Slalom v Třebechovicích

29.09.2019   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.98.80 58 96.60 0 96.60 248
2.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky101.60 8 96.70 0 96.700.10/0,1244
3. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky100.10 0 99.30 0 99.302.70/2,8240
4.2/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.100.80 4 98.50 2 100.503.90/4,0236
5.3/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky103.10 0 100.90 0 100.904.30/4,5232
6.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB104.40 6 101.00 0 101.004.40/4,6228
7.1/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK103.10 0 103.70 0 103.106.50/6,7224
8.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily107.20 4 104.20 0 104.207.60/7,9220
9.4/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.112.00 52 105.10 0 105.108.50/8,8216
10.1/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor108.30 52 106.30 0 106.309.70/10,0212
11.3/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.105.70 2 106.40 0 106.409.80/10,1208
12.2/U23SOUČEK Marek 1999 3+ KVS HK4.00 999 106.90 0 106.9010.30/10,7204
13.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB107.20 0 105.00 2 107.0010.40/10,8200
14.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice114.20 8 107.20 0 107.2010.60/11,0196
15. ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.110.00 2 107.40 0 107.4010.80/11,2192
16.2/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha112.20 4 108.30 0 108.3011.70/12,1188
17.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB109.60 0 108.50 0 108.5011.90/12,3184
18.4/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov108.80 2 106.80 2 108.8012.20/12,6180
19.3/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov108.00 52 108.90 0 108.9012.30/12,7176
20.5/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště111.20 6 109.50 0 109.5012.90/13,4172
21.3/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol109.30 6 107.70 2 109.7013.10/13,6168
22.4/U23ŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště110.50 4 108.00 2 110.0013.40/13,9164
23.2/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.111.40 4 110.20 0 110.2013.60/14,1160
23.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.118.00 6 110.20 0 110.2013.60/14,1156
25.3/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.113.40 0 110.50 0 110.5013.90/14,4152
26.1/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy118.40 0 110.66 0 110.6614.06/14,6148
27.2/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor111.00 0 113.60 2 111.0014.40/14,9144
27.6/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky107.00 4 100.90 50 111.0014.40/14,9140
29. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto112.20 0 114.50 2 112.2015.60/16,1136
29.4/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.116.10 2 112.20 0 112.2015.60/16,1132
31.3/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz112.70 0 110.80 4 112.7016.10/16,7128
32.4/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov112.90 0 113.70 0 112.9016.30/16,9124
32.4/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha116.30 52 112.90 0 112.9016.30/16,9120
34. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.115.20 0 113.30 0 113.3016.70/17,3116
35.5/VDOLEŽAL Pavel 1974 3+ Dv.Král.116.40 2 113.60 0 113.6017.00/17,6112
35.5/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK115.40 6 113.60 0 113.6017.00/17,6111
37.6/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov114.90 2 111.80 2 113.8017.20/17,8110
38.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy113.70 2 114.00 0 114.0017.40/18,0109
38.7/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.116.50 2 114.00 0 114.0017.40/18,0108
40.6/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz111.10 6 112.50 2 114.5017.90/18,5107
41.5/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Dukla B.115.40 2 112.70 2 114.7018.10/18,7106
42.6/VMHORÁK David 1976 2 Frol114.80 0 4.00 999 114.8018.20/18,8105
43.5/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.116.00 0 4.00 999 116.0019.40/20,1104
44.4/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky118.30 2 116.30 0 116.3019.70/20,4103
44.5/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice110.30 6 4.00 999 116.3019.70/20,4102
46.8/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor122.20 4 117.30 0 117.3020.70/21,4101
47.6/ZMHANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník123.50 4 115.60 2 117.6021.00/21,7100
48.7/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha115.90 2 4.00 999 117.9021.30/22,099
49.7/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec120.00 2 116.00 2 118.0021.40/22,298
49.7/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK120.50 2 118.00 0 118.0021.40/22,297
51.8/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand118.50 0 114.60 4 118.5021.90/22,796
51.7/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy118.50 0 117.30 2 118.5021.90/22,795
53.6/U23VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto115.20 6 114.60 4 118.6022.00/22,894
54.8/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily118.80 0 119.90 2 118.8022.20/23,093
55.9/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily114.80 6 119.90 0 119.9023.30/24,192
55.9/ZSTRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.119.90 0 118.40 4 119.9023.30/24,191
57.10/DMEGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník118.50 8 120.20 0 120.2023.60/24,490
57.8/VNAJMAN Martin 1972 3+ Kralupy120.20 0 4.00 999 120.2023.60/24,489
59.11/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor122.00 0 120.40 0 120.4023.80/24,688
60.8/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec128.60 2 118.50 2 120.5023.90/24,787
61.9/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy120.60 2 118.70 2 120.7024.10/24,986
62.5/DSHLOBIL Josef 2001 3 Turnov119.00 6 121.20 0 121.2024.60/25,585
63.10/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy119.80 2 122.10 0 121.8025.20/26,184
64.11/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha125.40 8 122.30 0 122.3025.70/26,683
65.9/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz122.90 0 120.40 2 122.4025.80/26,782
66.10/ZMPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha125.40 0 122.80 0 122.8026.20/27,181
67.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.123.40 0 122.20 2 123.4026.80/27,780
67.12/DMWESTFAL Mattias 2004 3+ Kralupy124.20 2 121.40 2 123.4026.80/27,779
69.11/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha127.20 0 123.60 0 123.6027.00/28,078
70.13/DMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov121.02 8 118.00 6 124.0027.40/28,477
71.14/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.123.30 2 122.30 2 124.3027.70/28,776
72.15/DMFENCL Jáchym 2003 Pardub.127.10 0 122.60 2 124.6028.00/29,075
73.10/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor124.90 0 125.20 4 124.9028.30/29,374
74.7/U23ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.125.60 0 125.50 4 125.6029.00/30,073
75.12/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak131.30 10 123.70 2 125.7029.10/30,172
76.6/DSSUK Jakub 2002 3+ Trutnov121.50 6 119.90 6 125.9029.30/30,371
77.8/U23RUFFER Matěj 1999 Pardub.126.40 0 133.80 2 126.4029.80/30,870
78.13/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor127.80 0 122.80 4 126.8030.20/31,369
79.14/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily127.60 8 127.00 0 127.0030.40/31,568
80.15/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto127.20 0 126.10 2 127.2030.60/31,767
80.16/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily129.80 4 125.20 2 127.2030.60/31,766
82.7/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník129.20 10 123.30 4 127.3030.70/31,865
83.12/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy127.60 0 131.80 4 127.6031.00/32,164
84.11/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.120.60 52 123.70 4 127.7031.10/32,263
85.17/ZSLEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec128.90 6 125.90 2 127.9031.30/32,462
86.13/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha124.10 4 139.40 2 128.1031.50/32,661
87.14/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky128.70 8 126.20 2 128.2031.60/32,760
88.15/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha130.50 2 124.30 4 128.3031.70/32,859
89.18/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště130.70 6 126.50 2 128.5031.90/33,058
90.12/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa128.60 2 128.60 0 128.6032.00/33,157
91.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník131.10 2 128.80 0 128.8032.20/33,356
92.16/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.127.00 2 127.20 2 129.0032.40/33,555
93.19/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov131.80 2 129.10 0 129.1032.50/33,654
94.20/ZSJAHNA Ondřej 2005 3 Třebech.133.00 2 129.60 0 129.6033.00/34,253
95.9/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.125.70 4 140.80 4 129.7033.10/34,352
96.17/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto128.20 2 127.90 2 129.9033.30/34,551
97.13/VMRIANT Martin 1977 3+ VS Tábor126.10 4 124.10 6 130.1033.50/34,750
98.18/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha133.00 0 130.20 0 130.2033.60/34,849
98.8/DSMÜLLER Ondřej 2002 Turnov129.70 4 126.20 4 130.2033.60/34,848
100.19/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy132.00 4 130.30 0 130.3033.70/34,947
101. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.130.50 0 4.00 999 130.5033.90/35,146
102.20/ZMFUKS Jáchym 2008 3 KK Brand133.90 2 130.60 0 130.6034.00/35,245
103.21/ZSNAHODIL Václav 2006 3 KK Brand137.20 6 128.00 4 132.0035.40/36,644
104.5/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha132.60 0 134.60 0 132.6036.00/37,343
105.21/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.130.20 6 131.50 2 133.5036.90/38,242
106.6/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK134.10 0 133.70 0 133.7037.10/38,441
107.16/DMTICHÝ Tomáš 2004 3 Semily138.50 6 132.00 2 134.0037.40/38,740
108.7/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov134.70 0 136.80 0 134.7038.10/39,439
108.22/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště147.60 10 132.70 2 134.7038.10/39,438
110.22/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn128.60 8 128.90 6 134.9038.30/39,637
111.23/ZMPOHANKA František 2008 3 KK Brand135.20 8 131.10 4 135.1038.50/39,936
112.24/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec129.50 6 137.90 2 135.5038.90/40,335
113.8/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.135.80 6 133.60 2 135.6039.00/40,434
114.23/ZSŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy132.30 4 146.40 6 136.3039.70/41,133
115.10/VMAREK Pavel 1972 3 Třebech.134.10 54 134.90 2 136.9040.30/41,732
116.17/DMPŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha158.20 0 133.50 4 137.5040.90/42,331
117.9/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec133.90 4 4.00 999 137.9041.30/42,830
118.24/ZSHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.136.00 2 137.30 8 138.0041.40/42,929
118.14/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója134.00 4 126.70 54 138.0041.40/42,928
120.25/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice134.50 4 136.80 2 138.5041.90/43,427
121.26/ZMUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand136.90 2 138.60 4 138.9042.30/43,826
122.27/ZMPOKORNÝ Lukáš 2007 Jablonec142.30 0 140.40 0 140.4043.80/45,325
123.28/ZMPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily140.00 2 138.50 2 140.5043.90/45,424
124.29/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK4.00 999 136.90 4 140.9044.30/45,923
125.30/ZMKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn144.40 4 139.70 2 141.7045.10/46,722
126.25/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz136.50 6 141.90 2 142.5045.90/47,521
127.31/ZMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto137.90 6 138.70 4 142.7046.10/47,720
128.26/ZSKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav137.60 8 135.00 8 143.0046.40/48,019
129.18/DMTROCH Jan 2003 3 Dv.Král.139.70 4 145.80 0 143.7047.10/48,818
130.32/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.150.30 4 142.00 2 144.0047.40/49,117
131.33/ZMKAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand144.70 2 142.80 2 144.8048.20/49,916
132.27/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol143.90 2 146.10 0 145.9049.30/51,015
133.34/ZMRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.150.00 4 140.20 6 146.2049.60/51,314
134.35/ZMWAIS Jakub 2007 3 KK Brand146.30 0 145.00 4 146.3049.70/51,413
135.28/ZSKUTÍLEK Ondřej 2005 Benátky145.00 18 140.40 6 146.4049.80/51,612
136.29/ZSČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.142.30 10 138.80 8 146.8050.20/52,011
137.30/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.154.20 6 147.20 0 147.2050.60/52,410
138. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov153.60 4 145.40 2 147.4050.80/52,69
139.36/ZMBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa151.50 0 147.50 0 147.5050.90/52,78
140.37/ZMKRÁL Ondřej 2008 USK Pha150.20 2 147.60 0 147.6051.00/52,87
141.31/ZSTUREČEK Ondřej 2005 Trutnov148.20 4 143.80 4 147.8051.20/53,06
142.38/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto144.40 58 142.30 6 148.3051.70/53,55
143.39/ZMVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand152.90 2 148.10 2 150.1053.50/55,44
144.40/ZMPOKORNÝ Šimon 2007 Jablonec152.00 0 146.20 4 150.2053.60/55,53
145.41/ZMSLAVÍK Matěj 2008 Benátky146.70 4 154.20 4 150.7054.10/56,02
146.42/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand154.60 16 146.00 6 152.0055.40/57,31
147.43/ZMDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec148.70 6 146.10 6 152.1055.50/57,50
148.44/ZMODVÁRKO Jakub 2008 Dukla B.157.70 6 150.40 2 152.4055.80/57,80
149.45/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto150.20 4 151.50 4 154.2057.60/59,60
150.46/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor142.30 12 145.20 10 154.3057.70/59,70
151.47/ZMZUNA Viilém 2007 3 Semily151.00 4 157.70 2 155.0058.40/60,50
152.19/DMMÁRA Michal 2003 3 VS Tábor155.60 2 4.00 999 157.6061.00/63,10
153.15/VMTUREČEK Jiří 1976 Trutnov153.10 6 4.00 999 159.1062.50/64,70
154.32/ZSSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto173.20 2 192.60 6 175.2078.60/81,40
155.48/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto239.10 58 190.80 10 200.80104.20/107,90
156.49/ZMLÍBAL Tomáš 2008 KK Brand192.90 10 204.00 60 202.90106.30/110,00
157.50/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov193.20 22 199.00 10 209.00112.40/116,40
158.33/ZSHLUBUČEK Jakub 2006 Tech.Pha214.20 18 219.70 16 232.20135.60/140,40
  KURUCZ Štěpán 2007 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTÁK Jakub 2007 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MUK Matěj 2007 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Jaroslav 1972 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Jakub 2004 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZACH Radovan 2005 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAJDL František 1970 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.124.60 4 116.80 2 118.80 23
2.2/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn123.20 2 119.50 0 119.500.70/0,619
3.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3+ KVS HK131.20 0 125.50 0 125.506.70/5,615
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor131.10 0 129.20 0 129.2010.40/8,811
5.3/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand130.40 0 131.40 0 130.4011.60/9,810
6.4/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK130.20 2 132.40 0 132.2013.40/11,39
7.1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor135.30 0 136.40 0 135.3016.50/13,98
8.5/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha138.80 2 133.70 2 135.7016.90/14,27
9.1/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand141.50 0 137.40 0 137.4018.60/15,76
9.2/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand145.80 2 137.40 0 137.4018.60/15,75
11.6/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto148.30 0 139.90 0 139.9021.10/17,84
12.7/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK143.30 6 141.60 0 141.6022.80/19,23
13.8/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK145.10 2 143.90 4 147.1028.30/23,82
14.3/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov163.50 0 155.60 0 155.6036.80/31,01
15.4/ZMJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha165.80 0 158.80 4 162.8044.00/37,00
16.9/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.182.60 4 164.10 0 164.1045.30/38,10
  HOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMJINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
122.90 0 4.00 999 122.90 41
2.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
126.50 0 4.00 999 126.503.60/2,937
3.1/DSPROCHÁZKA Josef
BOHATÝ Karel
2002
2001
2 Dukla B.
Dukla B.
127.80 10 125.70 2 127.704.80/3,933
4. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.00 0 136.30 0 136.3013.40/10,929
5.1/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
138.20 4 134.60 2 136.6013.70/11,125
6.1/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
140.00 2 137.30 0 137.3014.40/11,721
7.2/DSHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
135.00 4 4.00 999 139.0016.10/13,117
8.1/ZSNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
145.70 8 143.30 0 143.3020.40/16,613
9.2/DMSEDLAŘÍK Adam
WESTFAL Mattias
2005
2004
Kralupy
Kralupy
4.00 999 148.20 0 148.2025.30/20,69
10.2/ZSSAMKOVÁ Olga
SAMKOVÁ Valerie
2005
2011
2 Třebech.
Třebech.
161.10 4 152.90 2 154.9032.00/26,00
11.2/VSNEDVÍDEK František
POLÍVKA Karel
1944
1945
2 Dv.Král.
Sláv.HK
160.80 2 155.60 0 155.6032.70/26,68
12.3/DMŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
3 Semily
Semily
150.40 6 160.70 6 156.4033.50/27,37
13.2/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
152.60 6 4.00 999 158.6035.70/29,06
14.3/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
162.80 8 154.90 4 158.9036.00/29,35
15.3/DSEGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
3 Rakovník
Rakovník
149.20 10 155.60 4 159.2036.30/29,54
16.1/ZMHRŇÁK Šimon
KLIMEŠ Vít
2007
2007
Kralupy
Kralupy
159.30 2 158.10 4 161.3038.40/31,23
17.4/DSHLOBIL Josef
MÜLLER Ondřej
2001
2002
Turnov
Turnov
184.40 12 160.10 4 164.1041.20/33,52
18.2/ZMKONVALINKA Ondřej
KONVALINKA Šťepán
2007
2009
Pardub.
Pardub.
172.10 4 180.50 10 176.1053.20/43,30
19.3/ZMSAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
Kralupy
Kralupy
175.80 6 172.60 4 176.6053.70/43,71
20. BAČINA Jan
BAČINA Tomáš
1973
2008
3 Č.Lípa
Č.Lípa
180.60 4 173.20 8 181.2058.30/47,40
21.1/PZDOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
177.10 8 171.90 10 181.9059.00/48,00
22.4/ZMVANĚK Daniel
LÍBAL Tomáš
2008
2008
3 KK Brand
KK Brand
191.50 8 197.00 6 199.5076.60/62,30
23.5/ZMVELENOVSKÝ Jonáš
VELENOVSKÝ Vojta
2011
2008
VS Tábor
VS Tábor
249.90 12 227.10 14 241.10118.20/96,20
  CINKO Radek
ŠŤASTNÝ Filip
1993
1994
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAAL Štěpán
KOŘÍNEK Vojtěch
2001
2004
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha130.00 0 123.40 0 123.40 0
2.2/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha125.40 0 125.40 0 125.402.00/1,60
3.3/PZMHRŇÁK Matouš 2009 Kralupy131.80 2 127.80 0 127.804.40/3,60
4.4/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak126.30 2 125.10 4 128.304.90/4,00
5.5/PZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha129.90 4 131.20 0 131.207.80/6,30
6.6/PZMHORÁK David 2009 USK Pha132.70 2 137.50 4 134.7011.30/9,20
7.7/PZMDVOŘÁK Vít 2009 USK Pha133.70 2 157.90 2 135.7012.30/10,00
8.8/PZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand136.10 2 141.10 0 138.1014.70/11,90
9.9/PZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.136.70 4 144.80 0 140.7017.30/14,00
10.10/PZMKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.138.80 2 138.90 6 140.8017.40/14,10
11.11/PZMHILAR Mikoláš 2009 USK Pha147.70 0 140.00 4 144.0020.60/16,70
12.12/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK141.00 6 143.50 2 145.5022.10/17,90
13.13/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy150.70 4 146.20 0 146.2022.80/18,50
14.14/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily149.50 6 149.60 0 149.6026.20/21,20
15.15/PZMKOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor163.80 12 149.50 2 151.5028.10/22,80
16.1/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha153.40 4 151.20 2 153.2029.80/24,10
17.16/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov151.60 2 157.90 52 153.6030.20/24,50
18.2/PZZHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy154.50 4 154.90 4 158.5035.10/28,40
19.17/PZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand157.10 2 161.10 4 159.1035.70/28,90
20.3/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand159.70 0 160.30 4 159.7036.30/29,40
21.18/PZMRŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand158.40 2 170.50 0 160.4037.00/30,00
22.4/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand167.60 8 148.90 12 160.9037.50/30,40
23.19/PZMKEPŠTA Martin 2009 KK Brand159.00 2 158.50 4 161.0037.60/30,50
24.5/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand157.40 8 156.60 8 164.6041.20/33,40
25.20/PZMKUTÁČ Zdeněk 2010 L.Žatec170.20 8 161.70 4 165.7042.30/34,30
26.21/PZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha185.40 4 167.10 0 167.1043.70/35,40
27.6/PZZZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand170.50 4 163.60 4 167.6044.20/35,80
28.22/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha164.10 4 170.10 2 168.1044.70/36,20
29.7/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.167.30 2 179.40 0 169.3045.90/37,20
30.23/PZMPÁCA Jan 2009 Kralupy165.60 58 168.10 4 172.1048.70/39,50
30.24/PZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy169.00 60 166.10 6 172.1048.70/39,50
32.25/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand166.60 8 164.40 8 172.4049.00/39,70
33.26/PZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha170.40 4 178.50 12 174.4051.00/41,30
34.27/PZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto172.60 2 176.20 8 174.6051.20/41,50
35.28/PZMMRŮZEK David 2010 KK Brand172.10 4 173.10 2 175.1051.70/41,90
36.29/PZMSKALKA Matěj 2009 USK Pha172.00 6 170.80 6 176.8053.40/43,30
37.8/PZZNOVOTNÁ Nikola 2011 KVS HK185.40 4 173.60 8 181.6058.20/47,20
38.30/PZMMOJŽÍŠ Štěpán 2010 Kralupy1.00 999 176.20 10 186.2062.80/50,90
39.9/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK197.00 4 183.00 8 191.0067.60/54,80
40.31/PZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov191.80 12 190.90 58 203.8080.40/65,20
41.10/PZZMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov202.90 10 198.30 8 206.3082.90/67,20
42.11/PZZZÁLABSKÁ Eliška 2009 Trutnov224.00 10 195.80 12 207.8084.40/68,40
43.32/PZMJUNEK Vojtěch 2011 KK Brand209.70 6 203.40 10 213.4090.00/72,90
44.33/PZMKLÍMA Mikuláš 2009 USK Pha212.10 6 208.80 6 214.8091.40/74,10
45.12/PZZHATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand216.80 4 212.60 4 216.6093.20/75,50
46.13/PZZPAVELKOVÁ Michaela 2010 Benátky236.70 18 203.20 16 219.2095.80/77,60
47.14/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy222.60 6 219.10 8 227.10103.70/84,00
48.15/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy240.90 12 222.40 10 232.40109.00/88,30
49.16/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy246.30 14 231.80 16 247.80124.40/100,80
50.34/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor261.70 12 259.40 0 259.40136.00/110,20
51.35/PZMHLUBUČEK Ondřej 2009 Tech.Pha225.60 168 205.00 70 275.00151.60/122,90
  ELIÁŠOVÁ Anneli 2010 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOFROŇ Lukáš 2010 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERMÁK Vilém 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.105.30 2 104.50 0 104.50 84
2.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK112.70 0 108.80 0 108.804.30/4,180
3.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha111.70 0 110.10 2 111.707.20/6,976
4.2/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha112.90 0 113.70 0 112.908.40/8,072
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor114.20 0 113.90 0 113.909.40/9,068
6.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn112.30 2 114.60 0 114.309.80/9,464
7.2/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa116.40 0 120.90 2 116.4011.90/11,460
8.1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor118.00 0 130.20 6 118.0013.50/12,956
9.4/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto123.40 0 119.80 0 119.8015.30/14,652
10. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.122.30 0 120.10 2 122.1017.60/16,848
11.5/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK124.20 0 122.90 0 122.9018.40/17,644
12.6/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand125.60 0 123.00 0 123.0018.50/17,740
13.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK123.50 0 4.00 999 123.5019.00/18,239
14.1/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy123.50 2 123.70 0 123.7019.20/18,438
15.1/VLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily125.80 0 124.10 0 124.1019.60/18,837
16.2/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand123.20 2 125.40 0 125.2020.70/19,836
17.3/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand126.10 2 125.80 0 125.8021.30/20,435
18.2/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.134.80 6 127.30 0 127.3022.80/21,834
19.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav124.60 4 4.00 999 128.6024.10/23,133
20.7/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK126.90 2 138.30 0 128.9024.40/23,332
21.3/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3 Kralupy129.10 0 129.50 2 129.1024.60/23,531
22.4/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB130.40 0 127.20 2 129.2024.70/23,630
23.5/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha130.10 0 129.70 0 129.7025.20/24,129
23.3/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily129.70 0 132.10 2 129.7025.20/24,128
25.8/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor135.90 4 127.80 2 129.8025.30/24,227
26.6/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy130.70 2 126.00 4 130.0025.50/24,426
27.9/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK129.30 2 131.20 0 131.2026.70/25,625
28.10/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.129.80 2 130.40 2 131.8027.30/26,124
28.7/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor129.60 6 129.80 2 131.8027.30/26,123
30.2/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice132.20 0 132.00 0 132.0027.50/26,322
31.8/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec130.80 2 131.20 2 132.8028.30/27,121
32.11/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.134.00 0 138.60 2 134.0029.50/28,220
33.3/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz139.10 8 137.10 0 137.1032.60/31,219
33.4/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus135.10 2 4.00 999 137.1032.60/31,218
35.12/ZSJANSKÁ Lucie 2006 3 Dv.Král.136.00 4 136.60 2 138.6034.10/32,617
36.3/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.139.50 0 4.00 999 139.5035.00/33,516
37.9/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand140.80 2 137.80 2 139.8035.30/33,815
38.10/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov142.00 0 141.40 0 141.4036.90/35,314
39.11/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha138.30 6 141.80 6 144.3039.80/38,113
40.12/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak162.10 2 143.20 2 145.2040.70/38,912
41.4/DSSADÍLKOVÁ Lucie 2002 3 Pardub.145.70 2 141.40 4 145.4040.90/39,111
42.5/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov146.70 0 144.80 2 146.7042.20/40,410
43.5/DSVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.143.40 4 150.10 4 147.4042.90/41,19
44.6/DSMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor143.60 4 4.00 999 147.6043.10/41,28
45.4/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor152.10 2 146.60 2 148.6044.10/42,27
46.5/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník159.60 6 149.90 0 149.9045.40/43,46
47.13/ZSJINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha151.70 4 150.10 0 150.1045.60/43,65
48.13/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa157.80 6 147.20 4 151.2046.70/44,74
49.4/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub.161.30 8 152.00 0 152.0047.50/45,53
50.5/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz148.90 4 153.40 2 152.9048.40/46,32
51.6/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.222.40 10 164.50 0 164.5060.00/57,41
52.14/ZMČELLÁROVÁ Zuzana 2007 USK Pha195.59 6 168.00 4 172.0067.50/64,60
53.14/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov207.20 6 203.30 2 205.30100.80/96,50
54.15/ZMVIKOVÁ Anna 2008 Trutnov232.60 18 215.10 60 250.60146.10/139,80
55.15/ZSHOVORKOVÁ Martina 2005 Třebech.1.00 999 209.10 214 423.10318.60/304,90
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROŽOVÁ Petra 1994 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov107.40 0 106.20 0 106.20 94
2.2/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB107.90 0 106.90 4 107.901.70/1,690
3.1/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK110.20 2 110.00 0 110.003.80/3,686
4.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK110.50 0 110.30 2 110.504.30/4,082
5. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto115.40 0 113.50 0 113.507.30/6,978
6. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.114.80 0 117.80 4 114.808.60/8,174
7.3/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn115.70 2 113.30 2 115.309.10/8,670
8.2/VMŠANDL Lukáš 1983 3 SKVS ČB115.50 2 113.70 2 115.709.50/8,966
9.4/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov117.50 0 113.90 2 115.909.70/9,162
10.5/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.117.90 0 119.00 2 117.9011.70/11,058
11.6/DMLACINA Jakub 2003 3+ Semily116.00 2 4.00 999 118.0011.80/11,154
12.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB118.10 0 119.80 0 118.1011.90/11,250
13.4/VMŠRÁMEK Michal 1982 3 Dukla B.119.50 0 4.00 999 119.5013.30/12,546
14.1/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.120.10 0 119.40 4 120.1013.90/13,145
15.5/VMDAVID Ondřej 1984 2 KVS HK120.60 0 120.20 0 120.2014.00/13,244
16.2/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha121.90 0 120.40 0 120.4014.20/13,443
17.6/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK120.90 0 121.40 2 120.9014.70/13,842
18.1/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn121.20 0 4.00 999 121.2015.00/14,141
19.2/VSVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm121.30 0 4.00 999 121.3015.10/14,240
20.1/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz121.80 0 122.90 0 121.8015.60/14,739
21.3/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor122.80 0 122.10 0 122.1015.90/15,038
22.4/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol122.30 0 114.10 54 122.3016.10/15,237
23.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy122.40 0 120.70 2 122.4016.20/15,336
23.7/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.120.40 2 122.70 4 122.4016.20/15,335
25. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor125.90 2 123.20 0 123.2017.00/16,034
26.2/U23SOUČEK Marek 1999 3+ KVS HK120.10 4 4.00 999 124.1017.90/16,933
27.3/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov124.50 2 124.20 0 124.2018.00/16,932
28.4/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK129.10 0 125.50 0 125.5019.30/18,231
29.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor126.40 2 125.60 0 125.6019.40/18,330
30.2/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.124.20 2 125.80 0 125.8019.60/18,529
31.8/DMEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník124.00 4 127.20 8 128.0021.80/20,528
32.5/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov120.60 8 124.20 4 128.2022.00/20,727
32.3/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK131.90 0 128.20 0 128.2022.00/20,726
34.9/DMPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB126.30 2 4.00 999 128.3022.10/20,825
35.5/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník130.60 0 127.30 2 129.3023.10/21,824
36.4/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand131.60 0 128.00 2 130.0023.80/22,423
36.6/VZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.126.00 4 4.00 999 130.0023.80/22,422
38.7/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.145.80 0 130.70 0 130.7024.50/23,121
39.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor131.40 0 4.00 999 131.4025.20/23,720
40.8/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor131.00 2 129.80 2 131.8025.60/24,119
41.9/VJINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha132.00 2 4.00 999 134.0027.80/26,218
42.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz131.50 4 134.50 4 135.5029.30/27,617
43.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.136.20 0 136.50 2 136.2030.00/28,216
43.6/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha136.20 0 139.00 0 136.2030.00/28,215
45.10/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov136.30 0 4.00 999 136.3030.10/28,314
46.10/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB132.70 6 4.00 999 138.7032.50/30,613
47.6/ZSBURGER Jáchym 2006 USK Pha152.70 2 139.90 0 139.9033.70/31,712
48.7/ZSČERNÍK Štěpán 2006 3 USK Pha144.60 6 134.70 6 140.7034.50/32,511
49.7/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor142.00 0 163.80 4 142.0035.80/33,710
50.1/DSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.142.40 0 164.60 2 142.4036.20/34,19
51.11/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov143.50 0 143.10 0 143.1036.90/34,78
52.7/ZMHAUCK Marek 2007 KVS HK146.00 0 144.30 0 144.3038.10/35,97
53.8/ZMJANČAR Štěpán 2007 USK Pha149.30 2 145.00 0 145.0038.80/36,56
54.9/ZMHANUŠ Jakub 2007 Rakovník160.50 2 143.20 6 149.2043.00/40,55
55.8/ZSČERNÍK Jan 2005 Pardub.149.60 10 149.20 4 153.2047.00/44,34
56.9/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.152.20 2 154.70 2 154.2048.00/45,23
57.10/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto151.70 6 154.60 10 157.7051.50/48,52
58.11/ZMKRÁL Matěj 2008 USK Pha156.50 2 156.00 2 158.0051.80/48,81
59.12/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.159.40 2 157.40 2 159.4053.20/50,10
60.13/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn159.80 4 153.50 6 159.5053.30/50,20
61.14/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor165.50 4 166.60 0 166.6060.40/56,90
62.15/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto163.30 4 166.30 2 167.3061.10/57,50
63. CINKO Radek 1993 3 Pardub.166.70 2 4.00 999 168.7062.50/58,90
64.10/ZSZACH Radovan 2005 KK Brand160.90 8 4.00 999 168.9062.70/59,00
65.16/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.168.60 10 163.80 10 173.8067.60/63,70
66.17/ZMZUNA Viilém 2007 Semily171.00 6 173.40 10 177.0070.80/66,70
67.11/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily173.90 4 184.30 2 177.9071.70/67,50
  KOLMAN Vojtěch 2007 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HADARIČ Ctibor 1973 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LACINA Richard 1967 3+ Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 3+ Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIER Artur 1970 2 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
131.50 6 127.00 6 133.00 39
2.1/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana
DOLEŽAL Tomáš
1980
1976
3 Kralupy
Kralupy
143.70 4 133.80 2 135.802.80/2,135
3. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
132.70 4 133.90 2 135.902.90/2,231
4. JINDRÁKOVÁ Anna
OLIVERIUS Jan
2005
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
141.20 2 140.00 4 143.2010.20/7,727
5.1/VPODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
143.90 12 139.30 6 145.3012.30/9,223
6.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
141.40 4 144.90 10 145.4012.40/9,319
7.2/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
2 USK Pha
USK Pha
145.40 8 142.60 6 148.6015.60/11,715
8.1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
152.90 0 152.10 2 152.9019.90/15,011
9.1/DSMAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
2 Třebech.
Třebech.
150.40 4 4.00 999 154.4021.40/16,17
10. NOVÁK Matouš
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2006
1989
2 VS Tábor
VS Tábor
150.10 6 4.00 999 156.1023.10/17,46
11.2/VKOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
3 Rakovník
Rakovník
155.20 2 156.10 4 157.2024.20/18,25
12.1/ZMJIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
USK Pha
USK Pha
154.40 10 156.00 2 158.0025.00/18,84
13.3/ZSHANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
167.00 4 170.10 4 171.0038.00/28,63
14.2/ZMPODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
USK Pha
USK Pha
161.80 12 167.20 6 173.2040.20/30,22
15.3/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
196.80 6 172.20 2 174.2041.20/31,01
16.1/PZKEPŠTA Martin
VENCOVÁ Alžběta
2009
2010
KK Brand
KK Brand
186.00 6 183.10 8 191.1058.10/43,70
17. ZÁRUBOVÁ Michaela
ZÁRUBA Martin
1986
1974
2 Dv.Král.
Dv.Král.
141.30 56 4.00 999 197.3064.30/48,30
18. HORÁK David
BROŽOVÁ Petra
1976
1994
3 Frol
Frol
161.20 54 4.00 999 215.2082.20/61,80
19.3/VMPODUŠKA Patrik
PODUŠKOVÁ Marie
1976
1974
So Trója
So Trója
196.20 60 1.00 999 256.20123.20/92,60
  BENHÁK Jiří
LAGNEROVÁ Jana
1956
1959
2 Jablonec
Soběslav
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
2 Dukla B.
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha136.10 2 138.80 0 138.10 0
2.2/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK154.90 4 150.90 0 150.9012.80/9,30
3.3/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha183.00 10 170.70 0 170.7032.60/23,60
4.4/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov174.80 52 174.00 2 176.0037.90/27,40
5.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK202.00 4 202.90 10 206.0067.90/49,20
6.5/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand200.50 54 200.70 58 254.50116.40/84,30
  HRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení