110.25 0 4.00 999 999.00 21
18.3/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor107.96 4 108.00 4 111.9622.80/25,620
  BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz110.39 2 4.00 999 999.00 19
20.2/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus111.15 2 112.90 4 113.1523.99/26,918
21.3/DSTURČINOVÁ Anna 2002 3+ Hubertus117.54 4 111.64 2 113.6424.48/27,517
22.5/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha 115.87 0 151.28 50 115.8726.71/30,016
23.6/ZMLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus128.59 0 115.56 2 117.5628.40/31,915
24.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha 124.57 2 115.87 2 117.8728.71/32,214
  PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec 117.14 4 4.00 999 999.00 13
26.4/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice 125.00 4 121.84 0 121.8432.68/36,712
27.8/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha 121.76 4 126.16 2 125.7636.60/41,011
28.9/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak128.32 4 127.56 2 129.5640.40/45,310
  HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha 128.86 2 4.00 999 999.00 9
  CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy 131.82 0 4.00 999 999.00 8
31.11/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň 172.29 56 134.94 2 136.9447.78/53,67
32.5/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz145.25 4 135.93 2 137.9348.77/54,76
33.12/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky 137.67 8 152.53 2 145.6756.51/63,45
34.1/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy 144.32 6 147.00 100 150.3261.16/68,64
35.2/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor149.71 60 149.68 4 153.6864.52/72,43
36.3/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník161.86 56 150.47 10 160.4771.31/80,02
37.1/PZHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy 165.87 2 166.84 56 167.8778.71/88,30
38.13/ZMAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus133.86 102 123.31 52 175.3186.15/96,61
  Chenghe Rita 2002 Romania 160.70 58 4.00 999 999.00 0
  ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PURGEROVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁKOVÁ Anna 2005 3 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CARDOSELLI Stella 2009 Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÁNOVSKÁ Adéle 2007 Kadaň 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23POHANKA Vít
CUBR Filip
2000
2000
1 Klatovy
ČSAD Plz
127.43 100 99.17 2 101.17 38
2.1/UHLÍK Jan
HÁŠA Michal
2008
1981
2 Bechyně
Bechyně
109.47 0 106.70 4 109.478.30/8,230
3.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
107.71 2 114.47 8 109.718.54/8,426
4.1/DMHARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
1.00 999 110.98 0 110.989.81/9,722
  NOVOSAD Jonáš
NOVOSAD Lukáš
2006
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
110.61 2 4.00 999 999.00 18
6.1/ZSNOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
2 VS Tábor
VS Tábor
116.64 2 120.29 4 118.6417.47/17,314
7.2/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
122.82 4 128.45 0 126.8225.65/25,410
8.3/VVÁLEK Michal
VÁLEK Michal
1974
2006
2 VS Tábor
VS Tábor
128.21 2 124.25 4 128.2527.08/26,86
9.3/ KUBÁT Zdeněk
BŘÍZA Václav
1991
1990
3 Klatovy
Klatovy
134.84 6 162.40 6 140.8439.67/39,25
10.1/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
141.93 4 133.32 8 141.3240.15/39,74
11.1/ZMKASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
143.92 66 137.00 6 143.0041.83/41,33
12.2/ZSŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jáchym
2006
2005
Ot.Strak
Ot.Strak
150.12 106 142.87 6 148.8747.70/47,12
13.2/DMJEŘÁBEK Tomáš
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
140.48 54 141.26 10 151.2650.09/49,51
14.2/ZMHRŇÁK Šimon
KLIMEŠ Vít
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
192.50 64 166.17 10 176.1775.00/74,10
  PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WESTFAL Mattias
SEDLAŘÍK Adam
2004
2005
3 Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČIHOVSKÝ Šimon
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLADÍK Šimon
MARTIN Jakub
2008
2009
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PELIKÁN Václav
PELIKÁN Martin
2005
2009
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEVERKA Čeněk
TESAŘ Petr
2007
2006
Loko Plz
Loko Plz
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEIDL Marek
KOLMAN Vít
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CARDOSELLI Lukas
SÝKORA Ondřej
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VPODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
107.51 4 109.23 0 109.23 15
  NOVÁK Matouš
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2006
1989
2 VS Tábor
VS Tábor
121.92 2 4.00 999 999.00 11
3.1/U23Kleinová Štěpánka
PALOUDOVÁ Anežka
2005
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
139.31 6 123.56 6 129.5620.33/18,67
4.1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
132.17 2 143.73 4 134.1724.94/22,83
5.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
OLŠÁK Matyáš
2003
2001
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
162.57 4 133.40 4 137.4028.17/25,82
  JIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
142.79 4 4.00 999 999.00 1
  JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Anna
1969
2005
2 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMEŠ Vít
SAKALOVÁ Magdaléna
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Šimon
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Rozárie
PRÜHER Vojtěch
2008
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CARDOSELLI Stella
MILOTOVÁ Dora
2009
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy 73.29 2 73.82 0 73.82 167
2.1/ ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB 78.96 0 76.20 0 76.202.38/3,2159
3.2/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz77.17 2 77.32 0 77.323.50/4,7155
4.1/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.79.73 0 79.68 0 79.685.86/7,9151
5.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB 80.98 2 82.56 56 82.989.16/12,4147
6.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 84.42 0 83.25 0 83.259.43/12,8143
7.2/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak79.98 4 81.71 2 83.719.89/13,4139
8.2/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice 90.37 2 82.89 2 84.8911.07/15,0135
9.1/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor85.17 0 84.36 2 85.1711.35/15,4131
10.2/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec 88.64 0 85.39 0 85.3911.57/15,7127
11.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB 84.32 2 84.89 4 86.3212.50/16,9123
12.4/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.87.86 4 87.87 0 87.8714.05/19,0119
13.3/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec 88.29 0 92.81 0 88.2914.47/19,6115
14.3/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha 88.76 0 91.28 2 88.7614.94/20,2111
15.5/VMKUBÁT Jiří 1984 3+ Kotva B.87.79 2 87.68 4 89.7915.97/21,6107
16.4/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.87.92 2 91.57 2 89.9216.10/21,8103
17.2/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 89.93 0 89.26 2 89.9316.11/21,899
18.5/DMKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand91.56 0 90.53 6 91.5617.74/24,095
19.4/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy 90.36 6 87.86 4 91.8618.04/24,491
20.5/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol 101.45 12 90.26 2 92.2618.44/25,087
21.6/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy 92.37 0 92.72 2 92.3718.55/25,183
22.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.95.34 0 92.43 0 92.4318.61/25,279
23.1/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně 93.32 0 96.23 2 93.3219.50/26,475
24.7/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov94.18 2 91.43 2 93.4319.61/26,671
25.6/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB 97.59 0 95.11 0 95.1121.29/28,867
26.2/ZMHANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník95.50 0 94.45 2 95.5021.68/29,463
27.6/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice 97.25 2 96.16 0 96.1622.34/30,359
28.7/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor101.84 2 95.11 2 97.1123.29/31,558
29.1/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.97.53 2 97.87 0 97.8724.05/32,657
30.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice 97.16 6 96.34 2 98.3424.52/33,256
31.7/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol 102.34 4 90.34 8 98.3424.52/33,255
32.3/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak112.26 0 98.34 0 98.3424.52/33,254
33.2/ KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 98.43 0 93.34 8 98.4324.61/33,353
34.8/DMWESTFAL Mattias 2004 3+ Kralupy 110.15 8 97.23 2 99.2325.41/34,452
35.8/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor102.92 2 99.31 0 99.3125.49/34,551
36.9/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak93.62 6 96.78 4 99.6225.80/34,950
37.10/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB 102.89 4 98.23 2 100.2326.41/35,849
38.3/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.101.18 0 103.84 4 101.1827.36/37,148
39.11/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy 103.50 0 102.17 0 102.1728.35/38,447
40.12/ZSLEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec 102.75 0 111.73 2 102.7528.93/39,246
41.13/ZSPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha 105.71 6 100.81 2 102.8128.99/39,345
42.1/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha 107.26 0 101.25 2 103.2529.43/39,90
43.4/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy 108.46 0 102.50 2 104.5030.68/41,644
44.3/U23ZVOLÁNEK Filip 1999 3+ Bechyně 100.71 4 99.18 8 104.7130.89/41,843
45.9/DMOlar Matteo 2004 Romania 101.78 4 108.62 2 105.7831.96/43,30
46.2/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 105.98 0 103.93 2 105.9332.11/43,50
47.14/ZSHADRABA Martin 2005 3+ Frol 100.46 6 98.17 8 106.1732.35/43,842
48.4/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.116.21 2 108.42 0 108.4234.60/46,941
49.15/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor104.71 4 108.59 2 108.7134.89/47,340
50.3/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník109.78 0 108.95 0 108.9535.13/47,639
51.5/ZMŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak105.00 4 108.29 4 109.0035.18/47,738
52.16/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha 113.34 6 105.36 4 109.3635.54/48,137
53.6/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy 107.87 4 109.64 0 109.6435.82/48,536
54.4/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky 123.89 2 106.34 4 110.3436.52/49,535
55.5/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB 110.84 0 120.54 4 110.8437.02/50,134
56.7/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec 111.21 0 113.92 2 111.2137.39/50,733
57.17/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak114.67 52 103.73 8 111.7337.91/51,432
58.5/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus109.78 2 109.61 50 111.7837.96/51,431
59.8/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz143.50 2 105.87 6 111.8738.05/51,530
60.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor104.70 8 129.86 6 112.7038.88/52,729
61.10/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand115.26 0 88.84 54 115.2641.44/56,128
62.3/PZCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha 137.76 2 113.32 2 115.3241.50/56,20
63.6/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz113.71 2 105.54 56 115.7141.89/56,727
64.18/ZSNOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.116.39 0 116.75 6 116.3942.57/57,726
65.9/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.124.26 2 114.50 2 116.5042.68/57,825
66.4/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 126.86 2 114.89 2 116.8943.07/58,30
67.5/PZPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha 123.31 6 114.90 2 116.9043.08/58,40
68.10/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice 114.78 4 116.57 4 118.7844.96/60,924
69.11/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha 117.76 2 118.48 2 119.7645.94/62,223
70.12/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor121.46 0 120.34 2 121.4647.64/64,522
71.13/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz120.76 2 122.85 0 122.7648.94/66,321
72.19/ZSFENCL Mikoláš Aleš 2006 Č.Kruml.120.00 4 130.11 8 124.0050.18/68,020
73.11/DMONDŘICH Adam 2004 3 Č.Kruml.126.92 2 120.50 4 124.5050.68/68,719
74.2/DSMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha 117.71 8 128.42 2 125.7151.89/70,318
75.6/PZHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha 127.96 4 118.43 8 126.4352.61/71,30
76.7/PZDVOŘÁK Vít 2009 USK Pha 129.82 8 118.82 8 126.8253.00/71,80
77.12/DMKRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn124.98 2 142.17 4 126.9853.16/72,017
78.14/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn165.73 4 123.23 4 127.2353.41/72,416
79.15/ZMKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha 170.73 8 123.31 4 127.3153.49/72,515
80.3/ BAŠUS Ondřej 1987 3 SKŽižkov125.48 2 132.56 8 127.4853.66/72,714
81.20/ZSBatori Luca 2006 Romania 123.20 6 133.50 8 129.2055.38/75,00
82.8/PZDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy 132.53 4 125.25 4 129.2555.43/75,10
83.9/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol 125.11 6 125.31 4 129.3155.49/75,213
84.9/PZHRŇÁK Matouš 2009 Kralupy 159.18 6 121.47 8 129.4755.65/75,40
85.10/PZKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV 146.87 2 130.25 0 130.2556.43/76,40
86.21/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol 129.48 2 135.81 0 131.4857.66/78,112
  PODZIMEK Jan 2004 Klášter.131.71 2 1.00 999 999.00 11
88.22/ZSKozma Patrik 2005 Romania 115.92 50 122.15 12 134.1560.33/81,70
89.23/ZSKOT Michal 2006 Boh.Pha 123.11 54 127.46 8 135.4661.64/83,510
90.16/ZMKOČIČKA Patrik 2007 3 VS Tábor167.30 6 133.67 2 135.6761.85/83,89
91.17/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB 135.73 4 142.50 2 139.7365.91/89,38
92.11/PZHILAR Mikoláš 2009 USK Pha 150.71 2 137.68 4 141.6867.86/91,90
93.12/PZKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha 142.73 4 137.89 4 141.8968.07/92,20
94.13/PZPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha 135.81 8 135.28 12 143.8169.99/94,80
95.14/DMPŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha 146.71 4 133.90 10 143.9070.08/94,97
96.14/PZUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně 156.86 2 142.76 2 144.7670.94/96,10
97.24/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB 140.25 10 141.15 4 145.1571.33/96,66
98.15/PZTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn181.71 6 137.54 10 147.5473.72/99,90
99.16/PZSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 158.21 2 146.25 4 150.2576.43/103,50
100.17/PZHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň 154.26 100 154.32 4 158.3284.50/114,50
101.10/VMRIANT Martin 1977 3+ VS Tábor156.31 4 79.47 602 160.3186.49/117,25
  SEIDL Marek 2010 Boh.Pha 155.23 6 4.00 999 999.00 0
103.18/ZMPLUTA Adam 2008 Boh.Pha 151.92 10 156.25 8 161.9288.10/119,34
104.7/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz168.84 8 150.32 18 168.3294.50/128,03
105.11/VMHOŘENÍ Petr 1975 Kadaň 1.00 999 166.42 6 172.4298.60/133,62
106.19/PZVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn172.46 8 141.98 56 180.46106.64/144,50
107.19/ZMKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn1.00 999 185.11 0 185.11111.29/150,81
108.20/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha 123.94 62 143.18 58 185.94112.12/151,90
109.25/ZSCARBOL Jáchym 2006 Frol 171.16 54 168.54 50 218.54144.72/196,00
110.21/ZMDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec 190.14 58 161.53 58 219.53145.71/197,40
111.20/PZPÁCA Jan 2009 Kralupy 201.34 56 224.90 10 234.90161.08/218,20
112.21/PZHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha 189.46 58 189.45 158 247.46173.64/235,20
113.26/ZSSalajan David 2005 Romania 256.96 8 268.17 4 264.96191.14/258,90
114.22/ZMVOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak153.26 204 166.47 154 320.47246.65/334,10
115.27/ZSSuto Bence 2006 Romania 163.40 158 207.92 160 321.40247.58/335,40
116.22/PZZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha 265.00 206 180.64 204 384.64310.82/421,10
117.23/ZMŠULC František 2007 Boh.Pha 105.78 304 120.43 352 409.78335.96/455,10
118.23/PZSUSSLAND Dominik 2009 USK Pha 146.40 350 182.14 256 438.14364.32/493,50
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOUZEK Filip 1992 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Frol 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 2 Blovice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  Corodan Dan 2005 Romania 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  Tope Serban 2006 Romania 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREMLA Jakub 2006 3 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HADRABA Michal 1976 Frol 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MANAS Adam 2004 3+ Kadaň 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  Stancovici Ionut 1984 Romania 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  Stancovici Andrei 2010 Romania 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 103.78 0 100.93 0 100.93 16
2.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.103.00 0 101.86 0 101.860.93/0,912
3.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 3+ Č.Kruml.101.26 4 99.96 2 101.961.03/1,08
4.1/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha 107.15 0 104.28 8 107.156.22/6,24
5.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor112.61 2 108.20 2 110.209.27/9,23
6.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB 106.45 50 114.68 2 116.6815.75/15,62
7.2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor142.34 4 121.17 0 121.1720.24/20,11
8.2/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak4.00 999 172.14 106 278.14177.21/175,60
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  Chenghe Rita 2002 Romania 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl