Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném

15.09.2019   Areál Lídy Polesné, dolní trať
ředitel: Oldřich Weber   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc00:42,76 00:41,35 00:41,35 -
2.1/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm00:43,14 00:42,27 00:42,270.92/2,2-
3.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:43,38 00:42,99 00:42,991.64/4,0-
4.3/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:43,85 00:43,28 00:43,281.94/4,7-
5.2/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.00:43,95 00:44,60 00:43,952.60/6,3-
6.4/DMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor00:46,73 00:44,57 00:44,573.23/7,8-
7.3/DSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk00:44,82 00:44,68 00:44,683.33/8,1-
8.5/DMSALAJ František 2004 2 Litovel00:54,16 00:46,01 00:46,014.66/11,3-
9.6/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel00:46,62 00:46,08 00:46,084.73/11,4-
10.7/DMFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.00:46,48 00:49,51 00:46,485.13/12,4-
11.8/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov00:48,39 01:11,06 00:48,397.04/17,0-
12.9/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel00:48,90 00:57,32 00:48,907.55/18,3-
13.10/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.00:51,68 00:49,00 00:49,007.65/18,5-
14.1/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:56,23 00:49,04 00:49,047.69/18,6-
15.2/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov00:55,51 00:49,39 00:49,398.04/19,4-
16.11/DMURBAN Michal 2004 3 Šumperk00:50,00 01:13,78 00:50,008.65/20,9-
17.3/ZSPAPULA Jan 2005 2 Litovel00:51,96 00:51,45 00:51,4510.10/24,4-
18.4/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.00:58,01 00:51,46 00:51,4610.11/24,4-
19.5/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel01:02,42 00:52,28 00:52,2810.93/26,4-
20.12/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc01:05,19 00:52,88 00:52,8811.53/27,9-
21.13/DMVITOUL Tomáš 2003 3 Litovel00:53,88 00:59,72 00:53,8812.53/30,3-
22.4/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava00:55,28 01:06,36 00:55,2813.94/33,7-
23.6/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc00:55,54 00:57,80 00:55,5414.19/34,3-
24.7/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc00:58,21 01:25,66 00:58,2116.86/40,8-
25.8/ZSNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:03,40 00:00,00 01:03,4022.05/53,3-
26. KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993558.64/8.606,1-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:42,66 00:41,71 00:41,71 -
2.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:41,83 00:43,05 00:41,830.12/0,3-
3.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:42,97 00:43,20 00:42,971.26/3,0-
4.3/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:43,54 00:43,08 00:43,081.37/3,3-
5.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:48,57 00:44,56 00:44,562.85/6,8-
6.2/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:48,08 00:44,63 00:44,632.92/7,0-
7.4/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí00:44,96 00:45,74 00:44,963.25/7,8-
8.3/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:47,43 00:46,12 00:46,124.41/10,6-
9.4/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:48,55 00:46,40 00:46,404.69/11,2-
10.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:46,90 00:50,30 00:46,905.19/12,4-
11.3/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:50,03 00:47,00 00:47,005.29/12,7-
12.5/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:58,80 00:47,09 00:47,095.38/12,9-
13.5/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK00:47,18 01:30,72 00:47,185.47/13,1-
14.6/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc00:47,65 00:51,31 00:47,655.94/14,2-
15.6/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc00:47,84 00:47,76 00:47,766.05/14,5-
16.4/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná00:48,11 00:50,85 00:48,116.40/15,3-
17.5/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:49,95 00:48,19 00:48,196.48/15,5-
18.6/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK01:12,25 00:48,38 00:48,386.67/16,0-
19.7/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc00:00,00 00:50,46 00:50,468.75/21,0-
20.7/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:56,31 00:50,74 00:50,749.03/21,6-
21.8/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav00:50,76 00:56,66 00:50,769.05/21,7-
22.7/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.00:50,78 00:51,09 00:50,789.07/21,7-
23.9/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz00:51,44 01:05,51 00:51,449.73/23,3-
24.10/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava00:51,70 01:01,45 00:51,709.99/24,0-
25.8/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava01:17,07 00:55,24 00:55,2413.53/32,4-
26.11/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK01:17,66 00:56,28 00:56,2814.57/34,9-
27.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc01:01,81 00:56,56 00:56,5614.86/35,6-
28.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc00:58,31 00:57,80 00:57,8016.09/38,6-
29.9/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno00:58,35 01:11,23 00:58,3516.64/39,9-
30.8/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.01:03,95 00:59,04 00:59,0417.33/41,5-
31. KUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK00:00,00 00:00,00 59:59,993558.28/8.531,0-
32. MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 59:59,993558.28/8.531,0-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:37,95 00:39,51 00:37,95 -
2.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:38,75 00:37,98 00:37,980.03/0,1-
3.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc00:40,43 00:38,56 00:38,560.62/1,6-
4.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:39,08 00:42,17 00:39,081.13/3,0-
5.3/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha00:42,70 00:39,76 00:39,761.81/4,8-
6.4/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:40,00 00:41,34 00:40,002.05/5,4-
7.5/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:40,41 00:40,10 00:40,102.15/5,7-
8.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:40,17 00:41,08 00:40,172.22/5,8-
9.3/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:41,69 00:40,93 00:40,932.98/7,9-
10.6/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:41,28 00:41,54 00:41,283.33/8,8-
11.4/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:43,62 00:41,95 00:41,954.00/10,5-
12.5/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc00:44,56 00:42,55 00:42,554.60/12,1-
13.2/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:48,80 00:43,21 00:43,215.26/13,9-
14.7/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:46,05 00:43,98 00:43,986.03/15,9-
15.3/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha01:14,36 00:44,00 00:44,006.05/15,9-
16.6/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:50,46 00:44,78 00:44,786.83/18,0-
17.4/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:45,52 00:44,85 00:44,856.90/18,2-
18.7/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:45,05 00:46,90 00:45,057.10/18,7-
19.8/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:45,52 00:47,30 00:45,527.57/19,9-
20.9/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk00:45,88 00:48,20 00:45,887.93/20,9-
21.10/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc01:00,22 00:46,02 00:46,028.07/21,3-
22.11/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.00:46,12 00:46,57 00:46,128.17/21,5-
23.12/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily00:46,20 00:00,00 00:46,208.25/21,7-
24.5/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:46,28 00:48,03 00:46,288.34/22,0-
25.13/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand00:51,02 00:46,72 00:46,728.77/23,1-
26.6/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno00:46,79 00:47,60 00:46,798.84/23,3-
27.14/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:00,00 00:46,80 00:46,808.85/23,3-
28.7/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc00:48,80 00:47,03 00:47,039.08/23,9-
29.8/DSWALTER David 2001 2 Šumperk00:50,89 00:47,28 00:47,289.34/24,6-
30.8/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc03:03,56 00:47,37 00:47,379.42/24,8-
31.15/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.00:47,62 00:50,06 00:47,629.67/25,5-
32.16/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:47,86 00:50,17 00:47,869.91/26,1-
33.1/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc01:00,83 00:48,01 00:48,0110.06/26,5-
34.17/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí00:48,06 00:00,00 00:48,0610.11/26,6-
35.18/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná00:00,00 00:48,18 00:48,1810.23/27,0-
36.9/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:48,30 00:48,52 00:48,3010.35/27,3-
37.19/DMTARABA Matyáš 2004 KK Brand00:48,65 00:57,14 00:48,6510.70/28,2-
38.10/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto00:49,73 00:48,76 00:48,7610.81/28,5-
39.9/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel00:54,05 00:48,85 00:48,8510.90/28,7-
40.10/DSROUČA Samuel 2002 Šumperk00:49,35 00:00,00 00:49,3511.40/30,0-
41.2/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:49,36 00:49,79 00:49,3611.41/30,1-
42.3/ZMRETEK Toman 2007 3 Olomouc00:50,12 00:51,96 00:50,1212.17/32,1-
43.11/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.00:53,80 00:50,50 00:50,5012.55/33,1-
44.20/DMVENC Štěpán 2004 Dukla B.00:50,81 01:38,05 00:50,8112.86/33,9-
45.21/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc00:54,80 00:52,10 00:52,1014.15/37,3-
46.11/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno00:52,91 01:08,07 00:52,9114.96/39,4-
47.22/DMRUTAR Martin 2003 2 VS Desná00:59,07 01:24,41 00:59,0721.12/55,7-
48.23/DMMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava01:00,89 00:59,42 00:59,4221.47/56,6-
49.24/DMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná00:59,54 01:07,11 00:59,5421.59/56,9-
50.25/DMURBAN Michal 2004 Šumperk00:00,00 00:59,74 00:59,7421.79/57,4-
51.26/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí01:04,83 01:06,33 01:04,8326.88/70,8-
52.27/DMKOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand00:00,00 01:24,89 01:24,8946.94/123,7-
53. HALA Jiří 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993562.04/9.386,1-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc00:44,12 00:43,54 00:43,54 -
2.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:48,72 00:46,73 00:46,733.19/7,3-
3.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:46,83 01:24,22 00:46,833.29/7,6-
4.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.00:48,07 00:46,98 00:46,983.44/7,9-
5.3/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:48,07 00:47,36 00:47,363.82/8,8-
6.3/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.00:57,98 00:48,88 00:48,885.34/12,3-
7.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:00,96 00:50,05 00:50,056.51/15,0-
8.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:51,69 00:54,91 00:51,698.15/18,7-
9.5/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc00:53,45 00:52,19 00:52,198.65/19,9-
10.4/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:55,68 00:52,41 00:52,418.87/20,4-
11.6/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:54,18 00:54,63 00:54,1810.64/24,4-
12.7/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava01:08,26 00:55,00 00:55,0011.46/26,3-
13.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:06,55 00:56,24 00:56,2412.70/29,2-
14.3/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:59,46 00:58,26 00:58,2614.72/33,8-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:43,49 00:42,28 00:42,28 -
2.1/DMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
00:42,78 00:45,57 00:42,780.50/1,2-
2.1/DMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
2 Postřelm
VS Tábor
01:02,46 00:42,78 00:42,780.50/1,2-
4.3/DMSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
00:42,88 00:43,88 00:42,880.60/1,4-
5.4/DMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
00:45,80 00:43,36 00:43,361.08/2,6-
6.2/DSJANŮ Filip
KRATOCHVÍL Lukáš
2002
2005
1 Olomouc
Olomouc
00:45,97 00:45,15 00:45,152.87/6,8-
7.3/DSURBAN Daniel
PROCHÁZKA Josef
2001
2002
Šumperk
Dukla B.
00:46,36 00:46,56 00:46,364.08/9,6-
8.5/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
00:49,52 00:47,28 00:47,285.01/11,8-
9.6/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
00:47,91 00:00,00 00:47,915.63/13,3-
10.1/ZSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
01:01,54 00:48,49 00:48,496.21/14,7-
11.2/ZSPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
2 Litovel
Litovel
00:50,24 00:49,30 00:49,307.02/16,6-
12.4/DSROUČA Samuel
WALTER David
2002
2001
2 Šumperk
Šumperk
00:57,33 00:00,00 00:57,3315.05/35,6-

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSDOPITOVÁ Daniela
RETKOVÁ Marie
2002
2003
Olomouc
Olomouc
00:52,30 01:28,75 00:52,30 -
2.2/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:53,30 00:52,96 00:52,960.66/1,3-
3.1/DMKOČÍŘOVÁ Valentýna
STŘÍLKOVÁ Jana
2008
2004
Olomouc
Olomouc
01:01,00 00:59,34 00:59,347.04/13,5-
Oddíl